نرم افزار سايت ساز

طراحی سایت CMS

نرم افزار طراحی سایت پافکو یک ابزار بسیار پیشرفته با کاربری آسان جهت طراحی سایت می باشد، بطوریکه یک کاربر با اطلاعات مختصر از کامپیوتر به آسانی می تواند سایت خود را طراحی نماید. سایت ها به طور کلی به 2 دسته استاتیک و داینامیک تقسیم می شوند. شما با یک سیستم مدیریت محتوا می توانید بصورت داینامیک سایت را مدیریت کنید. و تنظیمات مربوط به موتورهای جستجو را در آن قرار دهید. یک سایت حرفه ای علاوه بر داشتن محتویات غنی باید بتواند سبک و محتوای آن را به خوبی را ارایه دهد تا در رتبه اول گوگل قرار گیرد. در این صورت یک سایت می تواند در رونق یک کسب و کار تاثیر بسزایی داشته باشد.

مزایای طراحی سایت

طراحی سایت در بازاریابی مؤثر است. امروزه یکی از مؤثرترین روشهای بازاریابی، بازاریابی از طریق موتورهای جستجو در اینترنت می باشد. بعبارتی موتورهای جستجو، شما را بصورت رایگان به همگان معرفی می کنند و می توانند با اتخاذ تصمیمات درست، فروش شما را بطور چشمگیری افزایش دهند.

یک سایت بصورت 365 روز و 24 ساعته آماده ارائه محصولات و خدمات شما به مشتریانتان است. شما به آسانی می توانید روی سایت اطلاع رسانی کنید و آخرین اخبار و تغییرات کسب و کارتان را به اطلاع همگان برسانید.
طراحی سایت باعث برداشته شدن مرزهای منطقه ای می شود و فعالیت شما از محلی به یک فعالیت فرا منطقه ای تبدیل می شود.

 • کسب و کار شما با داشتن یک سایت حرفه ای، در هر لحظه در دسترس همگان از اقصی نقاط ایران و جهان است. در حالت سنتی شما محدود به منطقه خود هستید و چنانچه بخواهید مرزهای خود را توسعه دهید، شامل هزینه های بالای دفتری و نیروی انسانی خواهید بود.
 • ارائه خدمات و محصولات با کمترین هزینه همراه با تصاویر و ویدئو ها
 • طراحی سایت می تواند صرفه جویی در هزینه های تبلیغات را داشته باشد
 • اگر سایت شما از نظر محتوا در سطح خوبی باشد، بهتر از راه های دیگر مانند تلفن، فکس و کاتالوگ کاغذی می تواند کاربر را راهنمایی کند.
 • شفاف سازی روشهای خدمات شما از طریق سایت به آسانی امکانپذیر می گردد.
 • 3 لینک اول گوگل در رونق کسب و کار شما تاثیر بیشتری از بیلبوردهای خیابانی با هزینه های بالا دارد.

طراحی سایت یک سرمایه گزاری با ریسک پایین است بطوریکه امروز قیمت سایت های حرفه ای و موفق به مراتب بالاتر از یک مغازه در بازار است. بعنوان مثال یک مغازه در بازار تهران حداکثر 10/000/000/000 تومان است در صورتیکه سایت دیجی کالا به قیمت امروز بیش از 1000 میلیارد تومان است.

ویژگیهای طراحی سایت پافکو

•    کاربری بسیار ساده و آسان بطوریکه کاربران مبتدی به آسانی می توانند صفحات خود را مدیریت کنند.
•    امنیت فوق العاده بالا
امنیت شاید مهمترین مؤلفه یک سایت باشد چرا که وقتی شما روی سایت مؤفق شوید رقبا در صدد تخریب سایت شما خواهند بود و اگر سایت شما از نظر امنیت ضعیف باشد صدمات جبران ناپذیری خواهید داشت.
پافکو از مرکز تحقیقات انفورماتیک گرید A امنیت را اخذ نموده است.
و با استفاده از برنامه نویسی به زبان .Net c# تمامی موارد امنیتی را سورس کد خود لحاظ کرده است
•    سرعت بارگزاری و کیفیت نرم افزار
سرعت بارگزاری یک سایت تاثیر مستقیم به رتبه شما در موتورهای جستجوی گوگل دارد. ما تدابیری اندیشیده ایم که طی تستهای مختلف و ایجاد بار و دسترسی روی سایت چالش ها را رفع کرده ایم. در این زمینه نیز گواهی کیفیت از مرکز تحقیقات انفورماتیک اخذ شده است.
•    تایید سایر مشتریان
یکی از راههای تمایز شرکتها، مشتریان جاری آنهاست. پافکو از سال 82 توانسته است بسیاری از سازمانهای بزرگ و کوچک را تحت پوشش قرار دهد و گواهی حسن انجام کار ما، گواهی کیفیت خدمات ما می باشد.
•    خدمات پس از فروش
شاید بتوان گفت خدمات پس از فروش و آموزش نرم افزار مهمترین رکن تمایز شرکتهای نرم افزاری ارایه دهنده خدمات طراحی سایت است. پافکو جهت رفع این چالش در تمامی مراحل کار، همراه با مشتری خواهد بود و خط اضطراری تحت موبایل تا ساعت 10 شب جهت هرگونه سؤال یا چالش اضطراری باز می باشد.
•    بهینه بودن سایت جهت موتورهای جستجو
بهینه بودن صفحات سایت در موتورهای جستجوی گوگل بسیار حائز اهمیت است. بطوریکه مخاطبین شما بتوانند به آسانی شما را بیابند و با شما ارتباط برقرار کنند. آیتمهای مؤثر برای دیده شدن در صفحه گوگل در سیستم طراحی سایت پافکو در نظر گرفته شده است و شما با استفاده درست از این آیتم ها می توانید در جستجوها، رتبه اول باشید.

طراح سایت

1-پشتیبانی  CMS:

در صورتی که از طراحی وب اختصاصی استفاده کنید این پروسه معمولا یک بار برای شما و متناسب با نیاز شما انجام می شود بنابراین در صورتی که تیم بعد از اتمام کار، پشتیبانی را به عهده نگیرد، کس دیگری نخواهد توانست وب سایتی را که دیگران نوشته اند پشتیبانی کند لذا شما نمی توانید تجارت خود را بر این اساس پایه ریزی نمایید. این در حالی است که در صورت استفاده از سایت ساز پافکو، واحد پشتیبانی یک شرکت با تیمی مجرب و متخصص و با بیش از 14 سال سابقه در این مسیر در کنار شما خواهند بود.
طراح سایت

2-صرفه جویی با CMS:

همانطور که می دانید طراحی و پیاده سازی یک وب سایت اینترنتی CMS به صورت اختصاصی، ماه ها به طول می انجامد و مستلزم صرف هزینه های بسیاری از طراحی تا برنامه نویسی است. این در حالی است که در یک سیستم مدیریت محتوای حرفه ای که نیازهای مشتریان را از قبل پیش بینی کرده و توسط بسیاری از کاربران استفاده و آزمایش گردیده است هزینه طراحی و پیاده سازی یک وب سایت به شدت کاهش می یابد.
طراح سایت

3-امنیت CMS:

با توجه به این که سیستم مدیریت محتوای CMS پافکو نه فقط توسط یک مشتری، بلکه به وسیله مشتریان زیادی استفاده و در مرحله عمل آزمایش گردیده لذا تیم پشتیبانی فنی شرکت دائما در حال رفع ایراد، افزایش قابلیت ها و ارتقاء سطح امنیتی آن است. از طرفی هک شدن سایت یک کاربر که از سیستم مدیریت محتوا استفاده می کند به معنای هک شدن سایت تمامی مشتریان است، بنابراین موضوع امنیت برای شرکت پافکو به عنوان تولید کننده این سیستم بسیار حائز اهمیت بوده و برای آن زمان و هزینه بسیاری صرف شده است
طراح سایت

4-آموزش CMS:

واحد آموزش شرکت پافکو با تهیه مستندات و فیلم های آموزشی و همینطور با آموزش اختصاصی (حضوری یا غیر حضوری) به مشتریان خود استفاده از این سایت ساز فارسی را به آسان ترین شکل ممکن امکان پذیر نموده است. اما وقتی شما از وب سایت اختصاصی استفاده می کنید شرایط به گونه ای دیگر است، زیرا تیم های برنامه نویسی ارائه دهنده این سایت ها معمولا فرصت زیادی برای تولید محتوا و آموزش آن به شما نخواهند داشت.

شركت پافكو

با سایت ساز پافکو، تولید سایتهای حرفه ای و زیبا دیگر کار مشکل، پیچیده و پرهزینه ای نیست. بویژه اینکه کادر متخصص و متعهد ما هموراه پشتیبان شما خواهند بود. در هر مرحله از تولید سایت در صورت نداشتن وقت، یا دسترسی نداشتن به نیروهای متخصص، عکاسان، گرافیستها و متن نگاران حرفه ای ما شما را تنها نخواهند گذاشت.

  ویژگی های سیستم:

 • ایجاد محتوا و صفحات متنوع به تعداد نامحدود
 • مدیریت زبان ها (در بخش کاربری و مدیریت)
 • ایجاد منو ها و زیر منو ها در انواع و موقعیت های مختلف به تعداد نامحدود
 • برخورداری از ویرایشگر تعبیه شده WYSIWYG جهت شكل دهی مطالب
 • ویرایش محتوا از بخش User view
 • درج فرمتهای مختلف صوتی و تصویری در محتوا
 • قابلیت توسعه وب سایت توسط نصب اجزاء ،‌ ماژول ها ، بخش ها و قالب ها.
 • قابلیت تعریف اطلاعات متا در سایت و هر مطلب جهت معرفی به موتورهای جستجو
 • مدیریت آگهی های تصویری و نوشتاری
 • مدیریت رسانه (مدیریت عکس ها و تصاویر)
 • کاربران و گروه بندی و سطوح دسترسی
 • نظر سنجی
 • نمایش آخرین اخبار