مقالات طراحی سایت

طراحی سایت ایده آل و 12 نکته برای موفقیت-1

طراحی سایت ایده آل و 12 نکته برای موفقیت-1

طراحی سایت

طراحان وب سایت ها لازم است علاوه بر مهارت های محسوس خود، بر 12 نکته مهم توجه داشته باشند. این 12 نکته برای موفق شدن در زمینه طراحی سایت ضروری است. برخی از این نکات شامل برنامه ریزی، شناخت مشتریان و رقبای خود، توانایی فروش خود قبل از فروش محصول و غیره هستند. در ادامه به طور کامل هر یک از این نکات معرفی خواهند شد.

طراحان وب سایت ها اغلب در مورد مهارت های محسوس خود، مانند مهارت های فتوشاپ هاردکور و یا تسلط بر جی کوئری (JQuery) نگران هستند. با این حال موفق شدن در زمینه طراحی سایت نیاز به داشتن چیزهایی بیش تر از تجهیزات مناسب و یا به دست گرفت کنترل فوق العاده در طراحی سایت است. هنگامی که شما مجموعه حرفه ای خود را ایجاد می کنید، چیزهای بسیار مهمی است که به عنوان طراح وب مشتاق باید در ذهن داشته باشید. همچنین در این مقاله یک "فهرست خواندن" مفیدی فراهم خواهد شد که شما می توانید اطلاعات بیشتر و عمیق کسب نمایید.

معرفی: به دست آوردن چشم اندازها در طراحی سایت

جدا از یک طراحی سایت ایده آل و ایجاد توازن در مقدار زیادی از اطلاعات، رقابتی که طراحان وب با آن مواجهه می شوند شامل مدیریت موثر مشاغل حرفه ای خود است. کار یک طراح وب در ساخت و ساز وب سایت هایی که نگاه خوبی دارند ختم نمی شود. همچنین شما مجبور هستید تا همه چیزهایی که ترکیب می شوند تا یک کسب و کار تشکیل شود را مدیریت کنید. از برنامه ریزی و اجرا برای بازاریابی و ارتباطات، یک طراح سایت در هر مرحله ای باید به خوبی یک حرفه ای دقیق باشد.

     موفقیت آمیز بودن واقعی نیازمند مجموعه ای از ویژگی ها و صفات است، که برخی از آنها را ممکن است در حال حاضر داشته باشید و برخی دیگر از آنها را ممکن است غفلت کنید. اینها چیزهایی هستند که نمی توان به سرعت با خواندن کتاب و یا نشستن در یک کلاس درس به دست آورد. بلکه بسیاری از اینها مهارت هایی هستند که با گذشت زمان و تجربه به دست می آیند. به نظر من، اینها نکات بی بهایی هستند که زمانی که در طول زمان اعمال می شوند، به شما کمک خواهد کرد که در وب جهان به موفقیت دست یابید.

به عنوان یک طراح سایت حرفه ای، نکات زیر به شما کمک خواهند کرد تا به یک طراح سایت حرفه ای تبدیل شوید:

نکته 1: مهارت های ارتباطی موثر

طراحی سایت ایده آل و 12 نکته برای موفقیت-1
شکل1: مهارتهای ارتباطی در طراحی سایت

 

ارتباط موثر یکی از آن دسته مهارت هایی است که می تواند باعث پیشرفت یا پسرفت شما در هر زمینه شود. اما اهمیت ویژه آن در طراحی سایت آن است که در برقراری ارتباط با یک مشتری، کارگردان هنری و یا توسعه دهنده می تواند موفقیت یک پروژه را دو چندان کند. این کاملا قابل درک است که روح خلاق، به طور مستقیم در طبیعت پرحرف نیست. با این حال، زمانی که برای ارائه کار و فروش خود به کمک شما می آید، باید در ارتباطات خود با مشتری محسوس و روشن باشید. شما باید به طور هوشمندانه قادر به دفاع در مورد انتخاب طراحی خود باشید، که چرا شما آنها را انتخاب کرده اید و چگونه انتخاب طراحی خود یک انتخاب مناسب در کسب و کار آنها است. همچنین، بسیاری از اختلافات کوچک می تواند به راحتی با برقراری ارتباط قوی شما بر طرف شود. بنابراین، برقراری ارتباط خوب به منظور زنده ماندن، موفق آمیز است.

نکته 2: توانایی معرفی خود (مشتری قبل از اینکه محصول شما را بخرد، باید خوتان را بشناسد)

طراحی سایت ایده آل و 12 نکته برای موفقیت-1

شکل 2: معرفی خود برای موفقیت در طراحی سایت

این جهان کوچک است و از دیدگاه یک طراح سایت، این جهان یک جنگل نیز هست. طراحان وب سایت با بسیاری از رقبای خود به عنوان یک 49 نفرها در جستجوی طلا روبرو هستند که اصلح زنده خواهد ماند. به منظور ایستادگی خودتان در رقابت، شما نیاز دارید تا خود و مهارت های خود را به مردم معرفی کنید. طراحان معمولا به طور ذاتی فروتن هستند، با این حال، هنگامی که به موفقیت حرفه ای می رسند، شما باید راه خود را به هدف حضور تغییر دهید. تعدادی روش وجود دارد که شما می توانید انجام دهید. کلمه بازاریابی کلامی، بازاریابی رسانه های اجتماعی و حتی بازاریابی کارت کسب و کار به خوبی می تواند عمل کند. با این حال، اگر شما به نشستن در صندلی گرم و نرم خود ترجیح می دهید و منتظر مشتریان هستید تا آنها شما را بشناسند و به سمت شما بیایند، پس شما محکوم به فنا هستید!

نکته 3: برنامه ریزی قبل از طراحی

بسیاری از طراحان رویکرد پروژه ها را با "صبر کنید تا الهامی رخ دهد" مورد نگرش قرار می دهند، اما واقعیت این است که فقط یک مقدار برنامه ریزی می تواند کمک کند که ایده با سرعت بیشتری به ذهن برسد. به این ترتیب، این مهم است که برنامه ریزی و تحقیق قبل از رفتن به سراغ فرآیند طراحی سایت، به خوبی انجام شود. برنامه ریزی را می توان به سه بخش تقسیم کرد:

طراحی سایت ایده آل و 12 نکته برای موفقیت-1

شکل 3: برنامه ریزی قبل از طراحی سایت


1- تحقیق در مورد شرکت مشتری
2- پرسیدن از مشتری که او چه می خواهد و چه انتظاری از طراحی سایت دارد.
3- تحقیق بر اینکه رقبا چه می کنند و تحقیق بر روند صنایع مرتبط
      یک طرح از وب سایت را در ذهن خود ایجاد کنید و سپس آن را بر روی کاغذ پیاده نمایید (در صورت امکان). اگر چه برنامه ریزی یک فرایند گیج کننده و کمتر جالب است (و بسیاری از طراحان تمایل به چشم پوشی از آن دارند)، برنامه ریزی پیش از طراحی موجب صرفه جویی در وقت، پول و منابع شما در بهترین وضعیت می شود. شما می توانید اطلاعات بیشتر در مورد "برنامه ریزی طراحی سایت" را اینجا بخوانید.

مقالات مرتبط


آموزش سایت ساز-مدیریت صفحات

آموزش سایت ساز-ماژول های سایت

آموزش سایت ساز-تعریف سایت

نظرات کاربران
عابدینی

چگونه می توانیم در صفحه اول گوگل باشیم ؟

0 0

شرکت پافکو

درود
برای در صفحه بودن در گوگل ، باید بهینه سازی سایت برای شما انجام شده باشد .
بهینه سازی سایت یا seo یا سئو اصطلاحا به کارهایی گفته می شود که سایت را به سمت استانداردهایی که برای گوگل مهم است سوق میدهد سئو دو نوع دارد ، SEO On page و SEO off Page.
seo off page به کارهایی که در خارج از سایت انجام میشود گفته میشود و Seo On page به کارهایی گفته میشود که داخل سایت انجام میشود. گوگل سایت هایی را که شامل این استاندارد باشند در صفحات اول قرار می دهد.

0 0

نظر شما

ایمیل شما نشر نخواهد شد.فیلد های ضروری با * نشانه گذاری شده است.

تصویر امنیتی Refresh Icon

پیام شما بعد از بررسی نمایش داده خواهد شد

نظر خود را بنویسید