مقالات پافکو

طراحی سایت و راهنمای لینک ها و معماری سئو-2

سئو-SEO

شما در بخش دوم مقاله با بهینه شدن لینک‌ها و معماری سئو برای افرادی که به بهینه‌سازی و طراحی سایت اهمیت می‌دهند آشنا خواهید شد

6 - نقشه  سایت

درباره نقشه سایت و بازگشت به صفحه اصلی سایت خوب فکر کنید و در حد امکانات با استفاده از طراحی سایت خوب، حرکت در صفحات سایت را برای کاربران آسان کنید. استفاده از این روش کاربران را به استفاده از وب سایت و حرکت در صفحات وب سایت شما تشویق می شوند و هنگامی که موتورهای جستجو لینک ها را اسکن می کنند برای صفحات وب سایت شما سودمند خواهد بود. نقشه سایت، راه بهتری برای معرفی لینک های داخلی و استفاده راحت تر از وب سایت و ایجاد دید کلی برای حرکت آسان تر در وب سایت ها می باشد .

سئو


شکل 1: سئو و نقشه سایت

7- ساخت لینک

برای کاربرد درست و صحیح، برای ساختن لینک به دقت فکر کنید. برای ساخت لینک از متن های anchor text (به کلمه یا جمله ای که به صورت لینک و محتوای جداگانه در خود سایت مرجع و یا سایتی دیگر اشاره می کند) و هماهنگ و شبیه به آن بکار ببرید. در حد تعادل از کلمات کلیدی استفاده کنید. استفاده بیش از حد کلمات کلیدی اصلا کار مناسبی نیست به همان میزان که کم استفاده کردن از کلمات کلیدی مضر است. رتبه وب سایت ما توسط موتورهای جستجو تقویت می شوند.

8- از مخفی کاری اجتناب نمایید

موتورهای جستجو به طور کاملا دقیقی متخصص در تشخیص سیاه کاری و یا تکنیک های بیهوده سئو می باشند و البته لازم به ذکر است که همین موارد ممکن است بازدید از سایت شما را بیشتر کند و باعث جذب بازدید کنندگان شود و باعث محبوبیت شما در صفحات وب گردد. البته ناگفته نماند این شیوه در رتبه سایت شما امتیازات منفی است و باعث ضرر شما می گردد. نگاه کاربران و موتورهای جستجو به مخفی کاری وب سایت ها هر دو به یک اندازه است و برای آن، هر دو آنها غیر قابل تحمل است و برای دوری از این قبیل مشکلات از خط قرمز ها دوری کنید.

لینک به بخش قبلی مقاله:

طراحی سایت و راهنمای لینک ها و معماری سئو در سایت 1

مقالات مرتبط


آموزش سایت ساز-مدیریت صفحات

آموزش سایت ساز-ماژول های سایت

آموزش سایت ساز-تعریف سایت

  • نویسنده : روابط عمومی پافکو
    • امتیاز :
    • 8
    • 0
  • تاریخ انتشار : 1395/06/31
  • تعداد مشاهده : 1690 بار
نظر شما

ایمیل شما نشر نخواهد شد.فیلد های ضروری با * نشانه گذاری شده است.

تصویر امنیتی

پیام شما بعد از بررسی نمایش داده خواهد شد

نظر خود را بنویسید