طراحی سایت | مقالات طراحی سایت

مقالات طراحی سایت
طراحی وب سایت ایده آل

طراحی سایت ایده آل و 12 نکته برای موفقیت-2

طراحی سایت

متخصص طراحی وب سایت لازم است علاوه بر مهارت های محسوس خود به نکاتی مهم توجه داشته باشند. این 12 نکته برای موفق شدن در زمینه طراحی سایت ضروری است. در بخش اول طراحی سایت ایده آل برخی از این نکات شامل برنامه ریزی، شناخت مشتریان و رقبای خود، توانایی فروش خود قبل از فروش محصول و غیره هستند.

ادامه مطلب

گرافیک سه بعدی و طراحی سایت

طراحی سایت و گرافیک سه‌بعدی بخش اول

در سال‌های اخیر، گرافیک سه‌بعدی (3D) بخش بسیار مهمی از تجربه وب چند رسانه‌ای در طراحی سایت و هم چنین استفاده کاربردی آن محسوب می‌شود. با توجه به ارائه استاندارد 3DX و طبق تعریف روش توضیحی در ارائه گرافیک 3D در وب، به وجود آمدن WebGL باعث شده که دسترسی کمی به سخت‌افزار گرافیکی باقدرت بسیاری بالایی داشته باشیم. در همین راستا، تکنیک‌های رندرینگ از راه دور امکان جریان یافتن گرافیک 3D باکیفیت را در بسیاری از وسایل فراهم می‌کند و در سال‌های اخیر، تحقیق زیادی در زمینه متدهایی برای برنامه‌های کاربردی 3D مبتنی بر وب انجام شده است. این پیشرفت در بسیاری از زمینه‌های برنامه کاربردی در وب سه‌بعدی (3D) مشاهده می‌شود.

ادامه مطلب

سئو-SEO

طراحی سایت و راهنمای لینک ها و معماری سئو 1

در این مقاله با نکات مهم در مورد طراحی سایت و نحوه لینک دادن مطالب و تصاویر به صفحات مختلف سایت خود و یا دیگران آشنا می شوید که برای افزایش سئوی سایت بسیار اهمیت دارد.

ادامه مطلب