طراحی سایت | مقالات طراحی سایت

مقالات پافکو
طراحی وب سایت ایده آل

طراحی سایت ایده آل و 12 نکته برای موفقیت-2

طراحی سایت

متخصص طراحی وب سایت لازم است علاوه بر مهارت های محسوس خود به نکاتی مهم توجه داشته باشند. این 12 نکته برای موفق شدن در زمینه طراحی سایت ضروری است. در بخش اول طراحی سایت ایده آل برخی از این نکات شامل برنامه ریزی، شناخت مشتریان و رقبای خود، توانایی فروش خود قبل از فروش محصول و غیره هستند.

ادامه مطلب

گرافیک سه بعدی و طراحی سایت

طراحی سایت و گرافیک سه‌بعدی بخش اول

در سال‌های اخیر، گرافیک سه‌بعدی (3D) بخش بسیار مهمی از تجربه وب چند رسانه‌ای در طراحی سایت و هم چنین استفاده کاربردی آن محسوب می‌شود. با توجه به ارائه استاندارد 3DX و طبق تعریف روش توضیحی در ارائه گرافیک 3D در وب، به وجود آمدن WebGL باعث شده که دسترسی کمی به سخت‌افزار گرافیکی باقدرت بسیاری بالایی داشته باشیم. در همین راستا، تکنیک‌های رندرینگ از راه دور امکان جریان یافتن گرافیک 3D باکیفیت را در بسیاری از وسایل فراهم می‌کند و در سال‌های اخیر، تحقیق زیادی در زمینه متدهایی برای برنامه‌های کاربردی 3D مبتنی بر وب انجام شده است. این پیشرفت در بسیاری از زمینه‌های برنامه کاربردی در وب سه‌بعدی (3D) مشاهده می‌شود.

ادامه مطلب

طراحی وب سایت

طراحی سایت ایده آل و 12 نکته برای موفقیت-1

طراحی سایت

طراحان وب سایت ها لازم است علاوه بر مهارت های محسوس خود، بر 12 نکته مهم توجه داشته باشند. این 12 نکته برای موفق شدن در زمینه طراحی سایت ضروری است. برخی از این نکات شامل برنامه ریزی، شناخت مشتریان و رقبای خود، توانایی فروش خود قبل از فروش محصول و غیره هستند. در ادامه به طور کامل هر یک از این نکات معرفی خواهند شد.

ادامه مطلب

طراحی سایت و سئو

طراحی سایت و سئو، معرفی الگوریتم های بهینه سازی گوگل

در مقاله طراحی سایت و بهینه سازی با چند نکته کلیدی که در بهبود رتبه سئو سایت شما تاثیرگذار است و دارای اهمیت می باشد آشنا می شوید. و برای افراد مبتدی تا حرفه‌ای و افرادی که طراحی سایت انجام می‌دهند و به بهینه‌سازی سایت خود اهمیت می‌دهند مهم است.

ادامه مطلب

سئو-SEO

طراحی سایت و راهنمای لینک ها و معماری سئو-2

شما در بخش دوم مقاله با بهینه شدن لینک‌ها و معماری سئو برای افرادی که به بهینه‌سازی و طراحی سایت اهمیت می‌دهند آشنا خواهید شد

ادامه مطلب

سئو-SEO

طراحی سایت و راهنمای لینک ها و معماری سئو 1

در این مقاله با نکات مهم در مورد طراحی سایت و نحوه لینک دادن مطالب و تصاویر به صفحات مختلف سایت خود و یا دیگران آشنا می شوید که برای افزایش سئوی سایت بسیار اهمیت دارد.

ادامه مطلب

طراحی سایت استاندارد

طراحی سایت استاندارد و ایده آل و اصول اولیه آن چیست؟

شما در این مقاله بطور بسیار بسیار فشرده و تخصصی با اصول اولیه طراحی سایت آشنا خواهید شد. همچنین از طریق سایر مقالات آموزش طراحی سایت نیز می توانید با سایر اصطلاحات طراحی سایت شامل طراحی وب سایت، آموزش طراحی سایت، طراحی سایت رایگان، شرکت طراحی سایت، آموزش طراحی سایت، قیمت طراحی سایت، طراحی سایت فروشگاهی، طراحی سایت پیشرو، طراحی سایت ارزان و غیره آشنا شوید.

ادامه مطلب

طراحی سایت و فلش

طراحی سایت و نقش آن در تجارت الکترونیک

توسعه سریع رسانه‌های اجتماعی و وب و تغییرات در طراحی سایت، پتانسیل عظیمی را جهت انتقال تجارت الکترونیک از محیطی محصول‌گرا به سمت محیطی اجتماعی و مشتری مدار فراهم آورده است (Wigand,et al,2008). در اصل رسانه‌های اجتماعی به نرم‌افزارهای اینترنتی که در وب طراحی شده‌اند، اشاره داشته و این در حالیست که وب به مفهمومی همانند پلتفرم اشاره دارد (Kaplen and Haeli).

ادامه مطلب

تجارت الکترونیک

طراحی سایت و تجارت الکترونیک 5

در شماره های قبل بررسی تجارت الکترونیک و طراحی سایت، به منظور درک بهتر مدل پیشنهادی در طراحی  سوشیال مارکتینگ و اصول اساسی طراحی که در این پژوهش مورد بررسی قرار گرفته است، نوعی ارزیابی اکتشافی بر روی دو وب سایت سوشیال مارکتینگ صورت گرفته است. ما معتقدیم که دو نوع دسته‌بندی در این نوع طراحی وجود دارد. دسته‌ی اول براساس وب سایت‌های تجارت الکترونیک می‌باشد که به منظور توسعه‌ی وب سایت‌های  سوشیال مارکتینگ ابزارها و مفاهیم نفوذی وب۲ را به کار می‌برد و دسته ی دیگر بر پایه‌ی پلتفرم‌های وب۲ ساخته شده‌اند که مشخصه‌های تجارت الکترونیک نیز به آن افزوده می‌شود. به این منظور سایت‌های (Amazon (www.amazon.ca را برای بررسی دسته‌ی اول و Sturbucks Facebook (www.facebook.com/Starbucks) را جهت بررسی دسته‌ی دوم انتخاب کرده‌ایم.

ادامه مطلب

تجارت الکترونیک

طراحی سایت و تجارت الکترونیک-4

در سه قسمت قبل بررسی تجارت الکترونیک و طراحی سایت، به بررسی مفاهیم سهم مشارکت، اصول تجارت الکترونیک، کیفیت خدمات و ... پرداختیم. شرکت کنندگان لازم است در طول انجام هر نوع از فعالیت‌ها و بارگزاری محتویات اجتماعی، توسط افراد دیگر به رسمیت شناخته شوند. اینگونه به رسمیت شناختن‌ها می‌تواند بعنوان نشانه‌ای اجتماعی در تجارت الکترونیک بکار رود که موجب  تشویق کاربران در مشارکت‌های شبکه‌ای می‌شود.

ادامه مطلب

1 2 3