طراحی سایت | مقالات طراحی سایت

مقالات طراحی سایت
طراحی سایت ایده آل و 12 نکته برای موفقیت-2

طراحی سایت ایده آل و 12 نکته برای موفقیت-2

طراحی سایت

متخصص طراحی وب سایت لازم است علاوه بر مهارت های محسوس خود به نکاتی مهم توجه داشته باشند. این 12 نکته برای موفق شدن در زمینه طراحی سایت ضروری است. در بخش اول طراحی سایت ایده آل برخی از این نکات شامل برنامه ریزی، شناخت مشتریان و رقبای خود، توانایی فروش خود قبل از فروش محصول و غیره هستند.

ادامه مطلب

طراحی سایت و گرافیک سه‌بعدی

طراحی سایت و گرافیک سه‌بعدی بخش اول

در سال‌های اخیر، گرافیک سه‌بعدی (3D) بخش بسیار مهمی از تجربه وب چند رسانه‌ای در طراحی سایت و هم چنین استفاده کاربردی آن محسوب می‌شود. با توجه به ارائه استاندارد 3DX و طبق تعریف روش توضیحی در ارائه گرافیک 3D در وب، به وجود آمدن WebGL باعث شده که دسترسی کمی به سخت‌افزار گرافیکی باقدرت بسیاری بالایی داشته باشیم. در همین راستا، تکنیک‌های رندرینگ از راه دور امکان جریان یافتن گرافیک 3D باکیفیت را در بسیاری از وسایل فراهم می‌کند و در سال‌های اخیر، تحقیق زیادی در زمینه متدهایی برای برنامه‌های کاربردی 3D مبتنی بر وب انجام شده است. این پیشرفت در بسیاری از زمینه‌های برنامه کاربردی در وب سه‌بعدی (3D) مشاهده می‌شود.

ادامه مطلب

طراحی سایت ایده آل و 12 نکته برای موفقیت-1

طراحی سایت ایده آل و 12 نکته برای موفقیت-1

طراحی سایت

طراحان وب سایت ها لازم است علاوه بر مهارت های محسوس خود، بر 12 نکته مهم توجه داشته باشند. این 12 نکته برای موفق شدن در زمینه طراحی سایت ضروری است. برخی از این نکات شامل برنامه ریزی، شناخت مشتریان و رقبای خود، توانایی فروش خود قبل از فروش محصول و غیره هستند. در ادامه به طور کامل هر یک از این نکات معرفی خواهند شد.

ادامه مطلب

طراحی سایت و سئو، معرفی الگوریتم های بهینه سازی گوگل

طراحی سایت و سئو، معرفی الگوریتم های بهینه سازی گوگل

در مقاله طراحی سایت و بهینه سازی با چند نکته کلیدی که در بهبود رتبه سئو سایت شما تاثیرگذار است و دارای اهمیت می باشد آشنا می شوید. و برای افراد مبتدی تا حرفه‌ای و افرادی که طراحی سایت انجام می‌دهند و به بهینه‌سازی سایت خود اهمیت می‌دهند مهم است.

ادامه مطلب

سئو-SEO

طراحی سایت و راهنمای لینک ها و معماری سئو-2

شما در بخش دوم مقاله با بهینه شدن لینک‌ها و معماری سئو برای افرادی که به بهینه‌سازی و طراحی سایت اهمیت می‌دهند آشنا خواهید شد

ادامه مطلب

سئو-SEO

طراحی سایت و راهنمای لینک ها و معماری سئو 1

در این مقاله با نکات مهم در مورد طراحی سایت و نحوه لینک دادن مطالب و تصاویر به صفحات مختلف سایت خود و یا دیگران آشنا می شوید که برای افزایش سئوی سایت بسیار اهمیت دارد.

ادامه مطلب

طراحی سایت و نقش آن در تجارت الکترونیک

طراحی سایت و نقش آن در تجارت الکترونیک

توسعه سریع رسانه‌های اجتماعی و وب و تغییرات در طراحی سایت، پتانسیل عظیمی را جهت انتقال تجارت الکترونیک از محیطی محصول‌گرا به سمت محیطی اجتماعی و مشتری مدار فراهم آورده است (Wigand,et al,2008). در اصل رسانه‌های اجتماعی به نرم‌افزارهای اینترنتی که در وب طراحی شده‌اند، اشاره داشته و این در حالیست که وب به مفهمومی همانند پلتفرم اشاره دارد (Kaplen and Haeli).

ادامه مطلب

طراحی سایت استاندارد و ایده آل و اصول اولیه آن چیست؟

طراحی سایت استاندارد و ایده آل و اصول اولیه آن چیست؟

شما در این مقاله بطور بسیار بسیار فشرده و تخصصی با اصول اولیه طراحی سایت آشنا خواهید شد. همچنین از طریق سایر مقالات آموزش طراحی سایت نیز می توانید با سایر اصطلاحات طراحی سایت شامل طراحی وب سایت، آموزش طراحی سایت، طراحی سایت رایگان، شرکت طراحی سایت، آموزش طراحی سایت، قیمت طراحی سایت، طراحی سایت فروشگاهی، طراحی سایت پیشرو، طراحی سایت ارزان و غیره آشنا شوید.

ادامه مطلب

تجارت الکترونیک

طراحی سایت و تجارت الکترونیک 5

در شماره های قبل بررسی تجارت الکترونیک و طراحی سایت، به منظور درک بهتر مدل پیشنهادی در طراحی  سوشیال مارکتینگ و اصول اساسی طراحی که در این پژوهش مورد بررسی قرار گرفته است، نوعی ارزیابی اکتشافی بر روی دو وب سایت سوشیال مارکتینگ صورت گرفته است. ما معتقدیم که دو نوع دسته‌بندی در این نوع طراحی وجود دارد. دسته‌ی اول براساس وب سایت‌های تجارت الکترونیک می‌باشد که به منظور توسعه‌ی وب سایت‌های  سوشیال مارکتینگ ابزارها و مفاهیم نفوذی وب۲ را به کار می‌برد و دسته ی دیگر بر پایه‌ی پلتفرم‌های وب۲ ساخته شده‌اند که مشخصه‌های تجارت الکترونیک نیز به آن افزوده می‌شود. به این منظور سایت‌های (Amazon (www.amazon.ca را برای بررسی دسته‌ی اول و Sturbucks Facebook (www.facebook.com/Starbucks) را جهت بررسی دسته‌ی دوم انتخاب کرده‌ایم.

ادامه مطلب

طراحی سایت و تجارت الکترونیک-4

طراحی سایت و تجارت الکترونیک-4

در سه قسمت قبل بررسی تجارت الکترونیک و طراحی سایت، به بررسی مفاهیم سهم مشارکت، اصول تجارت الکترونیک، کیفیت خدمات و ... پرداختیم. شرکت کنندگان لازم است در طول انجام هر نوع از فعالیت‌ها و بارگزاری محتویات اجتماعی، توسط افراد دیگر به رسمیت شناخته شوند. اینگونه به رسمیت شناختن‌ها می‌تواند بعنوان نشانه‌ای اجتماعی در تجارت الکترونیک بکار رود که موجب  تشویق کاربران در مشارکت‌های شبکه‌ای می‌شود.

ادامه مطلب

تجارت الکترونیک

طراحی سایت و تجارت الکترونیک-3

در قسمت اول طراحی سایت و تجارت الکترونیک و قسمت دوم طراحی سایت و تجارت الکترونیک به بررسی تجارت الکترونیک و سهم مشارکت مشتری و دستیابی به ارزش اقتصادی پرداختیم. در این قسمت به بررسی اصول تجارت الکترونیک خواهیم پرداخت. یکی از اصول مهم در طراحی تجارت الکترونیک، کیفیت خدمات است. به طور کلی، کیفیت خدمات را بعنوان قابلیت‌های پشتیبانی آنلاین تعریف می کنند که توسط ارائه دهندگان تجارت الکترونیک پیشنهاد شده است (Wolfinbarger و Gilly،۲۰۰۳). این قابلیت طیف گسترده‌ای از همکاری‌ها را از جمله سوالات متداول، ردیابی سفارشات و مدیریت شکایت‌ها را تحت پوشش قرار می‌دهد. بنابراین ارائه‌ی ضعیف پشتیبانی موجب از دست دادن مشتریان و کم شدن میزان فروش خواهد شد (Delon وMcLean، ۲۰۰۴).

ادامه مطلب

تجارت الکترونیک

طراحی سایت و تجارت الکترونیک-2

تجارت الکترونیک و طراحی سایت

در قسمت اول طراحی سایت و تجارت الکترونیک به بررسی تجارت الکترونیک و سهم مشارکت مشتری و دستیابی به ارزش اقتصادی پرداخته شد. همچنین به بیان برخی از تحقیقات صورت گرفته اخیر در حوزه تجارت اجتماعی پرداخته شد و نیازهای اصلی مشتریان شامل نیاز به انحصار گرایی، نیاز به احساس موفقیت و تخصص و نیاز به احساس تعلق و ارتباط با دیگران شناسایی و بررسی شد.
در این قسمت از مقاله به اصول طراحی تجارت الکترونیک و ویژگی های کاربردپذیری، سادگی، قابلیت روئیت و سایر ویژگی های آن را بررسی می کنیم.

ادامه مطلب

طراحی سایت و تجارت الکترونیک-1

طراحی سایت و تجارت الکترونیک-1

طراحی سایت و تجارت الکترونیک

طراحی سایت و تجارت الکترونیک با تصویب قابلیت‌های وب۲ بمنظور افزایش مشارکت مشتری و دستیابی به ارزش اقتصادی بیشتر تحت تحولاتی قرار گرفته است. این پدیده‌ی جدید عموما اشاره به نوعی تجارت الکترونیک اشاره دارد که هنوز بطور کامل قابل درک نیست. علاوه بر عدم تعریفی ثابت و توافقی، تحقیقات کمی در رابطه با تجارت الکترونیک و پژوهش‌های تخصصی برروی الگوهای طراحی این نوع تجارت صورت گرفته است. دراینجا به بررسی تحقیقاتی جهت شرح مفهوم تجارت اجتماعی می‌پردازیم و همچنین خصوصیات طرح مربوطه را متناسب با تجارت الکترونیک و وب۲ مورد بحث قرار می‌دهد.

ادامه مطلب

بهینه سازی موتور جستجوی گوگل,SEO

طراحی سایت و بهینه سازی سئو صفحات-3

در بهینه سازی موتور جستجوی گوگل (SEO)-رتبه بندی صفحات-بخش اول و بهینه سازی موتور جستجوی گوگل (SEO)-رتبه بندی صفحات-بخش دوم، به بررسی روش های سئوی کلاه سیاه (Black-hat) پرداختیم. در این بخش با بررسی سئوی کلاه سفید و جمع بندی این مطلب در خدمت شما هستیم.

ادامه مطلب

بهینه سازی موتور جستجو گوگل,SEO

طراحی سایت و بهینه سازی سئو صفحات-2

در بهینه سازی موتور جستجوی گوگل (SEO)-رتبه بندی صفحات-بخش اول، به بیان تاریخچه ای از به وجود آمدن مبحثی به نام سئو در موتورهای جستجو پرداختیم. در این بخش به بررسی روش های مورد استفاده در تاکتیک های کلاه سیاه سئو می پردازیم.

ادامه مطلب

بهینه سازی موتور جستجوی گوگل (SEO)

طراحی سایت و بهینه سازی سئو صفحات-1

بهینه سازی موتور جستجوی گوگل در چشم انداز دنیای دیجیتال امروز بسیاری از شرکتهای تجاری و کارفرمایان ساخت و پشتیبانی درگاه اینترنتی را پر منفعت می دانند. مطمئنا چنین درگاه های اینترنتی بوسیله کاربرانی که در جستجوی کالاها، خدمات، اطلاعات پیشنهادی و یا اجناس تخفیفی هستند شناخته خواهند شد و از آن می توان بعنوان چالشی مادام التغییر و در حال توسعه نام برد.

ادامه مطلب

طراحی سایت و روانشناسی رنگ-2

طراحی سایت و روانشناسی رنگ-2

طراحی سایت و روانشناسی رنگ-بخش اول، تاثیر رنگ ها و مفاهیم آن ها را به طور کلی بررسی نمودیم. گفتیم که مفهوم رنگ ها برای اشخاص متفاوت به چه صورت و به چه معنا می باشد. همچنین با بررسی دقیق بر اساس جنسیت افراد، اطلاعاتی برای تصمیم گیری درست به دست آوردیم.

ادامه مطلب

روانشناسی رنگ طراحی وب سایت

طراحی سایت و روانشناسی رنگ-1

روانشناسی رنگ ها در همه ی جوانب طراحی کاربرد دارد. از رنگ های مورد استفاده در خواروبار فروشی ها گرفته تا لوگوی برندهای مختلف و طراحی سایت. رنگ عنصری مهم است که می تواند یک پیام خاص را به کاربران انتقال دهد.

ادامه مطلب

طراحی سایت و سئو به همراه نکات مهم 2

طراحی سایت و سئو به همراه نکات مهم 2

صنعت بهینه سازی موتورهای جستجوفرار است و هر ماه به نطر می رسد چیزهای جدیدی در این مورد به صحنه می آیند و ما را مجبور می کنند اولویت های خود را مجددا ارزیابی کنیم. بهترین روش های انجام شده درسال 2010 با بهترین روشهای امروز تفاوت زیادی ندارد، هنوز ما معتقدیم تعداد زیادی از بهترین روش هایی که امروزه استفاده می کنیم در آینده نیز استفاده می شود

ادامه مطلب

بهبود سئو,SEO

طراحی سایت و سئو به همراه نکات مهم 1

سئو و قوانین آن در سال های گذشته به شدت تغییر کرده است. کارشناسان درمورد وضعیت فعلی سئو نکاتی را ارائه کردند و اینکه شما چگونه می توانید از سئو استفاده کنید تا سرمایه گذاری در محتوا را در سال 2016 به بالاترین حد برسانید.

ادامه مطلب

طراحی سایت و الگو های bootstrap

طراحی سایت و الگو های bootstrap

اگر شما به دنبال قالب سایتی هستید که responsive و قابل انعطاف و بسیار زیبا طراحی شده باشد، شما به یک سایت ساخته شده با bootstrap  نیاز دارید. چه چیزی در رابطه با bootstrap این‌قدر خاص است و چرا باید به اینکه قالب شما با چی ساخته شده توجه کرد؟ خب،  بیاید این موضوع را بررسی کنیم. شرکت مهندسی پافکو طراحی سایت

ادامه مطلب

سئو چیست,SEO

طراحی سایت و تعریف سئو

 بهینه سازی موتور جستجو (سئو) عبارت است از مجموعه فرایندهایی که انجام می گیرد تا یک سایت برای موتور جستجو بهینه سازی شود. سئو نه تنها برای افزایش بازدید کنندگان مهم است بلکه راهی برای افزایش اعتبار وب سایت و ایجاد برند است.

ادامه مطلب

اصول طراحی سایت

اصول طراحی سایت

طراحی سایت مناسب می تواند عاملی برای پیشرفت در کسب و کار شود. برای اینکه بتوانید ترافیک سایت خود را افزایش داده و کسب کار خود را رونق بخشید باید این نکات را در طراحی سایت خود رعایت کنید. پس به نکات زیر دقت کرده و قبل از صرف هزینه برای رفع مشکلات بعد از طراحی سایت، آن ها را در فرآیند طراحی سایت خود پیاده کنید تا هم در زمان و هم در وقت صرفه جویی کرده باشید.

ادامه مطلب

طراحی سایت و فاکتورهای موثر در انتخاب رنگها

طراحی سایت و فاکتورهای موثر در انتخاب رنگها

انتخاب رنگهای صحیح برای طراحی سایت، به همان میزانی اهمیت دارد که انتخاب گرافیک و مطالب برای سایت مهم می باشند. این مقاله به بحث پیرامون فاکتورهای موثر در انتخاب رنگ برای استفاده در سایت می پردازد.

ادامه مطلب

طراحی سایت و استفاده خبر خوان در سایت

طراحی سایت و استفاده خبر خوان در سایت

RSS به قولی برگرفته از REALLY SIMPLE SYNDICATION و به قول کمی حرفه ای ترها برگرفته از RDF SITE SUMMARY  است. ولی RSS برگرفته ازهر چه باشد، پدیده ای است که امکان جمع آوری اطلاعات و اخبار را از سایت های مختلف فراهم می کند بدون این که مجبور باشید از این سایت به آن سایت سر بزنید.

ادامه مطلب

طراحی سایت و انواع نرم افزارهای سایت ساز

طراحی سایت و انواع نرم افزارهای سایت ساز

طراحی سایت، سایت ساز و یا CMS ها دارای انواع گوناگونی هستند. سیستم های سایت ساز از نظر محتوا و سیاست به روز رسانی، در یکی از دسته های زیر طبقه بندی می شوند

ادامه مطلب

سیستم مدیریت محتوی CMS

طراحی سایت و سایت های واکنش گرا

طراحی سایت با پیشرفت تکنولوژی های وب سایت و همچنین پیشرفت چشمگیر استفاده و سرمایه گذاری بر روی دستگاههای مرتبط با وب سایت مانند تلفن های هوشمند، تبلت ها، تلویزیون های هوشمند و … اهمیت یافته است.

ادامه مطلب

طراحی سایت ایده آل چگونه است

طراحی سایت ایده آل چگونه است

یک وب سایت معمولا شامل تعداد زیادی فایل است که در تعدادی پرونده مرتب شده اند، به همان صورت که شما فایل هایتان را در پرونده های مختلفی روی کامپیوترتان مرتب می کنید.

ادامه مطلب

طراحی سایت پافکو موبایل تبلت

طراحی سایت شرکت پافکو بر روی موبایل و تبلت

طراحی سایت پافکو روی موبایل و تبلت: با استفاده از قابلیت‌های گوگل کارنت (Google Currents) که هم‌اکنون برای سایت پافکو بهینه‌سازی شده، علاقه‌مندان و بازدیدکنندگان می‌توانند بخش‌های پویای سایت مانند اخبار و مقالات را روی تلفن‌های همراه هوشمند یا تبلت مشاهده کنند.

ادامه مطلب

نظرات کاربران