نرم افزار آموزش مجازی LMS تحت موبایل

اولین شرکت دانش‌بنیان ارائه دهنده نرم‌افزارهای یکپارچه آموزش الکترونیکی

همین حالا امتحان کنید
معرفی پافکو

پافکو در یک نگاه

نرم افزار آموزش مجازی LMS تحت موبایل

 LMS مخفف عبارت Learning Management System و در واقع نرم افزاری است که برای برگزاری دوه های آموزش مجازی به صورت بهینه و با کیفیت به کار گرفته می شود. ال ام اس در واقع یک ابزار مناسب برای پیاده سازی رویکرد جدید آموزش از راه دور است که مزایای بسیاری برای شما و فراگیران شما دارد.

سه کلمه سیستم مدیریت یادگیری (LMS) را می توان به این صورت توضیح داد:

  • یادگیری : شما از این نرم افزار برای ارائه دوره های آموزشی یا برنامه های آموزشی استفاده می کنید.
  • مدیریت : به شما کمک می کند این دوره ها را به صوت ساده ارائه داده و مدیریت کنید. (ایجاد کنید، آنها را تغییر دهید، آنها را به فراگیران اختصاص دهید، به آنها نمره دهید و ...)
  • آخرین و مهمترین کلمه آن سیستم است. یک کلمه جالب که به "نرم افزار" ترجمه می شود. در واقع LMS یک برنامه کامپیوتری است.

هنوز مفاهیمی وجود دارد که شما کنجکاوید بیشتر در مورد آن بدانید

با ما تماس بگیرید

مزایای سیستم آموزش مجازی

سهولت استفاده

سهولت استفاده

کار با نرم‌افزار LMS (ال ام اس) پافکو واقعا ساده است و نیاز به تخصص خاصی برای شما و تیم شما ندارد. تلاش ما این بوده است که در راستای افزایش رضایتمندی مشتریان عزیز در آموزش آنلاین و آموزش مجازی، سادگی استفاده را فراهم کنیم.

نرم افزار آموزش مجازی LMS تحت موبایل

تعریف دوره در چند دقیقه

سرعت و انعطاف بالای نرم‌افزار LMS (ال ام اس) پافکو، شما را در ایجاد دوره‌های آموزش مجازی در لحظه یاری خواهد کرد. فقط کافی است یک بار محیط نرم‌افزار ما را مشاهده کنید.

نرم افزار آموزش مجازی LMS تحت موبایل

پشتیبانی ویژه

تیم یکپارچه پشتیبانی پافکو، همیشه در دسترس شما هستند. افتخار داریم که در هر زمان از فرآیند خرید شما تا پیاده‌سازی و استفاده در کنار شما باشیم.

نرم افزار آموزش مجازی LMS تحت موبایل

آموزش گام‌به‌گام

با پافکو، دغدغه آموزش کار با نرم‌افزار را نخواهید داشت. تیم آموزش ما از ابتدای استقرار نرم‌افزار تا زمان تسلط تیم شما، در خدمت مشتریان عزیزمان خواهند بود.

نرم افزار آموزش مجازی LMS تحت موبایل

انعطاف پذیری

با پلتفرم ویژه پافکو، آموزش مجازی را به صورت حرفه‌ای به کارمندان و دانشپذیران خود ارائه دهید. سازگاری و انعطاف‌پذیری نرم‌افزار ما، امکان استفاده را هم برای سازمان‌ها جهت آموزش منابع انسانی و هم برای آموزشگاه‌ها جهت آموزش غیرحضوری فراهم نموده است.

نرم افزار آموزش مجازی LMS تحت موبایل

دریافت گزارشات بروز

نرم‌افزار LMS (ال ام اس) پیشرفته پافکو، با ارائه گزارش از کلیه جزئیات فرآیند ثبت‌نام، حضورغیاب، میزان پیشرفت آموزش و یادگیری شما را بر حسب نیاز و علاقه، در جریان لحظه به لحظه جزئیات قرار می‌دهد.

درخواست مشاهده نرم افزار

چرا LMS پافکو؟

دریافت بیش از 100 گواهی حسن انجام کار از مشتریان آکادمیک و مشتریان سازمانی، مهمترین دستاورد ما است. این مهم با همراهی شما مشتریان گرامی به عنوان یکی از با ارزش ترین سرمایه های پافکو، محقق شده است.

قریب به دو دهه فعالیت موفق در عرصه فن آوری اطلاعات، از مهم ترین افتخارات شرکت دانش بنیان پافکو است. فقط این نیست. ما مفتخریم که مشتریان را با ارائه آموزش گام به گام و حضوری در مورد نحوه کار با نرم افزار و همچنین پشتیبانی کامل، تا دستیابی به مزایای کامل نرم افزار LMS، همراهی کرده ایم.

پافکو با فراهم نمودن ویژگی های پیشرفته برای راحتی مدرس و فراگیرنده، پکیج نرم افزار آموزش مجازی را برای اولین بار در ایران به صورت یکپارچه ارائه داد. ما با قریب به دو دهه فعالیت در صنعت فن آوری اطلاعات، به عنوان اولین شرکت دانش بنیان در ارائه نرم افزارهای یکپارچه آموزش الکترونیکی، مفتخریم که گواهی حسن انجام کار را از اکثریت مشتریان عزیزمان، دریافت کنیم.

 نرم افزار آموزش مجازی LMS پافکو بصورت یکپارچه با سایر زیرسیستم ها می تواند یک مجموعه دانشگاهی یا آموزشگاهی را که دوره های کوتاه مدت  و بلند مدت برگزار می نمایند، را بطور کامل مکانیزه نماید. هم اکنون بسیار از  شرکت ها و هلدینگ ها و دانشگاه ها و موسسات غیر انتفاعی مجازی که نیاز به برگزاری جلسات آنلاین از طریق وب کنفرانس web conference و مدیریت ان از طریق از نرم افزار LMS  را دارند از این محصولات استفاده می نمایند.

مستند موفقیت مشتریان

دلایل موفقیت مشتریان پافکو را از زبان خودشان بشنوید.

دکتر حمیدرضا مفتخری نایینی نژاد

مدیرعامل و نائب رئیس هیئت مدیره شرکت پایدار کیفیت پیروز

شرکت پایدار کیفیت پیروز PQP ، رضایتمندی خود را نسبت به سیستم مدیریت آموزشگاه، LMS آموزشگاهی، طراحی سایت و سیستم مدیریت محتوا ، درگاه پرداخت الکترونیک و سیستم پیامک اعلام می دارد و از کیفیت محصولات و خدمات پس از فروش و آموزش آن شرکت محترم کمل تشکر و قدردانی را داریم.
آرزوی موفقیت هر چه بیشتر برای آن شرکت معظم را از ایزد منان خواستاریم.

داستان موفقیت بعدی را با شما می سازیم.

داستان موفقیت بعدی شما باشید
فیلم های بیشتر سیستم آموزش مجازی را ببینید