مقالات نرم افزار آموزش مجازی

۷ روش در راستای افزایش آگاهی از محصول در آموزش غیر حضوری

۷ روش در راستای افزایش آگاهی از محصول در آموزش غیر حضوری
آیا کارکنان شما آمادگی لازم برای معرفی آخرین دستاورد تجارت شما را دارند؟ آیا آنها می‌توانند با اشاره به مهم‌ترین نکات محصول، فروش را به بهترین شکل به انجام برسانند؟ برای افزایش آگاهی از محصول در آموزش غیر حضوری چه باید کرد؟

نرم افزار ادوب کانکت را امتحان کن!

همراه با تست رایگان


 ما در پژوهش افزار فردا ضمن گردآوری این مقاله، ۷ راه کار آموزشی در راستای بهبود کیفیت آموزش غیر‌حضوری و تدریس مجازی را گرد هم آورده‌ایم. در ادامه با ما همراه باشید تا یادگیری عمیق را برای کارکنان خود به ارمغان آورید.

فهرست مطالب

 چگونه آموزش های مربوط به یک محصول را سریع تر انتقال دهیم؟

۱. آموزش ویژگی‌های محصول با اینفوگرافی

۲. ویدئو‌های جامع در آموزش غیر حضوری

۳. تهیه پادکست‌هایی درباره ادبیات فروش

۴. پیشنهاد فروش منحصر به فرد با استفاده از یک بازی جدی

۵. مطالعه موردی روی مصرف‌کنندگان

۶. فهرست بازنگری کاربردهای واقعی محصول

۷.  برگزاری رویدادهای کوچک با محوریت معرفی محصول

کلام آخر حول آموزش غیر حضوری


 چگونه آموزش های مربوط به یک محصول را سریع تر انتقال دهیم؟

 تفاوتی ندارد که نیرو‌های شما در واحد فروش مشغول به فعالیت باشند یا در انبارها، تمام اعضای تیم تجارت شما باید اطلاعات کافی در خصوص یک محصول را در اختیار داشته باشند. اگرچه موقعیت شغلی، واحد مربوطه و پیش زمینه فرد همگی نقش به سزایی در انتخاب منابع و میزان اطلاعات دارند.

اما آنچه که مهم است، این است که شناخت فضای محصول، ویژگی های و کاربرد محصول میزان فروش ما را افزایش می‌دهد. از این گذشته اطلاعات بیشتر، رضایت مشتریان را نیز به‌همراه خواهدداشت.

زمانی که کارکنان حاضر در تجارت شما از اطلاعات کافی در خصوص محصول و خط تولید شرکت شما برخوردار باشند؛ تصویر شایسته ای را از تجارت به مشتریان نشان می دهد. در این تصویر کارکنان حرفه ای، با تجربه و کاملاً آماده ارائه خدمات هستند.

در ادامه با ما در پافکو همراه باشید تا با ۷ شیوه آموزشی مؤثر در آموزش غیرحضوری آشنا شوید. هدف ما تنها ارائه نرم‌افزار آموزش از راه دور نیست بلکه ما رؤیای دستیابی به نتایج درخشان در میزان فروش و تجارت شما را در سر می‌پرورانیم.


۱. آموزش ویژگی‌های محصول با اینفوگرافی

اینفوگرافی این امکان را در اختیار کارکنان قرار می‌دهد که با استفاده از آموزش‌های دیداری با ویژگی‌های محصول آشنا شوند. به‌عنوان‌مثال، تصاویر اینفوگرافی می‌توانند نشان‌دهنده برخی از کاربردهای محصول باشند یا به نکته‌ای در طراحی محصول اشاره کنند.

کارکنان با دانلود این تصاویر، در آینده نیز به این اطلاعات ارزشمند دسترسی خواهند داشت. به‌عنوان‌مثال اگر زمانی یک مشتری نکته‌بین به واحد فروش مراجعه کند و به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در خصوص محصول باشد، این اینفوگرافی‌ها راه‌گشای کارمندان بخش فروش خواهند بود.

شما می‌توانید در یک اقدام هوشمندانه جملات زیرکانه‌ای را نیز در این تصاویر بگنجانید؛ کارکنان در هنگام فروش این جملات را به بهترین شکل مورد استفاده قرار می‌دهند.


۲. ویدئو‌های جامع در آموزش غیر حضوری

در ویدئو‌های آموزشی نحوه استفاده از محصول و مراقبت‌های اولیه از محصول به خوبی با استفاده از نرم‌افزار آموزش مجازی ال ام اس، آموزش داده می‌شود. به‌عنوان‌مثال نحوه تمیز‌ کردن محصول موردنظر به‌منظور حفظ صلاحیت محصول جهت استفاده از گارانتی نیز در این ویدئو‌ها آموزش داده می‌شود.

انیمیشن‌ها نیز انتخاب خوبی در زمینه آموزش آنلاین هستند؛ چراکه در کنار آموزشی غیرحضوری موجبات سرگرمی کارکنان را نیز فراهم می‌کنند.

در این ویدئو‌ها تمام موارد ضروری را با ذکر کامل جزئیات برای کارکنان شرح دهید. به این ترتیب آنها نیز در هنگام معرفی محصول به مشتریان به تمام مشخصات محصول اشاره می‌کنند.

 از این گذشته با استفاده از ویدئو‌های آموزشی می‌توانید، یک مثال عینی از مهارت‌های فروش را در نرم افزار آموزش مجازی LMS شرح دهید. به عنوان مثال در ویدئو موردنظر نحوه معرفی محصول به مشتری را به بهترین شکل نمایش دهید.


۳. تهیه پادکست‌هایی درباره ادبیات فروش

کارکنان به اطلاعاتی نیاز دارند که در قالب نکته هایی کوتاه، دانش عمومی آن‌ها را در خصوص محصول ارتقا دهد. دلیل استفاده از نرم‌افزار آموزش الکترونیکی نیز همین مسئله است.

تهیه یک پادکست درباره ادبیات مناسب برای فروش، نکات ارزشمندی را در اختیار آنها قرار می‌دهد.

به عنوان مثال در یک پادکست ۵ دقیقه‌ای، نکاتی در خصوص تبلیغ محصول و نحوه فروش آن ذکر می‌کنید. کارکنان فروش قبل از حضور در واحد فروش یا پیش از حضور در جلسه‌ای با مشتری، به این پادکست گوش‌فرا‌ می دهند و ادبیات و واژه های مناسب برای فروش را انتخاب می‌کنند.

شما حتی می توانید در کنار استفاده از نرم افزار آموزش الکترونیکی پافکو، پادکست‌هایی را به صورت هفتگی تهیه کنید. در پادکست هر هفته به بخشی از نکات کلیدی فروش اشاره کنید تا در نهایت کادر فروش حرفه ای و تمام عیاری را در اختیار داشته باشید.


۴. پیشنهاد فروش منحصر به فرد با استفاده از یک بازی جدی

با طراحی یک بازی جدی و کاربردی، پیشنهادهای یونیک فروش را بررسی کنید. به منظور یادگیری عمیق در هر بازی تنها روی یک بخش از آموزش غیرحضوری متمرکز شوید.

به عنوان مثال هر بخش از بازی کاربردی موردنظر شما می تواند روی یکی از رویکردهای فروش در نرم‌افزار متمرکز باشد. کارکنان پیش از ادامه آموزش غیرحضوری باید ارتباط این بازی را با شرایط واقعی تشخیص دهند.

به این منظور می‌توانید امتیازها و مدال هایی را برای هر مرحله تعیین کنید. به این ترتیب در عین‌حال که آموزش مجازی سیستم lms را پیش می‌برید، سرگرمی جالبی را نیز در اختیار کارمندان خود قرار داده اید.


۵. مطالعه موردی روی مصرف‌کنندگان

کارکنان از طریق مطالعه موردی خود را در پایگاه مشتریان و مصرف کنندگان جامعه هدف تصور می‌کنند. به این ترتیب آنها در آموزش غیرحضوری انگیزه‌ها و اهداف آنها را می‌شناسند.

 به عبارتی چرا مصرف کنندگان می خواهند این محصول را خریداری کنند؟ کارکنان باید مراقب چه نشانه های مشخصی در رفتارهای مشتری باشند؟

به این ترتیب مشتریان از نگاه مصرف کنندگان موضوع را بررسی می کنند، به همین دلیل بهترین کالا را به آنها معرفی خواهند کرد.

سایت lms

ما دانش و بستر لازم را برای افزایش کیفیت آموزش های شما داریم.برای مشاوره رایگان، همین الان با ما تماس بگیرید.

021-41986000 داخلی 116

دریافت مشاوره رایگان


۶. فهرست بازنگری کاربردهای واقعی محصول

مشتری تنها با هدف رفع نیاز یا رفع یک مشکل، محصول شما را می خرد. در واقع احتمال یک خرید ناگهانی و بدون پیش زمینه بسیار بعید است. به همین دلیل کارکنان ضمن حضور در آموزش غیرحضوری باید کاربردها و مزایای حقیقی محصول را نیز بشناسند.

 تهیه فهرست بازنگری راه بسیار کارآمدی است. در آموزش غیرحضوری با تهیه یک فهرست بازنگری، ۱۰ دلیل برای خرید محصول درج کنید.


۷.  برگزاری رویدادهای کوچک با محوریت معرفی محصول

رویدادهای زنده در کنار استفاده از نرم افزار ال ام اس، راهکار بسیار مناسبی هستند؛ چراکه در این رویدادها علاوه بر گرامی داشت دستاوردهای اخیر تجارت، این فرصت را در اختیار خواهید داشت که آموزش های کامل تری را در اختیار کارکنان خود قرار دهید.

 این روز‌ها می توانید در کنار آموزش غیر حضوری، رویدادهایی را نیز به صورت مجازی مدیریت کنید و افراد بیشتری را فرا بخوانید. در این شرایط کارکنان سوالات خود را مطرح می‌کنند و نظرات خود را نیز به اشتراک می‌گذراند.


کلام آخر حول آموزش غیر حضوری

شما باید بدانید که سطح معلومات کارکنان تجارت شما در چه حدی است. آنها تا چه اندازه محصولات شما را می‌شناسند. در راستای افزایش فروش در تجارت خود نخست باید آگاهی کادر فروش و تمام افراد حاضر در تجارت خود را بهبود بخشید.

 در این راه نرم افزار آموزش مجازی راهکار بسیار مناسبی خواهد بود. به این ترتیب با صرف کمترین زمان و هزینه، آموزش های لازم را در خصوص معرفی کامل محصول و ویژگی های یک فروشنده حرفه ای در اختیار کارکنان قرار می دهید.

کارکنان با استفاده از این اطلاعات پله‌های ترقی را طی می‌کنند و هر روز با تجربه و آگاهی بیشتری در زمینه فروش و معرفی محصولات شما وارد عمل می‌شوند. ادبیات فروش را با برگزاری دوره آموزش غیر حضوری یا رویدادهای مجازی با کارکنان خود در میان بگذارید و شاهده رشد و توسعه تجارت خود باشید.

ما در پافکو به خوبی به اهمیت آموزش در تجارت ها پی برده‌ایم. یک آموزش جامع سود حاصل از سرمایه گذاری شما را دو چندان خواهد کرد. کارشناسان با تجربه پافکو در کنار شما هستند.

دریافت مشاوره رایگان
نظرات کاربران
مصطفی

ممنونم از پافکو مطلب کارامدی بود

0 0

نظر شما

ایمیل شما نشر نخواهد شد.فیلد های ضروری با * نشانه گذاری شده است.

تصویر امنیتی Refresh Icon

لطفا از قرار دادن متن بصورت فینگلیش خودداری نمایید با تشکر

پیام شما بعد از بررسی نمایش داده خواهد شد

نظر خود را بنویسید