مقالات نرم افزار آموزش مجازی

20 سایت برتر آموزش زبان

20 سایت برتر آموزش زبان
زبان انگلیسی یک، یک زبان ضروری برای همه است. چرا  که زبان رسمی 53 کشور است که 400 میلیون نفر در سرتاسر جهان با آن صحبت می کنند و بیشتر وب سایت ها به این زبان هستند. در این مطلب بهترین سایت های آموزش زبان انگلیسی رایگان و غیر رایگان معرفی می شوند.

با سرویس ادوبی کانکت پافکو کلاس آنلاین زبان برگزار کن و درآمدت رو افزایش بده!

ادوبی کانکت


یادگیری زبان انگلیسی دشوار نیست. تنها اگر بدانید که چگونه زبان انگلیسی یاد بگیرید، به خصوص این که بدانید از کجا مبانی آن را یاد بگیرید، نوشتن به زبان انگلیسی برای شما بسیار آسان می شود.

آموزش آنلاین و آزمون آنلاین، می تواند برای آموزشگاه ها و موسسات آموزشی علاوه بر صرفه جویی در منابع و هزینه ها، مزایای دیگری نیز داشته باشد. از جمله اینکه آن ها می توانند با کسب سهم بازار بیشتری از دانشپذیران، درآمد خود را نیز افزایش داده و نرخ بازگشت سرمایه یا ROI بالاتری نیز داشته باشند. برای مثال موسسات آموزش انلاین می توانند به ثبت نام دانش آموزان بیشتری از مناطق و شهرهای مختلف پرداخته و از این طریق تعداد ثبت نامی های خود را افزایش دهند.یک آموزشگاه آنلاین می تواند علاوه بر مزایای آموزش آنلاین، مزایای آموزش حضوری را هم برای موسسات آموزشی و مدارس آموزش از راه دور داشته باشد. آموزش انلاین با استفاده از ابزارها متعددی امکان پذیر است که یکی از مشهورترین آن ها وب کنفرانس adobe connect و نرم افزار وبینار است.

با توجه به اینکه در عرصه رقابتی صنعت آموزش امروزه، حاشیه سود آموزش و دوره های آموزش انلاین کاهش یافته است، رویکرد آموزش از راه دور می تواند تا حدود زیادی این مساله را تعدیل کرده و با کاهش هزینه و افزایش درآمد ناشی از افزایش دانشجویان، گامی موثر در بهینه سازی روند و کیفیت آموزش ها داشته باشد.

در ادامه لیستی از بهترین سایت های آموزش زبان پیشگام که شما می توانید با کمک آن ها شروع به یادگیری و بهبود مهارت های زبان انگلیسی خود بکنید را می آوریم. این سایت های یادگیری مجازی زبان انگلیسی قویا توصیه می شوند:


سایت های آموزش زبانCambridge English Online

www.cambridgeenglishonline.org

این سایت با یک طرح عالی با استفاده از سرگرمی ها، داستان ها، آهنگ ها و ... به شما در یادگیری مجازی مبانی زبان انگلیسی کمک می کند. این وب سایت آموزش آنلاین یکی از بهترین وب سایت های آموزش زبان به صورت مجازی است.


سایت های آموزش زبان به صورت مجازیDuolingo

 


www.duolingo.com

یکی از سایت های آموزش زبان فوق العاده برای یادگیری آنلاین زبان اسپانیایی، فرانسوی، آلمانی، ایتالیایی، ایرلندی، هلندی، دانمارکی، پرتغالی و انگلیسی است. روش آموزش این وب سایت آموزش زبان، بسیار ساده و اعتیاد آور است. دولینگو علاوه بر  یکی از بهترین وب سایت های آموزش آنلاین زبان انگلیسی، دارای اپلیکیشن برای آیفون و اندروید نیز می باشد که این موضوع آن را بسیار کاربر پسندتر و کاربردی تر کرده است.

سایت های آموزش زبان آنلاینEffortless English Podcast

www.effortlessenglish.libsyn.com

این سایت یکی از بهترین سایت آموزش زبان انگلیسی رایگان است. انگلیسی آسان یک سایت آموزشی شامل سلسله ای از 246 پادکست است که به صورت رایگان در iTunes قابل دسترسی است. فهمیدن و به کار بردن این وب سایت آموزشی بسیار آسان است. بسیاری از افراد این سایت های آموزش زبان را برای بهبود مهارت های نگارشی انگلیسی خود ترجیح می دهند.


سایت یادگیری مجازی زبان انگلیسی: English Central

www.englishcentral.com

این سایت نیز، به عنوان یکی از بهترین وب سایت های آموزش زبان انگلیسی در نظر گرفته محسوب می شود. این وب سایت به شما کمک می کند تا به صورت محاوره ای صحبت کنید. چارچوب منحصر به فرد آن ها مکالمه شما را تشخیص می دهد و بر اساس ساختار جملات به آن نمره می دهد. شما در فرآیند آموزش مبتنی بر وبی که این سایت دارد، چیزهای زیادی یاد خواهید گرفت. این فرآیند شامل چهار مرحله اصلی می باشد.

مرحله اول: تماشای فیلم

 در این مرحله یک فیلم را مشاهده می کنید و لغاتی را که نمی دانید علامت می زنید. این وب سایت در زمینه های مختلفی فیلم دارد.

مرحله دوم: یادگیری

در این مرحله لغات جدید را با پر کردن جاهای خالی سطر ها هم زمان با مشاهده فیلم، یاد می گیرید.

مرحله سوم: صحبت کردن

کلمات جدید را در زمینه خود بیان می کنید، و در همان لحظه بازخورد فوری در مورد تلفظ و تسلط خود دریافت می کنید.

مرحله چهارم: عملیاتی شدن

در مرحله آخر از فرآیند آموزش مجازی زبان خود در این سایت، یک مکالمه تک به تک با یک معلم خصوصی در مورد ویدیو خواهید داشت.

بهترین سایت های آموزش زبانStack Exchange

www.stackexchange.com

این سایت بهترین وب سایت های آموزش زبان در زمینه پرسش و پاسخ برای طرفداران زبان انگلیسی. در این وب سایت گروهی از افراد دانشجو و متخصص به شما کمک می کنند تا پیشرفت کنید. در واقع این وب سایت به منزله یک جامعه یادگیری مجازی زبان انگلیسی است.


سایت های آموزش زبان: Exam English

 


www.examenglish.com

با استفاده از این وب سایت های آموزش زبان انگلیسی شگفت انگیز، به طور منظم مهارت های خود را از طریق آزمون آنلاین و در سطح جهانی ارزیابی کنید. برای مثال، وب سایت های آموزش زبان، آزمون های تافل TOEFL، آیلتس IELTS، TOEIC، CEFR، Pearson و Cambridge را به صورت رایگان ارائه می دهد.


سایت یادگیری مجازی زبان انگلیسی: News in Levels

www.newsinlevels.com

این سایت اموزشی یکی از بهترین وب سایت های آموزش زبان است که به شما کمک می کند مهارت های شنیداری و نگارشی خود را بهبود دهید. با استفاده از سه سطح محتوا، فایل های صوتی یا فایل های ویدئویی می توانید از این سایت مطالب زیادی یاد بگیرید.


سایت یادگیری مجازی زبان انگلیسی: Lang-8

www.lang-8.com

یکی از بهترین سایت آموزش زبان انگلیسی رایگان فوق العاده که شرایطی را فراهم کرده است که افراد محلی طی فرآیندی آن چه شما نوشته اید را بازنویسی می کنند. این مانند یک معلم است که به شما کمک می کند کار خود را اصلاح کنید.

سایت های آموزش زبانLEO Network Learn English

www.learnenglish.de

 بهترین سایت آموزش زبان انگلیسی رایگان و پایه برای یادگیری زبان انگلیسی با استفاده از محتوا، تصاویر و سرگرمی می باشد. این مشابه یادگیری از طریق بازی با کلمات مختلف است. در حقیقت این سایت از گیمیفیکیشن در آموزش مجازی استفاده می کند.


سایت های آموزش زبانListen and Write

www.listen-and-write.com

این سایت انگلیسی روی مهارت های شنیداری شما تمرکز دارد و به بهبود گوش دادن و نوشتن شما کمک می کند.


سایت های آموزش زبان My English Pages

www.myenglishpages.com

این سایت انگلیسی، یکی دیگر از وب سایت های عالی برای یادگیری خود-خوان زبان انگلیسی می باشد که مطالب کاملی در زمینه ساختار زبان، واژگان، صحبت کردن، خواند، درک و نوشتن انگلیسی است. برای تمرین و پیشرفت بیشتر، این سایت آموزش انلاین فعالیت های رایگان، اجتماعات و وبلاگ دارد.


سایت یادگیری مجازی زبان انگلیسی: Easy World of English

www.easyworldofenglish.com

یک سایت آموزش زبان جذاب، آسان برای استفاده است. بهترین وب سایت برای یادگیری نحو، سخن وری، خواندن، تمرین گوش دادن و یک مرجع تصویری هوشمند است. و استفاده از آن برای هر شخصی آسان است.


سایت یادگیری مجازی زبان انگلیسی: Many Things

20 سایت برتر آموزش زبان
یادگیری آنلاین زبان انگلیسی- Many things


www.manythings.org

این بهترین وب سایتی است که آزمون های انلاین هماهنگی، انواع سرگرمی با کلمات، معماهای کلمه ای، اصطلاحات، اصطلاح های عامیانه، مرتب کردن کلمات، یک ایجاد کننده جمله و دیگر تمرین های یادگیری زبان کامپیوتری را در خود جا داده است. علاوه بر مواردی که گفته شد این وب سایت، یک صفحه نامعمول دارد که شامل تمرین هایی با چینش نه چندان خوبی است. سایت جذاب و دوست داشتنی نیست، اما تمرین هایی دارد که می توانید ببینید و استفاده کنید. در ضمن این سایت هیچ گونه تبلیغاتی نیز ندارد.  


سایت یادگیری مجازی زبان انگلیسی: Dave’s ESL Café

www.eslcafe.com

این وب سایت هم برای زبان آموزان و هم برای مدرس های زبان انگلیسی در سراسر جهان مطالبی ارائه می دهد.این وب سایت آموزشی شامل تست ها، توضیحات ساختاری زبان و جمع آوری سخن رانی ها برای دانش آموزان است.


سایت های آموزش زبان انگلیسی: The California Distance Learning Project

www.cdlponline.org

با استفاده از این وب سایت شگفت انگیز، می توانید اخبار زمینه های مختلف از جمله، کارف مسکن، پول و رفاه را بخوانید. با توجه به مطالبی که خوانده اید تمرین هایی را انجام دهید، این تمرین ها شامل مجموعه های هماهنگ، واژگان و سوالات چهار گزینه ای می شوند. علاوه بر داستان ها تعدادی فیلم نیز در این سایت وجود دارد.


سایت های آموزش زبان انگلیسی: BBC Learning English

bbc.co.uk/worldservice/learningenglish

در این وب سایت، تمرین های متنوعی برای آموزش وجود دارد. شامل مقدار قابل توجهی فیلم آموزشی، تست، لغات ، اصطلاحات و واژگان است که همه ی آن ها با تلفظ انگلیسی بریتانیایی هستند.


سایت یادگیری مجازی زبان انگلیسی: Activities for ESL Students

www.a4esl.org

این وب سایت شامل دستور زبان، ساختار جمله، آزمون های دو زبانه متعدد و واژگان برای همه سطوح، برای زبان آموزان است. به همین ترتیب، یک راه ارتباطی برای مربیان، با سوالات بحث، و برنامه های مختلف متعدد برای استفاده در کلاس درس محسوب می شود. این وب سایت را هم می توان به عنوان یکی از بهترین وب سایت های یادگیری مجازی زبان انگلیسی را در نظر گرفت.


سایت یادگیری مجازی زبان انگلیسی: ABCYa

www.abcya.com

این وب سایت شامل دستور زبان، ساختار جمله، آزمون های دو زبانه متعدد و واژگان برای همه سطوح، برای زبان آموزان است. به همین ترتیب، یک راه ارتباطی برای مربیان، با سوالات بحث، و برنامه های مختلف متعدد برای استفاده در کلاس درس محسوب می شود. این وب سایت را هم می توان به عنوان یکی از بهترین وب سایت های یادگیری مجازی زبان انگلیسی را در نظر گرفت.


سایت یادگیری مجازی زبان انگلیسی: TV 411

www.tv411.org

این وب سایت برای بچه هاست؛ با این حال کسی نگفته است که بزرگسالان نمی توانند از آن استفاده کنند. این وب سایت یادگیری مجازی زبان انگلیسی شامل سرگرمی های آموزنده است که بر اساس سطح بازبیتی ،از یک تا 5 مرتب شده است و برای املا و تلفظ بسیار مفید است. فعالیت های سرگرم کننده برای یادگیری حروف صدادار، حروف بزرگ و حروف کوچک، کلمات معادل و متضاد و هر آن چه برای شروع لازم است. این وب سایت می تواند مفید تر از چیزی که به نظر می رسد باشد.


سایت یادگیری مجازی زبان انگلیسی: GCF Learn Free


gcflearnfree.org/everydaylife

این وب سایت شامل سخنرانی هایی در زمینه هایی مثل درک پایه، خلاصه کردن و پالودن، و توانایی هایی اساسی مانند بررسی نام یک دارو است. در این وب سایت آموزش مجازی پس از هر ویدئو یک آزمون مجازی درک مطلب وجود دارد. برای درس های نوشتن، خواندن و واژگان روی زبانه های آبی روی best lead کلیک کنید.


سایت یادگیری مجازی زبان انگلیسی: Language Guide

gcflearnfree.org/everydaylife

این سایت یکی از قابل توجه ترین و بهترین وب سایت های آموزش مجازی زبان انگلیسی می باشد، که با تمرین های آموزشی بصری برای همه زمینه ها از کار با یک دستگاه خودپرداز گرفته تا بررسی علامت های نگهداری. اگر روی نماد اولیه صفحه ضربه بزنید، سپس روی persing کلیک کنید، این وب سایت برای کسانی که دنبال یادگیری گویش انگلیسی نیز هستند چیزهایی دارد.


سایت یادگیری مجازی زبان انگلیسی: Oxford University Press

elt.oup.com/learning resources

این وب سایت، یکی دیگر از مشهورترین و بهترین وبسایت های یادگیری مجازی زبان انگلیسی است، که از انتشارات دانشگاه آکسفورد می باشد. این وب سایت دارای تمریناتی برای کار کردن روی مهارتهای املایی، نحو، تفکر، درک و گوش دادن است. کاوش کردن در این وب سایت و استفاده از آن کمی دشوار است و همین موضوع باعث شده است که برای دانش آموزان مبتکر و مراجعین وب زرنگ مناسب تر از دیگران باشد.

علاوه بر این سایت ها، مدرسین برجسته ای اقدام به راه اندازی آموزش آنلاین انگلیسی کرده اند. آن ها از پلتفرم های مختلفی برای ارائه آموزش های خود استفاده می کنند. چنانچه در حال حاضر فعالیت موثر مدرسان زبان در سطح اینستاگرام هستیم. این پلتفرم ها به صورت تخصصی برای آموزش مجازی ساخته نشده اند و بدیهیست امکانات مورد نیاز برای برگزاری دوره آنلاین را به طور کامل نداشته باشند. توصیه پافکو برای اساتید محترم این است که برای گرفتن حداکثر بازدهی تا حد امکان از ابزارهای تخصصی برای آموزش مجازی استفاده کنند. به عنوان مثال از نرم افزار های برگزاری وب کنفرانس و نرم افزار lms برای برگزاری کلاس آنلاین آموزش زبان استفاده کنند. در این کلاس استاد و زبان آموزان به صورت همزمان حضور دارند، می توانند ارتباط ویدئویی داشته باشند و همه دانش آموزان می توانند وب کم و صدای خود را با سایر حاضرین به اشتراک بگذارند، چت کنند، صفحه دسکتاپ خود را به اشتراک بگذارند، فایل هایی با فرمت های مختلف به اشتراک بگذارند، ویدئوی از پیش آماده شده پخش کنند، پارپوینت اجرا کنند و از تخته سفید استفاد کنند.

یکی از محبوبترین نرم افزارهای برگزاری وبینار، نرم افزار Adobe Connect می باشد. برای تهیه نرم افزار ادوبی کانکت از دو روش می توانید اقدام کنید:

  • روش اول اینکه لایسنس آن را خریداری کنید.
  • روش دوم اجاره ادوبی کانکت می باشد.

برای برگزاری تدریس خصوصی آنلاین توسط مدرسان و برگزاری کلاس های آنلاین برای آموزشگاه ها و سازمان های کوچک روش دوم بسیار مقرون به صرفه است. با کلیک بر روی دکمه زیر به صفحه اجاره کلاس مجازی پافکو منتقل می شوید و می توانید محیط کلاس را مشاهده کنید و به صورت رایگان آن را تست کنید.

ما دانش و بستر لازم برای افزایش کیفیت آموزش‌های شما را داریم. برای مشاوره رایگان، همین الان با ما تماس بگیرید.

دریافت مشاوره رایگان

021-41986000 داخلی 116
نظرات کاربران
نیلوفر رضایی

ممنون از راهنمایی خوبتون

1 0

هلیا حمیدی

ممنون سایت فارسی هم هست که اموزش های انگلیسی هم داشته باشه اینا سایتاشون خارجی هست

1 1

جابر شجاعی

بعضی از سایت ها برای من باز نمیکنه

0 0

اسماعیلی

لیست سایت های آموزش زبان که در اینجا گذاشتین خیلی خوب هست ولی هنوز شروع نکردم کلیت خوب بود

0 0

نیما فرهادی

ممنونم معرفی خوبی بود برای سایت های آموزش زبانlearneit هم خوبه البته من از نرم افزارش استفاهد میکنم

0 0

محمدعلی

بهترین سایت آموزش زبان انگلیسی رایگان که تجربه استفاده ازش رو داشتم effortlessenglish هست که در مقالتون ذکر کردین.

0 1

سیکرت :)

بهترین سایت آموزش زبان انگلیسی رایگان چیه

0 0

مجتبی

برای دوره های آنلاین زبان و آیلتس، و همچنین پکیج های ویدیویی توصیه میکنم حتما به آکادمی اکسیر سر بزنید.

0 0

لیلا جهانی

من سایت English central روانتخاب کردم چندسوال دارم اول اینکه از ایران میشه اشتراکش رو خریداری کرد واگر گزینه premium live , روانتخاب کنیم ازچه طریقی معلم خصوصی با ما ارتباط خواهد داشت ؟ودر مورد آخرین گزینه Golive! Lesson with a Tutor هم نمیدونم باید چکارکنم ؟ممنون میشم پاسخ بدید .واینکه اگه اشتراک خریداری کنیم به تمام ویدیوها دسترسی داریم ؟

0 0

Y

سلام
یکی از بهترین و موفق ترین آموزشگاه هایی که من توش زبان یاد گرفتم موسسه ملل هستش با پکیج های به صرفه و تخفیف هایی که روی پکیج هاشون خورده
با بهترین استادان تونستم با بالاترین نمرات مدرک بگیرم واقعا عالی هستن
آیلتس_دولینگو_تافل و.....
_Melalinstitute@

0 1

Nazanin

با تشکر از سایت ها و اطلاعات مفیدی دکه در این مطلب بیان کردید.
من برای یادگیری زبان از یک سایت آموزش مجازی دیگه به اسم *تخصص نو* هم استفاده کردم و خیلی راضی بودم. پیشنهاد میکنم اگه به دنبال یادگیری به صورت مجازی و آنلاین هستید، حتما به سایت تخصص نو هم مراجعه کنید.

0 1

معموری

سلام
ما یک آموزشگاه زبان دارم در تبریز، متاسفانه با توجه به مسری بودن کرونا ویروس نیاز به یک وب سایت برای آموزش آنلاین زبان انگلیسی دارم ما میخواهیم یادگیری الکترونیکی را راه بندازیم و دانشجویان ما از منزل آموزش مجازی بگیرند در واقع کلاس های ما برخط دایر شوند لطفا راهنمایی کنید تشکر

0 1

فعال

سلام
برای راه اندازی آموزشگاه مجازی توصیه میکنم از ترکیب نرم افزار moodle (ال ام اس مودل) و نرم افزار برگزاری وبینار adobe connect استفاده کنید.
با استفاده از ادوبی کانکت می توانید کلاس آنلاین و جلسه مجازی تشکیل دهید و با استفاده از سیستم lms می توانید دوره های آفلاین و آموزش های مجازی خود مدیریت کنید و البته آزمون آنلاین برگزار کنید و برای دانش پذیران خود گواهی صادر کنید

1 0

نظر شما

ایمیل شما نشر نخواهد شد.فیلد های ضروری با * نشانه گذاری شده است.

تصویر امنیتی Refresh Icon

لطفا از قرار دادن متن بصورت فینگلیش خودداری نمایید با تشکر

پیام شما بعد از بررسی نمایش داده خواهد شد

نظر خود را بنویسید