مقالات نرم افزار آموزش مجازی

10 دوره، که افراد ترجیح می دهند به صورت آنلاین بگذرانند

10 دوره، که افراد ترجیح می دهند به صورت آنلاین بگذرانند

برخی از دوره های آموزش مجازی محبوبیت زیادی بین افراد دارند. ارائه آموزش آنلاین در این زمینه ها می تواند درآمد خوبی برای ارائه دهنده های آموزش الکترونیکی و فعالین صنعت آموزش مجازی داشته باشد.

در این مقاله در مورد 10 دوره آموزشی، که اکثر دانش پذیران ترجیح می دهند که به صورت آموزش آنلاین بگذرانند و در مورد دلایل محبوبیت این دوره های آموزش مجازی در بین افراد صحبت خواهیم کرد.


با ادوبی کانکت، تدریس کن!

همراه با تست رایگان


فهرست مطالب

دوره هایی که دانشجویان ترجیح می دهند به صورت آنلاین در آن ها تحصیل کنند و دلایل محبوبیت آن ها

مربیگری و آموزش مقاطع ابتدایی و متوسطه

خدمات اجتماعی و مشاوره

فناوری اطلاعات

دیجیتال مارکتینگ یا بازاریابی اینترنتی

دوره های آنلاین عکاسی

روانشناسی

آموزش های آنلاین در حوزه ارتباطات

دوره های جرم شناسی و عدالت کیفری

دوره های حسابداری

آموزش های هنر


دوره هایی که دانشجویان ترجیح می دهند به صورت آنلاین در آن ها تحصیل کنند و دلایل محبوبیت آن ها

آموزش آنلاین و یادگیری الکترونیکی، مزایایی دارد که دوره های آموزشی سنتی قادر به ارائه آن ها به دانش پذیران نیستند. از حذف کامل زمان و هزینه مورد نیاز برای سفر جهت رسیدن به کلاس ها گرفته تا مزایایی چون یادگیری آسان در فضای راحتی شخصی خود. بسیاری از افراد، به دلیل انعطاف پذیری خوب، یادگیری آنلاین را به یادگیری حضوری ترجیح می دهند. در این بین همه دوره های آموزش مجازی هم به یک اندازه محبوب نیستند، برخی از دوره های آنلاین، بیشتر از سایرین توجه را به خود جلب می کنند. و هر چه قدر یادگیری مجازی به عنوان دوره های تحت وب، بیشتر جا می افتد، تجزیه و تحلیل دوره ها و اینکه کدام دوره ها محبوبیت بیشتری دارند، راحتتر می شود. در این مقاله، ده دوره آموزشی برتر را که دانشجویان ترجیح می دهند به صورت آنلاین یاد بگیرند، بررسی می کنیم.


یک – مربیگری و آموزش مقاطع ابتدایی و متوسطه

دوره های مربیگری و آموزش کودکان: دوره های دبستان، ابتدایی و دوره متوسطه آنلاین بسیار رایج شده اند. آمار نشان می دهد که بسیاری از دانشجویان که سنی بالای 30 سال دارند، برای به دست آوردن منافع مالی و تغییر جهت شغلی، از دوره های آموزش مجازی مربیگری و آموزش مقاطع پیش دبستانی، ابتدایی و متوسطه استقبال می کنند.

بیشتر ارائه دهنده های دوره آنلاین به دانشجویان این امکان را می دهند تا بدون نیاز به حضور فیزیکی در دانشگاه، مولفه های آموزشی عملی این دوره را تکمیل کنند، البته این دوره برای دانشجویان می تواند مسیر های زیادی را برای تبدیل شدن به آموزگاران سنتی یا آنلاین فراهم کند.


دو – خدمات اجتماعی و مشاوره

با افزایش میانگین سنی جامعه، به راحتی می توان فهمید که چرا این دوره در بین دوره هایی قرار دارد که دانشجویان ترجیح می دهند به صورت آنلاین در آن به تحصیل بپردازند. تربیت افراد برای نقش های مدیریت و پشتیبانی، یک دوره آنلاین در زمینه خدمات اجتماعی و مشاوره، طیف متنوعی از مسیر های شغلی از جمله حمایت از کودک، رفاه خانواده و خدمات بهداشتی، مثال هایی در این زمینه می باشند. بیشتر دانشپذیران، به منظور ایجاد تغییر در زندگی دیگران به این دوره های انلاین جذب می شوند.


سه – فناوری اطلاعات

فناوری اطلاعات، حوزه ای است که با سرعت سرسام آوری رشد می کند و دوره های آموزش آنلاین آن توسط بسیاری از ارائه دهندگان دوره های آنلاین ارائه می شود که احتمالا در آینده نزدیک محبوبیت بیشتری نیز پیدا می کنند، زیرا به مرور شاهد آن هستیم که مدارس ابتدایی و متوسطه نیز برنامه نویسی و عناصر مدیریت داده را در برنامه درسی خود اضافه می کنند. دانشپذیران به دلیل فواید و مزایای این مهارت ها در محیط کار، به طور روز افزونی، جذب دوره های آموزش مجازی در حوزه فناوری اطلاعات می شوند.

اغلب فضاهای کاری در حال خودکار شدن و استفاده بیشتر از فناوری و وابستگی به آن هستند. افرادی که مهارت بهتری در رابطه با کار با فناوری به ویژه فناوری اطلاعات دارند، نسبت به همکاران دیگر خود، شایسته تر و باهوش تر به نظر می رسند، که این مسئله در این عصر رقابتی دیجیتال ارزشمند است.


چهار – دیجیتال مارکتینگ یا بازاریابی اینترنتی

آشنایی با بازاریابی دیجیتال و دلالت های آن در رسانه های اجتماعی، در هنگام تهیه برنامه های ایمارکتینگ یا بازاریابی اینترنتی، روند هایی کلیدی را به شما نشان می دهد. انواع دیجیتال مارکتینگ به طور مدوام در حال تحول است. به این صورت که با رشد رسانه، موقعیت های کاری مرتبط با آن و نیاز به متخصصان آموزش دیده نیز افزایش می یابد و همین مسئله باعث می شود که افراد هر چه بیشتر به دوره های بازاریابی دیجیتال روی آورند. امروزه، همگان باور کرده اند که با داشتن مهارت های بازاریابی دیجیتال، محال است که بیکار بمانند.


پنج – عکاسی

بسیاری از دانشجویان عطش یادگیری عکاسی و تمام جنبه های آن را دارند. افرادی که به دنبال فهم ثبت فریم، ترکیب، نورپردازی و تمرکز هستند به سمت دوره های آموزش آنلاین عکاسی جذب می شوند. همچنین در این دوره ها، دانش پذیران یاد می گیرند که چگونه با استفاده از عکس ها روایتی ایجاد کنند و عکس های خود را با فکر و جهت آگاهانه بگیرند.


شش – روانشناسی

در یک دوره آنلاین روانشناسی، دانشجو می تواند با مهارت هایی در زمینه تفکر انتقادی، درک اصول اساسی روانشناختی و اصول علمی آشنا شود. همچنین می تواند یک راهنمای خوب برای کارکنان در زمینه حقوق، خدمات اجتماعی، آموزش، تجارت و بسیاری از زمینه های دیگر از جمله ارتباط و درک رفتار باشد. گرچه ماهیت این موضوع، برخی از اوقات می تواند آزاردهنده باشد، اما علاقه شخصی به آنالیز رفتار دیگران سبب می شود که بسیاری از افراد به مطالعه دوره های آنلاین روانشناسی بپردازند.


هفت – ارتباطات

ارتباطات در مرکز جهانی شدن قرار دارد و جزئی از همه جنبه های زندگی ما است. مانند دوره های آموزش هنر، دوره های آنلاین در زمینه ارتباطات، انعطاف پذیر هستند و تنها با یک رایانه و دسترسی به اینترنت، به دانشپذیرانش این امکان را می دهد تا در زمینه هایی مانند روزنامه نگاری، روابط عمومی، مدیریت تبلیغات و بسیاری از زمینه های دیگر اشتغال پیدا کنند.


هشت – جرم شناسی و عدالت کیفری

گرچه تعداد کمی از دانشپذیران به سمت زمینه هایی مثل جرم شناسان می روند، یک دوره آنلاین در زمینه جرم شناسی می تواند به مسیرهای شغلی در زمینه های مختلفی مانند رفاه، سیاست عمومی و عدالت کیفری منجر شود.

نه –  حسابداری

شرکت در دوره آموزش مجازی حسابداری، می تواند برای کسانی که به دنبال تقویت شغل و حرفه خود در امور مالی و تجارت هستند، مفید باشد. با ایجاد شغل های بیشتر برای متخصصان حرفه ای حسابداری و امور مالی، افرادی که قبلا در این زمینه مشغول به کار هستند، احتمالا تمایل داشته باشند که با شرکت در یک دوره حسابداری، مهارت های خود را به روز کنند و در شغل خود پیشرفت کنند.


ده – هنر

دانشجویان هنر، بیش از دانشجویان سایر رشته ها، تجملاتی و به اصطلاح دارای انتخاب های لاکچری هستند، که معمولا از نظر ماهیت، ادبی می باشند. دوره آنلاین هنر اجازه می دهد تا دانش پذیران مهارت هایی در تفکر انتقادی، ارتباطات و سایر مهارت های قابل انعطاف ایجاد کنند که می توانند در جرم شناسی و علوم اجتماعی نیز گنجانده شوند.

سایت lms

ما دانش و بستر لازم را برای افزایش کیفیت آموزش های شما داریم.برای مشاوره رایگان، همین الان با ما تماس بگیرید.

021-41986000 داخلی 116

دریافت مشاوره رایگان

نظرات کاربران
ستاره

به نظرم اکثر دوره های آموزشی به صورت آنلاین قابل اجراس

0 0

مازیار

اینکه امروزه میشه بیساری از دوره های آموزشی رو به صورت مجازی و بدون نیاز به حضور در محل خاصی گذروند بسیار عالیه

0 0

نظر شما

ایمیل شما نشر نخواهد شد.فیلد های ضروری با * نشانه گذاری شده است.

تصویر امنیتی Refresh Icon

لطفا از قرار دادن متن بصورت فینگلیش خودداری نمایید با تشکر

پیام شما بعد از بررسی نمایش داده خواهد شد

نظر خود را بنویسید