مقالات نرم افزار آموزش مجازی

13 ترند استفاده آموزش الکترونیکی در سازمان ها در سال 2018

 آموزش الکترونیکی در سازمان ها

آموزش الکترونیک نوید می دهد که در آینده، ارائه، آموزش و تولید محتوا را برای مدرسان، توسعه دهنده های محتوا و همچنین دانش آموزان تغییر خواهد داد. در این مطلب به آخرین ترند های آموزش الکترونیکی در سازمان ها در سال 2018 خواهیم پرداخت.

با ادوبی کانکت، کلاس آنلاین برگزار کن!

همراه با تست رایگان


بهترین ترندهای آموزش الکترونیک برای سال 2018 در تحویل، آموزش الکترونیکی و تولید محتوای الکترونیکی

صنعت آموزش به طور چشم گیری در دو دهه گذشته تغییر کرده است. مزایای بیشمار ابزار های دیجیتال برای ساخت نوع جدیدی از تجربه یادگیری به دلیل سازماندهی شدن بر اساس استاندارد، مبتنی بر کلاس بودن و داشتن چارچوب ساختار یافته می باشد. این ابزار می تواند شرایط آموزش آنلاین با فضای تعاملی، مجازی، مناسب برای استفاده با تلفن همراه و بنابه تقاضای دانشجو ها همیشه در دسترس را فراهم کند. یک نرم افزار آموزش مجازی LMS با قابلیت های قدرتمندی از جمله سیستم مدیریت دانش که دارد می تواند به یک شرکت کمک کند تا یک کتابخانه آموزشی بسازد و به این ترتیب اطمینان حاصل کند که کارمندان با مهارت و دانش برای برآورده کردن نیاز ها و حل کردن چالش های فعلی و آینده سازمان آماده می شوند.

اما، برای یک برنامه ریزی جامع آموزش و توسعه، مهم است که بدانید چه فناوری هایی در دسترس هستند، و چه روندی در تولید محتوا و تحویل آن برای نیاز های یک جمعیت خاص از دانشجو های کلاس آنلاین مناسب تر خواهد بود. آیا سازمان شما به گواهینامه قانونی برای کارکنان نیاز دارد؟ یا آموزش و یادگیری با استفاده از یک ابزار خاص، دستگاه یا پلتفرم تکنولوژیکی ارزش بیشتری برای سازمان خواهد داشت؟ احتمالاً، در اکثر شرکت ها، کارکنان در بخش های مختلف یا در موقعیت های مختلف به مهارت های مختلف، ترکیبی از سیستم های محتوا و تحویل نیاز دارند. فناوری می تواند با روش های مختلفی به یاد گیرنده ها کمک کند. می تواند به آموزش سفارشی نیازهای فردی (مبتدی تا پیشرفته) و کمک به انواع مختلف یادگیرنده ها (اعم از بصری و تجربی)  بپردازد. همچنین می تواند آموزش و یادگیری را آسان تر کند و بسیاری از مشکلات مربوط به هزینه را از بین ببرد.

از مزایای استفاده از نرم افزارهای e-learning در مقایسه با آموزش سنتی، آن است که کلاس درس بسیار زیاد است. اموزش مجازی دانش آموزان را بسیار بیشتر درگیر و جذب می کند، از طریق سامانه آموزش آنلاین مشارکت یاد گیرنده ها در تدریس مجازی بیشتر است، راه حل های ارزان تر و موثرتری را با تحویلی سریع تر ارائه می دهد و یک سیستم جامع مدیریت آموزش باعث می شود ردیابی، صدور گواهینامه و فرآیند گزارش دهی ساده و دقیق باشد. اجازه دهید به ترند های برتر کسب و کار های شرکت های آموزش الکترونیکی در سال 2018 نگاهی بیندازیم.


ترند های تحویل آموزش الکترونیکی در سازمان ها

به نظر می آید سال 2018، سال هیجان انگیزی در زمینه پیشرفت آموزش الکترونیک بوده و خواهد بود، به ویژه به این دلیل که پیشرفت های تکنولوژیکی به روش هایی جدید و بهتر برای ارائه آموزش به خصوص آموزش الکترونیکی در سازمان ها منجر می شوند.


یک- آموزش الکترونیکی در سازمان ها: مهارت آموزی مربی مدار (تربیت معلم) ویدئویی (VILT)

همچنان که مهارت آموزی مربی مدار (ILT) همچنان یک روش مقدم برای ارائه آموزش به کارکنان است، ILT مبتنی بر ویدئو (VILT) نیز در حال افزایش است. تجهیزات ویدئویی و صوتی مورد نیاز برای ایجاد یک ویدیو آموزشی با کیفیت بسیار ارزان تر و در دسترس تر شده اند. در واقع، با ارتقای صوتی صحیح، می توان یک ویدئوی با کیفیت را بر روی بسیاری از انواع گوشی های هوشمند تولید و ویرایش کرد.

 آموزش الکترونیکی در سازمان ها
آموزش الکترونیکی در سازمان ها - VILT


مزایای VILT بسیار زیاد است. هیچ محدودیتی برای تعداد کارکنانی که می توانند در آموزش مبتنی بر ویدیو شرکت کنند، وجود ندارد و از نظر مکان فیزیکی یا برنامه زمانی محدودیتی وجود ندارد. جلسات آموزش VILT را می توان در هر زمانی از طریق سامانه یادگیری الکترونیکی مشاهده کرد، و در یک سیستم lms با قابلیت پخش ویدئو، برای گزارش دهی مشارکت کارکنان می تواند ثبت و ردیابی شود. همچنین با VILT می توانید اطمینان حاصل کنید که هر یک از شرکت کنندگان اطلاعات دقیقاً مشابهی را دریافت می کنند.

در کلاس های ILT سنتی، ممکن است ارائه دهنده های مختلف تغییراتی را در ارائه انجام دهند و این باعث ایجاد تفاوت هایی در آموزش شرکت کننده های مختلف شود، یا این که یکی از شرکت کننده ها سوالی بپرسد که سوال شرکت کننده دیگری نباشد. این ناسازگاری می تواند باعث ایجاد مشکلاتی شود. در نهایت، اینکه به وسیله VILT، پیوسته برای همه شرکت کننده ها پیام و محتوای یکسانی ارسال می کنید، یک جنبه مثبت از VILT می باشد.


دو-آموزش الکترونیکی در سازمان ها : VILT تعاملی

یکی دیگر از جنبه های هیجان انگیز آموزش مبتنی بر ویدیو، افزایش یادگیری تعاملی مبتنی بر ویدئو است. ویدئو های تعاملی باید یک مربی به صورت زنده و در تعامل با دانش آموزان در محیط آنلاین داشته باشد. اساساً این یک کلاس آموزش مربی است که می تواند دانشپذیر های زنده را از مکان های مختلف داشته باشد.

برای مدیران آموزش و توسعه شرکت ها مهم است که مطمئن شوند آموزش الکترونیک و یا سایت lms آن ها دارای قابلیت های ویدئویی کاربردی باشند. هم مدرس ها و هم دانش پذیرها، ویدیو و ویدئوی تعاملی را یک روش ترجیحی برای تحویل محتوا می دانند. استفاده از قابلیت های ثبت، لایو و تعامل در ویدئو های آموزشی می تواند ابزار قدرتمندی برای یک شرکت آموزش الکترونیک باشد.


سه-آموزش الکترونیکی در سازمان ها : گیمیفیکیشن 

تبدیل تلاش ها و تمرین های مربوط به آموزش و یادگیری به یک بازی برای شرکت کننده ها یک رویکرد جدید در حوزه آموزش مجازی است که به سراسر حوزه eLearning جذابیت و کشش می بخشد. Gamification دارای قابلیت جذب دانشجویان است و آن ها را با استفاده از عناصری بازی مانند عبور از مراحل مختلف، دستآوردها و امتیازها، مکانیک بازی و تفکر مبتنی بر بازی، به ادامه یادگیری تشویق می کند.

 آموزش الکترونیکی در سازمان ها
آموزش الکترونیکی در سازمان ها - گیمیفیکیشن


در سال 2016، بازار آموزش الکترونیکی به 2.6 میلیارد دلار رسید، و برآورد شده است که تا سال 2021 این رقم به 7.3 میلیارد دلار خواهد رسید. با استفاده صحیح، گیمیفیکیشن برای اپلیکیشن های آموزش مجازی می تواند به افزایش تعامل کمک کند و پیشرفت به سمت یک هدف را بهتر نشان دهد و با تقویت حس موفقیت مداوم به آموزش و توسعه کمک کند. در یک مطالعه، 89 درصد از افراد گفتند که یک اپلیکیشن آموزش الکترونیک برایشان جذابیت بیشتری داشته و آن ها را بیشتر درگیر کرده است. 80 درصد عنوان کردند که اگر سازمانشان کمی بازی طور! باشد، کارآیی بیشتری خواهند داشت. به نظر 60 درصد از آن ها با این اپلیکیشن ها مدیران انگیزه بیشتری خواهند داشت و رقابت بین دانشجویان را افزایش می دهد. گیمیفیکیشن را می توان با استفاده از روش های مختلفی برای انگیزش افراد و با انواع مختلفی از سیستم های پاداش اعمال کرد.

برخی از کارکنان به پاداش های ذاتی واکنش نشان می دهند؛ در گیمیفیکیشن این می تواند باز کردن یک مرحله جدید باشد یا یک نشان برای نشان دادن کامل کردن موفق یک بخش از بازی. کارکنانی که به پاداش های بیرونی بیشتر واکنش نشان می دهند به رقابت های مشارکتی بیشتر جذب می شوند. در نتیجه، برای موثر بودن گیمیفیکیشن، باید به درستی طراحی و اجرا شود. برخی از نکات در مورد ترکیب گیمیفیکیشن با استراتژی آموزش الکترونیک خود عبارتند از:

  • تنظیم استراتژی گیمیفیکیشن بر اساس اهداف قابل اندازه گیری
  • ردگیری و سنجش میزان درگیری و علاقه مندی
  • طراحی خوش آیند
  • ترکیب انگیزه های درونی و بیرونی
  • ساده نگه داشتن بازی


چهار- آموزش الکترونیکی در سازمان ها : پادکست ها

پادکست گزینه بسیار جذابی است، چرا که در عین حال که تولید و توزیع آن ارزان است، مزایای مشابهی با آموزش مبتنی بر ویدیو ارائه می دهد. حتی نسبت به آن قابل حمل تر است. علاوه بر این، چون پادکست ها در همه انواعش محبوبیت دارند، احتمال اینکه کارکنان شما با آن ها آشنا باشند و آن ها را دوست داشته باشند، زیاد است.

در ساال 2017، 112 میلیون آمریکایی به حداقل یک پادکست گوش دادند که 67 میلیون به طور منظم و ماهیانه پادکست گوش کردند و 42 میلیون نفر هر هفته. این تعداد هر سال نسبت به سال قبل پیوسته در حال افزایش است. و بیشترین افزایش را در گروه سنی 25 تا 54 سال دارد. پادکست های آموزشی در رده دوم محبوب ترین پادکست ها قرار دارند و 40 درصد از کل پادکست های تولید شده در دسته پادکست های آموزشی قرار دارند. کارکنان با پادکست آشنا هستند و با آن نسبت به فرمت های غیر معمول محتوا راحت تر هستند.


پنج- آموزش الکترونیکی در سازمان ها : واقعیت مجازی/واقعیت افزوده

واقعیت افزوده و واقعیت مجازی در آموزش الکترونیکی راه های جدید هیجان انگیزی برای ارائه آموزش به دانش پذیر ها دارد. پیشرفت های اخیر در فن آوری، تکنولوژی های AR و VR را در دسترس و به طور فزاینده ای قیمت مناسب می سازند.

 آموزش الکترونیکی در سازمان ها
آموزش الکترونیکی در سازمان ها- واقعیت افزوده


با موفقیت بسیار زیاد بازی واقعی افزوده Pokemon Go در سال گذشته، پتانسیل واقعیت افزوده برای فرارتر رفتن از بازی، افزایش یافته است. اپلیکیشن های واقعیت افزوده ممکن است ارزان تر و توسعه آن ها راحت تر از اپلیکیشن های واقعیت مجازی باشد. اما هر کدام برای سناریو ها و شرایط مختلفی مناسب تر هستند. تجربه غوطه وری که در واقعیت مجازی وجود دارد می تواند بهترین روش برای آموزش مباحثی با ریسک بالا، مهارت های پیچیده یا فرآیندهای خطرناک باشد.

به عنوان مثال، یک اپلیکیشن واقعیت مجازی می تواند به یک خلبان یا جراح کمک کند که بدون به خطر انداختن جان یک انسان یا بدون نیاز به ریسک قرار دادن تجهیزات گران و حساس در دست افراد بی تجربه بتوانند تمرین کنند و مهارت های خود را بهبود دهند. از سوی دیگر واقعیت افزوده برای کسانی که به اطلاعاتی در مورد یک محل نیاز دارند، مناسب است. به عنوان مثال، اگر کارمندی با یک ابزار یا تکنولوژی جدیدی مواجه شود، یک برنامه مجهز به قابلیت واقعیت افزوده می تواند فوراً در مورد آن شرایط یا ابزار جدید، اطلاعاتی را به او بدهد و به این ترتیب در محیط واقعی به او آموزش دهد.


ترند های آموزش

شش- آموزش الکترونیکی در سازمان ها : یادگیری انطباقی/شخصی/سفارشی

یادگیری انطباقی نتیجه ای است که از یک ماژول یادگیری از یک کتابخانه موجود و سفارشی کردن آن برای شرکت ها، ادارات و یا مشاغل مختلف در آن شرکت ها گرفته می شود. اغلب دانش پذیر ها در ابتدای کار مورد یک ارزیابی اولیه قرار می گیرند تا سطح آن ها تعیین شود و مشخص شود که به چه آموزش هایی نیاز دارند. سپس ماژول برای شخصی سازی می شود تا روی نقاطی تمرکز کند که دانش دانش پذیر در آن ها ضعیف است. آموزش شخصی سازی شده همچنین به نیاز های خاص دانش پذیر پاسخ می دهد و با ارائه یک تجربه متمرکز و فردی، از زمان آموزش آنلاین بهترین استفاده را می کند. به این ترتیب، سفارشی سازی در سطح فرد به فرد امکان پذیر است، اما در یک چارچوب ماژولار و مقرن به صرفه.


هفت- آموزش الکترونیکی در سازمان ها : هوش مصنوعی

یکی از روش هایی که می تواند برای ایجاد یادگیری سازگار و سفارشی استفاده شود، استفاده از هوش مصنوعی (AI) است. با استفاده از AI، مربیان می توانند رفتارهای کارکنان را درک کنند و نیازهای آموزشی آن ها را با توصیه محتوایی مبتنی بر این درک، پیش بینی کنند. AI می تواند برای ایجاد یک chatbot استفاده شود که می تواند مطالب آموزشی را براساس پروژه های جدید، تیم ها، مسیرهای توسعه حرفه ای معرفی کند.

بر اساس پیش‌بینی متخصصان، هوش مصنوعی در آینده ای نه چندان دور به بخش مهمی از صنعت آموزش تبدیل خواهد شد.

استفاده از AI برای پیش بینی نیاز های آموزشی و ارائه توصیه هایی در مورد ماژول های موجود در سایت lms برای پاسخ گویی به آن نیاز ها، یکی از راه هایی است که در طول آن توسعه و آموزش شخصی تر و ریسپانسیوتر می شوند و در نهایت ارزش بیشتری برای سازمان خواهند داشت.


هشت-آموزش الکترونیکی در سازمان ها : میکرولرنینگ

میکرولرنینگ یا میکرو آموزش یکی از برترین ترند های آموزش و یادگیری مجازی برای سال 2018 است. مفهوم پشت microLearning این است که میزان تمرکز و توجه انسان محدود است. این نوع اموزش مجازی اطلاعات را به قسمت های کوچک تر تقسیم می کند و این تقسیم بندی می تواند منجر به افزایش میزان درگیر شدن دانش پذیر و حفظ مباحث یاد گرفته شده باشد.

در آموزش آنلاین میکرولرنینگ، اطلاعات ضروری را که لازم است منتقل شوند را به جلسات 90 تا 120 ثانیه ای در قالب فیلم آموزشی، تصاویر آموزشی، اسلاید ها یا تمرین ها و سپس آزمون هایی با فیدبکی فوری تقسیم می کند. ارائه اطاعات در بخش های کوتاه و فاصله داشتن آنها با آزمون ها به درگیر شدن یاد گیرنده ها و حفظ اطلاعات در ذهن آن ها کمک می کند، و برای یک ماژول آموزشی هدفمند و با هدف ویژه مناسب می باشد. این روش همچنین با شغل هایی که نیاز به آموزش مداوم از جمله زمینه هایی مثل فناوری اطلاعات، خدمات مشتری یا فروش دارند، به خوبی کار می کند.


نه- آموزش الکترونیکی در سازمان ها : یادگیری اجتماعی

یادگیری اجتماعی نوعی از آموزش و پرورش است که جمعی است، و آن را به یک تجربه گروهی و فعالیت مشترک و اجتماعی تبدیل می کند. استفاده از ابزارهای اجتماعی برای سیستم آموزش الکترونیکی lms شما یکی از راه های ادغام اجتماعی به عنوان بخشی از تجربه یادگیری، ایجاد تعامل و تقویت یادگیری مواد آموزشی با مشارکت فعال و بحث است.

 آموزش الکترونیکی در سازمان ها
آموزش الکترونیکی در سازمان ها - یادگیری


برخی از ابزارهای اجتماعی عبارتند از جعبه های چت، که می تواند بخشی از سیستم آموزش الکترونیکی باشد. این چت باکس ها اجازه می دهند تا شرکت کننده های دوره بتوانند در زمان واقعی باهم به بحث بپردازند. انجمن ها نیز مشابه چت باکس ها هستند، با این تفاوت که به طور مداوم توسط یک رهبر نظارت می شوند و برای تعاملات طولانی و البته عمیق تر استفاده می شوند. یک سیستم ایمیل که برای اهداف آموزشی استفاده شود اینترامیل (intramail) نامیده می شود زمانی استفاده می شود که دانشجویان فعالانه در کلاس شرکت نکنند، به طریق ایمیل با آن ها ارتباط برقرار می کند و آن ها را درگیر مطالب می کند.

تمام این روش ها می توانند برای بهبود ارتباط بین شرکت کنندگان به کار گرفته شوند تا بتوانند چندین راه برای بحث در مورد مواد و همکاری بالقوه در تکالیف داشته باشند.


ده- آموزش الکترونیکی در سازمان ها : یادگیری موبایلی/ مبتنی بر اپلیکیشن

دستگاه های همراه، از جمله تبلت ها و تلفن های همراه هوشمند، برای کارکنان بسیار مهم هستند. استراتژی آموزش الکترونیکی خود را به گونه ای آماده کنید که مطمئن باشید که محتوای آن روی دستگاه های تلفن همراه در دسترس و کامل کردن می باشند. ین مسئله برای آینده آموزش الکترونیک حیاتی خواهد بود.

یادگیری موبایلی و مبتنی بر اپلیکیشن یک روش کلیدی برای جذب کردن نسل جدید و درگیر کردن آن هاست- به خصوص نسل عصر دیجیتال که دسترسی راحتی به اطلاعات و مدیریت فعالیت های روزانه خود در محیط دیجیتال دارند. یادگیری موبایلی شرایط لازم برای برآورده کردن نیازهای آموزشی نسل نو را دارد؛ زیرا شرایط اجرای میکرولرنینگ را دارد و ریسپانسیو است، و دسترسی به آن آسان است. با یادگیری تلفن همراه دسترسی به برنامه های یادگیری اجتماعی همچون chatbots، forums، intramail و دیگر انواع ابزارهای بحث و تقویت مشارکتی نیز آسان خواهد بود.


یازده- آموزش الکترونیکی در سازمان ها : آموزش خود آموز (Self-Directed Learning)

در یک محیط یادگیری خود آموز، دانش آموزان ابتکار و مسئولیت آموزش خود را فرا میگیرند. یادگیری خودآموز انگیزه دانش آموزان را افزایش می دهد و آن ها را هدفمند می کند، همچنین منظم و مستقل بودن دو ویژگی کارکنان موفق در تقریبا هر جایگاه و مقامی است.

یادگیری خودآموز یا SDL می تواند شامل کمک در قالب آزمون ها و ارزیابی ها باشد تا دانش پذیر ها بتوانند برای تعیین نیازهای آموزشی خود استفاده کنند. بعد از این که نیاز ها تعیین شدند، اهداف باید تعیین شوند، محتوا پیدا شود و بر آن مسلط شوند. برخی از جنبه های SDl که در حا همه گیر شدن هستن عبارتند از: ترکیب گزینه های SDL در سیستم مدیریت یادگیری موجود، ایجاد برنامه های یادگیری فردی برای دانش آموزان و ادغام تکنیک های SDL با سایر ترندهای آموزش الکترونیک، از جمله یادگیری اجتماعی، تولید و برنامه های مربی گری.


ترندهای محتوای الکترونیکی برای آموزش الکترونیکی در سازمان ها

درست همانطور که سیستم ها و تکنولوژی eLearning در حال تغییر هستند، انواع محتوای الکترونیکی که بر آموزش الکترونیک تمرکز دارند نیز در حال توسعه هستند. انتظار می رود در سال 2018، تقاضا برای آموزش مهارت های زندگی و آموزش رهبری و مدیریت دانش افزایش یابد. در ادامه به این دو نوع محتوا در قالب آموزش مجازی می پردازیم.


دوازده- آموزش الکترونیکی در سازمان ها : مهارت های زندگی کاری

دستیابی به یک تعادل بین کار و خانه برای کارکنان مهم است، این مسئله همچنین می تواند بر سازمان، از لحاظ بهره وری و فرسودگی کارکنان تاثیر بگذارد. سلامت ناکافی که ناشی از عدم تعادل زندگی شخصی و زندگی کاری یا ناشی از آن است، بر هزینه های پزشکی و PTO تأثیر می گذارد. گردش مالی کارکنان افزایش می یابد و برای شرکت هزینه ای بیشتری دارد. تعادل در کار و زندگی برای کارکنان از اولویت بالایی برخوردار است. مطالعات نشان می دهند که یک شرکت به برقراری تعادل بین زندگی کاری و زندگی شخص کارکنان بها می دهد، کارایی کارکنان آن افزایش می یابد، گردش مالی کم می شود، مشارکت ، انگیزه، تعهد و وفاداری کارکنانش بیشتر می شود.

یکی از راه های تقویت تعهد سازمانی شما برای برقراری تعادل بین زندگی کاری و زندگی شخصی، ارائه آموزش در این زمینه به کارکنان است: به کارکنان خود در مورد این که چگونه به تعادل بین زندگی کار دست یابند، و به مدیران درباره این که چطوری از این مسئله حمایت کنند، از طریق سایت lms، آموزش آنلاین رایگان ارائه دهید.


سیزده- آموزش الکترونیکی در سازمان ها : آموزش رهبری و مدیریت

 آموزش الکترونیکی در سازمان ها
آموزش الکترونیکی در سازمان ها - آموزش مهارت رهبری و مدیریت


در همه صنایع، بخش های اجرایی و اداری با تقسیم شدن به دو بخش مدیریت استراتژیک و استراتژی اجرا بیشتر پروژه محور و تیم محور می شوند. این به نوع متفاوتی از رهبری نیاز دارد، کسی که مهارت های نرم در همکاری، تدوین تیم و مدیریت پروژه همراه با دانش متقابل کاربردی و مهارت های انعطاف پذیر داشته باشد.

بررسی ترندهای جهانی Mercer در سال 2017  نشان می دهد که بالاترین رتبه شکاف مهارتی به مدیران ارشد (CEO) در رهبری تعلق دارد. و این بدان معنی است که هیئت مدیره ها باید نگران یافتن مدیران ارشد باشند. برای رفع شکاف مهارت در رهبری و مدیریت، محتوا های آموزشی مربوط به رهبران آینده درسال 2018 اولویت اول را در تولید محتوای الکترونیکی دارد.


حرف آخر

 هر روز تعداد شرکت های بیشتر و بیشتری به این نتیجه می رسند که در یک محیط رقابتی، بالا بردن مهارت های کارکنان موجود به طور کلی به نفع سازمان است. آموزش و توسعه قطعاً بخش مهمی از برنامه های استراتژیک رشد برای یک شرکت و سازمان مدرن است. روند اصلی در آموزش و توسعه شرکت ها، استفاده مداوم از تکنولوژی است تا فرصت های توسعه برای دانش آموزان بیشتر قابل دسترس و مناسب شود. یادگیری سفارشی، تعاملی و اختصاصی (tailored learning) برای کمک به ایجاد مواد آموزشی مرتبط تر و مناسب تر برای کارکنان در خط مقدم قرار خواهند گرفت.

یک دانش آموز موفق در آموزش مجازی، خود-انگیزش و سازمان یافته، با مهارت های ارتباطی قوی و صلاحیت های فنی است. آن ها فعال و با انگیزه هستند به گونه ای که به طور منظم مشارکت می کنند و پیوندی قوی با سیستم هدف ها و پاداش ها داشته باشند. توجه و در خاطر داشتن این موضوع به موفق شدن در همه تلاش های آموزشی کمک می کند. تلاش به ایجاد محیط های آموزش انلاینی که برای همه انواع یادگیرنده ها مناسب باشد، یکی از بهترین راه هایی است برای اطمینان از نتیجه بخش بودن و موفقیت برنامه های استفاده از نرم افزار آموزش مجازی LMS و آموزش الکترونیکی در سازمان ها .

کارشناسان پافکو مفتخر خواهند بود تا چنانچه سوالاتی در زمینه آموزش مجازی دارید، به شما مشاوره رایگان (Free Consultation) ارائه دهند. با ما در ارتباط باشید:

مشاوره رایگان بگیرید
نظرات کاربران
پرهام

بازی هایی وجود دارند که از طریق بازی آموزش مجازی ارائه دهند؟ میشه معرفیشون کنید؟

1 0

raha1

وای که چه هیجان انگیزن بعضی از اینایی که گفتین! کلا تکنولوژی رو عشقه ... عاخه با گیمیفیکیشن آموزش ببینی؟ <قلب> هوش مصنوعی تو آموزش ؟ خیلی خفن میشه که یا با آموزش واقعیت مجازی بری تو دنیای سلول ها چرخ بزنی! مثل کارتون سفرهای علمی :)))

1 0

صدیقه

سلام
از محتوای بروز سایت شما در خصوص آموزش الکترونیکی تشکر می کنم

2 0

نظر شما

ایمیل شما نشر نخواهد شد.فیلد های ضروری با * نشانه گذاری شده است.

تصویر امنیتی Refresh Icon

لطفا از قرار دادن متن بصورت فینگلیش خودداری نمایید با تشکر

پیام شما بعد از بررسی نمایش داده خواهد شد

نظر خود را بنویسید