آموزش مجازی پافکو

به راحتی وبینار برگزار کنید! به راحتی وب کنفرانس برگزار کنید! به راحتی آزمون آنلاین برگزار کنید!

همین حالا دمو ببینید!
آموزش مجازی

8 نکته برای انتخاب بازار آموزش الکترونیکی درست برای دوره های آموزش الکترونیک شما

بازار آموزش الکترونیک
بازار آموزش الکترونیک به شما کمک میکند تا دوره های آموزشی خود را بهترین شکل تبلیغ کنید و محتوای بسیار مفیدی ارائه دهید اما انتخاب بازار اشتباه به سابقه و برند ما لطمه وارد می کند. بنابرایم ما با توجه به معیارهای درست می توانیم بازاری را انتخاب کنیم که ما را به مخاطبان مورد نظرمان را میرساند و با ارائه خدمات مفید در طراحی و پیاده سازی دوره ها باعث می شود که هم طراحان و هم مخاطبان به راحتی با آن کار کنند. با استفاده از بازار آموزش الکترونیک مناسب شما به میزان زیادی سود می کنید و دوره های خود را توسعه می دهید.


8 نکته برای انتخاب بازار آموزش الکترونیک درست برای دوره های آموزش الکترونیک شما

آیا شما به دنبال یک پلتفرم فروش قابل اعتماد هستید که بتواند تولید محتوای الکترونیکی شما را با کیفیت بالا را به نمایش بگذارد؟در این مقاله من 8 نکته برای چگونگی انتخاب بهترین بازار آموزش الکترونیک برای اموزش الکترونیکیتان را با شما به اشتراک میگذارم.

بازار آموزش الکترونیک به شما این امکان  را می دهد تا دوره ی آموزش الکترونیک خود را ارتقا دهید و به مخاطبان هدف خود دست پیدا کنید و انتخاب این بازار با توجه به بودجه و نیازهای شماست. سایت باید عضویت در دوره های آنلاین و فرایند پرداخت را برای شاگردان بالقوه ی آنلاین شما آسان کند. اینجا 8 سوال مهم وجود دارد که می تواند به شما کمک کند تا بازار آموزش الکترونیک مناسب را برای دوره های آموزش الکترونیک خود انتخاب کنید.


یک- آیا دوره ی آموزش الکترونیک شما بیشترین بازدید آنلاین دارد؟

مهم ترین شاخص رونق آموزش الکترونیک شما ، تعداد بازدید کننده های دوره های آموزش الکترونیک شماست.

طیف گسترده ای از معیارها برای اینکه ی دوره آموزشی شما بیشترین بازدید آنلاین داشته باشد وجود دارد . اول و مهمتر از همه ، بازار آموزش الکترونیک باید در لحظه حضور آنلاین مثبت داشته باشد به این معنی که میزان قابل توجهی ترافیک به سایت خود داشته و بالاترین نرخ تغییر را دریافت کند. دومین فاکتور یکپارچگی سئو می باشد.آیا مطالب شامل برچسب ها یا داده های مرتبط هستند وشما می توانید کلمات کلیدی به هم پیوسته در صفحه شرح دوره ی آموزش الکترونیک خود وارد کنید؟ شما باید نسبت به دیگر دوره های آموزش الکترونیک نقاط قوت بیشتری باشید و بازار آموزش الکترونیک باید به شما در هر فرصتی هزینه و کمیسیون ماهیانه بدهد.


دو- آیا بازار آموزش الکترونیک مطابق میل مخاطبان هدف شما هست؟

هدف از لیست کردن دوره های آموزش الکترونیک در بازار آموزش الکترونیک افزایش نرخ ثبت نام و فروش می باشد. برای رسیدن به این هدف شما باید به مخاطبان هدف خود  برسید،کسانی که هم اکنون به این موضوعات علاقه مند هستند و میخواهند اطلاعات خود را در این حوزه گسترش دهند . آیا پلتفرم فروش مطابق با بازار آموزش الکترونیکی شماست؟ یا آیا آنها شبکه را به قدری گسترش می دهند که تنها بازدیدکننده های پراکنده ای دارد که خیلی از آنها به محتوای آموزش الکترونیک نگاه نمی کنند؟

بازار آموزش الکترونیک و مخاطب هدف

بازار آموزش الکترونیک و مخاطب هدف


سه- ایا شما قادر به ترکیب المان های برندسازی خود هستید؟

بازارهای آموزش الکترونیک موثر به شما این فرصت را می دهد تا المانهای برند خود را ترکیب کنید که شامل لوگو، تصاویر مرتبط و رسانه های اجتماعی یا لینک های تماس می باشد.در حقیقت، برخی حتی به شما اجازه می دهند تا هرصفحه ی فروش خود را سفارشی سازی کنید و از نقشه ی رنگ و نوع فونت های متفاوت استفاده کنید. به خاطر داشته باشید صفحه ی شرح دوره ی آموزش مجازی شما اولین اثر را روی شاگردان میگذارد. و شما می دانید آنها درباره اولین احساسشان چه می گویند. بنابراین باید پیام شما را منعکس کند و احساس درستی از آن که چرا شرکت شما پا بر جاست به آنها بدهد.


چهار- هزینه های ماهانه یا کمیسیون ها چیست؟

اکثر بازارهای آموزش الکترونیک رایگان نیستند به معنی که شما نیاز دارید تا یک پلتفرم که سرمایه گذاری را ضمانت می کند پیدا کنید. ابتدا، بودجه خود را محاسبه کنید، سپس تخمین بزنید آیا این ویژگی ها ارزش هزینه دارند.برای مثال، آیا دوره آموزش الکترونیک شما در صفحه اصلی نمایش داده خواهد شد اگر شما بسته ی به روز رسانی را خریداری کنید ؟اگر این چنین هست، آیا بالا بردن ترافیک ارزش هزینه دارد؟ از ارائه دهنده ی سرویس درباره ی تمام هزینه های مربوطه و آنچه که شامل بسته ها می شود سوال کنید.برخی از بازارهای آموزش مجازی نیازمند هزینه ثابت هستند اما بعضی دیگر برای هر دوره آموزش الکترونیک هزینه دریافت می کنند.


پنج- آنها کدام روش پرداخت را انتخاب می کنند ؟

شما باید به شاگردان بالقوه ی آنلاین خود تا جایی که ممکن است گزینه های پرداخت بسیاری پیشنهاد بدهید. شما باید هزینه های مربوط به هر روش پرداخت را بررسی کنید. برای مثال پردازش استفاده از کارت اعتباری پرهزینه تر از از روش پرداخت از طریق peypal باشد. همچنین ، چه مقدار از این هزینه را بازار آموزش الکترونیک در هر معامله دریافت می کند و آیا هزینه ماهانه شما را پوشش می دهد؟مطمئن شوید که درگاه پرداخت به طور کامل امن و رمز گذاری شده است.


شش- آیا آنها حضور آنلاین مثبت دارند ؟

حتی مشهورترین پلتفرم های بازارآموزش الکترونیک ممکن است سابقه ی منفی پیدا کنند و دسترسی به بازار آنها ممکنه گسترده باشد اما آنها درصد بالایی از نظرات و امتیازات نامطلوب دارند . به همین علت ضروری است تا در مورد گزینه هایتان تحقیق و سابقه ی شرکت را بررسی کنید. برای مثال، شما متوجه شدید به مشتریان خدمات ضعیف ارائه می کنند. شما میتوانید از دیگر متخصصان آموزش الکترونیک درباره ی بازار آموزش الکترونیک اطلاعات بیشتری کسب کنید.


هفت- آیا آنها در رسانه های اجتماعی قرار دارند؟

رسانه های اجتماعی ابزار بازاریابی قدرتمندی هستند که به شما اجازه می دهند تا با مخاطبان ارتباط برقرار کنید و گزارش خود را منتشر کنید. بازار آموزش مجازی شما باید فرصت جذب شاگردان جدید و نشان دادن توانمندی شما در دوره آموزش الکترونیک از طریق رسانه های اجتماعی را داشته باشد. برای مثال، هر روز در صفحه فیس بوک یک دوره جدید آموزش الکترونیک نمایش داده می شود. علاوه بر این آنها باید در رسانه های اجتماعی حضور مثبت داشته باشند و برنامه ارسال آگهی به صورت مداوم داشته باشند. به عنوان مثال، آنها حساب فیس بوک، توییتر و لینکدین با هزاران فالوور داشته باشند.

 بازار آموزش الکترونیک و رسانه های اجتماعی

بازار آموزش الکترونیک و رسانه های اجتماعی


هشت- آیا آنها خدمات پشتیبانی را ارائه می دهند؟

این جزو عواملی است که در هنگام انتخاب یک بازار الکترونیک آموزشی نادیده گرفته شده است.آنها باید خدماتی ارائه کنند که نه تنها سازمان شما بلکه خودشان را به خوبی به شاگردان آنلاین نمایش دهند.آیا شماره تلفن یا آدرس ایمیل واضح روی سایت نمایش داده شده است؟ آیا شاگردان آنلاین شما هنگامی که با سیستم پرداخت مشکل دارند تماس می گیرند؟سطح خدماتی که می گیرید بررسی کنید قبل از اینکه جای آن خالی باشد. در حالت ایده آل، باید یک انجمن آنلاین یا حداقل یک بخش پرسش و پاسخی داشته باشد که در آن اطلاعات بیشتری کسب کنید. برای مثال، در مورد تکنیک های بازاریابی با سازندگان دوره های آموزش الکترونیک در انجمن آنلاین آنها بحث کنید.در برخی موارد، تهیه کننده ی سرویس یه هزینه اضافی برای پشتیبانی دریافت می کند .

انتخاب کردن بازار آموزش الکترونیک مناسب به شما کمک می کند تا سود خود را افزایش دهید و پایگاه مشتریان وفادار بسازید. اما پلتفرم فروش اشتباه باعث به هدر رفتن منابع شده و حتی به تصویر برند شما آسیب می رساند . از این 8 نکته استفاده کنید تا بهترین بازار آموزش الکترونیک برای فروش دوره آموزش الکترونیک خود پیدا کنید.

  • نویسنده : نیلوفر خانی
    • امتیاز :
    • 0
    • 0
  • تاریخ انتشار : 1397/08/16
  • تعداد مشاهده : 45 بار
نظر شما

ایمیل شما نشر نخواهد شد.فیلد های ضروری با * نشانه گذاری شده است.

تصویر امنیتی

لطفا از گذاشتن متن بصورت فینگلیش خودداری نمایید با تشکر

پیام شما بعد از بررسی نمایش داده خواهد شد

نظر خود را بنویسید