مقالات نرم افزار آموزش مجازی

11 روش برای ایجاد دوره آموزش آنلاین معتبر

دوره آموزش آنلاین معتبر
نیازهای دوره آموزشی آنلاین چیست؟شیوه آموزش مجازی برای چه درس هایی مناسب است؟بهترین راه برای آموزش مجازی کدام است؟ دوره آموزش آنلاین خود را چگونه قیمت گذاری کنیم؟11 روش در ایجاد این آموزش کدامند؟ چه ایده هایی در این خصوص می توانند عملیاتی باشند. وبینار، LMS و سایر ابزارهای آموزش مجازی و تدریس آنلاین چه کمکی به بهبود فرآیند یادگیری الکترونیکی خواهد کرد؟ برای پاسخ به این سوالات در این مقاله با پافکو همراه باشید. پافکو در این مقاله به بررسی این موارد پرداخته و دوره آموزشی آنلاین را کامل تجزیه و تحلیل خواهد کرد.
ادوبی کانکت
همراه با تست رایگان

راهنمای ایجاد دوره آموزشی آنلاین

همانطور که می دانید، تنوع دوره های آنلاین بسیار گسترده است، اما مهم نیست که چه نوع دوره آموزشی آنلاینی را قصد دارید برگزار کنید، باید استراتژی روشنی در ذهن داشته باشید که چگونه این کار را انجام دهید. در ادامه با پافکوهمراه باشید.

احتمالا شما هم سوالاتی چون سوالات زیر را در سر دارید:

 • از کجا شروع کنیم؟
 • نحوه طراحی ماژول های یادگیری آنلاین چیست؟
 • چگونه می توان یک دوره آنلاین را جذاب کرد؟
 • چگونه می توان محتوا را در دسترس افراد قرار داد؟
 • نحوه فروش و تبلیغ دوره های آنلاین کدامند؟

بسته به موضوع، مخاطبان مورد نظر و نحوه ارائه محتوا به کاربران نهایی، دوره ها می توانند به اشکال مختلف برگزار شوند. بنابراین ابتدا اجازه دهید نگاهی به برخی از انواع روش ها برای ایجاد دوره آموزشی آنلاین بیندازیم.

انواع دوره های آنلاین

قبل از اینکه به جزئیات بپردازیم، اجازه دهید همه آنها را با توجه به اهداف ایجاد محتوا به دو حوزه بزرگ تقسیم کنیم: دوره های آموزشی برای شرکت ها و دوره هایی که به افراد می توانید بصورت آنلاین بفروشید.

آموزش کارکنان

اگرچه، آموزش به عوامل مختلفی بستگی دارد، از جمله صنعتی که شرکت در آن کار می کند، اندازه آن و عملکرد داخلی این سازمان. اما به طور کلی، ما می توانیم دوره های آموزشی آنلاین را که کارکنان باید بگذرانند، به 2 دسته تقسیم کنیم.

1.گذراندن دوره های کارآموزی

این نوع دوره ها اشاره به آموزشی دارد که شما به کارکنان جدید ارائه می دهید تا آنها در خصوص ابزارها، فرایندها، رویه ها و مقررات سریع تر بیاموزند و به آنها کمک کند در محیط جدید احساس راحتی نمایند. یک دوره آموزشی آنلاین معمولاً شامل اطلاعاتی در مورد فرهنگ شرکت، سابقه، ارزش ها و ماموریت آن و همچنین اطلاعات مربوط به انطباق خاص صنعت شما است. بسته به شرکت، ممکن است شامل آموزش برای یک موقعیت شغلی خاص باشد، مانند دانش اولیه ای که یک فروشنده تازه کار یا مدیر بازاریابی باید داشته باشد و یا انواع دیجیتال مارکتینگ.

2.دوره های انطباقی

این نوع آموزش می تواند بخشی از فرآیند استخدام شدن باشد. برخلاف سایر دوره‌ها، این دوره‌ها اجباری هستند و شامل قوانین و مقررات حاکم بر یک صنعت خاص باشند. آنها می توانند به موضوعات مختلفی مانند ایمنی کار، کمک های اولیه و اخلاق تجاری مربوط باشند.

3. دوره های آموزشی مهارت های خاص هر شغل

دقیقاً همانطور که به نظر می رسد، این دوره ها به کارمندان کمک می کند تا مهارت هایشان را در زمینه موضوعی مرتبط با شغل خود بهبود دهند و حرفه ای تر شوند. به عنوان مثال، یک طراح گرافیک که در فتوشاپ متخصص است، می‌تواند با تسلط بر ابزارهای طراحی دیگر پیشرفت بیشتری داشته باشد، یا یک مربی می‌تواند با مطالعه تئوری‌های مختلف یادگیری و تکنیک‌های آموزشی جدید، بیشتر پیشرفت کند

4. دوره های آموزشی مهارت های نرم

جدا از مهارت های اصلی شغلی، کارمندان به مهارت های نرم نیاز دارند تا بتوانند کار خود را به درستی انجام دهند و با همکاران و مشتریان خود به خوبی تعامل کنند. چنین دوره هایی می توانند در جهت بهبود ارتباطات، رهبری، حل مسئله، مدیریت زمان، تصمیم گیری، اخلاق کاری، مدیریت تعارض و غیره باشند.

5. دوره های دانش محصول

اگر شرکت شما محصولاتی را می فروشد یا خدماتی را به مشتریان ارائه می دهد، چنین دوره هایی می توانند سود زیادی برای شما داشته باشند. آنها معمولاً شامل اطلاعات عمیق در مورد محصولات، مانند ویژگی‌ها، مزایا و هزینه‌های آن‌ها می‌شوند، بنابراین کارمندی که دوره را گذرانده است، درک کاملی از آنچه شرکت ارائه می‌دهد داشته و می‌تواند با اطمینان در مورد آن صحبت کند، و هرگونه سؤالی را که مشتریان مطرح می‌کنند رسیدگی نماید.

11 روش برای ایجاد دوره آموزش آنلاین معتبر

پر واضح است که هر چه سریع تر به ارتقاء دادن کیفیت در یادگیری الکترونیکی و دوره های آنلاین خود اقدام کنید افراد بیشتری درباره آن چه شما ارائه می دهید خواهند شنید و به آن علاقه مند خواهند شد. افراد بسیاری هستند که تمایل دارند از مزایای آموزش آنلاین و ابزارهای آموزش مجازی مطلع شوند. ابزارهایی مانند وبینار، نرم افزار و سیستم ویدئو کنفرانس تحت وب، سیستم آموزش آنلاین و نرم افزارآموزش مجازی و سایر ابزارهای کمکی تدریس آنلاین و سیستم یادگیری الکترونیکی. سوالات بسیاری در این رابطه شکل گرفته است از جمله اینکه بهترین نرم افزار آموزش مجازی کدام است؟ سیستم آموزش الکترونیکی مدرن و مناسب چه ویژگی هایی دارد؟ نرم افزار مودل moodle چیست؟ و در نهایت نیز برای افزایش فروش دوره آموزش از راه دور و آنلاین خود چه چیزهایی می توان به محصولات اضافه کرد؟

1) ایجاد یک برنامه ارتقا دوره آموزش آنلاین

می توانید یک برگه با قابلیت ویرایش را که به عنوان یک آهن ربای رهبر کار می کند ایجاد کنید و آن را به پس از خرید یک دوره توسط فراگیران به آن ها بدهید. این برگه آموزشی، شامل برنامه درسی دوره آموزشی آنلاین می شود و یادگیرنده ها می توانند با گذراندن واحد های آموزش الکترونیکی شما یکی پس از دیگری آن را پر کنند.


2) میزبانی و پرسش و پاسخ زنده (live Q&As)در سیستم یادگیری الکترونیکی

این نکته واقعاً مفید است به خصوص زمانی که زمان راه اندازی دوره شما در که تاریخ معین مشخص شده است. به راحتی می توانید ارزش دوره آموزش آنلاین خود را با برنامه ریزی یک پرسش و پاسخ زنده تا همیشه افزایش دهید.


3) ارائه مشاوره و وبینار

هنگامی که یکی از دوره های قیمت بالای شما توانسته تعداد انگشت شماری دانشجو را جذب کند، شما می توانید از طریق ایمیل یا اسکایپ، مشاوره یک به یک ارائه دهید. ارائه مشاوره در دوره های کلاس الکترونیکی بدون شک ارزش آن ها را افزایش می دهد.


4) ایجاد انجمن

از نظر دانش آموزان، یک جامعه و انجمن دانشجویی مکانی است که در طول تمام مسیر یادگیری می توانند در آن حضور داشته باشند، با دیگر دانشجویان تعامل داشته باشند و ایده ها و تجربیات خود را به اشتراک بگذارند. شما می توانید از طریق ایجاد یک گروه در شبکه های اجتماعی رایج این فرصت را در طی دوره آموزشی آنلاین به آن ها بدهید.


5) بهبود کیفیت در تولید دوره آموزش آنلاین معتبر

شما می توانید با افزایش کیفیت تولید و یافتن بهترین راه برای آموزش مجازی، ارزش دوره آموزش آنلاین خود را افزایش دهید. شما می توانید این کار با استفاده از ابزارهای حرفه ای در ایجاد کلاس مجازی خود و یا حتی استخدام افراد حرفه ای برای کمک به شما در این زمینه انجام دهید.

تولید دوره های آموزش آنلاین
بهبود کیفیت در تولید دوره های آموزش آنلاین معتبر


6) ارائه ساعات کاری هفتگی

برای دانش آموزان و فراگیران شما مهم است که مطمئن باشند اگر در دوره آموزش آنلاین به مشکلی برخورد کنند به شما برای گرفتن راهنمایی بیشتر دسترسی خواهند داشت. آنچه شما می توانید انجام دهید این است که هر هفته یک ساعت خاصی را تنظیم کنید که در آن می توانید برای تمام دانش آموزان خود در دسترس باشید و به سوالات آن ها پاسخ دهید.


7) برای فکر شاگردان سر سوزنی ارزش قائل شوید

این منطقی است که داشتن یک دوره آموزش آنلاین منحصر به فرد به این معنی است که شما می توانید برای هر یک از زبان آموزان خود در دسترس باشید. شما باید بیشتر وقت خود را برای هر فرد اختصاص دهید و بر نگرانی ها، اهداف و بازخوردهای آن ها تمرکز کنید.


8) داشتن تفکری خارج از چارچوب

نکته ی خاصی برای گفتن در این جا وجود ندارد، غیر از این که خلاق باشید و تا زمانی که از تجربه یادگیری با آموزش آنلاین شما جذاب تر شود و نتایج یادگیری دسترس پذیرتر شود، از انواع مکمل ها استفاده کنید.


9) آموزش چیزهایی خاص

شما می توانید قیمت بالاتری برای دوره آموزشی آنلاینی که ارائه می دهید در نظر بگیرید، به شرط آن که دوره های خود را خاص کنید، از بهترین راه برای آموزش مجازی بهره ببرید و  تعیین کنید که مخاطبان مورد نظر شما چه کسانی هستند.


10) فراهم کردن منابع قابل دانلود

به شرکت کننده های دوره آموزشی آنلاین امکان دانلود مطالب و منابع دوره را بدهید، این به آن ها در مسیر کامل کردن دوره آموزشی آنلاین و ساخت دانش آن ها کمک می کند.


11) ارائه گواهی برای کسانی که دوره را تکمیل می کنند

بعد از تکمیل دوره آموزشی آنلاین، می توانید به دانش آموزان گواهینامه شخصی گذراندن دوره را بدهید. این نه تنها انگیزه آن ها برای تکمیل دوره را افزایش می دهد، بلکه اعتماد به نفس آن ها را نیز با یادآوری این مسئله که توانسته اند آزمون ها را با موفقیت سپری کنند، تقویت می کند.


مقررات قیمت گذاری و طرح های پرداخت

7 مورد زیر را در قیمت گذاری یک دوره آموزش آنلاین معتبر به خاطر داشته باشید:

قیمت دوره آموزش آنلاین
مقررات قیمت گذاری دوره آموزشی آنلاین

همانطور که انتظار می رود، همه دانش آموزان شما هنگام ثبت نام در دوره های آموزشی شما اهداف مشابهی نخواهند داشت، به این معنی که همه آنها به همه چیزهایی که شما در قالب دوره ارائه می دهید، علاقه مند نیستند. همین دلیل اصلی شما برای ایجاد سطوح مختلف قیمت گذاری است. این که در مورد پاداش ها یا بهترین بسته های پیشنهادی تصمیم می گیرید. با انجام این کار، تنها کاری که باقی می ماند تصمیم گیری در مورد قیمت هر قسمت است.

سایت lms

ما دانش و بستر لازم را برای افزایش کیفیت آموزش های شما داریم.برای مشاوره رایگان، همین الان با ما تماس بگیرید.

021-41986 داخلی 116

دریافت مشاوره رایگان


روش دیگر برای طرح پرداخت این است که یک طرح پرداخت ارائه کنید که شرکت کننده ها به جای پرداخت قیمت دوره آموزش الکترونیک به صورت یک باره بتوانند آن را به صورت اقساطی پرداخت کنند. خب، چقدر باید قیمت گذاری کنید؟

یک - طول دوره و قیمت دوره آموزش آنلاین دو فاکتور مستقل هستند

مطمئن شوید که قیمت گذاری دوره را بر اساس ارزش محتوای آن تنظیم می کنید نه بر اساس طول دوره.

دو - مواظب رقبای خود در بازار آموزش آنلاین باشید

در حالی که به طور کلی توصیه نمی شود که با قیمت هایی که به دوره های آموزش مجازی خود اختصاص می دهید با رقبا به رقابت بپردازید، اما گاهی این روش می تواند موثر باشد. هنگام چک کردن قیمت های رقبا، بررسی کنید که موضوع شما چه میزان جذابیت دارد، سپس می توانید پتانسیل فروش مورد انتظار خود را محاسبه کنید.

سه - ارزش افزوده ای را که آموزش آنلاین شما برای یک دانش آموز فراهم می کند را بسنجید

هنگام تصمیم گیری در مورد قیمت، اطمینان حاصل کنید که برای دانش آموزانتان زمینه ای را فراهم می کنید که با انتخاب و خرید دوره آنلاینی که شما ارائه می دهید، در هزینه ها و زمانی که صرف خواهند کرد صرفه جویی کنند. یک مطالعه موردی نشان می دهد که آن ها چگونه می توانند از کارهایی مثل کمک به کسی برای ارتقاء و یا توسعه مهارت هایشان بهره ببرند.

چهار - درجات مختلف قیمت دوره آموزشی آنلاین خود را آزمایش کنید

با این که این توصیه می تواند وقت گیر باشد، اما به همان میزان می تواند به تعیین بهترین قیمت برای دوره کمک کند. شما می تواندی قیمت های مختلف را آزمایش کنید تا ببینید که میزان فروش در هر کدام چگونه تغییر می کند. کلید این روش این است که با یک قیمت پایین (نه پایین تر از حد معقول) شروع کنید سپس کمی آن را افزایش دهید. شما باید به نقطه ای برسید که تعداد فروش شما شروع به نشان دادن نوعی مقاومت می کند. این جا همان نقطه ی بهینه ای است که بهترین میزان درآمد و بیشترین تعداد شرکت کننده را خواهید داشت.

پنج - میزان اعتبار و نفوذ شما و نام دوره آموزش انلاین شما در بازار چقدر است

ارزش دوره آموزش آنلاین
تناسب قیمت و ارزش یک دوره آموزش آنلاین معتبر


در دوره آموزشی آنلاین بر روی فاکتورهایی تمرکز کنید که به شما کمک می کنند تا بتوانید توضیح دهید که چرا باید برای داشتن دوره آموزشی آنلاین معتبر تر باید هزینه بیشتری بکنید. رشد مخاطبان شما، انتشار یک کتاب، شرکت در کنفرانس های مرتبط با صنعت مورد نظر، شاخص شدن در رسانه ها، جمع کردن نظرات مثبت از مشتری ها و غیره مثال های خوبی از این فاکتورها هستند.

شش - قیمت جایگزین هایی که مخاطبان به جای دوره آموزش مجازی شما می توانند انتخاب کنند

اگر نسبت به جایگزین هایی که مخاطبان شما دارند دید داشته باشید، می توانید رویکرد بهتری در قیمت گذاری دوره خود داشته باشید. یک ایده عالی بررسی مقدار زمان و پولی است که شما تعیین کرده اید و البته برای شرکت کننده ها هم قابل قبول و ممکن است. این به شما کمک خواهد کرد که از از دست دادن مخاطب در مرحله جست و جوی اولیه در سایت و رفتن او به سمت یک ارائه دهنده آموزش آنلاین دیگر جلوگیری می کند.

7 - هدف دوره آموزش آنلاین شما چیست؟

دلایل و اهداف ایجاد دوره آموزش الکترونیک را در همان اول کار و میزان درآمد مورد نظرتان را تعیین کنید.هدف دوره خود را مشخص کنید تا بتوانید به صورت مداوم کار کنید و همه جوانب را در جای خود پیش ببرید. آیا برای ایجاد یک دوره آموزش آنلاین ایده ای دارید؟ و مطمئن که این ایده سود آور است یا نه؟ در اینجا 7 روش موثر برای اعتبارسنجی ایده آورده ایم که قبل از اینکه شروع به ساخت محتوای دوره آنلاین خود کنید، باید آن ها را بررسی کنید.

ایده دوره آموزش آنلاین
اعتبار سنجی ایده های تولید دوره آموزش آنلاین


چگونه می توان ایده ای را برای تولید دوره آموزش آنلاین معتبر سنجید؟

یکی از بزرگ ترین اشتباهاتی که تولید کننده های دوره آموزشی آنلاین مرتکب می شوند این است که ایده های خود و تقاضای بازار برای آن را اعتبار سنجی نمی کنند. اکثر مدرسان از میان ایده هایی که برای تولید دوره آنلاین دارند را به صورت تصادفی انتخاب می کنند. در نتیجه، در نهایت یک دوره آنلاین را می سازند که فروششان کمتر از انتظارات آن هاست.

در ادامه این مقاله، 7 تا از بهترین روش ها برای اعتبار سنجی یک ایده دوره آموزش آنلاین معتبر در اختیار شما قرار می دهیم تا مطمئن شوید که سود خواهید کرد. خبر خوب این است که اعتبار سنجی ایده برای یک محصول دیجیتال آسانتر و ارزانتر از اعتبار سنجی یک محصول فیزیکی می باشد.


 1. میزان جست و جو (Search volumes) را با استفاده از برنامه ریز کلمات کلیدی (Keywords Planner) دریافت کنید.

سرچ ولوم کلید واژه های مرتبط با موضوع دوره آموزش آنلاین شما، یک شاخص عالی از میزان علاقه مندی دانش آموزان به ایده و موضوع شما است، این که چه میزان در موتورهای جست و جو سرچ شده اند. برای گرفتن سرچ ولوم گوگل برای کلیدواژه های شما، می توانید از ابزار جست و جوی کلمات به نام Planner Kerword استفاده کنید. کلمه کلیدی را در آن وارد می کنید و سرچ ولوم آم را به شما می دهد. تحقیق و بررسی در مورد کلمه کلیدی چیزی که می دهد فقط سرچ ولوم نیست بلکه به شما در درک قصد کاربران کمک می کند.


 1. در یوتیوب جست و جو کنید.

یوتیوب بزرگترین پلت فرم ویدئویی در جهان است. در یوتیوب، شما می توانید در تقریبا هر موضوع و در هر طیف ممکن فیلم هایی پیدا کنید. به YouTube.com بروید و کلمات کلیدی خود را جست و جو کنید. احتمال زیاد فیلم های زیادی در رابطه با موضوع خود و آموزش آن خواهید دید. این ویدیوها و میزان دیده شدن هر کدام را تجزیه تحلیل کنید، به این دلیل که می توانند به شما در مورد دانش آموزانی که به دنبال کسب دانش در زمینه موضوع شما هستند، اطلاعات خوبی دهد.


 1. در فروم های آنلاین جست و جو کنید.

انجمن های Q & A یا همان انجمن های پرسش و پاسخ متعددی در اینترنت وجود دارد و احتمالش هست در زمینه موضوع ایده شما هم در انجمن هایی بحث و تبادل نظر شده باشد. احتمالاً دانش آموزان بالقوه شما در این انجمن ها رفت و آمد دارند، بنابراین شما باید به این انجمن ها بپیوندید و به صورت فعال در گفتگوها شرکت کنید. این به شما کمک می کند نقاطی که دانش آموزان در آن ها ضعف دارند را بشناسید. در این صورت می توانید سرفصل های درس خود را بر اساس این اطلاعات دقیق تنظیم کنید.

هم چنین می توانید به گروه های مرتبط شبکه های اجتماعی چون فیس بوک و لینکدین بپیوندید، چرا که می توانند بینشی عالی در مورد نقاط درد و رنج مشتریان به شما بدهند. Quora نیز یکی دیگر از وب سایت های پرسش و پاسخ است و یکی از پلتفرم های مورد علاقه من در زمینه تحقیقات بازار است.


 1. در Udemy و بقیه بازارهای دوره آموزش آنلاین دیگر جست و جو کنید.

در حالی که Udemy بزرگترین بازار آموزش آنلاین است، بازار های محبوب دیگری مانند OpenSesame و Coggno نیز وجود دارد. جستجوی موضوع درس شما در این بازارها یکی از بهترین راه های جمع آوری اطلاعات بازار برای شماست و مشخص می کنند که آیا دانشجویان حاضر هستند برای آن پرداخت کنند یا نه. شما به راحتی می توانید اطلاعاتی نظیر تعداد دوره هایی که می خواهید در دوره آموزش آنلاین خود برگزار کنید، تعداد دانشجویانی که در این دوره ها ثبت نام می کنند و حتی بازخورد دانش آموزان را پیدا کنید.


 1. در آمازون جست و جو کنید.

در حالی که آمازون به طور مستقیم به دوره های آنلاین مربوط نیست، اما بزرگترین بازار برای کتابهای الکترونیکی است که چیزی جز محصولات اطلاعاتی که مشابه به دوره های آنلاین نیست. بنابراین، اگر شما هر کتاب الکترونیکی محبوب مربوط به موضوع دوره خود را در آمازون پیدا کنید، این یک خبر خوب برای شما است.


 1. مخاطب خود را بررسی کنید.

اگر مخاطبی یا مخاطبانی در دسترس دارید، می توانید یک نظرسنجی مستقیم برای گرفتن بازخورد مستقیم از دانش آموز های بالقوه خود ترتیب دهید. برای این کار می توانید از یک روش رایگان مانند فرم های گوگل یا یک راه هزینه دار مانند Monkey Survey برای ایجاد یک نظرسنجی و ارسال آن به مخاطبان استفاده کنید. با استفاده از این روش، می توانید علاوه بر موضوع دوره، نظرات آن ها را در مورد برنامه درسی نیز دریافت کنید.


 1. دوره آموزش آنلاین خود را پیش راه اندازی کنید.

اگر هنوز در مورد ایده ی دوره آموزش آنلاین خود اطمینان ندارید، می توانید از استراتژی پیش راه اندازی برای آزمایش آن استفاده کنید. با پیش راه اندازی، شما دوره خود را حتی قبل از ایجاد آن می فروشید. در این روش به طور کلی، مربیان یک تخفیف سنگین یا مزایای دیگری را برای ایجاد انگیزه و تحریک دانشجویان جهت آزمایش دوره آنلاین خود ارائه می دهند.

اگر ایجاد و راه اندازی دوره آموزش آنلاین شما به سرمایه گذاری قابل توجهی از زمان و پول احتیاج دارد، و می خواهید قبل از انجام این پروژه، به اطمینان صددرصدی برسید، می توانید محصول خودتان را پیش فروش کنید.


و قدم بعدی چیست؟

پس از گذر از استراتژی های اعتبارسنجی مختلف، زمان اجرای آن چه در این مقاله آموخته اید، می باشد.

چه اولین تجربه شما در ایجاد دوره آموزش آنلاین باشد چه نه، این استراتژی ها، با آزمودن میزان تقاضای بازار برای ایده های آموزش آنلاین شما و کاهش قابل توجه خطر شکست، برای شما مفید خواهد بود.

کارشناسان خبره پافکو مفتخر خواهند بود تا با تجربه ای نزدیک به دو دهه فعالیت در خصوص تولید نرم افزارها در حوزه فرآیندهای مربوط به موسسات علمی و دانشگاهی و آموزشگاه ها و متقاضیان برگزاری جلسه آنلاین و کلاس مجازی، به افرادی که تمایل به گرفتن اطلاعات در این حوزه دارند، مشاوره رایگان (Free Consultation) ارائه دهد. با ما تماس بگیرید:

مشاوره رایگان بگیرید
نظرات کاربران
امیر رضا توکلی

استفاده از نماد الکترونیکی و رضایت های مشتریان میشه متوجه هم شد

0 0

هاشمیان

برای تشخیص معتبر بودن به نظرم سایتشون اگر ssl داشته باشه و نماد الگترونیکی هم داشته باشه مشکلی نداره

0 0

اکبری

یکی از راه های مهم این است که جایی که دوره ها رو قرار دادیم وب سایتش رو از https استفاده کنیم اینجوری امن تر هست

0 0

مستوفی

یکی از روش های درست کردن آموزش مجازی معتبر خرید ssl برای دامنه هست اینجوری ایمن تر هست

0 0

خادمی

برای بهبود دوره آموزشی آنلاین چه کارهایی رو پیشنهاد میدین؟

0 0

نازی

من یه دوره آموزشی آنلاین امروز خریدم متاسفانه کمی برام روش کارش نامفهومه از کجا راهنما پیدا کنم

0 0

براتی

دوره های آموزشی آنلاین، آموزش رو بسبار راحت تر کردن

0 0

قاضی راد

برای اینکه دوره آموزشی آنلاین ما مخاطب رو جذب کنه باید یه ویژگی منحصر به فرد داشته باشه

0 0

صبا

نکات خوبی رو در خصوص دوره آموزشی آنلاین فرمودین ، ممنونم

0 0

هلیا مرادی

اگر در دوره آموزش آنلاین خود نوآوری و خلاقیت داشته باشیم بی شک موفق می شویم

0 0

رها ناظری

شیوه آموزش مجازی برای چه درس هایی مناسب است؟

0 0

رضایی

مواردی که در خصوص روش های تدریس آنلاین گفتید مفید بود

0 0

نیکنام

مقاله ای درباره شیوه های تدرس و آموزش به صورت آنلاین دارید؟

0 0

حسینی

باسلام و عرض ادب .
من خیلی مشتاق هستم تدریس انلاین رو انجام بدهم. لطفا بیشتر راهنمایی کنید.

0 0

گوهری

بدون داشتن مدرسه و موسسه فیزیکیمیشه آموزشگاه آنلاین راه اندازی کرد؟

1 0

نبی زاده

ما میخوایم یک آموزشگاه آنلاین راه اندازی کنیم. این مقاله و بقیه مطالبتون در زمینه آموزش انلاین و راه اندازی آموزشگاه آنلاین خوب بودن، دست مریزاد

1 1

آریافر

بسیار عالی! بنده در حال تشکیل تیمی برای راه اندازی یک کسب و کار در زمینه آموزش الکترونیک هستیم. خوشبختانه در سایت پافکو به اطلاعات و منابع به روز در این حوزه به زبان فارسی دسترسی داریم و این مایه خوشحالی است. سپاسگزارم

5 1

نظر شما

ایمیل شما نشر نخواهد شد.فیلد های ضروری با * نشانه گذاری شده است.

تصویر امنیتی Refresh Icon

لطفا از قرار دادن متن بصورت فینگلیش خودداری نمایید با تشکر

پیام شما بعد از بررسی نمایش داده خواهد شد

نظر خود را بنویسید