مقالات نرم افزار آموزش مجازی

سامانه آزمون آنلاین چیست؟ چگونه کار می کند؟ آزمون ساز و بانک سوالات

سامانه آزمون آنلاین

سیستم آزمون آنلاین یک روش مبتنی بر فناوری برای ساده سازی فعالیت های امتحانی مانند تعریف الگوهای امتحانی با بانک های سوالات، تعیین زمان امتحان، انجام امتحانات با استفاده از رایانه یا دستگاه های تلفن همراه به شیوه ای بدون نیاز به کاغذ است. سیستم آزمون آنلاین روشی مقرون به صرفه برای جایگزینی با شیوه قدیمی امتحانات با استفاده از قلم و کاغذ است. داوطلبان می توانند با استفاده از کامپوتر، لپ تاپ یا دستگاه همراهی با مرورگر برای امتحان حاضر شوند. نتایج آزمون را می توان فوراً بعد از آزمون مشاهده کرد. یک سامانه آزمون آنلاین و نرم افزار تصحیح آزمون به دنبال این است تا انجام امتحانات به صورت خودکار انجام شود. به‌این‌ترتیب، نه تنها در زمان ارزیابی صرفه جویی شود بلکه نتایج سریع‌تری نیز ارائه شود. 

کلاستو با adobe connect، آنلاین برگزار کن!


سامانه آزمون آنلاین چیست؟

آزمون آنلاین یا آزمون الکترونیکی امتحانی است که به صورت اینترنتی و برای سنجش دانش شرکت‌کننده‌ها در یک موضوع برگزار می‌شود. پیش از این افراد برای شرکت در یک آزمون مجبور بودند به طور هم زمان در یک کلاس جمع شوند. با سامانه آزمون آنلاین، دانش آموزان می توانند امتحان را به صورت آنلاین، در زمانی که خود می خواهند و با دستگاه خود، صرف نظر از جایی که زندگی می‌کنند، انجام دهند. کافیست به اینترنت و یک مرورگر دسترسی داشته باشند. انواع نرم افزارهای کلاس مجازی از جمله نرم افزار آموزش مجازی LMS نیز ، قابلیت برگزاری ازمون انلاین دارد که به به شرکت کننده های دوره های آموزش از راه دور این امکان را می دهد که بتوانند از طریق اینترنت در امتحان های آزمایشی شرکت کنند. در واقع سیستم آموزش آنلاین و سامانه آزمون آنلاین دو نمونه از پرکاربردترین مفاهیم در تعریف مفهومی آموزش الکترونیکی هستند. سامانه مدیریت آموزش الکترونیکی و نرم افزار برگزاری کلاس آنلاین می توانند در عرصه رقابت صنعت آموزش نقشی غیرقابل انکار داشته باشند به همین دلیل است که تقاضا برای خرید lms و پیاده سازی یک سامانه مدیریت آموزش الکترونیکی، هر روز رو به افزایش است.

نرم افزار راه اندازی ویدیو کنفرانس تحت وب رایگان، نرم افزار ویدئو کنفرانس تحت شبکه داخلی و سامانه ویدیو کنفرانس همگی کلماتی است که توسط اکثر افراد دارای سایت آموزشی و متقاضیان  استفاده از مزایای آموزش آنلاین و برگزاری کلاس مجازی آنلاین به کار بره می شود. بهترین نرم افزار ویدئو کنفرانس می تواند جدا از بحث قیمت تا حدودی انتظارات آموزشی یک سازمان یا یک مشاور حرفه ای را برآورده کند. با توجه به هزینه های سنگین برگزاری کلاس های حضوری و جلسات مشاوره ای ای، برگزاری کنفرانس مجازی و راه اندازی کلاس مجازی آنلاین می تواند بهره وری نیروی انسانی را بیشتر کرده و انعطاف پذیری را در زمان و مکان برگزاری مشاوره افزایش دهد.

آزمون آنلاین با ال ام اس
سامانه آزمون آنلاین


سامانه آزمون آنلاین چگونه کار می کند؟

برای شروع به کار در آزمون آنلاین، باید چند مرحله را پشت سر بگذارید. به محض اینکه بتوانید موضوع/ موضوعات و سوالات مرتبط با آن را با الگوی امتحان تعریف کنید، آماده هستید تا فعالیت امتحان آنلاین را شروع کنید.

سیستم مدیریت آموزشlms ، نرم افزار برگزاری وبینار و نرم افزار برگزاری آزمون آنلاین چندنمونه از عناصر مهم در تعریف مفهومی آموزش الکترونیکی می باشند. معلم یا سازنده دوره آموزش الکترونیکی ، یک حساب کاربری در سازنده آزمون درست می کند. در چنین سیستم امتحانی می توانید سوالات را ایجاد کنید و آن ها را به امتحان اضافه کنید. می توانید بین سوالات چند گزینه ای یا سوالات تشریحی انتخاب کنید. آزمون آنلاین با یک لینک به دانش آموزان ارائه می شود، آن ها ثبت نام می کنند و می توانند امتحان را بگیرند. سپس امتخان توسط نرم افزار تصحیح آزمون، تصحیح شده و آن ها می توانند نتایج امتحان خود را بلافاصه پس از آن ببینند.

مراحل زیر، روندی را که برای کار با یک سامانه آزمون آنلاین باید طی کنید را نشان می دهد.

 • یک نرم افزار آزمون انلاین و نرم افزار تصحیح آزمون پیدا کنید

گام اول برای شما پیدا کردن یک سامانه آزمون آنلاین است. برای این کار می توانید در اینترنت جست و جو کنید و انواع مختلف نرم افزارهای آزمون آنلاین را ببینید. شما می توانید با نرم افزار ما شروع به ایجاد ازمون انلاین کنید.

 • آزمون را تنظیم کنید
 • آزمون را به اشتراک بگذارید
 • پیشرفت را ردگیری و ارزیابی کنید

بعد از انجام آزمون توسط شرکت کننده ها، برگزار کننده قادر به دیدن پیشرفت شرکت کننده ها می باشد. شما قادر به مشاهده آمار هر کاربر هستید و با یک دید کلی نیز می توانید عملکرد کلی گروه را مشاهده کنید.


مزایا و محدودیت های یک سامانه آزمون انلاین چیست؟

مزیت بزرگ سامانه آزمون آنلاین  برای هر دو فرد دانش آموز و معلم، کاهش هزینه ها و زمانیست که باید صرف آن شود، و بزرگترین محدودیت آن این است که شما برای استفاده از یک سامانه آزمون آنلاین باید آنلاین باشید، برای همین هم نام آن "آنلاین" است.


5 مزیت یک سامانه آزمون آنلاین عبارتست از:

1. در مصرف کاغذ صرفه جویی می کند: شما مجبور نیستید امتحان را برای دانش آموزان خود چاپ کنید. و این موجب صرفه جویی در مصرف کاغذ و در نتیجه زنده ماندن درختان می شود که همه را خوشحال می کند.

2. در زمان صرفه جویی می کند: اگر در آزمون خود تنها از سوالات چند گزینه ای استفاده می کنید، مجبور نیستید آن را خودتان تصحیح کنید. سامانه آزمون آنلاین خود آن را به طور خودکار تصحیح می کند. همچنین توزیع امتحان به هیچ وجه وقت شما را نخواهد گرفت. کافیست آدرس ایمیل دانشجویان خود را وارد کنید و آن ها را به آزمون دعوت کنید. آنها پس از امتحان فوراً نتیجه را دریافت خواهند کرد.

3. هزینه های شما را کاهش می دهد: لازم نیست کاغذ بخرید. ارسال ایمیل رایگان است. همچنین بالاتر از همه این ها شما در تدارکات صرفه جویی می کنید: دانش آموزان شما مجبور نیستند در کلاس درس برای امتحان شرکت کنند. آنها می توانند آن را در یک زمان مشخص از دستگاه خود انجام دهند. شما مجبور نیستید کلاس درس اجاره کنید، همچنین لازم نیست یک نفر را به عنوان مراقب امتحان استخدام کنید.

4. هزینه های دانش آموزان را کاهش می دهد: دانش آموزان مجبور نیستند برای انجام امتحان به یک مکان خاص بروند یا سفر کنند. بنابراین حتی گرفتن امتحان از دانش آموزان مناطق دور افتاده نیز با کمترین هزینه امکان پذیر خواهد بود.

5. امنیت بیشتری دارد: شما می توانید یک بانک سوال بزرگ با تعداد زیادی سوال ایجاد کنید. برای هر دانش آموز یک مجموعه سوال گزینشی تصادفی از بانک سوال ارائه می شود. بنابراین احتمال اینکه شرکت کننده ها بخواهند جواب ها را باهم به اشتراک بگذارند خیلی کم خواهد شد.


معایب و محدویت های یک سامانه آزمون آنلاین موارد زیر هستند:

 1. باید در نظر داشته باشید که دانش آموزان آزمون را در دستگاه خود و در زمان خودشان، بدون آنکه کسی مراقب آن ها باشد انجام خواهند داد، بنابراین شما باید سوالات خود را متناسب با این وضعیت طرح کنید. باید سوالاتی را مطرح کنید که نتوان پاسخ آن ها را به راحتی از کتاب ها یا اینترنت پیدا کرد. یا اینکه می توانید برای هر سوال یک تایمر قرار دهید که شرکت کننده زمان برای جست و جو و تقلب نداشته باشد.
 2. بررسی و تصحیح سوالات تشریحی به صورت خودکار امکان پذیر نیست، بنابراین باید آن ها را خودتان تصحیح کنید.
 3. کلاً آزمون آنلاین در بحث تقلب کمی مستعد تر است. بنابراین در راه اندازی سامانه آزمون آنلاین خود باید آن را در نظر داشته باشید. آیا می خواهید نتایج را بلافاصله بعد از نتیجه به اشتراک بگذارید؟ در این صورت می توانید یک بانک سوال برای حل مشکل تقلب تنظیم کنید.


اهداف سامانه آزمون آنلاین و نرم افزار تصحیح آزمون

برگزاری آزمون آنلاین
اهداف سامانه آزمون آنلاین


سامانه آزمون آنلاین در قرن دیجیتال محبوب شده است. اهدافی که یک سامانه آزمون آنلاین دنبال می کند چیست؟


کاربرپسند بودن

سیستم های کاربر پسند نه تنها برای تولید کننده آن، بلکه برای شرکت کنندگان نیز لازم است. "بصری بودن" کلید این قضیه است. یکی از بهترین نمونه ها برای کاربرپسندی رابط کاربری آیفون است. در عین حال که امکانات و گزینه های زیادی دارد اما هنوز چیزی است که شما بدون نیاز به یک کتاب می توانید از آن استفاده کنید. البته یک سامانه آزمون انلاین و یا به عبارتی سامانه آزمون آنلاین متفاوت است، اما شباهت هایی هم دارد. هنگامی که یک سیستم آزمون آنلاین کاربر پسند نیست، مربی ها و شرکت کنندگان به سمت یک سیستم دیگر خواهند  رفت و این چیزی است که شما نمی خواهید اتفاق بیافتد.


طراحی ریسپانسیو

طراحی ریسپانسیو رویکردی است که طراح وب می خواهد با آن به یک تجربه وب مطلوب برای طیف وسیعی از دستگاه ها دست یابد. یک سایت ریسپانسیو خود را با اندازه صفحه نمایش بدون آسیب رساندن به خوانایی متن یا قابلیت استفاده رابط کاربری تنظیم می کند.


ارائه انواع سوالات متعدد

چند گزینه ای ها، پر کردن جاهای خالی و سوالات تشریحی. این ها گزینه هایی هستند که می توانید با سامانه آزمون آنلاین ما استفاده کنید. داشتن چند گزینه برای بررسی انواع مختلف دانش ضروری است. همه ارزیابی ها نمی توانند با سوالات چند گزینه ای بررسی شوند.


انتشار امتحان خودکار

آیا می خواهید امتحان شما برای همه کاربران باشد یا برای گروهی از کاربرانی که از قبل مشخص کرده اید؟ آزمون آنلاین می تواند تنها برای افرادی که به آزمون دعوت شده اند و دارای نام کاربری و رمز عبور هستند باشد. اگر آزمون شما برای همگان رایگان است، می توانید یک لینک برای شرکت در آزمون بسازید.

بررسی خودکار پاسخ های آزمون

بررسی تمام پاسخ ها بسیار وقت گیر است. بنابراین، داشتن پاسخ ها به صورت خودکار و بررسی فوری پاسخ ها مقدار زیادی در وقت صرفه جویی خواهد کرد. علاوه بر مربی و سازنده دوره، شرکت کننده ها نیز مجبور نیستند برای نتایج امتحانات خود صبر کنند. در واقع سامانه آزمون انلاین و نرم افزار تحصح آزمون یعنی یک تیر با دو نشان!


گزارش آنالیز عملکرد

گرفتن نتایج و آمار خوب برای داشتن یک دید کلی از عملکرد خوب است. کدام کاربران بهترین امتیاز را دارند؟ در چه سؤالاتی کاربران کمترین امتیاز را داشتند؟ این همه با ابزار آزمون انلاین که ما در اختیار شما می گذاریم امکان پذیر است. حتی بهتر از آن؟ مدیران می توانند نتایج و آمار را در یک فایل اکسل استخراج کنند.

با نرم افزار LMS و نرم افزار تصحیح آزمون پافکو بیشتر آشنا شوید:

دریافت مشاوره رایگان


چه کسی از یک سیستم آزمون آنلاین استفاده می کند؟

برگزاری آزمون آنلاین با lms
سامانه آزمون آنلاین برای چه کسانی است


همه کسانی که نیاز دارند از گروهی از دانش آموزان امتحان بگیرند به یک سامانه آزمون آنلاین نیاز دارند. محدوده مشتریان ما شامل مدارس، معلم ها و شرکت هایی می باشند که به برگزاری دوره آنلاین روی آورده اند.


ویژگی های معمول یک سامانه آزمون آنلاین چیست؟

بدیهی است که یک سامانه آزمون آنلاین باید بتواند ازمون انلاین ایجاد کند و سوال بسازد. ترجیحا بتوانید یک بانک سوال داشته باشید. و شما قادر باشید که زمانی را که شرکت کننده اجازه مشاهده یا انجام آزمون را دارد تنظیم کنید. این ویژگی ها تنها اصول اولیه هستند. ویژگی هایی که یک سامانه آزمون آنلاین می تواند داشته باشد تیتروار در ادامه آورده شده است.

 • ساخت آزمون ها
 • آسان برای استفاده
 • داشتن انواع مختلف سوالات
 • داشتن بانک سوالات
 • استفاده از برچسب سوالات : سوالات را برای آنالیز بانک سوال خود برچسب زنی کنید. برچسب ها را ایجاد کنید، برچسب های مناسب برای هر سوال اختصاص دهید. از این برای تجزیه و تحلیل پیشرفته بانک سوالات خود استفاده کنید.
 • تنظیم قوانین : قوانین امتحان خود را تنظیم کنید. قوانین مربوط به پاس شده در دوره یا افتادن در آن. اینکه شرکت کننده ها می توانند پاسخ های خود را قبل از ثبت نهایی مرور کنند یا نه. آیا بعد از هر سوال بازخورد دریافت کنند یا نه. یا اینکه برای آزمون تایمر قرار دهید یا نه. امکانات زیادی وجود دارد که می توانید آن ها را امتحان کنید. 

سیستم مدیریت یادگیری (LMS) مودل دارای امکانات مختلف برگزاری آزمون آنلاین می باشد و کار شما را برای برگزاری آزمون آنلاین بسیار راحت می کند. شرکت پافکو ارائه دهنده نرم افزار مودل در ایران است و تیم تخصصی آن در خدمت فعالین صنعت آموزش می باشد. در صورت داشتن هر گونه سوالی در این حوزه کافیست فرم دریافت مشاوره رایگان را پر کنید تا کارشناس های پافکو با شما تماس بگیرند.

ما دانش و بستر لازم برای افزایش کیفیت آموزش‌های شما را داریم. برای دریافت مشاوره رایگان، همین الان با ما تماس بگیرید.

دریافت مشاوره رایگان

021-41986000 داخلی 116

سوالات متداول

 1. بهترین نرم افزار تصحیح آزمون کدام است؟

  نرم افزار های تصحیح آزمون هوشمند زیادی وجود دارد، مانند اگزم و کوئیز 24 . اما اگر آموزش مجازی برگزار می‌کنید استفاده از یک سیستم یکپارچه آموزش مجازی برای شما بهتر است. سیستمی که با استفاده از آن دوره های مجازی برگزار کنید، امور مدیریتی و مالی را پیش ببرید، کلاسهای آنلاین برگزار کنید و آزمون آنلاین برگزار کنید. سیستم آموزش مجازی پافکو همه این امکانات را یکجا در اختیار شما قرار می‌دهد. نرم افزار تصحیح آزمون پافکو هم در دل همین سیستم است.
 2. سیستم آزمون آنلاین پافکو چه امکاناتی دارد؟

  پافکو از سیستم آزمون ال ام اس مودل استفاده می‌کند و همه امکانات آن را دارد، موارد زیر تنها بخشی از این امکانات است: برگزاری و تصحیح خودکار آزمون امکان استفاده از بانک سوالات قابلیت طراحی انواع مختلف سوال اعم از سوال تستی، تشریحی، جای خالی، محاسباتی، به هم چسباندنی و غیره (بیش از 17 فرمت سوال) قابلیت سوال تصادفی در بین شرکت‌کننده‌ها تنظیمات و امکانات مدیریتی عالی
نظرات کاربران
وحید پناهی

در سامانه آموزش مجازی هر بار وارد بشم سوالات متفاوت هست ؟؟

1 1

الی

چگونه متوجه بشیم حین آزمون تصویرمون ضبط شده یا نه ؟؟
اول آزمون تصویرمون گرفته شد را متوجه شدم اما حین آزمون متوجه چیزی نشدم
ایا واقعا در کل آزمون از ما فیلم گرفته شده؟؟ یا فقط اول آزمون؟؟ و اینکه از ما فیلم گرفته میشه یا فقط از صفحه گوشیمون؟؟

1 0

جاوید

سلام
نرم افزارهای برگزاری آزمون هر روز پیشرفته تر می شوند این سری دوربین هم اد کرده بودن!!!

0 0

..

چطور باید بفهمیم که دوربین در آزمون فعال است

2 0

مونا صولتی

سیستم آزمون آنلاین افتضاح ترین سیستم در آموزش مجازیه

2 2

چیذری

نرم افزار تصحیح آزمون کار ما معلما رو خیلی راحت تر کرده

2 0

مشایخی

راه اندازی سایت آموزش آنلاین در چه مدت زمانی ممکنه؟

1 0

جباری

نرم افزار تصحیح آزمون رایگان معرفی بفرمایید.

1 0

میرباقری

لطفا نحوه راه اندازی آموزشگاه مجازی رو توضیح دهید.

2 1

رنجبر

اگر در پایان آزمون آنلاین فراموش کنیم ثبت نهایی رو بزنیم جواب ها میپره؟

14 1

عسل

توی این سامانه آزمون آنلاین امکانش هست که بارم سوالا باهم فرق داشته باشه؟

2 2

الناز

جدا این سیستم آزمون آنلاین خیلی قویه😢 نمیشه یه دل سیر با خیال راحت تقلب کرد😂✌️

4 0

مبین

چگونه جواب سوالات امتحان انلاین را بفهمیم ؟ تو نرم افزار تصحيح آزمون ؟

1 0

ربانی

با سلام
یک نرم افزار تصحیح آزمون معرفی کنید لطفا

2 0

ناشناس

سلام میخواستم بپرسم آیا توی سامانه ال ام اس استاد میتونه بفهمه دانشجو چه ساعتی وارد ازمون شده؟؟ یعنی ساعت ورود و خروج دانشجو تو سیستم ثبت میشه؟

11 0

مبین

من در موقع امتحان به طور اتفاقی از آزمون خارج شدم و مجبور شدم از اول شروع کنم ولی در پایان وقت تمام شده بود به نظر شما معلم متوجه این مشکل شده یانه

9 1

..

سلام خسته نباشید ببخشید میخواستم بدونم هنگام آزمون دادن اگه گزینه بعدی رو بزنیم و گزینه تایید رو نزنیم جواب ها ثبت میشه یا نه؟

5 3

n

من یه سوال داشتم به یکی از دویتام گفتن که تو این سامانه می تونند شرکت کننده هارو ببینن اها واقعی است یا اینجوری گفتن که شرکت کننده ها تقلب نکنن

13 4

@xaj

سلام،ب سایتی ک درش آزمون برگزار میشه بستگی داره
و معلم رو این مسائل کنترل داره و آزاده ک دوربین بخواد مکان بخواد و.‌‌‌...
در کل برای این کار سایت باید از شما اجازه بگیره موقع ورود به سایت پیامی ظاهر میشع و اجازه میخواد ک دوربین یا مکانو روشن کنه و اگ اجازه ندید نمیتونید ب آزمون وارد شید.
ولی راهایی هم برای فرار داره مثلا میتونید بعد از اجازه دادن از تنضیمات سایت دوربین و مکان رو مسدود کنید،همینطور معلم اختیار داره ک اجازه نده موقع امتحان از سایت خارج شید و یا به سوال قبلی برگردید یا از پیامرسان ها استفاده کنید):
در کل بهترین راه خوندن و تلاشه🤦🏻‍♂️😑
تلاش کن طلاش کن👻
خدانگهدار

5 1

مهسا

دانلود نرم افزار آموزش مجازی lms از کجا پیدا کنیم؟

2 0

.

سلام خسته نباشید راجب این سایت سوالی داشتم که اگه زمان پاسخ دادن به هر سوال تستی تایید رو نزنیم و روی گزینه بعدی یا قبلی بزنیم جواب برای دبیر نمیره؟

12 0

زهرا

سوالم اینه که وقتی دانش آموز امتحان رو میده و تموم میکنه ،آیا نمره ی دانش آموز برای معلمینش ارسال میشه؟

30 10

ناشناس

سلام میشه لطفا بگید که لینکی هست که دوربین فعال داشته و تصویر کسی که امتحان میده رو بگیره؟

27 14

Poo

یه سوال امکانش هست معلم نمره هامونرو تو سایت نفهمه و خود سایت به ما نمره بده ؟؟؟؟؟؟؟

19 5

مهرسا

ببخشید ی سوال دبیر میتونه بعد از امتحان در دیجی فرم جیمیل کسانی ک در امتحان شرکت کرده اند رو ببینه؟؟؟

20 9

مهرسا

ببخشید ی سوال دبیر میتونه بعد از امتحان در دیجی فرم جیمیل کسانی ک در امتحان شرکت کرده اند رو ببینه؟؟؟

5 3

....

یه سوال معلم میتونه وقتی داریم داخل سایت امتحان میدیم مارو ردیابی کنه وبفهمه چندنفرباهم دریه مکان هستیم
یافقط داره مارومیترسونه؟

54 22

استادیار محمدرضا امری

بله عزیز امکان داره ، در سایت آزمون های آنلاین IP و زمان شروع و پایان هر شخص نمایش داده میشه به راحتی زمانی که معلم و استاد شما از کارتابل خودش وارد بشه اطلاعات برای اون محرز و به راحتی قابل اثبات و استناد هست که گروهی امتحان دادید .

3 1

امیر

آیا هنگام آزمون آنلاین میتواند سایت از ما فیلم بگیردلطفا زود جواب دهید

29 26

مهسا

درحین امتحان تصویر ما هم کنترل میشه؟///:

21 21

انوشه

منم سوالم همینه قراره تصویرمون واقعا نمایش داده بشه؟و اونا بتونن مارو ببینن؟

15 10

🙂

سلام خسته نباشید اگه دانش اموزام ازمون بدن من میتونم شماره کسایی ک ازمون دادند رو ببینم به جز اسمشون میخوام بدونم که با گوشی فرد دیگه ایی ازمون ندن

21 11

مدير سیستم

سلام
بستگی داره از چه نرم افزار برای آزمون استفاده می کنید بهتر است از ادمین موسسه بپرسید

5 4

عشق فقط خدا

اگر نتوانیم به دلیل مشکلات نت ثبت نهایی را بزنیم ایا به منظور عدم شرکت در ازمون محسوب میشود؟؟؟؟؟

27 5

عشق فقط خدا

اگر نتوانیم ثبت نهایی را در ازمون بزنیم ایا این به منظور عدم شرکت در ازمون است؟؟؟؟؟

17 7

:))

اگ آزمون سراسری باش بازم متوجه چن بار وارد شدن تو سایت میشن!؟

10 2

:))

تو ازمونایی ک سراسری ولی باید اسم شهرو مدرسمون بنویسیم اگ چن بار امتحان بدی متوجه میشن!؟

6 6

‌N.sh

اگه یه نفر چند بار امتحان بده معلم متوجه میشه ؟؟ و اگه متوجه میشه پس چرا میگن از نمره اسکرین بفرستید؟؟

21 8

Akanwb

سلام چرا مشاهده امتیاز میزنم نمیاد؟

3 1

نجمه

سلام، من لینک آزمون رو که میزنم وارد بشم، صفحه سفید نشون میده، مشکل از کجاست؟
خیلی از دوستام وارد شدن و امتحان دادن ولی واسه من سفید نشون میده.
لطفا راهنمایی کنید🙏🙏🙏

6 3

😊

اگر آزمون را در شاد ندهیم ولی درواتساپ ندهیم میفهمد

4 2

😊😊

اگر ۲ بار آزمون بدیم می فهمن؟

26 16

محمدجواد

سلام گیرنده های ازمون انلاین می تونن جیمیل ما رو هم ببینند و بخوانند یا خیر لطفا زود جواب بدید

11 8

درسا

من امتحانم را فرستادم ولی برای معلم ارسال نشده . با این حال که روی submit هم زده بودم اگر الان برن امتحان بدم ساعت امتحان را معلم میبینه ؟؟

14 5

⁦☺️⁩⁦☺️⁩

آیا زمانی که امتحان را ارسال کردیم را معلم میبیند ؟؟؟

6 3

مینو

سلام.میشه موقع ازمون دادن ی برنامه دیگه رو باز کنی بعد دوباره وارد همون ازمون بشی


لطفا جواب بدید🙏

17 5

محمد

اگه کسی دو بار امتحان بده ایا معلم میتونه بفهمه که دانش اموز چند بار امتحان داده یا بالاترین نمره براش فرستاده میشه؟

18 11

جانم فدای رهبر

پاسخنامه مشکوک به تقلب سایت دیجی فرم چجوریه؟ یعنی بر چه اساس

19 11

محمد

اگر شما از سایت خارج شوید و دوباره وارد شوید،اگر فاصله شما با فرد دیگری که ازمون میدهد کمتر از 50 متر باشد یا اینکه تصویر شما نا واضح باشد سیستم به طور خودکار پاسخنامه شما را مشکوک به تقلب به دبیر ارسال میکند.

2 3

ایدا

سلام چرا میکن پایان ازمون از روی نمره عکس بگیرید مگه امتحان ثبت نمیشه؟؟؟

12 7

حاتم

آیا امکان ذخیره IP یا شماره کسی که در آزمون آنلاین گوگل فرم شرکت می کند برای طراح وجود دارد.
ممنون از لطف شما

10 4

😊😊

اگر توی آزمون تیک پایان رو نزنیم و بعد دوباره وارد ازمون بشیم متوجه میشن؟؟؟؟؟؟؟

9 6

پریا

اگر چند بار ازمون بدیم میفهمه

15 8

ایدا

نه فقط با دوتا اسم بزن مثلا اول یه اسم دیگه بار بعدی اسم خودت

3 1

ebi

نترس هر کاری بکن نمیتونه و نمیفهمه ولی یه راهش هم هست که معلم گیرنده سایت میتونه پنجاه دلار پرداخت کنه و ایمیلتو ببینه و رد یابی کنه البته اگه مکانت خاموش باشه ینی لوکیشنت نمیتونه

0 0

نگین

میتونم اون آزمونی که میفرستنو بدم یکی دیگه بده یعنی میفهمن من نیستم مثلا اون فایلو بفرستم به یکی دیگه

8 2

جهان

سلام
دبیر ما یه تست تو سایت پورسال ازمون گرفت
بعد تست اومد و گفت که با استفاده از امکان موقعیت یابی که فعال کرده،فهمیده که یک دانش آموز دوبار وارد شده با دو دستگاه مختلف و فهمیده
آیا همچین امکانی وجود داره؟
یعنی اون سایت و معلم بدون اینکه من بفهمم لوکیشن من رو فهمیده؟؟؟؟
اینطور که نمیشه🤨
لطفا پاسخ کامل بدهید ممنون

22 17

Maral

من امتهان دادم و دکمه پایان رو زدم یادم رفت اسکرین بگیرم یعنی معلمم میفهمه من امتهانمو دادم

8 2

Maral

من امتهان دادم و دکمه پایان رو زدم یادم رفت اسکرین بگیرم یعنی معلمم میفهمه من امتهانمو دادم

7 1

رها

سلام .آیا معلم میتونه افراد رو ببینه موقع ازمون?

27 23

علی

استاد ما میگه وقتی شما آزمون میدید شماره هاتون میوفته و من میفهم اگه چند بار آزمون داده باشید .

این درسته واقعا شماره میوفته؟؟

23 16

مریم

ایا یک دانش آموز با دو نام می توتند امتحان دهد؟

10 5

استقلالی

شاید میخان بترسوننمون که تقلب نکنیم

12 1

رضا

سلام آیا تو سایت گوگل امکان مشاهده نمرات است
معلم ما میگه اسکرین بگیرید بفرستید؟!

3 1

فایزه

ایا این امکان داره هنگام ورود و ازمون دانشجو بفهمیم که درون سایت های دیگر نیز میرود؟

3 0

فعال

سلام
دانشپذیران نمی توانند درون سایت های دیگر بروند.

2 1

پرنسس خوشی ها

آیا امکانش هست تثویر مارو ببینن

3 7

مهد

میشه بزنیم بیرون از آزمون دوباره بیایم داخلش

6 13

☺☺

اگ چندبار امتحان بدیم میفهمه؟

16 1

نسيم

ايا امكان داره سوالاي تشريحي داشته باشع ك خودمون جواب رو تايپ كنيم!

5 4

مسیح

ممکنه سوالهای هرکس فرق کنه چندبار ک امتحان دادم فقط جاب جا شده بودند.؟ اما میترسم بازم فرق کنه کسی تاحالا امتحان داده ک با بقیع همکلاسیاتون فرق کنه؟

5 7

فافا

سلام
ایا معلم میتونه منو کنتل کنه
یعنی فهرست شرکت کننده ها رو داشته باشه و اونا رو نگاه کنه که ببینه آنلاین هست یا نه

21 9

شرکت پافکو

سلام
بله در نرم افزار ال ام اس معلم می تواند حضور دانش پذیران را کنترل کند

1 1

هاوژین ستوده

کسی می‌تونه مرا راهنمایی کنه که چگونه با سایت مورد آزمون تماس بگیرم لطفاً

2 2

امیر

، چطوری باید بفهمیم که آزمون داریم
آیا برنامه داره

3 3

فعال

برگزار کننده آزمون می تواند نوتیفیکشن را فعال کند تا قبل از زمان آزمون مجازی اطلاعیه اش برای شما ارسال شود

1 1

Raha

به نظرم معلم نمره رونمیفهمه البته آزمون دربات شاد آخه میگهوزنمره هاتون شات بفرستین😐

2 3

پویا

سلام خسته نباشید
یک سوال داشتم
اگر در آزمون آنلاین دو نفر همزمان با دو دستگاه متفاوت وارد سایت آزمون بشن
و شروع به جواب دادن سوالات کنن.......اون هم با جواب های متفاوت
چه اتفاقی میفته؟؟؟؟

34 17

رضا

درود
در سامانه آزمون آنلاین تدابیری برای جلوگیری از تقلب در نظر گرفته شده؟

24 22

دانیال

نه داداش تقلب کن عشق کن رباته چطوری میخواد بفهمه

28 9

Zahra

چجوری میشه تو سایت مدرسه تقلب کردم
ب جز کتاب باز کردن ک اصلا وقت نمیشه

10 8

نظر شما

ایمیل شما نشر نخواهد شد.فیلد های ضروری با * نشانه گذاری شده است.

تصویر امنیتی Refresh Icon

لطفا از قرار دادن متن بصورت فینگلیش خودداری نمایید با تشکر

پیام شما بعد از بررسی نمایش داده خواهد شد

نظر خود را بنویسید