مقالات نرم افزار آموزش مجازی

21 نکته برای موفقیت در آزمون مجازی

نکات مهم موفقیت در ازمون مجازی
با گسترش آموزش الکترونیکی، فرآیند ارزیابی و امتحان گرفتن نیز به سمت آزمون مجازی می رود. موفق شدن در یک آزمون مجازی مهارت های خاص خود رو می طلبد و برای کسب آن لازم است نکاتی را مد نظر داشته باشید که در ادامه مقاله تعدادی از این نکات بحث می شود.

کلاستو با ادوب کانکت، آنلاین برگزار کن!

با نزدیک شدن به پایان ترم، بسیاری از دانشجویان با این اسرس و نگانی مواجه می شوند که مجبورند برای اولین بار در آزمون آنلاین خود شرکت کنند. شرکت در آزمون آنلاین می تواند تفاوت زیادی با شرکت در آزمون سنتی داشته باشد.

بسیاری از دانش آموزان نمی دانند انتظار چه چیزی را باید داشته باشند، این بدان معناست که آنها نمی دانند چگونه خود را برای این امتحانات آنلاین آماده کنند.برخی از آنها از استرس زیاد به تقلب در اژمون آنلاین و جستجو برای چند روش تقلب در امتحان تستی آنلاین فکر می کنند. در ادامه چند نکته و ترفند مفید وجود دارد که دانش آموزان می توانند از آنها برای به حداکثر رساندن شانس موفقیت خود استفاده کنند.

نکته ساده ای که نمی توان از آن غافل شد، مطمئن باشید که رایانه شما تا حد ممکن برای هفته پایانی آماده است. هر نرم افزار لازم را دانلود کرده و اطمینان حاصل کنید که قبل از هفته نهایی به سرعت و به طور موثر اجرا شود. مثلا اگر امتحان شما در ال ام اس برگزار می گردد، حتما اطمینان حاصل فرمایید که نحوه کارکردن با آن را می دانید. مطمئن شوید که اتصال وای فای درست باشد و یک شارژر رایانه مطمئن استفاده نمایید. برای گذراندن امتحان باید از سالم بودن دستگاه خود اطمینان داشته باشید چراکه  شما می بایست نیروی مغزی خود را صرف امتحان خود کنید، نه برای خرابی کامپیوتر.

21 نکته برای موفقیت در آزمون مجازی

فرآیند آموزش امروزه به سمت آموزش از راه دور می رود و در نتیجه آن، سنجش و آزمون مجازی نیز در حال تبدیل به یک ضرورت آموزش الکترونیکی می باشد. اکثر سامانه های آموزش مجازی از جمله نرم افزار آموزش مجازی LMS نیز امکان برگزاری آزمون مجازی را برای موسسه های ارائه دهنده آموزش الکترونیکی مهیا کرده اند. به احتمال زیاد برای خیلی از شماها پیش بیاید که در یک دوره آموزش الکترونیکی و در نتیجه در آزمون مجازی آن نیز شرکت کنید.


برای برخی از دانش آموزان دادن آزمون مجازی، یک تجربه جدید و تا حدودی ناامید کننده است. آن ها نمی دانند چه انتظاری داشته باشند، و برای داشتن بهترین عملکرد و موفقیت در آزمون استراتژی خاص و مهارتی ندارند. در بهترین حالت، کارهایی که انجام می دهند و مراحلی که برای آماده شدن برای آزمون مجازی انجام می دهند شبیه به آن کارهایی است که برای آماده شدن برای امتحان کلاسی انجام می دهند. با این وجود، محیط آنلاین و نرم افزار آزمون آنلاین تفاوت ها و ویژگی هایی دارد که نیاز به آگاهی و آمادگی های بیشتری دارد.

احتمال موفقیت دانش آموزانی که نمی دانند در آزمون مجازی چه چیزی منتظر آن هاست و استراتژی خاص و مهارتی برای انجام ان ندارند، کمتر است.

نکته 1: ذهن و بدن خود را آماده کنید. آمادگی نداشتن روحی و جسمی باعث اختلالات زیادی از نظر برنامه ریزی در زندگی ما شده است. اکنون زمان آن است که قبل از نزدیک شدن به هفته پایانی و امتحانات، دوباره نظم را برقرار کنید. قبل از اتمام امتحانات حتماً ۷ تا ۸ ساعت بخوابید.

توجه و اجرای توصیه هایی که در ادامه این مقاله آورده ایم می تواند شما را برای موفقیت در آزمون مجازی آماده کند، این نکات در قالب مراحل قبل، بعد و در حین آزمون مجازی مرتب شده اند:

قبل از آزمون مجازی : آماده سازی

در حین برگزاری آزمون مجازی : تمرکز

بعد از آزمون مجازی : مرور


قبل از آزمون مجازی : آماده سازی

 • دستورالعمل های آزمون مجازی را بخوانید و کامل بفهمید. اطمینان حاصل کنید که می توانید به این سؤالات پاسخ دهید: آیا آزمون مجازی در یک تاریخ و زمان مشخص انجام می شود یا می توانید امتحان را در هر لحظه ای در یک بازه زمانی مشخص انجام دهید؟ آزمون مجازی چقدر زمان دارد؟ آیا می توانید آن را در خانه انجام دهید یا باید برای انجام آزمون مجازی در یک مکان خاص (به عنوان مثال، یک آزمایشگاه کامپیوتر دانشگاه) حاضر شوید؟ آیا هیچ چیز دیگری که "نیاز با دانستن" دارد توسط مربی یا راهنما ذکر شده است؟
 • فرمت آزمون مجازی را بدانید. سوالات آزمون مجازی از چه نوعی است، چند گزینه ای، پر کردنی، پاسخ کوتاه یا پاسخ تشریحی بلند؟ شایدم ترکیبی از انواع مختلف؟
 • از خودتان آزمون بگیرید. اگر مدرس شما یک امتحان عملی را برای شما فراهم می کند، آن را از دست ندهید! شما همچنین ممکن است آزمون مجازی های آزمایشی تمرینی را در کتاب های کلاس خود پیدا کنید.
 • کامپیوتر خود را بررسی کنید. سعی کنید از برخورد با مشکلات دقیقه آخر دوری کنید! این که چه از رایانه خود استفاده می کنید چه از یکی از رایانه های آزمایشگاه، قبل از امتحان، مطمئن شوید که تمام سخت افزار و نرم افزار به درستی کار کنند. همچنین مطمئن شوید که اینترنت مناسبی در دسترس شما باشد.
 • از استفاده از تلفن همراه برای آزمون مجازی خودداری کنید. آزمون مجازی ممکن است رابط تلفن همراه نداشته باشد، بنابراین برای انجام آزمون مجازی به جای تلفن همراه یا تبلت از لپ تاپ یا کامپیوتر رو میزی استفاده کنید.
 • محیطی را راه فراهم کنید که در آن کسی مزاحمتان نشوید. شما می بایست امتحان را در مکانی آرام انجام دهید که بتوانید تمرکز کنید. فراموش نکنید که برای جلوگیری از هرگونه مزاحمت، گوشی خود را نیز در حالت بی صدا قرار دهید.

موفقیت در آزمون آنلاین
در آزمون مجازی از تلفن همراه استفاده نکنید
 • مواد و سرفصل های کلاس و دوره آموزشی آنلاین خود را مطالعه کنید! حتی اگر آزمون مجازی که در آن شرکت می کنید "کتاب باز" است، مطالعه و بررسی قبل از امتحان را جدی بگیرید، درست همانند اینکه قرار است در آزمونی در کلاس درس حضوری شرکت کنید.
 • برای وقت خود را برنامه ریزی کنید. هم زمان با آزمون گرفتن از خودتان ، زمان خود را به آنچه که برای آزمون مجازی واقعی اختصاص داده می شود، محدود کنید و تصمیم بگیرید که چه مدت برای هر سوال صرف خواهید کرد.
 • شرایط را برای انجام آزمون مجازی با کمترین حواس پرتی مهیا کنید. نوتیفیکیشن های تلفن، ایمیل، شبکه های اجتماعی و سایر موارد مشابه را خاموش کنید. تلویزیون و رادیو را خاموش کنید. به هم اتاقی یا خانواده اطلاع دهید که قرار است آزمون مجازی بدهید تا موقع آزمون مزاحم کار شما نشوند.
 • امتحانات آنلاین خود را فقط به خاطر اینکه آنها از نظر فنی "کتاب باز" هستند، دست کم نگیرید. به نحوه عملکرد در زمان امتحان فکر کنید و برای آن آماده شوید. آیا امتحان شما زمان بندی می شود؟ اگر آزمون در زمان خاصی نیست، پس برای خود یک مهلت تعیین کنید که باید آن را تکمیل کنید.

 • زمانی را که می خواهید آزمون مجازی بدهید را مشخص کنید. در بعضی از آزمون ها ممکن است زمان برگزاری آزمون را خودشان تعیین کرده باشند و شما مجبور باشید در همان زمان آزمون مجازی را انجام دهید. اما اگر آزمون مجازی مورد نظر شما برای چند ساعت یا چند روز در دسترس باشد، زمانی را برای آن انتخاب کنید که می دانید کمترین حواس پرتی و وقفه و استرس ممکن است برایتان پیش خواهد آمد.
 • همه چیز هایی که برای دادن آزمون مجازی مورد نظر لازم دارید را جمع کنید. مواد مانند یادداشت ها، کتاب ها و یا پیاده سازی های نوشته شده را همراه داشته باشید، مطمئن شوید که آنها برای شروع آزمون آماده هستند.
 • یک نفس عمیق بکشید! هنگامی که وارد سیستم آزمون مجازی می شوید، یک لحظه برای آرامش و متمرکز شدن نفس عمیق بگیرید.
سایت ال ام اس

با نرم افزار LMS پافکو بیشتر آشنا شوید:

دریافت مشاوره رایگان


در حین برگزاری آزمون مجازی : تمرکز

موفقیت در آزمون الکترونیکی
موفقیت در آزمون مجازی
 • مرتب به ساعت نگاه کنید. شاید بهتر باشد یک زنگ هشدار را تنظیم کنید تا تمام شدن مدت زمانی را که برای یک بخش برنامه ریزی کرده اید (به عنوان مثال، 10 دقیقه) را به شما اطلاع دهد.
 • یک کپی از سوالات آزمون مجازی و همچنین از پاسخ های خود چاپ و ذخیره کنید. اگر در طی آزمون مجازی برای شما مشکلات فنی پیش بیاید یا در هنگام ارسال پاسخ خود با مشکل مواجه شوید، این کار بسیار مفید خواهد بود.
 • ابتدا پاسخ های کوتاه یا تشریحی را در یک برنامه ویرایش متنی بنوسید. این باعث می شود که پاسخ ها و کار خود را بررسی و ویرایش کنید. پس از اتمام کار، پاسخ خود را به قسمت تعیین شده در سایت آزمون مجازی کپی کنید.
 • صفحه آزمون مجازی را ترک نکنید! اگر شما مجاز به جستجو در وب یا بررسی وب سایت های دیگر برای اطلاعات هستید، از همان برگه مرورگری که برای آزمون مجازی به کار می برید استفاده نکنید، چون که ممکن است تمام کارهایی را که کرده اید را از دست بدهید. در عوض، یک برگه جدید از مرورگر خود را باز کنید (یا یک مرورگر کاملا متفاوت را انتخاب کنید)، سپس جستجوی خود را انجام دهید.
 • مشکلات فنی؟ نگران و دستپاچه نشوید اما بلافاصله با مربی خود تماس بگیرید، با جزئیات دقیق مشکل و پیام های خطایی که ممکن است دریافت کرده باشید را به او بگویید. اگر شما بتوانید یک عکس از صفحه بگیرید، مشکلتان سریع تر حل خواهد شد.
 • کار خود را قبل از ارسال آن بررسی کنید. مطمئن شوید که هر پاسخ به نظر خودتان کامل و جامع باشد. دقت پاسخ های خود، و همچنین املای و دستور زبان آن ها را بررسی کنید.
 • بیخیال پیدا کردن روش ها و نحوه تقلب در آزمون مجازی شوید. فرصت آزمون مجازی اکثرا کمتر از حضوری می باشد پس فرصت ها را غنیمت شمارید و با تمرکز بالا و با علم خود به سوالات پاسخ دهید.
 • روی دکمه ارسال کلیک کنید. شما فقط باید یک بار این کار را انجام دهید، اما اگر مشکل دارید، یک بار دیگر امتحان کنید. اگر همچنان در ارسال جواب ها مشکل دارید، سریعاً مربی خود را در جریان بگذارید و بلافاصله پاسخ های مورد نظر خود را در یک سند الکترونیکی به او ارسال کنید.

بیشتر بخوانید: نکات طراحی آزمون آنلاین


بعد از آزمون مجازی : مرور

نکته های موفقیت در ازمون مجازی
نکات موفقیت در آزمون مجازی
 • پیشرفت خود را ارزیابی کنید. خودتان معتقدید آن را چطور انجام دادید؟ کدام سؤال ها برای شما گیج کننده بود؟ آیا شما مجبور بودید هر چیزی را جست وجو کنید؟ تعداد دفعات زیادی به یادداشت ها و کتاب ها مراجعه می کردید؟ اگر موفق به حل سوالات می شدید به این معناست که سوال ها توانسته اند شما را به چالش بکشند.
 • نمره خود را بررسی کنید. در برخی موارد ممکن است بتوانید نمره خود را بلافاصله بفهمید. در حالی که، در مورد آزمون هایی با پاسخ های تشریحی، ممکن است طول بکشد تا مربی جواب های شما را تصحیح کند و نمره شما را اعلام کند، بنابراین دیرتر نمره خود را خواهید فهمید.
 • از خودتان بپرسید چگونه می توانید در آزمون مجازی بعدی پیشرفت کنید. آیا استراتژی های مطالعه شما کار می کنند؟ آیا برنامه شما برای انجام آزمون مجازی موفقیت آمیز است؟ مشاهدات خود را بنویسید و برای دفعه بعد که آزمون می دهید، آنها را در ذهن داشته باشید.
 • به خاطر داشته باشید تقلب در آزمون آنلاین می تواند در آینده شما را با مشکلات زیادی مواجه نماید. به جای صرف وقت خود و تلاش های بیهوده برای رسیدن به جواب این سوال که "چگونه در امتحان مجازی تقلب کنیم؟ " تنها با رعایت نکات بالا  به بهترین نتیجه دست یابید.

شرکت پافکو، اولین شرکت دانش‌بنیان است که نرم‌افزارهای آموزش الکترونیکی را به صورت یک‌پارچه ارائه می‌دهد. این نرم‌افزارها، شامل سامانه برگزاری وب کنفرانس(Adobe Connect و BigBlueButton)، سیستم مدیریت یادگیری ال ام اس (Moodle LMS) و نرم‌افزار مدیریت آموزشگاه پافکو (Pafco TMS) می‌باشد. این نرم‌افزارها به‌صورت یکپارچه کار می‌کنند، از این جهت اجرای آموزش مجازی را بسیار آسان ساخته‌اند.

اگر شما مدرس هستید، می‌توانید اقداماتی را انجام دهید تا تقلب در آزمون آنلاین را به حداقل برسانید. در ادامه چند راهکار برای شما ذکر شده است:

 1. آشنایی با سیستم آزمون آنلاین: قبل از برگزاری آزمون، با سیستم آزمون آنلاین خود آشنا شوید و از تمام قابلیت‌های آن بهره‌برداری کنید. مطمئن شوید که سیستم شما امکاناتی مانند محدودیت زمان، شواهد تصویری و صوتی، محدودیت دسترسی به اینترنت و ... را فراهم می‌کند.

 2. تنوع سوالات: استفاده از تنوع سوالات در آزمون می‌تواند از تقلب جلوگیری کند. از سوالات چندگزینه‌ای، سوالات باز، سوالات کاربردی و تحلیلی و ... استفاده کنید تا دانشجویان نتوانند به راحتی از روش‌های تقلب استفاده کنند.

 3. تعیین زمان محدود: تعیین زمان محدود برای پاسخ به سوالات آزمون می‌تواند تقلب را کاهش دهد. با اعلام زمان شروع و پایان آزمون و محدودیت زمانی برای هر سوال، دانشجویان را مجبور به تمرکز و پاسخ دادن در زمان محدود می‌کنید.

 4. استفاده از نرم‌افزارهای ضدتقلب: از نرم‌افزارهای ضدتقلب استفاده کنید که قادر به تشخیص الگوهای تقلب مانند کپی کردن و روش‌های دیگر باشند.

 5. تغییر الگوی سوالات: در هر آزمون، الگوی سوالات را تغییر دهید تا دانشجویان نتوانند از سوالات قبلی استفاده کنند یا از روش‌های تقلب گذشته بهره‌برداری کنند.

 6. برگزاری آزمون با دسترسی به اینترنت: اگر امکان دارد، آزمون را به صورت آنلاین با دسترسی به اینترنت برگزار کنید. با این کار، می‌توانید از سوالات باز و کاربردی استفاده کنید و دانشجویان را مجبور به جستجو و ارائه پاسخ‌های خود بر اساس مراجع معتبر کنید.

 7. تشدید نظارت: در صورت امکان، نظارت بر دانشجویان در طول آزمون را تشدید کنید. از تکنولوژی‌هایی مانند دوربین وب، نرم‌افزارهای نظارتی و ... استفاده کنید تا تقلب را کاهش دهید.

درصورت نیار به دریافت مشاوره رایگان در حوزه آزمون آنلاین، از طریق لینک زیر اقدام فرمایید.

دریافت مشاوره رایگان

نظرات کاربران
ایزدی

اگر جایی بود که قبل از ازمون میشد تست کنیم و امتحان کنیم برای ازمون های مجازی خیلی خوب میشد

0 0

امیر

میشه در امتحان مجازی تقلب کنیم بشزطی که زمان کافی هم داشته باشیم گاهی زمان انقدر کوتاهه که وقت نمیشه حتی سوالو بخونیم:((

2 1

رضا

آیا شرکت شما میتونه بفهمه کسی تقلب در امتحان تست آنلاین کرده یا نه - اخه معلم ما میگه شرکت شما بهش گفته- میشه لطفا جواب منو بدید

0 0

آرمان

در آزمون مجازی تشریحی حتما قبل آزمون به مسئله بارگذاری عکس هم فکر کنید تا در مدت معین زمان کم نیارید.

1 0

رها

90 درصد آزمون های آنلاین درش تقلب میشه/:

5 0

دانش آموز

لطفا چندتا روش تقلب در امتحان تستی آنلاین بهم بگید

8 4

زهرا

گروه بزن
از اساتید مجازی استفاده کن یا دانش اموز یا دانشجو های قبلی
کتابم ک بازه جلوت
سرچ کن
کلی برنامه تو بازار و نت هس
چکیده نویسی از مباحث مهم داشته باش مثلا هرفرمول با کاربرد و پارامتراش
خودتم بخون

3 1

حدادی

چطور میشه مانع تقلب دانش آموزا در آزمون آنلاین شد؟

1 11

یک دانش آموز بدبخت😔

کاش درک بشیم
من درسم خیلی خوبه خیلی هم می خونم ولی به دلیل نت ضعیف نداشتن یک گوشی خوب دارم تجدید میشم تونم تو درس ریاضی کلاس یازدهم رشته تجربی هستم 😔
برای اینکه بفهمید چقدر مشکلم بزرگ یرو کنید و ویژگی های گوشی نوکیاC1
ببیدنید خونمون هم پایین شهر شیرازه😔😔
من میرم شهریور امتحان میدم قبول میشم ولی موندم چجوری می خوان جواب خدا رو بدن یه سال افسردگی شدید دارم تا به حال هم به هیچ کس نگفتم
ولی امروز حالم خیلی بد هست
😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔
کاش یه شب تو خواب بمیرم 🙂

9 9

یکی هستم

من کد یکی از معلم هارو دارم چیکار کنم میتونم برم تو سایت همکلاسی ببینم امتحان چی ساخته و نگرانم بفهمند من تقلب کردم و آیپی هم روی همکلاسی میمونه😞

4 0

یه بنده خدا

سلام بر شما عزیزان .ببینین دوستان وقتی داخل کشور سطح آموزش دبیران و استاد ها در مدرسه یکی نیست کیفیت آموزش یکی نیست و امکانات کافی نیست و موجود نیست خوب معلومه دانش آموز برای اینکه نمره بدی رو کسب نکنه تقلب می‌کنه و هیچ کس دوست نداره تقلب کنه
ببین من الان پایه دهم هستم و فردا امتحان زبان دارم
معلم زبان ما مثل همه دبیر زبان های دیگه تکالیف میده ولی نگاه نمیکنه .الان تکلیف من و دوستام و همکلاسی هام رو تقریبا دو ماه نیم هست که ندیده و چک نکرده .
اون عده ایی که گفتن تقلب کار بدیه صحبت شما کاملا متین و درست
اون عده ایی که گفتن درس خواندن کیف میده بله اینم درسته

و اون عده ایی که گفتن اینجا رو تقلب کنی ،کنکور رو که نمیتونی تقلب کنی
این عده به چند چیز توجه نکردن
اونی که گفته تقلب کار بدیه داداش ببین مردم تو این روزگار هزار و یک مشکل دارن با این گرونی ،خانواده ها مشکل دارن ...
اونی که گفته درس خواندن کیف میده داداش همه مثل تو که امکانات کافی نداره بتونه کتاب های خیلی سبز و گاج و دروس طلایی رو بخره یا گوشی خوب بخره
همه مشکل دارن ...،اونی که درس خون باشه بعد تقلبش میشینه درس میخونه

6 2

کمک

بهترین روش تقلب در امتحان تستی انلاین چیه

18 7

خدا بیامرز

خود کوشی از دست پدر 😭😭

5 4

911

سلام کسی راهی برای تقلب تو سایت mkzn.ir
داره ؟؟!
اگه کسی راه حلی داره بگه فردا امتحان دارم

6 4

ملیکا

سلام
این حقیقت داره که آزمون آنلاین رو طوری میزارن که متوجه یک موبایل دیگه یا فرد دیگه داخل اتاق میشه
این حرف درسته؟

6 26

Mahdi

سلام نه همچین چیزی امکان نداره نگران نباش

7 2

محمد امین

سلام به یک دکتری ریاضی مسلط نیازمندم.برای روز ۱۹ که امتحان دارم.

3 4

aren

راستش همه ی مطالبی ک گفته شده خیلی خوبن ولی ب نظرم جدا از اینا باید چند تا معلم درست حسابی هم برامون جور کنن :) طوری که مارو درک کنن و هر روز هر روز امتحان و جزوه ندن دستمون اونم بدون هیچ تدریس واقعی 🙂💔🤲🏻

29 4

ماهی349

خب اولش یه چیزی بگم😐

همه اینایی که میگن تقلب بده اینا به احتمال 99/5درصد تقلب میکنن میخوان طبیعی جلوه بدن😂

به قول یکی
لذت امتحان به تقلبشه😂😂😂😂

34 8

همه از خداییم

باید بگم که لذت اینکه خودت نوشتی و سربلند اومدی بیرون هزار برابر تقلبه شما یه بارم خودت ننوشتی که لذتشو بفهمی اگه الان من بیام بگم گناه کردن بده نباید کار گناهی انجام بدیم همه باید بگن این 99درصد گناه میکنه

5 13

هرچی تصورمیکنی

ی سوال
چجوری دوقسمتی کنیم صفحه گوشیو؟
من هرکارمیکنم نمیشه
توگوگلم زدم

4 7

aren

توی همه ی گوشی ها نیست فقط توی شیائومی و سامسونگ های بالا نوت 8.
تو قسمت پایین گوشی که سه تا علامت هست یکی صفحه ی اصلی یکی برگشت یکی هم برنامه های اخیرا استفاده شده. میری تو برنامه های اخیرا استفاده شده و روی برنامه ای ک مد نظرته فشار میدی و بعد چند تا گزینه کنار برنامه میاد که یکیش دو تا مستطیله اونو می زنی و بعد برنامه ایو ک میخوای تو تیکه ی دوم باشه رو انتخاب می کنی
البته بگم این کار تو تستای آنلاین ب کارت نمیاد چون سایت امتحان اجازه ی استفاده از سه تا علامت پایین گوشیو نمیده😐

5 2

علیرضا

ازمونای منتا رو چجوری میشه خوب داد من پایه دهم و هرچی تلاش میکنم سوالاش چیزی نیست که تدریس میکنن
و معلم و مدرسمم خیلی خوبن تقلبم جواب نداد چیکار کنم

4 0

گرگ وال استریت

گوشیتو از وسط با چاقو نصف کن

7 3

👌🏻👌🏻👌🏻

باید دستتو روی دکمه سمت چپ گوشی نگه داری .

1 1

erfan

وای امتحانا از موقعی ک مدرسه میری سخت تر شده اصلا معلما بهمون درس نمیدن توقع دارن بیست بشیم چجوری تقلب کنم

28 6

♡◇■□●○●□■◇♡

اصلا به نظرم با تلفن به کسی زنگ بزنین.
البته همه امتحانا نمیشه‌.....مثل امتحانای ما که هر سوال برای هر کس جابجاس و وقتی سوال بعدی رو میری نمیتوتی به قبلی برگردی.....

من میگم ایشالا فقط حضوری بشه🤲🏻😭🤲🏻

11 22

pro نازنین

اره واقعا اولاش جوگیر شدیم گفتیم مجازی خوبه تو امتحان ها تقلب میکنیم ولی سال بعدش که کلا از اولش مجازی بود واقعا دیگه داریم به غلط کردن میوفتیم.اه بابا کلا هرچی ساخته دست بشر باشه همش ضرره.منظورم کروناست.الان ما چطور میتونیم برگردیم به گذشته و خوب بخونیم و نمره ی خوبی بگیریم؟!!!!! امسال خیلی تنبل شدیم اصلا من خودمو میگم واقعا من اینجوری نبودم کلا اراده برای درس خوندن و روش درس خوندن و تمرکز رو یادم رفته.لعنت به کرونا!!

37 4

aren

عح مال ما هم سوالات جا ب جاس اصلا نمیشه فهمید چی ب چیه هعی😶

5 5

مهدی

چه کسی میتونه به من کمک کنه تا نمره های خوبی در امتحانات شاد بگیرم یه برنامه ای معرفی کنید برام ممنون سلامتی هر دانش آموزی که فقط به فکر تقلب هستش در ضمن من دهم انسانی هستم

7 13

مرضیه

ما قراره امتحانای ترم اولمون رو داخل سایت بدیم ولی یه کد میدن واسه هر دانش اموز و یه نفر یه بار میتونه تو ازمون شرکت کنه

7 2

سید حمید رضا

با برنامه هایی مثه فتو مث گروه تو واتساپ یا سوال از معلمای دیگه شاید برای تقلب خوب باشه اما هیچ وقت راه حل خوبی نیس بهتره همرا تست باشه تا هم امتحان بدین هم سرمایه گذاری کرده باشین

4 4

مانی

سلام
ی روش باحال در تقلب آزمون آنلاین میگم که برید حالشو ببرید
من و چندتا از دوستام یک گروه واتساپی داریم که دونه دونه سوال ها رو اونجا از هم میپرسیم و بعدش جوابها رو مینویسیم اینطور راحت نمره بالای 15 میگیریم به سلامتی همه متقللبا

29 15

امید

من خودم معلمم تو سایت دیجی فرم امتحان میگیره این سایتش خیلی قویه اصلا هیج جوری نمیشه تقلب کرد چرا؟

1 7

سبزواری

خوشحالیم که رقبای ما در کنکور با تقلب خودشان را گول می زنند و سر جلسه کنکور تازه می فهمند چه گندی زدند.

36 33

پرواز

داداش اگه با تقلب مخالفی چرا اومدی این سایت
اگه مخالفی چرا تقلب در امتحان رو سرچ کردی
برو داداش

37 3

یک دانش آموز شریف !

موافقم بات . منم خیلی خوشحالم . رفیقم که تا پارسال که حضوری بود نمره 10 هم نمی گرفت امسال اومد امتحان فیزیکش رو فرستاد واسه یه معلم فیزیک خائن (خخخ) و اون براش فرستاد جواب سوالا رو.... نمرش شد چند ؟ شد 19!!!!!!!!!! اونوقت من که همش رو خودم نوشتم و بخاطر استرس و وقت کم امتحان مجازی ، نمرم کم تر از اون شد . واقعا من و اون یکی هستیم ؟!
موافقم بات چون درسته من نمره بدی گرفتم ولی نمره خودم بود و با واقعیت مواجه شدم و از ترم دوم تلاشم رو خیلی بیشتر کردم ... در صورتی که ان دوستم هنوز توی توهم نمره خوب دروغینشه !!!!! تقلب فقط به ضرر دانش آموزه و نشان دهنده خفت و خواریه ...فردا رفتیم سرکار چی ؟! فردا که باید بریم سر جلسه کنکور و سرنوشت آیندمون رو رقم بزنیم چی؟! مگه تو واسه معلم درس می خونی که میگی چون مجازیه و معلم درس نمیده منم امتحانم رو تقلب می کنم؟! اینقدر وابسته ای به تدریس معلم یعنی ؟! اصن دانش آموزی که تقلب می کنه عزت نفسش کجاست؟! به نظرم هیچ وقت از این پست تر نمیشم اگه بجای توانایی های خودم از توانایی های دیگران کمک بگیرم !!!!!
خب ، خلایق هرچه لایق ... توقع ادما از خودشون باهم متفاوته

8 11

دانش اموز

اگه تو خودت میخونی و خودت مینویسی باید به خودت افتخار کنی و اینکه این دوستمون میگه چرا تو گوگل سرچ کردی اموزش تقلب این سایتا برای هر مقالشون 5یا 6 تا سرچ میزارن مثلا اموزش تقلب و اموزش امادگی برای اکتاحانات انلاین

1 2

مائده

به نظر میاد امتحان مجازی آسونه و میشه تقلب کرد ولی کلا بر عکسه هم سخته هم نمیشه تقلب کرد تا میخوای تقلب کنی زمانت تموم میشه من خودم پارسال پایین ترین نمرم 19 بود ولی الان 15 16 نمرات عادیم هست و اینکه چون کلا تستی هست یه اشتباه کوچیک 1 نمره از دست میدی خلاصه این که با این آموزش مجازی و امتحانات آنلاین پدر دانش آموزا داره درمیاد و تو روحیه همه تاثیر گذاشته فقط باید دعا کنیم سال تحصیلی امسال ختم به خیر شه و روانی نشیم

67 6

دلوین

ارع دقیقا
من ی نگا ب ازمون میکنم تاببینم خودم میفهمم یا نه میشه ۵ دقیقه تا میرم از یه دانشمند دیگه سوال کنم میبینم ١٠ دقیقم الکی رف
فقط ٢٠ دفیقه دیگه مونده نهایت ۶ تا ج بدم اونم معلوم نیس درست باشه یا ن😐

12 0

Bardia

والله دیگه همه امتحان هت انلاین شده همه به فکر تقلب هستن 😂😂😂

37 3

ali

ما دیگ با چن تا از رفیقامون میایم تماس گروهی میگیریم هرکی هرچی بلده میگه چون معلممون وقت کم میدع😂 و کلاس 12 عمم

23 2

Faeze

چجوری مبشه امتحان فیزیک و ریاضی و تقلب کرد سوالای ما اینقدر سخته که من نمیتونم هیچ کاری کنم😥😥

29 6

123456

به نظر من وقتی وارد شدی با اسم خودتنرو بعدش اونایی غلطن رو صحیح کن بعد با اسم خودت وارد شو

20 15

اتنا

دبیر متوجه می شه عزیزم ☺️

16 1

خسته

نمیشه بعی از امتحانات جوابای صحیحو نشون نمیده و فقط نمره کم میکنه

17 2

میم

معلما زرنگ شدن. توی تنظیمات کاری میکنن ک ن نمره مشخص بشه نه پاسخنامه. وقتی هم میبینن یکی با ی اسم عجیب غریب امتحان داده تو گروه میگن

2 1

A...mu

کسی روش تقلب تو سایت منتا رو میدونه من نهمم قراره تو این سایت امتحان بگیرن و گفتن هیچ راهی واسه تقلب نیست

16 7

گرگ تنها

دیسکورد با دستات برو تقلب کن یا سوال رو کپی کن تو نت سرچ کن جوابش میاد

7 3

اراد

برو پاسخنامش رو بخر و از همه سوالا اسکرین شات بگیر با لپ تاپ برو ازمون یه دستتم گوشی باشه و گالری بالا پایین میکنی زیر 30 ثانیه جواب دستته

0 0

پرگل خانم

سلام من مدرسمو عوض کردم سطحش خیلی بالاتر از مدرسه قبلیمه 😶
چون با ما کتاب سه سطحی و پر تکرار کار میکنن 😐
هر روززززززز هم امتحان لینکی داریم 😣
من امتحانمو خوب میشما اما مثلا بقیه بدون غلت هستن من با ی دونه غلط !
چی کار کنم این یدونه غلط بره ?????

24 7

😉😉

بایدتوگوشی قسمت بازشدن برنامه درنمای دوقسمتی روبزنین وبعدش هم توسایت امتحان باشین وهم توگروه وقبل امتحانم دوستای پایتون روتویه گروه شخصی ادکنید وباهم تقلب کنید اینطوری هم توسایتین هم تومثلا تلگرام

9 1

محدثه جوانی

به نطر من که تقلب خوبه

32 9

کمک خواه

سلام
کسی در مورد جدیدترین روشهای تقلب در ازمون انلاین اطلاعاتی داره؟ نیاز به کمک دارم

11 15

هههه

آزمون مجازی که کلا تقلبه دیگه :))))))))))))))

20 5

متقلب

سلام کسی روش تقلبی در آزمون های سامانه lms سراغ داره؟

15 5

مهرانN

میبینم که همه به فکر تقلبن😂😂

43 6

آفاق دادخواه

دقیقا،والله ما که میخونیم و بهترین نمره رو هم میگیریم و نیازی به تقلب نیست.
مگه درس خوندن چقد طول میکشه؟
تازه به نظر من درس خوندن شیرین ترین چیز دنیاست و تقلب رو به هیچکی توصیه نمیکنم📚

20 64

.

من دیگه صحبتی ندارم و از این دنیا کاملا لفت میدم


اخه عزیز من وقتی معلما پایین تر از حد امتحان کار میکنن
بعد موقه امتحان میرن از تیزهوشان سوال درمیارن
یه عده با گام ب گام و کمک و رلشون و اینا ٢٠ میشن
اونوقت ما ک خوندیم میشیم ١٨
اخه انگیزه ای میمونه ؟😕😕

15 1

میم

آخه ترازو که یه کفه نداره.... وقتی تدریس در حد 2×2 هستش، سوال در حد انتگرال هستش، همه مجبورن تقلب کنن. توی مجازی مهارت تقلب به اندازه قورت دادن کتاب مهمه

6 1

Elina

اقا یکی میشه بگه سایته همگامو چطور هک کنیم یا چطور جوابو بفهمیم درسته مگه تکنولوژی پیشرفت نکرده تو امتحان های نوبت اول اگه به کتاب تسلیط نداشته باشیم نمیتونیم جوابارو از کتاب پیدا کنیم مخصوصا تستی یکی یه راحل بده چه خاکی رو سرمون بریزیم؟؟

34 8

وحید

فایل پی دی اف کتابارو از نت دان کن داخلش سرچ بزن راحت

1 1

⁦ಠ_ಠ⁩

خب من میخوام روش خودمو توی آزمونای آنلاین بگم
اول برید و کتاب منبع آزمون رو دانلود کنید
بعد موقع آزمون بجای ورق زدن کتاب و اعصاب خردی فقط کافیه توی اون صفحه کلمه کلیدی ای رو که دنبالش هستیدسرچ کنید
من کلاس هشتمم و سمپادی ام
بیچاره مدرسه فک میکنه ما خیلی پیشرفت کردیم ⁦(◍•ᴗ•◍)⁩

58 5

علی

ههههه منم سمپادی ام همین کارو میکنم

10 4

امیر

چه جوری از سایت میاد بیرون

8 2

..........

چه تفاهمی:}
منم سمپادیم و دقیقا از روش تو استفاده میکنم
کدوم استانی؟

1 2

مهدی

چیو دانلود کنیم در امتحانات کمکمون کنه

1 0

&$

دادا چجوری دانلود کنم من تو اینترنت زدم چیزی بالا نیاورد
از کجا دان کنم

0 0

pro نازنین

اره منم توی پرسش ها از این روش استفاده میکنم چون وقتی با دوربین معلم از مون میپرسه من به صفحه نگاه میکنم و همزمان توی پی دی اف ای که در لپتاپم باز کردم کلمه جستوجو میکنم ولی این یه عیبی داره اونم اینه مثلا یه کلمه ممکنه در صفحه های زیادی باشه و وقتی جستوجو میکنم 20 30 صفحه میاره که این کلمه توشون بوده.و یه بدیه دیگه بعضا کلمه ای که جستوجو کردیم رو نمیاره انگار که تو اون پی دی اف کلمه ی مورد نظر وجود نداره در حالی که وجود داره.در مدرسه ی ما ذکه خیلی سختگیرند در امتحانات انلاین اصلا ادم به فکرش هم نمیزنه که از پی دی اف رو لپتاپ تقلب کنه.به هر حال من که از مجازی خسته شدم.

1 0

ا

وای خدا منم هشتمی ام و فردا امتحان سخت دارم در حد لالیگا، ادبیات همش قرابت معنایی نمیدونم چه خاکی توی سرم بریزم واقعا

0 0

متقلب

5 یا 6 نفره بشینی تقلب کنی فقط مشکل نت پیش میاد

8 3

جالبناک

عه
خب هر کی با نت خودش وصل شه

3 0

حسین

سلام
معلمانه میدونن بچه ها تقلب میکنن سوالایی میارن که تو کتاب نیس بعد تو درس ریاضی اگ چیزیونفهمی دیگه کلا نمیفهمیش اخه کسی نی یهت یاد بده ماهم ساعت۴:۳٠توهمگام امتحان داریم فصل۸و۹روبلد نیستم بعدشم سایتی که توش امتحان میدیم سایت همگامه که کلا خرابه من تو امتحان عربی یه سوالو جواب دادم درس هم جواب دادم سایت قبول نکرده و کلا جوابوحساب نکرده
باارزوی موفقیت برای همه ی دانش اموزان و دانشجویان در ضمن من کلاس هشتم هستم
شاد و سربلندو سلامت باشید
خدانگهدار
#کرونا_را_شکست_میدهیم

21 10

Amir

بله همگام مشکل‌برنامه نویسی دارد و سوال ها رو نزده می گذارد.

9 2

Mohamad

اره من لینک و برای یکی دیگه میفرستم بعد مشاهده امتیاز و بعد جواب ها رو تو گوشیم میزنم البته همیشه مشاهده ی امتیاز نداره

2 3

باران

چجوری قشنگ توضیح بده.سایت ال ام اس میشه اینکاروکرد

1 1

فافا

سلام
ایا معلم میتونه که ما رو در ازمون انلاین کنترل کنه یعنی بتونه انلاین بودن شرکت کننده ها رو ببینه

21 6

مهدی

تو سایتی که میریم امتحان میدیم یه مشکلی داشت که جواب های سوال رو میشد فهمید از شانس گند من امروز دیدم کلا شکل و قیافه سایت عوض شده بود و...

11 2

Elahe

من با اینکه کتاب جلومه بازم نمیتونم تقلب کنم 😐😐 اصلا از امتحان مجازی متنفرم 😐😐

71 7

mohammad

یعنی به وضوع منظور خودت رو رسوندیXD
یه دقه فکر کردم خودمم:|

0 0

SAGHAR

من اگه جوری خونده باشم که ۲۰ بشم بازم دوس دارم تقلب کنم،
خیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییلی باحاله آخه،
حتی شده یه کلمه

58 3

معنوی

آیا توی این روزا تو امتحان مجازی تقلب گناه داره اصلا؟؟؟

18 29

⁦ಠ_ಠ⁩

بنظر من تقلب نکردن گناه داره چون وقتی میگن تقلب نکن که نمره تو خیلی از بقیه بیشتر و بهتر بشه
ولی وقتیکه همه دارن تقلب میکنن تو نکنی الکی نمره خودتو خراب کردی
والا برید تقلبتونو بکنید به کسی هم کار نداشته باشید لذت امتحان به تقلبشه ⁦(✷‿✷)⁩

49 3

ناشناس

به نظر من باید این امتحان های آنلاین رو بردارن چون خود معلما هم میدونن همه بچه ها تقلب میکنن و اصلا درس نمیخونن
و کنکور رو باید بندازن بعد کرونا و تیزهوشان رو هم امسال برگزار نکند من امسال دخترم کنکور و پسرم تیزهوشان داره ولی به هیچ عنوان نمیفرستمشون سر جلسه امتحان سلامتیشون مهم تره تا یه امتحان الکی که فقط واسه بچه ها استرس میاره

40 12

سارا

چ کاریه اول ازمون رو صفرازصفر ارسال میکنی بعد جواب صحیح میاد و بعد دوباره مشخصاتتون رو وارد کنین و طبق همون جواب ها آزمون بدین اینم 20میشه.....

24 16

محمد

الان گوگل یه روش داره که با خاش میتونی پاسخ درست رو معلوم نکنی

13 16

fatemeh

دقیقا معلم ادبیات ما اینکارو میکنه همه میفتیم

8 2

Sarah

نمیشه تو بعضی از آزمون های آنلاین یه مشخصه ای وجود داره که اگر یه نفر دوبار آزمون داد متوجه بشن وخب خیلی بدمیشه اگر سایت زیرنظر معلم خودت هم باشه بعدشم یه سری آزمون هایی هم هستن که حتی اگر جواب بدی هم درپایان آزمون نمیگن جواب های درست چیا هستن.

12 0

رومینا

ببخشید میشه بیشتر توضیح بدید چیکار میکنید

3 2

atenm

سلام نمره اولی ک صفر از صفره رد نمیشه؟؟؟؟

3 0

ali

نمیشه وقتی میزنیم ارسال برای معلم ها میره بعد اگه دوباره امتحان بدیم میفهمن😥😥

7 2

منا

راستی میشه اول دکمه ارسال رو زد بعد خودش جوابا میاد

12 5

مهدی

کلاس مجازی شما روی چه بستری انجام میشه

2 9

نازنین

ما رو رسما دیوونه کردن
_الان بیاین شاد
شاد قطع شد برین اسکای
برق خونه معلم قطع شد انلاین باشین خبر میدیم
برقشون وصله ولی نرین اسکای خطا میزنه بیاین واتساپ
.
.
.
.
و زنگ بعد همینا تکرااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااار میشه

12 3

میرزایی

سلام و وقت بخیر برای آزمون آنلاین دانشجویان باید حضور داشته باشند ؟؟

2 12

فرامرزی

سلام
آزمون آنلاین اسمش روش برادر، یعنی آزمون از راه دور ، و نیاز به حضور فیزیکی نداره

25 1

میرزایی

پس توی آزمون آنلاین چجوری جلویی تقلب رو میشه گرفت ؟

15 20

صنم

سعی میشه سوالات تستی باشه و برای هر سوال یک دقیقه فرصت میزارن دیگه وقت سر خاروندن هم نمیمونه

19 4

زهرا

به نظر من که آزمون های آنلاین هم به اندازه خودشون سختن و من خودم به شخصه ، همیشه چند تا غلطم در اومده ، پس اون قدرا بعضی ها به تقلب خوش خیال نباشن 😊

20 5

⁦ಠ_ಠ⁩

خب مهم روش تقلبه
معلومه با گذاشتن یه جزوه و کتاب نمیشه آزمونو خوب داد
جور دیگر باید بتقلبیم ⁦(◕ᴗ◕✿)⁩

11 0

11

فردا من سه تا امتحان دارم لطفا میشه بگین چطوری جواب سوالات سایت وینوکس رو پیداکنم

5 2

گذر

روش تقلب در امتحان تستی انلاین

0 0

⁦ಠ_ಠ⁩

خب ویدیو کال میتونه جواب باشه مدرسه ما قراره آزمون ریاضیو اینجوری برگزار کنه با ویدیو کال توی واتس اپ
من کلا مخالف جلوگیری از تقلبم هستم⁦ಠ︵ಠ⁩

13 3

نظر شما

ایمیل شما نشر نخواهد شد.فیلد های ضروری با * نشانه گذاری شده است.

تصویر امنیتی Refresh Icon

لطفا از قرار دادن متن بصورت فینگلیش خودداری نمایید با تشکر

پیام شما بعد از بررسی نمایش داده خواهد شد

نظر خود را بنویسید