آموزش مجازی پافکو

به راحتی وبینار برگزار کنید! به راحتی وب کنفرانس برگزار کنید! به راحتی آزمون آنلاین برگزار کنید!

همین حالا دمو ببینید!
آموزش مجازی

50 تا از بهترین سایت های آموزش آنلاین

50 تا از بهترین سایت های آموزش آنلاین

آموزش آنلاین ممکن است برای همه جذاب نباشد؛ با این حال، تعداد زیاد سایت های آموزش آنلاین نشان می دهد که حداقل علاقه شدیدی به گزینه های یادگیری راحت و قابل حمل وجود دارد- که بسیاری از آن ها به سرعت در حال مطالعه و یادگیری هستند. برای اینکه شما مرجعی از بهترین سایت های آموزش آنلاین داشته باشید، یک لیست 50 تایی از سایت های آموزش آنلاین آماده کرده ایم. این لیست به هیچ وجه یک لیست رتبه بندی نیست، بلکه بر اساس معیارهای مختلفی، محبوب ترین سایت ها را در هر زمینه انتخاب کرده ایم. 

آموزش از راه دور موضوعی است که مسلما برای همه جذابیت ندارد. با این حال، استفاده از آموزش های آنلاین و کلاس مجازی روز به روز رواج بیشتری می یابد. به نظر میرسد آینده آموزش و پرورش، به فناوری آموزش الکترونیکی گره خورده است و استفاده از آموزش الکترونیکی در مدارس، نرم افزار آموزشگاه و سیستم مدیریت یادگیری مثل ال ام اس دانشگاهی نیز در حال افزایش است.

تعریف کلاس مجازی و کاربردهای آن

امروزه بر مبنای تکنولوژی فناوری اطلاعات، برگزاری کلاس درس به صورت الکترونیکی مرسوم شده است. توسعه بستر اینترنت و مهیا شدن قابلیت ارسال ویدئوی زنده نیز کمک کرده است تا کلاس مجازی جایگاه واقعی خود را پیدا کند.

کلاس مجازی شباهت های بسیار زیادی با مولفه های کلاس حضوری دارد. بطور مثال شما در کلاس حاضر می شوید، از حضور یک استاد بهره مند می شوید، رئوس مطالب را ملاحظه می کنید، در طول مدت برگزاری کلاس در تعامل با استاد سوال می پرسید و  ...

حذف محدودیت مکانی از پارامترهای جذاب نرم افزار کلاس آنلاین است و از رفت و آمدهای اجتناب ناپذیر  کلاس های حضوری دیگر خبری نیست. تمرکز دانشپذیران صرفاً بر روی محتوای آموزشی صرف می گردد. تنوع حضور افراد از قومیت های مختلف، چه بسا از  اقلیمهایی با زبانهای متفاوت و  با طرز فکرهای مختلف می تواند تعریف آموزش مجازی و سیستم آموزش انلاین را جذاب تر کند.

روش ایده آل جهت پیاده سازی تدریس آنلاین و آزمون انلاین، خریدlms یا استفاده از نرم افزار ویدئو کنفرانس تحت وب است. یک سامانه مدیریت آموزش الکترونیکی به برگزارکنندگان کلاس مجازی. این فرصت را می دهد که دوره های متعدد را فقط یک بار تعریف و چندین بار برگزار کنند. نرم افزار تدریس آنلاین با توجه به اینکه نوع دوره شما کارگاه و وبینار یک روزه است یا یک دوره آموزش بلند مدت می تواند متفاوت باشد. برای حالت اول نرم افزار برگزاری وبینار و ویدئو کنفرانس تحت وب می تواند مناسب و مقرون به صرفه باشد. ولی برای دوره های مجازی بلند مدت بهتر است با خرید سرویس lms و یا اجاره نرم افزار آموزش الکترونیکی، سیستم آموزش مجازی خود را راه اندازی نموده و به تدریس آنلاین بپردازید. مزایای آموزش مجازی و سامانه یادگیری الکترونیکی برای دانش پذیران و اساتید به قدری افزایش یافته است که امروزه کمتر کسی را می شناسیم که درباره آموزش الکترونیکی و سیستم آموزش آنلاین بی اطلاع باشد.

کالج های آموزش آنلاین چیست

بسیاری از این سایت ها آموزش مجازی رایگان ارائه می دهند؛ برخی از آنها نیاز به پرداخت هزینه دارند یا اینکه آموزش الکترونیکی را به صورت رایگان اما گواهینامه تأیید شده را با هزینه ارائه می دهند. بعضی از سایت ها تعداد زیادی درس را به صورت مجازی برگزار می کنند، بعضی دیگر مواد آموزشی را برای دوره های آموزشی کالج / دانشگاه، فراهم می کنند. برای یادگیری الکترونیکی سریع هر چیزی، قبل از اینکه از طریق صفحات موتورهای جستجو اقدام به جست و جو کنید، از لیست زیر بازدید کنید، به احتمال زیاد جواب سریع تر و بهتری می گیرید.

مشاوره رایگان بگیرید


آموزش آنلاین هنر و موسیقی

آموزش آنلاین موسیقی
آموزش آنلاین موسیقی
 • Dave ConservatoireDave Conservatoire یک مدرسه موسیقی آنلاین کاملاً رایگان است که آموزش آنلاین "آموزش موسیقی در سطح جهانی برای همه" را ارائه می دهد و درس های ویدیویی و تست های تمرینی را ارائه می دهد.
 • Drawspace– اگر می خواهید نقاشی کردن را یاد بگیرید یا در تکنیک خاصی پیشرفت کنید، Drawspace  برای شما آموزش آنلاین رایگان و گاها پولی و همچنین درسهای تعاملی و مدرن مهیا می کند.
 • Justin Guitar – سایت گیتار جاستین دارای بیش از 800 آموزش آنلاین گیتار رایگان است که شامل ضبط، مقیاس، آرپیجی، آموزش گوش دادن، آکورد، تکنولوژی ضبط و گیتار، و همچنین انواع برنامه های پولی با پرداخت حق بیمه می باشد (کتاب ها / کتاب های الکترونیکی، دی وی دی ها، دانلودها).


آموزش آنلاین ریاضی، علم داده و مهندسی

آموزش آنلاین ریاضی، علم داده و مهندسی
  آموزش آنلاینریاضی، علم داده و مهندسی
 • CodecademyCodecademy - دوره های آموزش آنلاین داده ها و برنامه نویسی نرم افزار (عمدتاً مربوط به وب) برای گروه های سنی مختلف، با یک کنسول کدگذاری در مرورگر برای برخی از دوره ها، ارائه می دهد.
 • Stanford Engineering Everywhere- این سایت، کلاس های مهندسی (نرم افزاری و غیره) را به صورت آموزش آنلاین در اختیار دانشجویان و مربیان قرار می دهد، از جمله مواد آموزشی شامل دوره های آموزشی، ویدئو سخنرانی، تکالیف، آزمون الکترونیکی و موارد دیگر.
 • Big Data University-دانشگاه Big Data، آنالیز داده های حجیم و علوم داده را با دوره های آموزش آنلاین رایگان و همچنین پولی که توسط مربیان و افراد حرفه ای در این زمینه ها تدریس می شوند، پوشش می دهد.
 • -Better ExplainedBetterExplained  یک رویکرد تصویر بزرگ برای یادگیری ریاضیات - غالبا با توضیحات بصری - برای جبر دبیرستان یا کالج، آمار و سایر موضوعات مرتبط ارائه می دهد.


آموزش آنلاین طراحی، طراحی/توسعه وب سایت

 • -HOW Design University  این (How U) آموزش آنلاین رایگان و پولی برای طراحی گرافیک و تعاملی فراهم کرده است و فرصتی برای کسانی که مایل به آموزش هستند محسوب می شود.
 • HTML Dog HTML Dog- به طور خاص بر آموزش آنلاین توسعه وب سایت برای مهارت های HTML، CSS و جاوا اسکریپت تمرکز دارد.
 • Skillcrush- این سایت روی آموزش آنلاین طراحی حرفه ای وب سایت و دوره های توسعه به افراد علاقه مند می پردازد. صرف نظر از زمینه فعالیت این سایت با ماژول های کوتاه و آسان سعی می کند به فراگیران با تمرکز بر اولویت های شغلی آن ها کمک کند.
 • Hack DesignHack Design، با کمک چندین طراح در سراسر جهان، یک برنامه 50 واحدی آموزش آنلاین (هر یک با یک یا چند مقاله و / یا ویدیو) در زمینه طراحی وب، برنامه نویسی اپلیکیشن های تلفن همراه و غیره با استفاده از چندین منبع ارزشمند (وبلاگ ها، کتاب ها، بازی ها، فیلم ها، و آموزش ها) طراحی کرده است – تمام این برنامه های آموزشی رایگان هستند.


آموزش آنلاین عمومی-کودکان و بزرگسالان

آموزش آنلاین عمومی-کودکان و بزرگسالان
آموزش آنلاین عمومی کودکان و بزرگسالان

 • Scratch – Imagine, Program, Share – سایت Scratch از دانشگاه MIT یک سایت آموزش آنلاین خلاقانه برای کودکان است که شامل پروژه هایی در زمینه های مختلف از آشنایی با منظومه شمسی گرفته تا درست کردن هواپیمای کاغذی و موسیقی و غیره است.
 • Udemy – سایت Udemy عمدتاً آموزش آنلاین در طیف گسترده ای از موضوعات عمومی از جمله توسعه شخصی، طراحی، بازاریابی، شیوه زندگی، عکاسی، نرم افزار، سلامت، موسیقی، زبان و غیره پرداخت می کند.
 • E-learning for kidsآموزش الکترونیکی برای کودکان دوره های کلاسهای ابتدایی کودکان سنین 5 تا 12 را پوشش می دهد که شامل موضوعات برنامه درسی شامل ریاضی، علم، کامپیوتر، محیط زیست، بهداشت، زبان، مهارت های زندگی و دیگران است.
 • Ed2goEd2go قصد دارد دوره های آموزشی ارزان قیمت برای بزرگسالان را با همکاری با بیش از 2،100 کالج و دانشگاه ارائه دهد که این آموزش آنلاین برای مقاطع مختلف ارائه می شود.
 • GCF Learn Free – این پروژه برای هر کسی است که به دنبال مهارت های مدرن هستند و بیش از 1000 درس و 125 آموزش آنلاین را در هر زمانی در دسترس قرار می دهد. این آموزش ها در زمینه تکنولوژی، نرم افزار کامپیوتر، خواندن، ریاضی و غیره می باشند.
 • Stack ExchangeStackExchange یکی از چندین ده سایت Q + A است که موضوعات مختلفی را در بر می گیرد، از جمله Overflow پشته، که مربوط به فناوری رایانه است. در آن یک سوال هدفمند بپرسید، و جواب آن را از همکاران حرفه ای و علاقه مندان دریافت کنید تا اطلاعات قبلی خود را در این زمینه خاص بهبود ببخشید.
 • HippoCampusHippoCampus مجموعه های ویدیویی رایگان را در 13 مدرسه متوسطه را با موضوعات کالج از پروژه NROC، STEMbite، آکادمی خان، آزمایشگاه بازی های آموزشی NM State و غیره، با حساب های رایگان برای معلمان ترکیب می کند.
 • HowcastHowcast ارائه دهنده آموزش آنلاین شامل موضوعات عمومی در مورد شیوه زندگی، صنایع دستی، آشپزی، سرگرمی و غیره است.
 • Memriseآموزش آنلاین ممرایز شامل زبان های مختلف و دیگر موضوعات است و بر اساس این اصل که "دانش را می توانیم با تکنیک های gamification که مفاهیم را تقویم می کنند، بیاموزیم" ارائه می شوند.
 • SchoolTubeSchoolTube یک پلتفرم به اشتراک گذاری ویدیو برای دانش آموزان K-12 و مربیان آنها است که از بیش از 50،000 مدرسه کاربر ثبت شده دارد و بیش از نیم میلیون ویدیو ارائه داده است.
 • InstructablesInstructables یک سایت آموزش آنلاین ترکیبی است که متن های آنلاین و دستورالعمل های ویدئویی را برای اغلب پروژه های فیزیکی DIY انجام می دهد که شامل صنایع دستی مختلف، تکنولوژی، دستور العمل ها، لوازم جانبی بازی و موارد دیگر می باشد.
 • creativeLIVECreativeLive یک رویکرد جالب برای کارگاه های آموزش آنلاین در رابطه با موضوعات خلاقانه و سبک زندگی (عکاسی، هنر، موسیقی، طراحی، مهارت های افراد، شرکت های تجاری، و غیره)، با دسترسی مستقیم به خدمات رایگان و بر اساس تقاضا خدمات پولی دارد.
 • Do It Yourself – این سایت عمدتاً بر مسائلی مثل بهسازی خانه، با نکات ریز در مورد سبک زندگی و خانه داری و موضوعات صنایع دستی تمرکز دارد.
 • Adafruit Learning System – اگر می خواهید چگونگی کار با ابزارهای الکترونیک مبتنی بر آردینو را یاد بگیرید، از آموزش آنلاین رایگان در سایت Adafruit Learn - و خریداری کیت ها و لوازم الکترونیکی ضروری از سایت اصلی استفاده کنید.
 • Grovo - اگر شما به یادگیری نحوه کارکردن از انواع برنامه های کاربردی وب برای کار موثر نیاز داشته باشید، GROVO (به صورت اشتراکی، با دروس رایگان) تعداد زیادی آموزش آنلاین تصویری را در مورد بهترین شیوه ها برای صدها وب سایت ایجاد کرده است.


آموزش آنلاین عمومی کالج و دانشگاه

آموزش آنلاین عمومی کالج و دانشگاه
آموزش آنلاین دانشگاه ها
 • edX – سایت آموزش آنلاین edX دوره های آموزشی رایگانی را از دانشگاه ها، دانشکده ها و مدارس برتر از سرتاسر جهان، از جمله MIT و هاروارد گرد آورده است. همچنین شامل تعداد زیادی دوره هایی که دارای تاییده و گواهینامه دارند.
 • Cousera – کورسرا یک سایت آموزشی است که با بیش از 100 تا از دانشگاه های برتر از بیش از 20 کشور و نیز همکارهای غیر دانشگاهی همکاری می کند. به ازای پرداخت هزینه گواهینامه های معتبر صادر می کند. علاوه بر یک تخصص، دوره های آموزشی مرتبط با آن را نیز توصیه می کند.
 • MIT Open Courseware – این سایت پروژه ای است که کنسرسیوم آموزش و پرورش OCW/Open آن را در سال 2002 با محتوای کامل 50 دوره واقعی MIT به عنوان آموزش آنلاین آغاز به کار کرد، و بعدا با بسیاری از برنامه های درسی دانشگاه MIT و همه به صورت رایگان ادامه داد.
 • Open Yale Courses – دوره های Open Yale (OYC) رایگان، با دسترسی آزاد، دارای دوره های مقدماتی است که در کلاس های دانشگاه ییل ضبط می شوند و به صورت آموزش آنلاین در تعدادی از فرمت های دیجیتال قابل دسترسی هستند.
 • Open Learning Initiative – سایت OLI دانشگاه Carnegie Mellon، دارای محتوای آموزش الکترونیکی هم برای دانش آموزان و کسانی که می خواهند یاد بگیرند و هم برای معلمان/موسساتی که به مواد آموزشی نیاز دارند می باشد.
 • Khan Academy  -  خان آکادمی یکی از اولین مراکز آموزش آنلاین است که منابع آموزش آنلاین رایگان را برای همه سنین بر روی بسیاری از افراد فراهم می کند و دارای ابزارهای رایگان برای معلمان و والدین برای نظارت بر پیشرفت و تربیت دانش آموزان است.
 • MIT Video -  این سایت بیش از 12 هزار ویدئوی سخنرانی/ارائه در بیش از 100 کانال شامل زمینه های  ریاضی، معماری و برنامه ریزی، هنر، شیمی، مهندسی زیست شناسی، رباتیک، علوم انسانی و علوم اجتماعی، فیزیک و غیره دارد.
 • Stanford Online – این سایت مجموعه ای از دوره های رایگان آموزش آنلاین است که با شعار "برای همه، در همه جا و در هر زمانی" کار می کند و شامل مجموعه ای گسترده از موضوعاتی است که شامل حقوق بشر، زبان، نوشتن، اقتصاد، آمار، فیزیک، مهندسی، نرم افزار، شیمی و غیره است.
 • Harvard Extension School: Open Learning Initiative – سایت OLI برای دانشگاه هاروارد (پیشرو آموزش باز) مجموعه ای از دوره های ویدئویی رایگان (که از edX انتخاب شده است) برای عموم مردم ارائه می دهد که طیف وسیعی از موضوعات معمول کالج شامل هنر، تاریخ، ریاضی، آمار، علوم کامپیوتری و غیره را شامل می شود.
 • Canvas Network – شبکه Canvas Network اغلب برنامه های آموزش آنلاین رایگان را از کالج ها و دانشگاه های مختلف ارائه می دهد و محتوای ویدئویی و متنی متناسب با مربی را فراهم می کند. برای برخی از دوره های منتخب نیز گواهینامه صادر می کند.
 • Quantum Physics Made Relatively Simple – این سایت، همان طور که از نامش پیداست، مجموعه ای از سه سخنرانی (به علاوه مقدمه) به طور خاص درباره فیزیک کوانتومی است، سه سخنرانی را که توسط فیزیکدان نظری، هانس بته مطرح شده است.
 • Open UW – این سایت چندین پروژه آموزش آنلاین رایگان از دانشگاه واشنگتن را شامل می شود.
 • UC San Diego Podcast LecturesPadcast USCD از UC San Diego مجموعه ای از پادکست های صوتی و یا ویدئویی از سخنرانی هایی در زمینه های مختلف هستند که بعضی از آن ها به صورت رایگان در دسترس هستند و برخی فقط توسط دانشجویانی که ثبت نام کنند قابل دسترس هستند.
 • University of the People – دانشگاه People، دوره های آموزش آنلاین رایگان را با هزینه های نسبتا پایینی تنها برای صدور گواهینامه دوره ها (بابت هزینه های امتحان) ارائه می دهد.
 • NovoEd - NovoEd ادعا می کند دارای طیف وسیعی از دوره های آموزش آنلاین "رایگان" از رهبران اندیشه و استادان برجسته از دانشگاه های برتر است و این امکان را برای شرکت کنندگان امروز فراهم می کند مربیان فردا در دوره های آینده باشند.


آموزش آنلاین توسعه نرم افزار و IT

آموزش آنلاین توسعه نرم افزار و IT
بهترین سایت های آموزش آنلاین 

Udacity  - این سایت دوره های آموزش آنلاینی را ارائه می دهد که صدور گواهینامه برای آن ها نیازمند پرداخت هزینه است -موضوع دوره ها روی مهارت های مورد نیاز شرکت های فناوری دره سیلیکون تاکید دارد- پرداخت هزینه بیشتر به صورت اشتراک ماهیانه است. البته مواد دوره ( مانند فیلم آموزشی یا کتاب الکترونیکی) به صورت رایگان در دسترس است.

Apple Developer Site – مرکز توسعه شرکت اپل، شاید از نظر موضوعی روی چیزهای خاص و محدود فعالیت دارد، اما منبعی رایگان برای مستندات و آموزش آنلاین برای توسعه دهنده های نرم افزاری است که به توسعه برنامه های iOS برای موبایل و Mac OS X برای دسکتاپ و سافاری برای برنامه های وب تمایل دارند، می باشد.

Google Code – مانند مرکز توسعه اپل، گوگل کد نیز از نظر موضوعی محدود است اما یک منبع خوب برای مستندات و آموزش آنلاین برای توسعه اپلیکیشن های اندروید می باشد.

Code.org -  این سایت خانه کمپین "ساعت کدزنی" است، که هم برای معلمان و هم دانش آموزان با سنین مختلف (4-104( را شامل می شود. کسانی که می خواهند در زمینه برنامه های کامپیوتری آموزش آنلاین دهند یا آموزش ببینند و نمی دانند از کجا شروع کنند.

Mozilla Developer NetworkMDN   (شبکه توسعه دهنده موزیلا)  منابع آموزشی آنلاین که شامل لینک هایی به راهنماهای خارج از سایت خودش و آموزش آنلاین برای توسعه وب شامل HTML، CSS و جاوا اسکریپت هستند را ارائه می دهد. فرقی نمی کند مبتدی باشید یا متخصص یا اینکه از مرورگر فایرفاکس موزیلا استفاده کنید یا نه، این سایت برای شما مفید خواهد بود.

Learnable – این سایت دسترسی به یک کتابخانه از محتوای الکترونیکی را برای رایانه ها و تبلت ها را با استفاده از اشتراک فراهم کرده است. و نزدیک به 5000 ویدئوی آموزشی (و کد مثال های مربوط به آن) در زمینه موضوعات مرتبط با نرم افزار را ارائه می دهد. هم چنین با برگزاری آزمون آنلاین، گواهینامه نیز صادر می کند.

Pluralsight – این سایت (با نام قبلی PeepCode) محتوای الکترونیکی آموزشی خلاقیت و تکنولوژی (بیش از 3700 دوره آموزش آنلاین و 130 هزار ویدئوی آموزشی) برای افراد، کسب و کارها و موسسات ارائه می دهد که مدیریت IT، برنامه نویسی، توسعه وب، تجسم داده ها- همچنین طراحی بازی، انیمیشن سه بعدی و  ویرایش ویدئو را با همکاری با Digital-Tutors.com و درس های کدنویسی نرم افزاری را توسط Codeschool.com آموزش می دهد.

CodeHSCodeSchool برای افرادی که می خواهند در خانه یاد بگیرند و یا برای دانش آموزان یک کلاس در دبیرستان که تحت نظر معلم آموزش می بینند، درس های کدزنی نرم افزار (با پرداخت اشتراک) را آموزش می دهد.

Aquent GymnasiumGymnasium یک مجموعه کوچک اما کامل برای آموزش آنلاین رایگان مربوط به وب را در زمینه های برنامه نویسی، طراحی و تجربه کاربری می باشد، اما معیار ارزیابی آن به این گونه است که به کسانی که در دوره های قبلی حداقل نمره 70 درصد را کسب کرده باشند اجازه دسترسی به دوره آموزش دیگر را می دهد.


سایت های محبوب آموزش آنلاین فارسی

سایت های محبوب آموزش آنلاین فارسی
سایت های محبوب آموزش آنلاین
 • فرادرس – فرادرس یک بستر اینترنتی است که با هدف توسعه آموزش الکترونیکی دانشگاهی ایران از طریق اینترنت، دوره های آموزش بسیاری را در اختیار عموم قرار می دهد. دوره های آموزشی این وب سایت موضوعات مختلفی از هوش مصنوعی تا بسیاری از دروس کلاسیک رشته های مهندسی را در بر می گیرند. فرادرس تاکنون چند صد ساعت آموزش رایگان ارائه داده است و بقیه دوره ها آن با هزینه اندکی قابل خریداری هستند.
 • مکتب خونه – مکتب خونه سایتی است که ویدئوهای آموزشی دانشگاهی را ارائه می دهد. اصلی ترین دانشگاه های همکار مکتب خونه عبارتند از دانشگاه صنعتی شریف، دانشگاه تهران، دانشگاه امیرکبیر و دانشگاه علوم پزشکی تهران. اخیراً قسمتی تحت عنوان مکتب پلاس به آن اضافه شده است که در آن دوره های کاربردی کوتاه مدت ارائه می شود که با کمک بهترین های صنعت و یا دانشگاه های برتر تهیه شده اند. هدف  این دوره ها آموزش آنلاین مهارت های لازم برای ورود به بازار کار در زمینه های گوناگون می باشد.
 • تخته سفید – این پایگاه اینترنتی یکی از سرویس های تیم مکتب خونه است که برای اشتراک گذاری ویدئوهای آموزشی راه اندازی شده است. در این وب سایت، مسئولیت نشر ویدئو ها به صورت کامل با کاربران است.
 • فرانش – فرانش از سال 1386 با اسم "کائسنا" با هدف ترویج دانش متن باز، گسترش سطح آگاهی و علم جامعه و برای ایجاد فرصت یادگیری آغاز به کار کرد. فرانش افرادی را که توانایی و دانشی کاربردی در زمینه های مشخص دارند در فرآیند تولید محتوای الکترونیکی آن ها همراهی می کند و آموزش آنلاین آن ها را در اختیار عموم قرار می دهد.
 • درس افزار آزاد دانشگاه صنعتی شریف – در این سایت، فیلم های آموزشی کلاس های درس دانشگاه شریف ارائه می شود. شعار آن "دسترسی هر فرد از هر جا به محتوای آموزشی کلاس های درس دانشگاه صنعتی شریف" است.

آیا می خواهید نام شما هم به عنوان یک آموزشگاه مجازی و سایت آموزشی موفق در این لیست قرار بگیرد؟ می توانید در این خصوص از مشاوران حرفه ای ما کمک بگیرید. کافیست با پافکو تماس بگیرید.

همین حالا مشاوره بگیرید

 • نویسنده : رعنا فعال
  • امتیاز :
  • 49
  • 2
 • تاریخ انتشار : 1397/04/26
 • تعداد مشاهده : 30102 بار
نظرات کاربران
عرفان

عرفان

        سایت اموزش365 خیییلی خوبه .
      
پاسخ دادن 1 0

مهسا

مهسا

        به نظر من سایت آکادمی خان از همشون بهتره
      
پاسخ دادن 1 0

علی

علی

        سلام
اطلاعات سایت پافکو در زمینه آموزش مجازی lms فوق العاده است من چون از سایت شما بعنوان یک مرجع برای مقالاتم استفاده می کنم البته با ذکر منبع،لازم دانستم از تیم عالی شما قدردانی کنم موفق باشید
      
پاسخ دادن 0 0

بهمن

بهمن

        در سامانه یادگیری الکترونیکی وقتی از کلاس های ضبط شده استفاده می نمایم صدا با تصویر هم زمان نیست. علت چیست؟
      
پاسخ دادن 0 0

صادق

صادق

        ممنون از معرفی این آموزشگاه آنلاین ها 
در ایران هم جدیدا بیشتر شده 
      
پاسخ دادن 1 0

بیکار

بیکار

        خوب بود اما هیچکدوم ایگان نبود 
      
پاسخ دادن 1 2

مهیار

مهیار

        یه لیست عالی پر از سایت آموزشی
ممنون
      
پاسخ دادن 0 2

TSHRF

TSHRF

        خیلــی ممنــــــووون
عاااالـــی بــووود
      
پاسخ دادن 3 1

رضوان

رضوان

        ممنون از معرفی این همه سایت آموزشی عالیییی بود
      
پاسخ دادن 2 1

اسدی

اسدی

        اگه کسی میدونه از طریق کدوم سایت میشه مهندسی پزشکی رو آموزش دید به این جیمیل پیام بده ممنون 
Aylarasadi9@gmail.com
      
پاسخ دادن 1 0

زهرا

زهرا

        واااای خیلی خوب بود مرسی از زحمتتون
اگه بازم سایت آموزش انلاین خوب دیگه ایم بود به این لیست اضافه کنید :))) 
      
پاسخ دادن 3 1

حسن نیا

حسن نیا

        اطلاعات مفیدی ارائه شده است 
ممنونم 
      
پاسخ دادن 4 1

ندا

ندا

        واقعا عالیه، دستتون درد نکنه
کاش اگه بازم دوره های اموزش مجازی و سایت آموزش آنلاین جدید و مفیدی پیدا کردین به این لیست اضافش کنید
      
پاسخ دادن 6 2

صادق

صادق

        سلام ... بهترین سایت آموزشی کشور رو هم معرفی کنید ، عجیبه ولی هزاران ساعت آموزش رایگان داره .
https://amoozesh365.ir/
      
پاسخ دادن 1 5

رها

رها

        سلام 
ممنون مطلبتون واقعا حرفه ایه
سایت های خوبی مثل lynda.com - udemy.com - faragiri.com هم معرفی کنید 
      
پاسخ دادن 17 3

امید

امید

        سلام سایت Faragiri.com برای آموزش زبان انگلیسی عالیه 
من سطح زبانم خیلی ضعیف بود الان شش ماه که ارم از این سایت استفاده میکنم و اکثر فیلم های زبان انگلیسی را به راحتی متوجه میشم
به نظرم این سایت رو هم باید در لیستتون میزاشتین
بازم ممنون از سایت های خوبی که معرفی کردید
      
پاسخ دادن 19 4

نامی

نامی

        خیلی زحمت کشیدید که این همه سایت عالی آموزش آنلاین رو در یک مطلب جمع آوری کردید، واقعا ممنون
      
پاسخ دادن 3 3

مجید کرمی

مجید کرمی

        سلام . من معلم ریاضی هستم و مدتی هست که به واسطه آموزش های خوب و روان سایت رضاصاد ، به عکاسی علاقه مند شدم . دیدم سایت خوبی هست گفتم جاش توی این لیست خالی بود
      
پاسخ دادن 4 5

نیازی

نیازی

        هزینه "آموزش انلاین" ‌و "برگزاری وبینار" از طریق سیستم آموزش آنلاین ‌پافکو چقدر است؟
      
پاسخ دادن 5 6

ابردانش

ابردانش

        با سلام
سایت ابردانش (مرجع مهندسی کنترل) که با کیفیت ترین سایت آموزشی ایران هستش و داره هر روز رشد میکنه چرا توی لیست به اصطلاح جامع شما نیست؟
controlref.com
      
پاسخ دادن 3 7

مهدی

مهدی

        چون سایتش چند تا اموزش رایگان داره تعداد اموزش کم و پولی هست
      
پاسخ دادن 0 0

زمانی

زمانی

        در پخش زنده رویدادها آیا می توانیم همزمان چندین تصویر را پخش کنیم؟
      
پاسخ دادن 4 3

پروین

پروین

        مطالب سایتتون بسیار مفید بود
 خسته نباشید
      
پاسخ دادن 5 3

ریحان

ریحان

        واقعا سپاسگزارم بابت جمع اوری سایتهای اموزش انلاین. برای حرفه من بسیار بسیار مفید بود. اینکه مشخصات تمام این سایتها و معرفی مختصر و جامعی از هر کدوم را جمع اوری کرده اید بسیار بسیار قابل تقدیر است.
      
پاسخ دادن 6 4

امید

امید

        تو سایت شما اطلاعات و مقالات حرفه ای در زمینه آموزش آنلاین پیدا کردم تشکر می کنم
      
پاسخ دادن 7 3

amir

amir

        واقعا همین که این همه سایت رو گرد آوری و جمع آوری کردید ، لطف بزرگی به ، من و امسال من کردید.
 واقعا ، خسته نباشید میگم خدمتتون
 و تشکر ، از اطلاعات و مطالبی که ب اشتراک گذاشتید . 
❤️👍
      
پاسخ دادن 8 4

زهرا

زهرا

        عاااااااااااااااااااالی
      
پاسخ دادن 8 4

نظر شما

ایمیل شما نشر نخواهد شد.فیلد های ضروری با * نشانه گذاری شده است.

تصویر امنیتی

لطفا از گذاشتن متن بصورت فینگلیش خودداری نمایید با تشکر

پیام شما بعد از بررسی نمایش داده خواهد شد

نظر خود را بنویسید