مقالات نرم افزار آموزش مجازی

6 توصیه برای راه اندازی یک استارت آپ موفق آموزش الکترونیکی

6 توصیه برای راه اندازی یک استارت آپ موفق آموزش الکترونیکی

بسیاری از شرکت های آموزش الکترونیکی که امروز می بینید روزی استارت آپ بوده اند. درست مانند شما، موسس های آن ها نیز برای راه اندازی یک استارت آپ موفق آموزش الکترونیکی سخت کار کرده اند، اشتباه کرده اند، راه سختی را رفته اند، استراتژی ها را عوض کردند و در دام های زیادی افتاده اند. با این اوصاف، توانسته اند شرکت خودشان را به جایی که الان شما می بینید برسانند. در این مقاله از سخنان کارآفرینان موفق و بزرگ استفاده خواهیم کرد و تا جایی که در این مقاله می گنجد، نکات نهفته در راهنمایی های آن ها را بسط خواهیم داد.

سایت ادوبی کانکت پافکو رو امتحان کن.


اول: تکالیف خود را انجام دهید.

توصیه دوم: نیاز های مخاطبان خود را تحلیل کنید.

توصیه سوم: با ارائه دهنده سیستم lms رابطه نزدیک و دوستانه ای برقرار کنید.

توصیه چهارم: روی برندسازی و بازاریابی سرمایه گذاری کنید.

توصیه پنجم : صبور باشید.

توصیه ششم: پشتیبانی بخواهید.


به نظر ما اگر می خواهید یک استارت آپ آموزش الکترونیکی راه اندازی کنید یا قرار است از سیستم آموزش مجازی lms در کسب و کار جدید خود استفاده کنید، ایده بسیار خوب و مفیدی است اگر از تجربه ها و درس های با ارزش و دشواری که کارآفرینان موفق در سرتاسر جهان در این راه کسب کرده اند، استفاده کنید. آماده اید که پای نصیحت ها و راهنمایی های مفید تعدادی از کارآفرینان حوزه ی آموزش الکترونیکی، آن هایی که راه شما را رفته اند، بنشینید؟ اگر جواب شما آره است، به خواندن این مقاله ادامه دهید.

با نرم افزار آموزش مجازی LMS پافکو را بیشتر بشناسید


توصیه اول: برای راه اندازی استارت آپ موفق آموزش الکترونیکی : تکالیف خود را انجام دهید.

Ken Nicholson

Ken Nicholson

www.smiletube.tv

اگر در فکر راه اندازی یک استارت آپ آموزش مجازی هستید، توصیه من این است که تکالیف خود را انجام دهید، همیشه به یاد داشته باشید که طرح اولیه عملکرد ضعیفی به نمایش می گذارد!

  از خودتان بپرسید:

  • یک بسته مدیریت آموزش مجازی قدرتمند با سابقه و پشتیبانی خوب شناسایی کنید.
  • به آموزش زندگی بدهید- آن را سرگرم کننده کنید- برای تولید محتوای با کیفیت وقت بگذارید.
  • راهنمایی ها و دستورالعمل ها را بخوانید!


  4 ایده برای اضافه کردن سرگرم کنندگی به محتوای الکترونیکی

  یده برای اضافه کردن سرگرم کنندگی به محتوای الکترونیکی 
  4 ایده برای اضافه کردن سرگرم کنندگی به محتوای الکترونیکی


  1. استفاده از رنگ ها برای تنظیم حالت

  • اول از همه، در مورد روانشناسی رنگ ها یاد بگیرید و عواطف راست را در زبان آموزان خود بیابید.

  از رنگ های سرد برای کمک به دانش آموزان برای تمرکز روی یادگیری و بهبود نتیجه یادگیری استفاده کنید. و اگر می خواهید آن ها را هیجان زده کنید یا به برخی از موضوع های خسته کننده سرزندگی ببخشید، از رنگ های گرم استفاده کنید.

  • یک پالت رنگ حاوی 2 تا 4 رنگ انتخاب کنید. استفاده از تعداد بیشتری رنگ بر روی صفحه نمایش اثر جالبی نخواهد داشت.
  • برای یک محتوای برجسته، از پس زمینه رنگی یا بافت دار استفاده کنید.


  2. اضافه کردن قدرت بصری

  ما به عنوان انسان، به صورت غریزی به سمت تصاویر جذب می شویم. عاشق فیلم دیدن هستیم. در رسانه های اجتماعی بر روی پست هایی که تصویر دارند بیشتر از آن هایی که تصویر ندارند کلیک می کنیم. پس به عنوان یک توسعه دهنده آموزش الکترونیکی، باید از این ابزار قدرتمند نهایت استفاده را بکنید، به ویژه هنگامی که می خواهید یک محتوای خسته کننده و خشک را به نحوی جذاب ارائه دهید.

  • بین متن های بلند که ممکن است به نظر خواننده بی پایان به نظر برسد، تصویر درج کنید و یکنواختی آن را بشکنید. همچنین این تصاویر می تواند نوعی ایجاد و ارائه محتوا باشد، مثل ساخت اینفوگرافیک ها.

  • از تصاویر متحرک برای توضیح روش های پیچیده استفاده کنید. 


  3. استفاده از مثال و غیر مثال

  گاهی اوقات هم مثال (چیزی که در شرایط آن چیزی که تعریف یا توصیف می کنید صدق می کند) و هم غیر مثال (چیزی که در شرایط آن چیزی که تعریف یا توصیف می کنید صدق نمی کند) می توانند یک مفهوم را به شکل واضح تری از تعریف تنهای آن نمایش دهند.

  استفاده از مثال و غیر مثال در تولید محتوا
  استفاده از مثال و غیر مثال در تولید محتوا


  4. اضافه کردن ویدئو

  یک قانون طلایی در اموزش مجازی وجود دارد: اگر می خواهید چیزی را نمایش دهید، از ویدئو استفاده کنید. یک متن طولانی، با این که احتمالاً می تواند موضوع را شرح دهد، اما نمی تواند به اندازه ویدئو واقعیت را نشان دهد.


  توصیه دوم: برای استارت آپ آموزش الکترونیکی : نیاز های مخاطبان خود را تحلیل کنید.

  Josh Oakes

  Josh Oakes

  www.nens.com

  اگر روش خوبی برای انتقال محتوا/ آموزش الکترونیکی به آن ها دارید و البته یک کانال خوب برای اجرای آن دارید، آن چه که مخاطبان شما خواهان آنند را یاد بگیرید و می توانید امیدوار باشید.

  این گفته به این معنی است که تصور نکنید که اگر محتوای آموزش الکترونیکی را تولید کنید افراد خودشان خواهند آمد. شما به یک کانال برای نمایش آن نیاز دارید. شما به یک بازاریابی جامع و برنامه فروش نیاز دارید. مطمئن شوید که روشی برای برانگیختن مشتری ها برای هزینه کردن دارید.


  توصیه سوم: با ارائه دهنده سیستم lms رابطه نزدیک و دوستانه ای برقرار کنید.

  David Wilson

  David Wilson

  www.docufi.com

  شرکت ایشون یک نرم افزار moodle و یک آموزش الکترونیکی جامع را برای بیش از 500 بیمارستان در ایالات متحده آمریکا پیاده سازی کردند.

  از آنجایی که  سیستم آموزش الکترونیکی lms  ای که ما استفاده کردیم، یک محصول نرم افزاری مستقل بود، ایجاد ارتباط نزدیک با ارائه دهنده lms برای ما بسیار مهم بود. ما برای طراحان و سفارشی سازی هایمان آموزش شخصی گرفتیم تا سیستم LMS دقیقا مطابق با داشبورد ما راه اندازی شود و کار کند.

  در حال حاضر، ارائه خدمات به مشتریان و جلب رضایت آن ها یکی از اهداف بزرگ شرکت پافکو -به عنوان ارائه دهنده نرم افزار آموزش مجازی LMS- می باشد. در این راستا امکان حضور مشتری در کلاس های آموزش نرم افزار در محل شرکت به صورت رایگان، ارائه خدمات مشاوره و پشتیبانی از طریق تلفن و سایت، رفع مشکلات کاربری نرم افزار خریداری شده، پشتیبانی نرم افزار در صورت بروز مشکلات فنی و ... فراهم شده است.


  توصیه چهارم: برای راه اندازی استارت آپ موفق آموزش الکترونیکی : روی برندسازی و بازاریابی سرمایه گذاری کنید.

  Paul Naybour

   Paul Naybour

  www.parallelprojecttraining.com

  تولید محتوای قوی و ایجاد ارتباطات در انجمن وبلاگ نویسان بهترین راه دیده شدن محصولات شماست. در بازار آموزش الکترونیکی "اعتبار" همه چیز است، و ما هم چنان بر حضور آنلاین و برندینگ خود سرمایه گذاری می کنیم.

  برای تولید محتوای قوی لازم است با مفهوم، انواع و ابزارهای تولید محتوای الکترونیکی آشنا باشید. همچنین به دستورالعمل هایی را که فرآیند تولید محتوا را توضیح می دهند توجه داشته باشید. با مطالعه مقاله تولید محتوای الکترونیکی در 12 گام مسیر تولید محتوای الکترونیکی برای شما ملموس و آسان تر خواهد شد.

  توصیه می کنم برای آشنایی بیشتر با بازاریابی محتوا، مقاله بازاریابی محتوا چیست (Contect Marketing را مطالعه کنید.

  فروش خود را با روش های نوین بازاریابی مثل بازاریابی اینترنتی افزایش دهید. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به مقالات مرتبط با بازاریابی اینترنتی پافکو مراجعه کنید. 


  توصیه پنجم : برای راه اندازی استارت آپ موفق آموزش الکترونیکی : صبور باشید.

  Steve Bentley

  Steve Bentley

  www.easaonline.com

  رم در یک روز ساخته نشده است! رشد حضور آموزش آنلاین یا مقدار زیادی پول می خواهد یا می توانید رشد طبیعی را با هزینه پایین تر بپذیرید و اطمینان داشته باشید که راه دوم به طور بالقوه می تواند انتخاب موفق تر، با کم و کیف تیزتر و ارتباط نزدیکتر با واقعیت و به طور قابل توجهی با قابلیت دیده شدن و بازخورد بیشتر باشد.

   ایجاد یک استارت آپ آموزش الکترونیکی موفق زمان می برد. سه هدف زیر را همواره در ذهن داشته باشید:

   • به برندسازی خود ادامه دهید،
   • برای خود اعتبار ایجاد کنید و آن را حفظ کنید،
   • خود را بر اساس کاربر رشد دهید.


   توصیه ششم: برای راه اندازی استارت آپ موفق آموزش الکترونیکی : پشتیبانی بخواهید.

   Dorina Grossu

   Dorina Grossu

   www.bitspec.com

   بدون پشتیبانی، موفقیت امکان ندارد. شما نمی توانید همه فن حریف باشید. یک شریک پیدا کنید یا یک تیم بسازید تا به شما در مراحل بزرگ و مختلف شرکت مشاوره دهند.

   البته که اشتباه کردن و یاد گرفتن و تجربه اندوزی از این اشتباهات، راه تاثیرگذارتری است، اما ما صمیمانه امیدواریم که نکاتی که ذکر شد به شما کمک کند تا استارت آپ موفقی در زمینه آموزش الکترونیکی، در کوتاه ترین زمان ممکن و با حداقل ضرر و زیان راه اندازی کنید. اگر شما نیز راهنمایی و مشاوره ای در ذهن دارید، لطفاً در قسمت نظرات با ما به اشتراک بگذارید.

   مشاوره رایگان بگیرید
   نظرات کاربران
   احمدی

   واقعا نظر همشون فوقالعاده و خوب بود ممنون

   0 0

   نظر شما

   ایمیل شما نشر نخواهد شد.فیلد های ضروری با * نشانه گذاری شده است.

   تصویر امنیتی Refresh Icon

   لطفا از قرار دادن متن بصورت فینگلیش خودداری نمایید با تشکر

   پیام شما بعد از بررسی نمایش داده خواهد شد

   نظر خود را بنویسید