مقالات نرم افزار آموزش مجازی

ویدئو کنفرانس و سهولت استخدام با آن

استخدام ویدئو کنفرانس

استخدام استعدادها و نیرو های انسانی کارامد برای موفقیت هر سازمانی بسیار حیاتی است. هر شرکت دارای فرایند و پروسه و روش مختص به خود است. حتی پس از آنکه بخش منابع انسانی یا واحد های کاریابی، صدها نفر از کارجویان را برای هر موقعیت و جایگاه شغلی پیدا می کند، روند مصاحبه با مناسب ترین متقاضی می تواند یک کار طاقت فرسا وهزینه بر باشد. در اینجا جایی که تکنولوژی ویدئو کنفرانس می تواند روند پیدا کردن استخدام و فرد مناسب و شایسته را ساده کند.

سازمان‌ها جلسات خود را به صورت مجازی برگزار می‌کنند، شما چطور؟ سرویس برگزاری ویدئوکنفرانس رایگان پافکو را امتحان کنید.

با سرویس adobe connect، جلساتتون رو آنلاین برگزار کنید.

استخدام ویدئو کنفرانس
استخدام با ویدئو کنفرانس

استخدام استعدادهای برتر و نیرو های انسانی قوی برای رشد و موفقیت هر سازمان بسیار مهم است. هر شرکت دارای فرایند و روش مخصوص خود است. حتی پس از آنکه بخش منابع انسانی یا آژانس استخدام و کاریابی، صدها نفر از متقاضیان برای هر موقعیت و جایگاه شغلی پیدا می کند، روند مصاحبه با شایسته ترین داوطلب می تواند یک کار وحشتناک و گران قیمت باشد. در اینجا جایی که تکنولوژی ویدئو کنفرانس می تواند روند پیدا کردن استخدام و فرد مناسب و شایسته را ساده کند.


پس از بررسی دقیق پرونده های نامزد و رزومه، گام بعدی شما احتمالا یک مصاحبه اولیه را به صورت شخصی یا بیش از یک تلفن با چندین نامزد واجد شرایط ایجاد می کنید. با این حال، مصاحبه های شخصی می تواند هزینه ای و صرف زمان زیاد  برای آوردن تمام نامزدها باشد. و مطمئنا تماس های تلفنی وجود دارد، اما آنها به اندازه کافی به شما نشان نمی دهد کل تصویر و چهره فرد نمی توانید تماشا کنید. جلسه چهره به چهره با استفاده از نرم افزار ویدیو کنفرانس ، به ویژه هنگامی که مربوط به استخدام کارمندان می شود، واقعا به شما بسیار کمک می کند و شما را در یک روند صحیح ذخیره می کند.


شما می توانید این را با استفاده از این ارتباطات در وقت واقعی فرد مناسب استخدام را پیدا کنید. هنگامی که ما در مورد فرآیند مصاحبه صحبت می کنیم، هیچ چیز از جلسات مصاحبه حضوری جا نمی ماند و پروسه انجام مصاحبه و ویدیو کنفرانس به مانند  همان شکل حضوری می باشد و با این تفاوت که محدود به مکان نمی باشید.

ابتدا شناسایی و درک معیارهای واجدین شرایط بودن و جستجو برای کاندیداهای مناسب است، دوم این است که بررسی رزومه همه متقاضیان را انجام دهیم. در بیشتر مواقع به مرحله های بعدی و بیش از دو دور برگزار می شود - مصاحبه تلفنی و مصاحبه شخصی با سران بخش مختلف. به وسیله فهرست کوتاه چندین نامزد، دوره مصاحبه نهایی و انتخاب نامزد مناسب مطرح می شود. آخرین مرحله تأیید اسناد، صدور پیشنهاد نامه به نامزد و تکمیل فرآیندهای پیوستن و استخدام است. این یک فرآیند استخدام کامل است و به شما امکان می دهد نامزد مناسب را پیدا کنید.

استخدام ویدئو کنفرانس
استخدام با ویدئو کنفرانس

چگونه می تواند از ویدئو کنفرانس در استخدام نامزدان بهره مند شوید?


 با کم کردن نامزدها را موثرتر کنید

در مرحله نخست، شما باید زمان بیشتری برای نمایش نامزدها به شکل کامل داشته باشید تا ببینید آیا رزومه و درخواست آنها قبل از اینکه آنها را در پروسه مصاحبه قرار دهید، مطابقت دارند. صحبت کردن با نامزدها از طریق یک کنفرانس ویدئویی کوتاه به شما امکان می دهد توانایی های ارتباطی شفاهی و غیر کلامی خود را بدون احتیاج به انجام مصاحبه های بلند مدت در منزل انجام دهید. شما بهتر می توانید بررسی کنید که آیا آنها فقط با یک تماس تلفنی می توانند نقش درست را ایفا کنند. از نظر ظاهری، لباس و حالت چطور به نظر می رسند؟ آیا آنها به طور موثر ارتباط برقرار کرده و اعتماد به نفس را نشان می دهند آیا آنها در مورد نقش احتمالی پر انرژی هستند؟ اگر شرکت شما از تجارب روزانه خود در ویدیو کنفرانس استفاده کند، این  یک موقعیت خوب و اساسی برای پیشرفت است.


همکاران را به آسانی وارد کنید

از دیگر ویژگی های بزرگ این است که امکاناتی شامل سایر تصمیم گیرندگان حیاتی در مصاحبه هایی که امکان دارد از محل دیگر یا مسافرت کار کنند. این مسئله استخدام رایج است و به جای تأخیر در روند مصاحبه و احتمالا از دست رفتن کاندیداهای واجد شرایط، اشخاص متعدد و مختلف سازمان می توانند در مصاحبه از هر وسیله ای در هر کجا شرکت کنند. این فوق العاده مفید است و یک فرایند عملی است.


چالش های جغرافیایی و زمانی را بر طرف کنید

برای نامزدهای بیگانه و بین المللی شما ممکن است حتی انتخاب کنید که فقط یک سری مصاحبه های ویدئویی انجام دهید و مصاحبه های گران قیمت و پیچیده شخصا را با هم بگذرانید. این روش به طور فزاینده ای برای استخدام استعدادهای برتر در سایر نقاط تبدیل شده است. این ابزار قدرتمند می تواند زمان و پول شما و نامزدتان را نجات دهد و مقرون به صرفه باشد. درآخر با بهره گیری از مزایای مانند بهره وری هزینه، وقت سفر غیر ضروری و تجربه شخصی در فرد، می توانید نامزدتان را بدون هیچ مشکلی با ویدیو کنفرانس انتخاب کنید. ارتباط زمان واقعی و بدون محدودیت زمانی در هنگام برنامه ریزی مصاحبه دور وجود دارد. مصاحبه های ویدئویی می تواند حتی در اواخر شب و صبح زود انجام شود.
به شکل مختصر ، ویدئو کنفرانس  تجارت شما را با یک متد مقرون به صرفه و همچنین صرفه جویی در وقت و کارآمد برای مصاحبه و استخدام کارمندان جدید مهیا می کند. این متد منجر به استخدام یک شخص که واقعا می تواند در کسب و کار شما در حال حاضر و در آینده به نفع شرکت باشد را پیدا کند. مصاحبه های ویدئویی آنها را در چنین شرایطی راحت می کند و سفر غیر ضروری برای هر دو طرف را حذف می کند.


نامزدتان را با کمترین هزینه انتخاب کنید

اغلب، شما باید برای بازپرداخت سفر به نامزدهای انتخاب شده برای مصاحبه ارائه کنید. این ممکن است به عنوان یک هزینه بزرگ برای استخدام یک کاندیدا باشد. استفاده از ویدیو کنفرانس  و مصاحبه از راه دور هزینه های شرکت ها و کارجویان را کاهش می دهد.

استخدام ویدئو کنفرانس
استخدام با ویدئو کنفرانس

تجربه مصاحبه شخصی را دریافت کنید

شما ممکن است تعامل یک به یک را مفید برای درک بهتر از نامزد داشته باشید. فرایندی که در دوران مصاحبه سنتی دنبال می شود، کاملا زمانبر است. مصاحبه ویدئویی محدودیت زمان و محدودیت هزینه را حذف می کند. این از فواید  فرایند استخدام آنلاین است که شما را قادر به تجزیه و تحلیل زبان بدن و قضاوت بهتر نامزد می کند.


یافتن راه های آسان برای ارزیابی ها

شما می توانید نحوه ارزیابی در مصاحبه های ویدئویی مدیریت کنید. در حین کنفرانس ویدئویی، به طور کامل، مدیریت و یا تکیه کردن تکالیف، کاملا تسکین می یابد. شما به راحتی می توانید وظایف را با استفاده از ویژگی هایی مانند اشتراک گذاری صفحه نمایش کنترل کنید. مصاحبه کننده می تواند به طور مستقیم روند استفاده شده توسط کاندید را برای تکمیل ارزیابی انجام دهد.


ذخیره تمام دوره های مصاحبه

همانطور که باید چندین نامزد را برای یک سمت و شغل مصاحبه کنید، پیگیری تمام مکالمات بسیار دشوار است و یکی از آنها را انتخاب کنید و این انتخاب دشوار است و تردید در انتخاب دارید، شما باید اغلب با این مسئله روبرو هستید. ویدئو کنفرانس دوباره یک ناجی در اینجا است زیرا شما را قادر به ضبط و ذخیره تمام دوره های  مصاحبه می کند. آنها می توانند برای نیازهای بیشتر مشاهده شوند و با توجه به قوانین اشتراک گذاشته شوند.


روند کلی استخدام را ساده کنید

آیا احساس نمی کنید که فرایند استخدام و انتخاب فرد شایسته طولانی است؟ اگر می توانید آن را کوتاه کنید چه؟ ویدئو کنفرانس بهترین راه برای استخدام کارکنان است. این به شما کمک می کند روند و روش ساده خود را بدست آورید. این فرایند انعطاف پذیر تر است و شما را قادر می سازد تا نامزدهای بیشتری را در یک دوره کوتاه تر مصاحبه کنید.  

قیمت سیستم ویدئو کنفرانس : 7 مدل برتر برای قیمت گذاری ویدئو کنفرانس

استخدام ویدئو کنفرانس
قیمت سیستم ویدیو کنفرانس
 • هزینه صدور مجوز سالانه (اتاق کنفرانس ویدیویی)

این اولین گزینه به عنوان یک راه حل کنفرانس ویدئویی است. یک هزینه سالیانه که برای صدور مجوز برای یک اتاق و تعداد مشخصی کاربر پرداخت می شود. به عنوان مثال، ارائه دهنده مکن است سالانه 500 دلار برای استفاده از یک اتاق با حداکثر 25 کاربر هزینه کند. معمولا، می توانید بسته به نیازهای خود، اتاق های اضافی و کاربران بیشتر اضافه کنید. برخی حتی قیمت های پایین تری را برای اتاق های کوچک تر که ویژگی های کمتری دارند، ارائه می دهند. یک "اتاق" ویدئو کنفرانس یا "فضای مجازی" تجهیزات مختلفی می تواند داشته باشد. از صفحه نمایش های مسطح بزرگ گرفته تا دوربین های ویدئویی HD برای ضبط کنفرانس. این حالت گران ترین گزینه است. با این حال شرکت های بزرگ با بودجه های کلان امکان این مقدار را برای قیمت سیستم ویدیو کنفرانس صرف می کنند تا بتوانند به صورت منظم کنفرانس های ویدیویی، نظیر برگزاری جلسات با تیم های کارکنان راه دور یا با مشتریان برگزار کنند.

 • مانیتور Codec (نصب شده نرم افزار)

این یک نسخه کوچک از اتاق کنفرانس درجه سازمانی است. اساسا، در زمان برگزاری جلسه مجازی، صفحه کامپیوتر کاربر به عنوان سیستم VC استفاده می شود. هنگامی که آنها یک تماس ویدئوی ورودی دریافت می کنند، سیستم به طور خودکار آنها را خبر می کند و فورا صفحه را به حالت کنفرانس ویدئویی سوئیچ می کند و پس از به پایان رسیدن جلسه، صفحه نمایش را به حالت عادی برمی گرداند. با این حال می تواند بسیار پرهزینه باشد. برخی از راه حل های مانیتور Codec می توانند سبب صرفه جویی زیادی در هزینه باشند و شامل هزینه های ارتقا و نگهداری سالانه نیستند. این مدل یک ارائه حرفه ای و مناسب برای استفاده ارائه می دهد، که انتخاب خوبی برای شرکت های متوسط می باشد که بودجه برای مجتمع اتاق مجتمع در مقیاس بزرگ را ندارد.

 • هزینه صدور مجوز (نصب نرم افزار)

سازمان هایی که لزوما نیازی به یک مجموعه ویدئو کنفرانس و یا کدک مانیتور ندارند، گزینه VC ارزان تری پیش رو دارند. مدل قیمت هزینه صدور مجوز شامل هزینه سالیانه یا دائمی است که دسترسی کاربر به نرم افزار کنفرانس را به کاربران می دهد. آنها به سادگی آن را بر روی کامپیوتر دانلود می کنند، وبکم و میکروفون خود را وصل می کنند و سپس شروع به برگزاری جلسات مجازی می کنند. در برخی موارد، شما حتی می توانید کنفرانس ها را در گوشی های هوشمند یا تبلت خود داشته باشید تنها به شرطی که به اینترنت متصل باشید. این یک گزینه عالی برای تیم فروشی که ساکن نیستند یا کارکنان از راه دور است که بتوانند در هر زمان و هر کجا با مشتریان یا همکاران گفت و گو کنند. قبل از ثبت نام برای اشتراک سالانه، اطمینان حاصل کنید که هزینه های پنهان یا هزینه های نگهداری وجود ندارد.

 • اشتراک ماهانه (میزبانی شده)

این مدل قیمت سیستم ویدئو کنفرانس میزبانی شده یا مبتنی بر ابر است، بدین معنا که دانلود و نصب هیچ نرم افزاری لازم نیست. کاربر به سادگی با استفاده از شناسه یا نام کاربری و رمز عبور خود وارد پلتفرم می شود، سپس یک تماس ویدیویی برقرار می کند. هزینه ماهانه معمولا شامل اصول اولیه می شود و سایر خدمات نیز به هزینه های پرداختی اضافه می شود. همچنین اشتراک معمولا برای یک "میزبان" است. به عنوان مثال، ارائه دهنده ممکن است 25 دلار برای هر میزبان در ماه هزینه کند و میزبانی یک وبینار که شامل چندین کاربر می شود هزینه اضافی را داشته باشد.

 • پرداخت برای هر شرکت کننده (میزبانی شده)

مدل قیمت سیستم ویدئو کنفرانس کاربر جایگزینی مبتنی بر ابر است که بر اساس تعداد شرکت کننده ها در کنفرانس ویدیویی تعیین می شود.به عنوان مثال، ارائه دهنده ممکن است 15 دلار در هر ماه برای هر کاربر، تا حداکثر 100 شرکت کننده بپردازد. در این نوع قیمت گذاری صرف نظر از تعداد افراد شرکت کننده اگر تعداد زیر سقفی که در نظر گرفته اید (در اینجا 100) لازم نیست هزینه اضافی پرداخت کنید.

 • پرداخت در هر دقیقه (میزبانی شده)

این مدل قیمت سیستم ویدئو کنفرانس مبتنی بر ابر غالبا فقط برای ارتباط صوتی و یا تله کنفرانس است، و اجزای ویدئویی در آن در نظر گرفته نشده است.

 • ابزار ویدئو کنفرانس رایگان

اگر هیچ کدام از این مدل های قیمت سیستم ویدیو کنفرانس به بودجه پروژه آموزش مجازی شما نمی خورد و جایگاهی در آن ندارد، یا اینکه یک پلتفرم پایه تر را ترجیح می دهید، ابزار ویدئو کنفرانس رایگان می تواند راه حل ایده آلی برای شما باشد. این ابزار های رایگان برای سازمان های کوچک تر که به دنبال یک ویدئو کنفرانس یک به یک، یا پلتفرمی که تعداد شرکت کننده های کمی را پشتیبانی کند، مناسب است. باید در نظر داشت که بسیاری از ویژگی هایی که سایر مدل های VC ارائه می دهند را ندارد.

شرکت پافکو، مفتخر است تا چنانچه در هر یک از موارد ذیل در حوزه آموزش آنلاین و ویدئو کنفرانس نیاز به مشاوره دارید، مشاوره رایگان (Free Consultation) ارائه دهد:

 • مشاوره رایگان قیمت کنفرانس مجازی" و پیاده سازی آموزش وبینار"
 • مشاوره رایگان خرید نرم افزار ویدئو کنفرانس در شبکه داخلی" و دموی ویدیو کنفرانس تحت وب"
 •  نرم افزار ویدئو کنفرانس adobe"
 • مشاوره رایگان شناخت مزایای وبینار" و وبینار رایگان"
 • مشاوره رایگان قیمت نرم افزار وب کنفرانس" و تعرفه نرم افزار Web conference"
 • مشاوره رایگان آموزش نرم فزار وبینار" و فروش سیستم ویدیو کنفرانس"
مشاوره رایگان بگیرید
نظرات کاربران
سلیمانی

امکان این وجود داره که به صورت دائمی ویدیو کنفرانس رو بخریم و نیاز به تمدید و اجاره نباشه
هزینه راه اندازی رو هم ممنون میشم بهم ایمیل کنین

0 0

نازنین اصغری

سلام و وقت بخیر خدمت شرکت پافکو
میخواستم بدونم قیمت ویدئو کنفرانس چقدر است ؟ و چی باعث تغییر قیمت ویدئو کنفرانس میشود؟

0 0

نظر شما

ایمیل شما نشر نخواهد شد.فیلد های ضروری با * نشانه گذاری شده است.

تصویر امنیتی Refresh Icon

لطفا از قرار دادن متن بصورت فینگلیش خودداری نمایید با تشکر

پیام شما بعد از بررسی نمایش داده خواهد شد

نظر خود را بنویسید