مقالات نرم افزار آموزش مجازی

برگزاری کلاس آنلاین : چگونه کلاس آنلاین برگزار کنیم؟

برگزاری کلاس آنلاین
چگونه کلاس آنلاین برگزار کنیم؟ در طول قرنطینه COVID-19، آموزش آنلاین به عنوان مناسب ترین وسیله برای آموزش و یادگیری در حال تکامل است. بنابراین، ما قصد داریم موارد مهمی را در رابطه با آموزش آنلاین مورد بحث قرار دهیم که به معلمان کمک می کند جلسه آنلاین موثرتری را انجام دهند. نرم‌افزارهای مختلفی برای برگزاری کلاس مجازی و تدریس مجازی وجود دارد، اما این روزها پرکاربردترین همه آن‌ها که اکثر مؤسسات از آن استفاده می‌کنند،  Adobe Connect است، اگر کلاس‌های شما و افراد حاضر در آن زیاد باشد، باید یک سرور اختصاصی مخصوص این کار اجاره کنید، در غیر این صورت روی دکمه زیر کلیک کنید:

کلاستو با ادوب کانکت، آنلاین برگزار کن!

ایجاد یک کلاس درس مجازی فراگیر

آموزش از راه دور و به شیوه موبایل لرنینگ می تواند غیر شخصی و غیرقابل دسترسی به نظر برسد، اما راه هایی وجود دارد که به دانش پذیران کمک می کند تا احساس ارتباطی موثر داشته باشند و به مطالب درسی دسترسی پیدا کنند.

به واسطه تغییر سیستم آموزش با بیماری همه گیر کرونا، معلمان برای ایجاد فضاهای مجازی پایدار تلاش کردند. اگرچه ممکن است آموزش آنلاین هرگز شبیه آموزش حضوری نباشد، اما راه های ساده زیادی وجود دارد که می توانیم کلاس های مجازی ایجاد کنیم که برای همه مناسب باشد.

درمورد مزایا و معایب آموزش مجازی در مقالات دیگر صحبت کرده‌ایم و در اینجا فرض می‌کنیم که شما آموزش مجازی را می‌شناسید و از مزایا و معایب آن آگاه هستید و اکنون به دنبال یافتن روش‌های بهتر برای برگزاری آموزش مجازی و کلاسهای آنلاین خود هستید. ابتدا بیایید تا شما را با یک واژه مهم یعنی موبایل لرنینگ آشنا کنیم.

موبایل لرنینگ چیست؟

موبایل لرنینگ یا یادگیری مبتنی بر موبایل، به آموزش مجازی از طریق موبایل گفته می شود. موبایل لرنینگ دسترسی افراد را به آموزش و یادگیری آسان می کند و افراد می توانند به واسطه موبایل لرنینگ در هرکجا و هر زمانی آموزش ببینند.

روش های تدریس مجازی و برگزاری کلاس مجازی

در یک سیستم آموزش آنلاین نرم افزار برگزاری کلاس مجازی، به اجرای ساده تر و بهینه تر یک کلاس انلاین و یا تدریس انلاین کمک خواهد کرد. یک نرم افزار اموزش انلاین در واقع یکی از ابزارهای مهم یادگیری الکترونیکی و یا یادگیری مجازی است.

با توجه به رقابت روز افزون بین آموزش حضوری و غیر حضوری، سامانه یادگیری الکترونیکی، ویدئو کنفرانس تحت وب، تدریس مجازی و تدریس آنلاین با سامانه آموزش مجازی lms به لغات پرکاربرد در صنعت آموزش تبدیل شده اند. در این مقاله روش های پیاده سازی آموزش مجازی و ال ام اس دانشگاهی و غیر دانشگاهی بررسی و معرفی می گردد:


۱- کلاس مجازی یا وب کنفرانس web conference یا جلسات آنلاین ویژه سازمان های بزرگ

می‌توانید یک سیستم برگزاری سیستم وب کنفرانس web conference یا کلاس مجازی موبایل لرنینگ خاص مؤسسه خود طراحی کنید:
اگر یک مؤسسه خیلی بزرگ هستید و می‌خواهید نرم افزار برگزاری وبینار خاص و منحصر به فرد خود را داشته باشید و البته بابت این منحصر به فرد بودن، می‌توانید هزینه بالایی کنید، صد البته یک تیم فنی و برنامه نویس حرفه ای دارید، می توانید یک سیستم سفارشی برای سازمان خود بنویسید. دقیقاً مانند کاری که تعدادی از دانشگاه‌های بزرگ در داخل کشور مانند دانشگاه امیرکبیر انجام داده‌اند.

این راه، گران‌ترین و زمان‌برترین روشی است که می‌توانید انتخاب کنید. حتی اگر سفارش ساخت چنین سیستمی را بدهید، قطعا بابت آن هزینه زیادی از شما خواهند گرفت و حداقل شش ماه طراحی آن طول خواهد کشید. ارزش بهترین نرم افزار برگزاری کلاس مجازی صرف نظر از قیمت نرم افزار وبینار، به پیاده سازی بهینه و بهره برداری ساده از آن برمی گردد.


مزایای تدریس مجازی با برگزاری وب کنفرانس web conference یا برگزاری کلاس مجازی در این روش موبایل لرنینگ

 • منحصربه فرد هستید (یعنی این سیستم هیچ کجای دیگر استفاده نشده و خاص شماست) و همین می‌تواند یک امتیاز بزرگ برای سازمان شما باشد.
 • از لحاظ امنیت قابل اعتماد تر است. (سیستمی که عمومی باشد و همه در اختیار داشته باشند احتمال مشکلات امنیتی در آن بسیار بیشتر خواهد بود)
 • از لحاظ سفارشی‌سازی، همه چیز به دلخواه و خواست شما قابل تغییر خواهد بود.


معایب برگزاری وب کنفرانس web conference یا برگزاری کلاس مجازی در این روش موبایل لرنینگ

 • طبیعتاً هزینه بسیار بالایی لازم است.
 • طراحی و تست آن ممکن است زمان‌بر باشد.
 • هزینه‌های پشتیبانی و نگهداری نرم‌افزار توسط تیم طراح، سرور اختصاصی برای نرم‌افزار و... هم باید در نظر گرفته شود.

برگزاری کلاس مجازی و تدریس مجازی
کلاس مجازی


۲- تدریس مجازی با وب کنفرانس web conference یا برگزاری کلاس مجازی ویژه مؤسسات متوسط و کوچک

می‌توانید از نرم‌افزارهای آماده بر روی یک سرور اختصاصی در راستای موبایل لرنینگ استفاده کنید. هر چند نرم‌افزارهای مختلفی برای برگزاری کلاس مجازی وجود دارد، اما این روزها غول همه آن‌ها که اکثر مؤسسات از آن استفاده می‌کنند،  Adobe Connect است. اگر کلاس‌های شما و افراد حاضر در آن زیاد باشد، باید یک سرور اختصاصی مخصوص این کار اجازه کنید یا حتی بخرید و در سازمان خود یا در یک ISP قرار دهید و این نرم‌افزار را روی آن نصب کنید و کلاس‌ها را با آن برگزار کنید.
این روش برای سازمان‌های متوسط، روش مناسبی است. هزینه نرم‌افزار و سرور در آن نیز بسته به عوامل مختلف، متفاوت است.
شرکت‌هایی در ایران هستند که لایسنس این نرم‌افزار را می‌فروشند و حتی سرور هم برای شما تهیه می‌کنند که از برجسته ترین و شناخته ترین این شرکت ها در زمینه ی ارائه خدمات، شرکت پژوهش افزار فردا (پافکو) می باشد.
با صرف هزینه، ادوبی کانکت می‌تواند به نرم افزار آموزش مجازی LMS یا ال ام اس شما متصل و یکپارچه شود و کاربران با همان شماره دانشجویی و رمز عبور خود به این نرم‌افزار وارد شوند.

برگزاری کلاس آنلاین

بسیاری از دانشگاه‌های معتبر داخلی و خارجی از ادوبی کانکت استفاده می‌کنند. با پافکو سرویس ادوبی کانکت را رایگان تست کنید:

ادوبی کانکت

دیگر نرم افزارهای برگزاری کلاس مجازی و موبایل لرنینگ

علاوه بر ادوبی کانکت، نرم‌افزارهای دیگری نیز وجود دارند که با نصب روی یک سرور امکان برگزاری کلاس و آزمون آنلاین را فراهم می‌کنند؛ از جمله نرم افزار BigBluebutton. همچنین:

 • دانشگاه هاروارد از Elluminate Live استفاده می‌کرد که ظاهراً این نرم‌افزار توسط شرکت Blackboard خریداری و بلیعده شده است!
 • نرم‌افزار رایگان و اوپن‌سورس Sakai هم هست که می‌توانید استفاده کنید.

مزایای برگزاری وب کنفرانس web conference یا برگزاری کلاس مجازی در این روش

 • بهترین و قابل اعتمادترین روش بین همه روش‌ها برای مؤسسات متوسط (و حتی بزرگ) به حساب می‌آید.
 • در زمان بسیار کوتاهی آماده استفاده از خدمات هستید.
 • نرم‌افزار ادوبی کانکت امتحان خود را پس داده و به نظر می‌رسد معتبر باشد.
 • ظاهراً در گوشی و تبلت هم پشتیبانی خوبی دارد.

معایب تدریس مجازی با برگزاری وب کنفرانس web conference یا کلاس مجازی در این روش

 •  امکان سفارشی‌سازی محیط نسبت به خواسته‌های شما وجود ندارد. (باید با هر چه که هست بسازید!)
 •  اگر کلاس مجازی زیادی نداشته باشید، ممکن است هزینه اجاره سرور به خصوص در مدتی که هیچ کلاسی ندارید، شما را اذیت کند. اما اگر یک سرور در سازمان خود داشته باشید، احتمالاً خیالتان آسوده است.
 •  اگر در سازمان خود سرور بگذارید، باید یک پشتیبان حرفه‌ای برای مدیریت سرور داشته باشید وگرنه در حضور همزمان چند نفر ممکن است مشکلاتی را شاهد باشید.

برگزاری کلاس مجازی و تدریس مجازی
برگزاری کلاس مجازی


۳-  اجاره نرم افزار وب کنفرانس web conference، ویژه مؤسسات کوچک و مدرسین

می‌توانید سرویس کلاس آنلاین را از سایت‌های ارائه دهنده‌ی این سرویس، اجاره کنید. سایت‌هایی در ایران وجود دارند که ادوبی کانکت را بر روی سرور خود نصب کرده‌اند و شما می‌توانید برای برگزاری کلاس، با هزینه‌ی کمتر، از سرورهای آن‌ها کمک بگیرید.
اما سایت‌هایی هم هستند که از ادوبی کانکت استفاده نمی‌کنند و خودشان یک سیستم سفارشی برای برگزاری کلاس آنلاین طراحی کرده‌اند و خدمات سایتشان را به شما می‌فروشند. شرکت پافکو برای راحتی حال مشتریان عزیز، پکیج های مختلفی را در قسمت اجاره نرم افزار برگزاری کلاس مجازی آماده کرده است. شما می توانید بسته به بودجه و نیازهای خود تصمیم گیری نمایید. البته که امکان تست داشبورد به صورت رایگان نیز مهیا می باشد. برای ورود به بخش سرویس اجاره کلاس مجازی پافکو روی دکمه زیر کلیک نمایید.

برگزاری کلاس آنلاین

با نرم افزار LMS پافکو بیشتر آشنا شوید:

دریافت مشاوره رایگان

مزایای برگزاری وب کنفرانس یا کلاس مجازی در این روش

 •  هزینه پایین: با هزینه کم می‌توانید بی‌نهایت کلاس با حضور حداکثر ۲۵ نفر برگزار کنید. (اگر افراد بیشتری بخواهید باید به ازای هر نفر هزینه جزئی دیگه ای رو باید پرداخت کنید)
 •  امکانات کامل: هر نوع امکاناتی که برای برگزاری کلاس مجازی نیاز داشته باشید دارد. (تخته سفید، چت کاربران با استاد و بین خود، نمایش دسکتاپ مدرس به همه، پخش اسلاید و فیلم و...)

معایب برگزاری وب کنفرانس یا برگزاری کلاس مجازی در این روش


در کل، این روش بیشتر به در سایت‌های آموزشی آنلاین و مدرسینی می‌خورد که می‌خواهند برای دانشجویان خود کلاس آنلاین (مثلاً کلاس خصوصی) برگزار کنند.


4 - استفاده از نرم افزارهای وب کنفرانس رایگان و کم هزینه

می توانید از نرم‌افزار TeamViewer و مشابه‌های آن استفاده کنید. اگر نمی‌خواهید هیچ هزینه‌ای بابت وب کنفرانس یا برگزاری کلاس آنلاین web conference پرداخت کنید، می‌توانید از امکان Presentation  در تیم‌ویور یا سایت های که در این زمینه خدمات ارائه می دهند و چندین سایت دیگر که این خدمات را به رایگان ارائه می‌کنند استفاده کنید.
این نرم‌افزارها امکانات لازم مانند تخته سفید، اشتراک صدا و دسکتاپ، چت همزمان و خیلی امکانات دیگر را به رایگان فراهم می‌کنند.
البته در کنار این‌ها معمولاً یک سیستم چت (مثل تلگرام) هم لازم است، چون هر بار به خاطر سرعت کم یا قطع و وصل شدن اینترنت، جلسه شما به هم می‌ریزد و باید کد جدید را برای همه بفرستید.
در کل، راه کم‌دردسری نیست...


مزایای وب کنفرانس web conference یا کلاس مجازی در این روش

 •  هزینه بسیار پایین: رایگان

معایب برگزاری وب کنفرانس web conference یا کلاس مجازی در این روش

 • گاهی سرعت پایین سرورهای آن‌ها باعث قطع جلسه می‌شود.
 •  هر بار از جلسه بیرون می‌پرید و این یعنی اتمام جلسه و باید دوباره جلسه بسازید و کد یا لینک آن‌ را به اشتراک بگذارید...
 • بدون پشتیبانی
 • عدم پشتیبانی از تعداد شرکت کننده زیاد
برگزاری کلاس مجازی و تدریس مجازی
کلاس مجازی

وب کنفرانس web conference


به نظر می‌رسد روش دوم برای اکثر مؤسسات مناسب باشد و روش سوم برای تدریس خصوصی آنلاین و مؤسساتی که قصد دارند وب کنفرانس web conference یا کلاس‌ آنلاین خود را به صورت خصوصی برای خود برگزار کنند مناسب ترین گزینه باشد.

امکانات متنوعی در یک نرم افزار برگزاری وبینار و جلسات online وجود دارد که همواره برای انتخاب بهترین نرم افزار ویدئو کنفرانس هم مطرح بوده است. بطور مثال:

 • امکان به اشتراک گذاری صفحه نمایش و وصفحه اسلایدها در نرم افزار وب کنفرانس
 • امکان نمایش تصویر مدرس در نرم افزار وبینار
 • امکان پخش صدای مدرس در سایت وبینار
 • امکان نمایش متن نوشته شده مدرس در سیستم آموزش آنلاین
 • امکان چت اختصاصی در نرم افزار برگزاری جلسات آنلاین
 • پخش فایلهای صوتی از طریق سیستم مدیریت وب کنفرانس
 • امکان مجوز به شرکت کنندگان برای پرسیدن سوال هایشان در یک نرم افزار برگزاری کلاس مجازی

 • در ذیل مزایای وب کنفرانس بررسی می گردد:
 • کاهش هزینه ها در رفت و آمد از طریق آموزش وبینار
 • امکان شرکت در جلسات از راه دور
 • جلوگیری از اتلاف زمان برای حضور در محل برگزاری با کمک سامانه ویدئو کنفرانس یا نرم افزار وب کنفرانس adobe connect
 • عدم محدودیت در ظرفیت محل برگزاری  با بهره گیری از سیستم ادوبی کانکت

راه اندازی کلاس مجازی رایگان

برگزاری کلاس مجازی و تدریس مجازی
کلاس مجازی


اما یک وب کنفرانس که یا یک سرویس وبینار نیز مثل هر خدمات دیگری معایبی هم دارد:

از جمله اینکه ارتباط فرد به فرد وجود ندارد، خیلی راحت نمی شود در یک ویدئو کنفرانس تحت وب و یا وب کنفرانس adobe connect بازخورد گرفت.

دوم اینکه ممکن است اینرنت در هنگام استفاده از ویدیو کنفرانس تحت وب  و یا یکی از نرم افزار های وب کنفرانس قطع شود که البته این مساله در کشورهای پیشرفته خیلی پررنگ نیست. لیکن در نرم افزار ویدئو کنفراس adobe و حتی نرم افزار وب کنفرانس رایگان جلسات ضبط می گردد و افراد می توانند اقدام به دانلود رایگان نرم افزار وب کنفرانس نمایند.

 در مقایسه مزایا و معایب آموزش از راه دور حتی مشکل عدم پشتیبانی از برخی سیستمها به زبان فارسی هم با خلاقیت قابل مدیریت هست و به مرور که تکنولوژی رشد می کند این نقیصه تا حد زیادی رفع می گردد.

بعضی از برگزار کنندگان اقدام به اجاره وبینار می کنند و برخی هم بدنبال نرم افزار کلاس مجازی رایگان و یا تهیه وب کنفرانس رایگان هستند چون که قیمت سیستم ویدئو کنفرانس و نرم افزار ویدئو کنفرانس اندروید جهت برگزاری آموزش آنلاین برایشان مقرون بصرفه نیست.

ابزار مورد نیاز برای شرکت در یک آموزش آنلاین چیست؟

بسته به شرکت ارائه دهنده خدمات نرم افزار ویدیو کنفرانس یا نرم افزار adobe connect ، ممکن است ابزارهای متفاوتی مورد نیاز باشد، لیکن معمولا آن چیزی که در وبینارها متداول هست، موارد زیر می باشد:

 1. یک کامپیوتر یا یک تلفن هوشمند و یا یک تبلت مورد نیاز است.
 2. ترجیجاٌ یک اینترنت پرسرعت ویا اینکه حداقل سرعتش ۲۵۶ واقعی باشد. به واسطه همین سرعت امکان مشاهده تصویر و اسلایدها بصورت خیلی واضح و عالی میسر خواهد بود.
 3. یک بلندگو و میکروفن نیز مورد نیاز است. البته میکروفن زمانی که لازم باشد تا شرکت کننده صحبت کند مورد استفاده قرار می گیرد، هرچند که در بسیاری از کلاس ها این فرصت اصلا وجود ندارد و شرکت کنندگان فقط نیاز به یک اسپیکر یا بلندگو خواهند داشت.

چگونه کلاس آنلاین برگزار کنیم؟

1.یک فضای مجازی گرم و صمیمی ایجاد کنید

کلاس را با یک سلام شروع کنید: و اجازه دهید دانش آموزان چهره شما را ببینند. اینکار باعث می شود دانش آموزان از آمدن به کلاس شما احساس خوبی داشته باشند.

یک سوال مطرح کنید: سعی کنید قبل از پرش به محتوا برای آغاز آموزش روز یک سوال بپرسید، "امروز چه احساسی دارید؟". اگر متوجه شدید که دانش آموزی پاسخ نگران کننده ای را ارسال کرده است، برای او پیامی ارسال کنید تا توجه شما را نشان دهد.

یک دستور کار تنظیم کنید: یک هدف یادگیری را در نظر بگیرید تا دانش آموزان بدانند که از درس چه انتظاری دارند.

2.انتظارات خود را واضح کنید

مثل همیشه، اولین قدم برای جلوگیری از رفتارهای منحرف کننده، تعیین انتظارات روشن است.

برای کلاس درس خود یک رویه ایجاد کنید: چه زمانی دانش آموزان مجاز به حضور در این فضاهای مجازی هستند؟ دانش آموزان چه زمانی باید از ویژگی چت استفاده کنند؟ آیا میکروفون باید بی صدا باشد؟ آیا باید از چت برای پرسیدن سوال استفاده کنند؟

هر روز قبل از شروع درس، انتظارات خود را در میان بگذارید: روی رفتارهایی تمرکز کنید که مستقیماً بر فضای یادگیری مجازی شما تأثیر می‌گذارد، مانند «فقط از چت برای تایپ سؤالات مربوط به درس استفاده کنید» یا «مطمئن شوید که میکروفون شما در طول کلاس بی‌صدا باشد».

30با خانواده ها تماس بگیرید و از آنها حمایت کنید

چالش هایی را که دانش آموزان و خانواده هایشان با آنها روبرو هستند در نظر بگیرید. آیا دانش آموز در زمان کار والدین در خانه تنها است و یا از سایر خواهر و برادرهای کوچکتر از خودش مراقبت می کند؟ آیا دانش آموز به فناوری دسترسی کافی دارد؟ آیا دانش آموز فضای آرامی دارد که بتواند برای تمرکز بیشتر به آنجا برود؟

حداقل هفته ای یک بار با خانواده ها تماس بگیرید: مشکلات آنها را کشف کنید، در صورت امکان راه حل مناسب ارائه دهید و آنها را در خصوص روند پیشرفت دانش آموزانشان مطلع کنید. برخی از دانش‌آموزان ممکن است در ابتدا نیاز به بررسی‌های مکرر داشته باشند تا پاسخگو باشند، بنابراین هر روز زمانی را برای برقراری این تماس‌ها اختصاص دهید. امکاناتی را که والدین می توانند در خانه امتحان کنند به اشتراک بگذارید، مانند استفاده از تایمر و اجازه دادن به استراحت های مکرر.

احتمالاً مجبور خواهید بود برای والدین و دانش آموزان پشتیبانی فنی ارائه دهید، بنابراین صبور باشید و آماده پاسخگویی به سؤالات فنی در مورد پلت فرم یادگیری خود باشید. میتوانید یک بروشور سؤالات متداول را در دسترس قرار دهید.

آموزش آنلاین کارکنان

تحت چتر آموزش الکترونیکی، آموزش کارکنان آنلاین نیز آموزش مبتنی بر وب شناخته شده است. انجمن آموزش و توسعه آمریکا (ASTD) تخمین می زند که تقریباً یک سوم محتوای آموزشی موجود در قالب آموزش الکترونیکی است.

آموزش مبتنی بر وب چندین مزیت دارد. آموزش آنلاین به کارکنان این امکان را می دهد که با سرعت خودشان و در زمانی که برایشان مناسب است یاد بگیرند. به عبارت دیگر، آنها برای آموزش خود راهبری و آموزش تجدید مفید هستند.

کارهایی وجود دارد که می توان انجام داد تا به فضاهای مجازی خود شخصیت دهید، مثلا در شروع کلاس اجازه دهید فراگیران چهره شما را ببینند. این یک لمس شخصی ایجاد می کند که باعث می شود فراگیران از آمدن به کلاس شما احساس خوبی داشته باشند.

برگزاری کلاس آنلاین

پافکو دانش و بستر لازم برای افزایش کیفیت آموزش‌های شما را دارد و مفتخر است که میتواند به شما مشاوره رایگان ارائه دهد. برای دریافت مشاوره رایگان، همین الان با ما تماس بگیرید.

دریافت مشاوره رایگان

021-41986000 داخلی 116

سوالات متداول

 1. چگونه کلاس آنلاین برگزار کنیم؟

  نیازهای آموزش های خود را مشخص کنید. اگر در این زمینه نیاز به مشاوره دارید با شماره تلفن 41986000 - 021 تماس بگیرید. متناسب با نیازهای خود سیستم آموزش مجازی تهیه کنید روش های آموزش مجازی و کار با نرم افزار های آن را یاد بگیرید. اگر نرم افزارهای خود را از شرکت پافکو تهیه کنید، به صورت رایگان آموزش داده خواهید شد. محتوای آموزش های خود را تولید کرده و به برگزاری کلاس اقدام کنید. در انتها از دانش‌پذیران خود بازخورد بگیرید و از آنها در راستای بهبود تدریس آنلاین خود استفاده کنید.
 2. بهترین روش تدریس مجازی چیست؟

  جواب این سوال به عوامل مختلفی بستگی دارد. اگر معلم خصوصی هستید، یک نرم افزار برگزاری کلاس مجازی برای شما بهترین است برای دانشگاه ها و آموزشگاه ها علاوه بر نرم افزار برگزاری کلاس مجازی، نرم افزار مدیریت یادگیری ال ام اس و همچنین نرم افزار مدیریت آموزشگاه نیز نیاز است. برای سازمان ها هم بسته به نیازها و انتظاراتی که از سیستم آموزشی خود دارند متفاوت است.
 3. انواع روش های آموزش مجازی کدام است؟

  انواع روشهای آموزش مجازی به تفصیل در مقاله بیان شده‌اند.
نظرات کاربران
مدیر سیستم

با سلام
جهت استفاده از برگزاری کلاس آنلاین از لینک زیر استفاده کنید:
https://pafcoerp.com/-adobeconnect

1 0

سحر زمانی

برای برگزاری کلاس مجازی با موبایل هم میتوان کلاس راه اندازی کرد ؟

1 0

پافکو

سلام خانم زمانی وقت بخیر
بله، برای برگزاری کلاس میتوانید از موبایل هم استفاده نمایید.

1 0

سمیه سیرابیان

چطور می توانم از کلاسهایی که غیبت داشتم فیلم آموزش ها رو ببینم؟

1 0

پویا

راهنمایی کنید که خرید لایسنس ادوب کانکت به صرفه تر است یا اجاره ؟

2 0

سمانه

میشه هزینه ایجاد یک جلسه در ادوب کانکت را بفرمایید ؟

2 0

زهره

با سلام
می خواستم بدونم جلسه انلاین رو آیا ضبط هم میشه کرد؟ اگر بله لطفا راهنمایی کنید ممنون

2 0

تبریزی

خوبی نرم افزار adobe connect برای برگزاری دوره آنلاین اینه که در طول زمان امتحان خودش رو پس داده

2 0

فرزانه

برای برگزاری دوره آنلاین فقط کافیه یه lms خوب داشته باشیم دیگه بقیه مسیر راحته

2 0

جوهری

درود
ازمون ساز مودل را پیشنهاد می کنم
مودل با ازمون ساز تخصصی راهکار خوبی است

1 0

امیرعلی

پیش نیازهای برگزاری دوره آنلاین چیست؟

1 0

بیگی پور

برای برگزاری دوره آنلاین به چه مقدار سرمایه اولیه نیازه؟

1 0

یار محمدی

لطفا در مورد خرید لایسنس ادوب کانکت بیشتر توضیح بدید

0 0

آیدا

مفید بود ممنون از سایت خوبتون

1 0

جعفریان

شرکت در کلاس های آنلاین با سرعت اینترنت ایران خیلی سخته

3 0

محمد

سلام
با نظر شما در مورد برگزاری کلاس آنلاین با اینترنت مردنی ایران موافقم!!!

1 0

sara

سلام
بهر حال برگزاری کلاس آنلاین در ایران هم در دانشگاه ها هم در مدارس انجام شد ولی هنوز جای زیادی برای بهبود داریم در کل من دوست دارم

2 0

ملک پور

برگزاری کلاس آنلاین ارزان باشه و اینکه
چگونه کنفرانس مجازی دهیم ؟

4 0

مدیر سیستم

سلام
از امروز برگزاری کلاس آنلاین تا 14 روز رایگان شد میتوانید روی سایت شرکت پافکو استفاده کنید ضمنا 7 روز گارانتی عودت وجه بدون قید و شرط هم در نظر گرفته ایم

3 0

سحر

ایده برای کنفرانس مجازی میخوام

1 0

طیبی

چگونه کلاس آنلاین برگزار کنیم ؟

1 0

نهال

سلام
تو همین سایت یک سرویس ادوبی کانکت بگیر بعدش برگزاری کلاس آنلاین داشته باش!!!

1 0

شفیعی

درود
روش تدریس در آموزش مجازی با حضوری تفاوت‌های زیادی داره ولی پیشنهاد می کنم استاتید محتوای خود را در قالب h5p تولید کنند البته یکبار،
این امکان تعامل ۲ طرفه بین شاگرد و درس ایجاد میکنه پلاگین h5p در مودل وجود داره و بسیار کاربردی است

2 0

ناهید

سلام
با برگزاری کلاس مجازی با ابزار h5p که بصورت اسکورم است موافقم چون تعامل دوطرفه ایجاد میکنه و تدریس مجازی را بهبود میده

2 0

مینا

سلام
از مقاله خوب شما در حوزه برگزاری‌ کلاس آنلاین تشکر می کنم

2 0

خدایی

سلام
بهترین روش تدریس آنلاین ترکیبی است. یعنی بخشهایی از کلاس درس به صورت حضوری و بخشهایی دیگر از کلاس بصورت مجازی باشد

2 0

رودکی

سلام
برگزاری کلاس آنلاین اولش خیلی به نظرم اسون اومد ولی در عمل انرژی که از من بعنوان مدرس گرفت به مراتب بیشتر از آموزش حضوری بود برگزاری کلاس آنلاین مزایای واقعا زیادی داره فقط عیبش اینکه احساسات شرکت کنندگان در کلاس را نمیتونی درک کنی!

2 0

اناهیتا

سلام
اساتید محترم لطفا قبل از برگزاری کلاس مجازی لطفا لطفا کمی مطالعه در مورد نحوه برگزاری کلاس داشته باشید کلی از وقت دانشجویان صرف عدم آشنایی مدرسین می شود البته تا این فرهنگش جا بیفته حال حالاها کار داریم خدایا صبر عطا کن

2 0

حسین

سلام
راه اندازی کلاس مجازی یک بخش نرم افزار داره یک بخش مربوط به فرهنگ است که ما در بخش فرهنگی خیلی زیاد باید کار کنیم توجه کنید هیچ آموزشی در خصوص تدریس به روش آنلاین به اساتید داده نشده است !!!

1 0

سارا

سلام
ببخشید چگونه کلاس آنلاین برگزار کنم که دانشجویان را بتوانم بهمراه میکروفون و چت یا تصویر داشته باشم لطفا راهنمایی کنید

3 0

رعنا فعال

با سلام خدمت شما
اگر از سیستم ادوبی کانکت برای برگزاری کلاس های آنلاین خود استفاده کنید، امکان فعال کردن میکروفون، چت و وبکم را برای دانش آموزان خود خواهید داشت. البته برای میکروفون و چت محدودیتی در تعداد نفرات وجود ندارد. اما در مورد تعداد وبکم، بسته به میزان نیاز برای شما اختصاص داده خواهد شد.

3 0

فرهاد

سلام
برگزاری کلاس آنلاین بسیار بهتر از روشهای سنتی است و ایران هم روز به روز داره در این زمینه خوب جلو میره

4 1

مینا

سلام
وقعیت اینکه ما دیگه معتاد شدیم به برگزاری کلاس آنلاین، فکر کنم کرونا هم بره باز روش کلاس مجازی ادامه پیدا کنه

2 0

پوریا مشاور

این چه خطایی است؟ he partner transaction manager has disabled its support for remote/network transactions. (Exception from HRESULT: 0x8004D025

1 0

مظفری

درود به همه
برگزاری کلاس مجازی یا کلاس آنلاین دیگه به یک عادت خوب تبدیل شده من مدرس هستم و اولش بسیار اینرسی در مورد آموزش از راه دور داشتم ولی کم کم متوجه شدم روش نسبتا خوبی است از اطلاعات بسیار مفیدی که در مورد آموزش مجازی و یادگیری الکترونیکی در سایت پافکو یافتم تشکر ویژه دارم. پیشنهادی برایتان داشتم که اگر مقدوره یک سرویس رایگان کلاس آنلاین و لو کوچک برای معلمین فراهم می کردید خوب می شد

6 1

علی معتمدی

سلام
چشم ،مورد شما در مورد سرویس کلاس آنلاین به مدیریت ارجاع می گردد

1 0

پافکو

سلام
هم اکنون برگزاری کلاس آنلاین در پلانهای مختلف در سایت فراهم شده است

2 0

شهاب

سلام و عرض ادب
بنده هنگام استفاده از سامانه ال ام اس مشکل صدا دارم و صدایم داخل سامانه پخش نمی شود
لطفا راهنمایی کنید

4 1

رعنا فعال

سلام
وقتتون بخیر
اگر از ال ام اس پافکو استفاده می کنید لطفا مشکلاتتون را از طریق تیکیت با همکاران پشتیبانی در جریان بگذارید، آن ها در اسرع وقت مشکل شما را حل خواهند کرد.

3 0

مدير سیستم

سلام
لطفا FAQ سرویس کلاس آنلاین را رویت کنید
https://pafcoerp.com/-virtual-class-services

3 0

محمدرضا

با سلام لطفا برای برگزاری کلاس آنلاین و ازمون انلاین راهنمایی فرمایید چه امکاناتی نیاز هست؟ چگونه می توان نرم افزارهای آن را در وبسایت شخصی خود بکار برد ؟

4 1

رعنا فعال

سلام
لطفا برای دریافت مشاوره در زمینه آموزش الکترونیکی و برگزاری آزمون آنلاین با شماره 02141986 تماس بگیرید یا فرم مشاوره رایگان را پر کنید تا کارشناسان پافکو با شما تماس بگیرند.

2 0

رعنا فعال

با سلام
شما می توانید کلاس آنلاین را با استفاده از نرم افزارهای وب کنفرانس یا نرم افزار کلاس مجازی مانند نرم افزار Adobe Connect و BigBlueButton به صورت آنلاین و در لحظه برگزار کنید. همچنین اگر قصد به اشتراک‌گذاری محتوای آفلاین دارید از سامانه مدیریت یادگیری یا همان نرم افزار LMS استفاده کنید. نرم افزار ال ام اس همچنین ابزاری بسیار عالی برای تعریف آزمون آنلاین و برگزاری آن است.
شرکت پافکو برای تهیه این نرم افزار ها دو گزینه کلی به شما پیشنهاد می دهد.
1. خرید لایسنس و پشتیبانی نرم افزار های کلاس آنلاین و LMS
2. اجاره سرویس کلاس مجازی و اجاره lms
برای اطلاعات بیستر فرم مشاوره رایگان را پر نمایید.

1 0

صادقی

با سلام شما این کار رو به صورت سرویس ارائه میدید یا در هاست های ما هم نصب میشود.

2 0

رعنا فعال

سلام
در صورت خرید نرم افزار نه اجاره، روی سرور مشتری نصب می شود و اطلاعات سرور تقدیم حضورتان می شود.

2 0

سوهانی

سلام
اجاره کلاس آنلاین چطوری انجام بدم؟

12 2

رعنا فعال

سلام
برای اجاره کلاس مجازی لطفا با شماره شرکت تماس بگیرید.

3 1

رعنا فعال

سلام
لطفا فرم مشاوره رایگان را پر کنید. یا در صفحه اول سایت روی دکمه اجاره کلاس مجازی کلیک کنید تا به صفحه اطلاعات مربوط به اجاره کلاس آنلاین منتقل شوید.

2 0

پارسا

سلام
برگزاری کلاس آنلاین برای 20 دانشجو چگونه امکانپذیر است لطفا در مورد برگزاری کلاس آنلاین راهنمایی فرمایید ممنون

11 5

نوید

سلام
ایا امکان اجاره کلاس انلاین یا سرویس وجود دارد؟

3 0

شرکت پافکو

با سلام
برگزاری کلاس مجازی برای 20 نفر یا بیشتر از طریق نرم افزار ادوبی کانکت 10.6 امکانپدیر است لطفا فرم مشاوره رایگان را پر کنید

4 4

یاسمن خباز

سلام
من از سرویس پافکو استفاده می کنم برای برگزاری کلاس آنلاین به بخش خرید انلاین کلاس مجازی برید و میتونید خودتون خرید کنید و برگزاری کلاس آنلاین را انجام بدید

2 0

بهمن

نیمسال تحصیلی شروع شده و وقتی با اکانت خود به سامانه یادگیری الکترونیکی متصل می گردم هیچ کلاسی را نمی توانم ببینم. مشکل چیست؟

2 3

بهمن

دوره های الکترونیکی تلفیقی چیست ؟

2 2

محمد جواد

سلام
من می خوام یک کلاس آنلاین برگزار کنم.
برای ضبط صدای خودم از چه وسیله ای باید استفاده کنم؟

18 10

فعال

سلام
در نرم افزار های کلاس مجازی Adobe connect و bigbluebutton امکان ضبط کلاس برای شما مهیا می باشد.

0 0

مودب

سلام، هزینه برگزاری کلاس مجازی به چه پارامترهایی وابسته است؟

3 3

رعنا فعال

قیمت برگزاری کلاس مجازی به فاکتورهایی نظیر تعداد نفرات آنلاین در جلسه، پهنای باند درخواستی بنابر تعداد دوربین هایی که قرار است به اشتراک گذاشته شود و مدت زمان خرید شما دارد
البته علاوه بر پلن خرید نرم افزار، سرویس اجاره کلاس آنلاین را نیز می توانید استفاده کنید که ممکن است قیمت های مناسب تری مطابق با شرایط شما داشته باشند

1 0

زهرا عطایی

با سلام وتحیت
سوالی داشتم
آیا از طریق این پایگاه می توان تدریس مجازی درس عربی را داد برای تدریس مجازی عربی چه راهکاری بهتر است ؟
با تشکر

9 4

شرکت پافکو

با سلام و درود خدمت شما خانم عطایی
اگر منظور شما این است که آیا سیستم ال ام اس پافکو از زبان عربی نیز پشتیبانی می کند یا نه، بله سیستم lms پافکو ویژگی چند زبانه دارد و از زبان عربی نیز پشتیبانی می کند. اما اگر سوال شما این است که در بستر سامانه ال ام اس می تواند دوره آموزشی زبان عربی برگزار کرد یا نه، پاسخ ما به شما این است که بله می شود. در حالت کلی آموزش آنلاین زبان ویژگی ها و مزایای فوق العاده ای دارد. به شما پیشنهاد می کنیم برای گرفتن اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 02141986 تماس بگیرید.

4 1

سحر

سلام
اجاره کلاس مجازی به چه صورتی است؟

3 8

شرکت پافکو

سلام بر شما
برای اطلاع از جزئیات اجاره کلاس مجازی با واحد فروش شرکت پافکو تماس بگیرید.
شماره تماس : 021-41986

3 2

دنیا

من جلسات آموزشی لایو خیلی استفاده می کنم

5 1

علی

سلام
نرم افزار کلاس مجازی امروز دیگه همجا باب شده
از مقاله خوب شما در حوزه نرم افزار کلاس مجازی ممنونم

4 1

محمدی

آیا حضور در کلاس مجازی الزامی است واگر نتوانیم حضورپیدا کنیم چه کارکنیم ؟

8 1

سعید

خب مثل هر کلاس دیگه ایه! در کلاس مجازی هم مثل کلاس حضوری باید حضور داشته باشی. البته به تعداد مجاز غیبت هم می تونی بکنی :)))

3 2

شرکت پافکو

به طرح درس کلاس مجازی مربوط و این که استاد آن چه قوانینی را برای آن دوره آموزش آنلاین در نظر گرفته اند بستگی دارد.
البته قطعا حضور شما در کلاس درس، برای یادگیری خودتان مفید است و توصیه می شود که کلاس مجازی نیز مانند سایر کلاس ها شرکت کنید.

3 2

مهدی

با سلام.من با گوشی اندرویدیم هر کاری می کنم نمی تونم وارد کلاس های آنلاین بشم.همه افزونه های لازم رو هم نصب کردم ولی باز هم اون صفحه ای که باید به عنوان مهمان انتخاب کنم نمیاد.آیا باید تو گوشی کار دیگه ای هم انجام بدم تا بتونم با گوشی وصل بشم؟

6 3

وحدت

درود و سلام
لطفا درباره اجاره کلاس مجازی اطلاعاتی را در اختیارم بگذارید ممنون

4 1

داود

سلام
اجاره کلاس مجازی به چه صورتی هست؟

5 2

امید احمدی

با سلام میتونین از طریق این لینک زیر کلاس های مورد نظرتون با توجه به تعداد کاربر و تعداد روز اجاره و استفاده کنین
https://pafcoerp.com/-adobeconnect

0 0

شایان

آیا در برگزاری کلاس آنلاین می توانیم محدودیت زمان و تاریخ برگزاری را تنظیم نماییم ؟

7 2

شرکت پافکو

بله در هنگام تعریف کلاس آنلاین می توانیم تاریخ برگزاری دوره و مدت زمان برگزاری آن را تعریف نماییم و سیستم هم بر اساس تعریف های انجام شده برگزاری جلسات را مدیریت می نماید

4 1

محمدی

به نظر شما آیا می توانیم با نرم افزار ال ام اس، مدرسه مجازی خودمان را راه اندازی کنیم؟

7 2

بهمن باصری

دوست عزیز منظورتان از "مدرسه مجازی چیست". اگر منظور شما "راه اندازی سایت آموزش مجازی" و متعاقباً "برگزاری کلاس آنلاین" در "سامانه یادگیری الکترونیکی" (e-Learning System) از طریق "نرم افزارهای آموزش مجازی" و "سیستم آموزش الکترونیکی" می باشد، پاسخ سوال شما مثبت است. سیستمهای یکپارچه "نرم افزار آموزشگاه" (School Software) تولید شده در شرکت پافکو، این امکان را به شما می دهد تا از طریق "نرم افزار ثبت نام آموزشگاه" اقدام به مدیریت امور مربوط به مدرسه مجازی (Virtual School) خودتان نمایید و تمامی امور را به خوبی اجرا و کنترل کنید از جمله: برگزاری "آزمون آنلاین" (Online Exam)، اجرای موفق "یادگیری الکترونیکی" (e-Learning)، پیاده سازی "آموزش الکترونیک به زبان ساده"، "برگزاری کلاس آنلاین"، "تولید محتوای الکترونیکی"، برطرف کردن "چالش های آموزش مجازی" و برگزاری "کلاس زنده مجازی" (Virtual Live Class). در صورت تمایل به گرفتن اطلاعات بیشتر از مشاوره رایگان ما بهره مند گردید.

6 1

امید

بله، نرم افزار برگزاری کلاس مجازی امکان برگزاری انواع جلسات آنلاین را برایتان ایجاد می کند انجام دادم که میگم

6 1

سهراب

مزایای استفاده از ویدیو کنفرانس چیست؟

6 1

شرکت پافکو

آقا سهراب در جواب سوال شما عرض می کنم این مزایا شامل مواردی است از جمله: باعث کاهش هزینه هایی آشکار و پنهانی از قبیل هزینه های سرسام آور جابجایی و از دست دادن بخش قابل توجهی از زمان، نیرو و بازده کاری و فکری افراد میگردد. با ویدیو کنفرانس دیگر نیاز نیست دفتر خودرا ترک کنید در دهه ۱۹۹۰ ویدئو کنفرانس افزایش قابل توجهی در بهره وری برای شرکت های آمریکایی داشت. ما معتقدیم که استفاده از ویدیو کنفرانس میتواند بهره وری خیلی خوبی داشته باشد به دلیل این که شما قادر خواهید بود تماس نزدیک با مشتریان خود را حفظ کنید. این نزدیکی منجر به ایده های جدید در مورد چگونگی سرعت بخشیدن به توسعه محصولات و خدمات جدید می شود. با استفاده از این تکنولوژی در سالن کنفرانس می توانید با همکاران دیگه خود در سر تا سر جهان به صورت تصوری رتباط داشته باشید.

6 1

شفیعی

سلام
اجاره کلاس مجازی یا سرویس وب کنفرانس هم شما ارایه می کنید؟

5 1

سهراب

کلاس مجازی از نظر شما چه فضایی تلقی می شه؟

5 1

امید

کلاس مجازی به فضایی میگن که تحت نرم افزار وب کنفرانس تحت وب و در بستر اینترنت ارتباط بین چندین کاربر را به اسانی فراهم می کنه

5 1

مجتهدی

سلام
نرم افزار برگزاری کلاس مجازی و یا اجاره کلاس مجازی یا جلسات آنلاین پافکو با چه ابزاری ارایه می نمایید؟
ایا از نرم افزار وب کنفرانس ادوبی کانکت استفاده می کنید اگر اینطور است.
ایا این سیستم با سامانه مدیریت آموزش یادگیری الکترونیکی lms بصورت یکپارچه است یا بصورت جدا از هم ارایه می شود؟ در پایان از سایت lms خوب و پر محتوایتان تشکر می کنم

6 2

علیمردانی

سلام
یک سوال دارم ممنون می شم پاسخ بدید، نحوه استفاده از دروس سيستم آموزش مجازي به صورت مستمع آزاد چگونه است؟

7 0

شرکت پافکو

درود
جناب علیمردانی
جهت شرکت در دروس سیستم آموزش مجازی LMS با سادگی میتوانید بعنوان یک کاربر ناشناس وارد سیستم LMS شود و از جلسه انلاین یا کلاس مجازی بهره ببرید

6 0

مهدی

سلام برای خرید نرم افزار آموزش مجازی یا lms چه نکاتی رو باید در نظر بگیرم و آیا از وب کنفرانش و lms شما به شکل هم زمان میشه استفاده کرد؟ لطفا قیمت تمام شده نرم افزار وب کنفرانس رو هم بگید.

6 0

شرکت پافکو

با سلام
اقا مهدی عزیز
ما در لیست مقالات خرید نرم افزار آموزش مجازی LMS یک مقاله خوب با عنوان "13 نکته کلیدی برای خرید نرم افزار آموزش مجازی " داریم لطفا این مقاله را مطالعه نمایید ضمنا نرم افزار LMS را بصورت همزمان با نرم افزار وب کنفرانس میتوانید استفاده کنید در مورد قیمت تمام شده نرم افزار وب کنفرانس بستگی داره چند نفر بخواهند بصورت همزمان جسه انلاین داشته باشند. موفق باشید

6 0

رضاس

سلام
با تشکر از مقاله مفیدتون
من قبلا تجربه استفاده از جلسات آنلاین یا همون Web Conference رو داشتم ، به شدت باعث کم شدن هزینه ها و صرفه جویی در زمان و تسهیل در برپا کردن جلسان بدون تشریفات میشه .
هزینه نرم افزار LMS شرکت شما چقدره ؟


متشکر

5 0

شرکت پافکو

سلام . لطفا برای دریافت هزینه نرم افزار LMS با بخش فروش شرکت به شماره 41986 تماس بگیرید.

4 0

منصور

سلام
برگزاری کلاس مجازی خیلی ارزونتر از کلاس حضوری در می یاد من الان با وب کنفرانس ادوبی تدریس انلاین دارم و خیلی هم راضی هستم دانشجوها هم راضی ترن

6 0

محمد بیگلری

سلام وقت بخیر دوست عزیز ما برای یک استاد زبان کلاس هوشمند کار کردیم الان درخواست اجرای کلاس های غیر حظوری و مجازی داره کلاس بصورت خصوصی هستش نهایت شاید دو نفر بخوان انلاین باشن میخوام بدونم نیاز به چی داره برای اجرا و چقدر هزینه داره ؟ایا نیاز به طراحی وب سایت هم داره...ممنونم میشم بتونم باهاتون مکالمه کنم شماره تماس بنده ۰۹۱۱۸۸۰۵۴۵۰ تا ازتون کمک بگیرم..تشکر

4 0

امید

با عرض سلام و وقت بخیر
من میخوام برای آموزشگاهم نرم افزار آموزش مجازی LMS بخرم،میخواستم بدونم تا چه میزان دانشجو میشه پذیرش کرد ؟
و تعداد دانشجویان بر قیمت تفاوت دارد؟

7 0

شرکت پافکو

درود اقای امید عزیز شرکت ما برای یک آموزشگاه کلیه نرم افزارهای مورد نیاز را دارد و سیستم مدیریت آموزش الکترونیکی (lms) یکی ار آنهاست تعداد دانشجو هم محدویت نداره و در مورد قیمت سیستم LMS و نرم افزار وب کنفرانس با واحد فروش تماس بگیرید سپاسگزارم

5 1

زرچین

با سلام
برای تدریس آنلاین ریاضی باید چه کار کنم و چه امکانات و نرم افزاری نیاز هست.
آیا فقط با گوشی هوشمند هم امکان برگزاری کلاس آنلاین هست؟

3 1

گل بهر

با سلام
ایا نرم افزار برگزاری کلاس مجازی با همان نرم افزار ال ام اس( lms) در ارتباط هستن؟ یعنی اگر کسی در کلاس مجازی یا وب کنفرانس غیبت کند در نرم افزار lms ثبت می گردد؟
با تشکر

5 0

شرکت پافکو

درود سرکار خانم گل بهار نرم افزار برگزاری کلاس مجازی یا وب کنفرانس با سیستم مدیریت آموزش الکترونیکی (lms) یکپارچه هستند سپاسگزارم

4 0

مهدی

با سلام،
قیمت آموزش مجازی برای یک کلاس مجازی و 100 نفر کاربر با نرم افزار آموزش مجازی شما به صورت اجاره ای جقدر تموم میشه
با تشکر از سایت خوب شما.

5 0

شرکت پافکو

درود اقای مهدی عزیز قیمت آموزش مجازی LMS را از واحد فروش استعلام کنید امکان ارایه نرم افزار LMS بصورت اجاره یا سرویس هم وجود دارد از لطف شما متقابلا سپاسگزاریم

3 1

علی

از انبوه مقالات خوب سایت شما در حوزه آموزش مجازی و یادگیری الکترونیکی استفاده زیادی بردم از شرکت پافکو نشکر می کتم

6 0

شرکت پافکو

با سلام
شرکت پافکو متقابلا از لطف شما تشکر و قدردانی می نماید و این را وظیفه خود می داند

5 0

شرکت پافکو

با تشکر از دیدگاه شما، با عضویت در سایت پافکو می توان به راحتی تمامی مقالات به روز در حوزه نرم افزار آموزش مجازی LMS ، را از طریق ایمیل دریافت کنید.

5 0

شرکت پافکو

درود
مقالات جدید در حوزه نرم افزار وب کنفرانس web conference در راه است متقابلا از شما تشکر می نماییم

5 0

شرکت پافکو

درود
علی آقای عزیز از لطف شما تشکر می کنیم بزودی مقالات جدیدی در حوزه سیستم مدیریت آموزش الکترونیکی (lms) روی سایت بارگزاری خواهد شد مخصوصا نرم افزار اموزش از راه دور در سال 2018 موفق باشید

5 0

نظر شما

ایمیل شما نشر نخواهد شد.فیلد های ضروری با * نشانه گذاری شده است.

تصویر امنیتی Refresh Icon

لطفا از قرار دادن متن بصورت فینگلیش خودداری نمایید با تشکر

پیام شما بعد از بررسی نمایش داده خواهد شد

نظر خود را بنویسید