مقالات نرم افزار آموزش مجازی

نرم افزار وب کنفرانس ادوبی کانکت Adobe Connect چیست ؟

نرم افزار وب کنفرانس ادوبی کانکت Adobe Connect چیست
اکنون بیش از هر زمان دیگری، مردم به همکاری موثر با همکاران، شرکا و مشتریان - در سراسر جهان و از طریق تمام  دستگاه ها نیاز دارند. به دلیل بالا رفتن نیاز به برگزاری کلاس های مجازی آنلاین با نرم افزار Adobe Connect ادوبی کانکت و برگزاری جلسات آنلاین سایت های آموزش مجازی روز به روز افزایش چشمگیری داشته است بطوریکه در ابزار گوگل ترند به عنوان 10 ترند برتر در  حوزه برگزاری کلاس آنلاین، نرم افزار Adobe connect  ادوبی کانکت را شناسایی کرده است
نرم افزار وب کنفرانس ادوبی کانکت Adobe Connect چیست ؟

بسیاری از دانشگاه‌های معتبر داخلی و خارجی از ادوبی کانکت استفاده می‌کنند. با پافکو سرویس ادوبی کانکت را رایگان تست کنید:

ادوبی کانکت

 
نرم افزار وب کنفرانس ادوبی کانکت Adobe Connect چیست ؟
وب کنفرانس با نرم افزار  Adobe Connect ادوبی کانکت

پیش از آنکه کرونا حوزه آموزش را زیر و رو کند نیز استفاده از جلسات مجازی با  نرم افزار Adobe connect ادوبی کانکت، یادگیری مجازی و نرم افزار برگزاری اموزش انلاین بسیار پرکاربرد شده بود. دلیل آن می‌تواند عدم توانایی بخش وسیعی از جامعه هدف آموزشگاه ها، برای مراجعه حضوری به آموزشگاه و استفاده از دوره های آموزشی باشد. به همین دلیل آموزش آنلاین و داشتن یک سایت آموزش از راه دور و کلاس آنلاین، به یکی از نیازمندی های جدی موسسات آموزشی تبدیل شده است. این موضوع بیشتر برای افزایش حاشیه سود، مدنظر مدیران آموزش قرار گرفته است. آن ها با استفاده از نرم افزار Adobe connect ادوبی کانکت و  سامانه lms می‌توانند با هزینه پایین‌تری به جامعه هدف وسیع تری دسترسی پیدا کنند. این موضوع با ایجاد زیرساخت راحت‌تر برای دانشپذیران جهت شرکت در دوره های آموزشی می تواند آموزشگاه را به کسب درآمد بیشتر نزدیک کند.

حتی موضوع ارزیابی و ازمون انلاین نیز علی رغم اینکه به اندازه ال ام اس و نرم افزار ویدئو کنفرانس تحت وب ( نرم افزار Adobe connect )، شناخته شده نیست اما نسبت به گذشته کاربرد بیشتری پیدا کرده است. متقاضیان آموزش غیرحضوری یا آموزش از راه دور اکنون با سایت lms و نرم افزار وب کنفرانس، یا نرم افزار Adobe connect ادوبی کانکت به راحتی می توانند از مزایای آزمون انلاین و اموزش انلاین بهره مند گردند.

نرم افزار Adobe connect یا نرم افزار جلسات آنلاین (وب کنفرانس) به شما این امکان را می دهد تا توسط اینترنت و با یک صفحه وب، جلسات، کلاس مجازی و یا کنفرانس های آنلاین خود را صرف نظر از اینکه در کجای ایران یا دنیا قرار دارید، تشکیل دهید. نرم افزار  وب کنفرانس Adobe Connect ادوبی کانکت از معدود سیستم هایی است که خود را با شرایط اینترنت تطبیق می دهد. در این سیستم برای برقراری ارتباط، داده ها بصورت رمز فشرده از طریق اینترنت به مقصد ارسال می شوند. این داده ها بگونه ای ارسال شده تا سرعت ارتباط بر اساس سرعت اینترنت کاربر تنظیم گردد. بنابراین کاربران با سرعتهای پایین مانند سرعت اتصال با مودم و خط تلفن به راحتی میتوان از این سرویس استفاده کرد.

نرم افزار وب کنفرانس ادوبی کانکت Adobe Connect چیست ؟
نرم افزار وب کنفرانس یا نرم افزار Adobe Connect ادوبی کانکت

وب کنفرانس ادوبی یا نرم افزار Adobe connect چیست؟

به خاطر بالا رفتن سرعت اینترنت خانگی ، ویدیو کنفرانس جای خود را به وب کنفرانس داده است.

در نرم افزار Adobe connect ادوبی کانکت یا وب کنفرانس ادوبی کانکت دیگر نیازی به تجهیزات سخت افزار گران قیمت، IP  اختصاصی برای کاربر، پهنای باند بالا و محدودیت شرکت کنندگان وجود ندارد. این مزیت ها باعث شده است که وب کنفرانس بصورت جدی در بازار کنفرانس تصویری مطرح و تجهیزات جانبی و برنامه های قدرتمندی از آن معرفی گردد.


دقت کنید که روش‌های مختلفی برای ایجاد شبکه وب کنفرانس وجود دارد. نرم افزار های زیادی هم تا بحال به بازار معرفی شده اند. اما تعدادی کمی از این نرم افزار ها قادر به ارائه برقراری ارتباط با کیفیتی قابل قبول می باشند. برای برقراری ارتباط، نرم‌افزار داده ها را بصورت رمز های فشرده از طریق اینترنت به مقصد ارسال می‌کند. این داده‌ها بگونه‌ای بهینه تنظیم می گردند که سرعت ارتباط بر اساس سرعت اینترنت کاربر تنظیم می شود. بنابراین نیاز به سرعت کمتری نسبت به کنفرانس های سخت افزاری اند.


ویژگی های نرم افزار وب کنفرانس Adobe Connect ادوبی کانکت

نرم افزار وب کنفرانس Adobe Connect از  سیستم هایی است که  قابل بهره‌برداری توسط موسسات علمی و آموزشی داخلی است. با توجه به سرعت پایین اینترنت خانگی در کشور از نگرانی‌های بزرگ برگزاری کنفرانس های تصویری است. اما نرم افزار Adobe Connect ادبی کانکت این مشکل را برطرف کرده است.

سیستم و نرم افزار ادوبی کانکت Adobe Connect قابلیت های زیر را دارد:

 • نرم افزار Adobe connect ادوبی کانکت قابلیت راه اندازی و پیاده سازی وبینار webinar
 • قابلیت مدیریت کاربران و شرکت کنندگان در وب کنفرانس
 • نرم افزار  ادوبیAdobe connect قابلیت آپلود کردن تصاویر و نمایش آنها
 • نرم افزار Adobe connect قابلیت آپلود کردن و نمایش PowerPoint
 • دارای تخته وایت برد جهت نوشتن بر روی آن و نمایش به بقیه
 • قابلیت چت کردن با همگی و یا فردی از شرکت کنندگان در وب کنفرانس
 • نرم افزار Adobe connect قابلیت کنفرانس صوتی جهت آموزش مجازی
 • نرم افزار Adobe connect قابلیت کنفرانس تصویری جهت آموزش مجازی
 • قابلیت به اشتراک گذاشتن صفحه کامپیوتر شخصی برای بقیه
 • قابلیت ضبط کنفرانس ها و به اشتراک گذاشتن فایل مربوطه
 • قابلیت چیدمان صفحه بصورت های دلخواه
 • نرم افزار Adobe connect قابلیت گذاشتن لینک در صفحه
 • قابلیت برگزاری نظر سنجی جهت دریافت نظرات شرکت کننده ها

نرم افزار وب کنفرانس ادوبی کانکت Adobe Connect چیست ؟
وب کنفرانس با نرم افزار Adobe Connect ادوبی کانکت

دانلود ادوبی کانکت

استفاده از نرم افزار ادوبی کانکت در نرم افزار آموزش مجازی LMS

جهت برگزاری کلاس بصورت مجازی از دو سیستم می توان استفاده نمود.
الف) ویدیو کنفرانس
ب) نرم افزار وب کنفرانس


ویدیو کنفرانس بدلیل محدود بودن در نقاط اتصال و بالا بودن هزینه آن، در خدمات نرم افزار آموزش مجازی LMS کمتر استفاده شده و فقط در موارد معدودی کاربرد دارد.
اما نرم افزار و سیستم وب کنفرانس جهت رسیدن به این مهم استفاده می شود. بوسیله این سیستم، معنای حقیقی آموزش مجازی شکل می گیرد. با تعیین زمان، دانشجو از هر کجای دنیا به سیستم متصل شده و در کلاس حضور می یابد. استاد نیز با استفاده از اسناد از پیش آماده شده ماننده Power Point، تصاویر و نوشته های مورد نظر خود و همچنین با نوشتن بر روی تخته white-board مجازی برنامه، کلاس را با بالاترین کیفیت مدیریت می کند. در این میان کلاس نیز همزمان ضبط شده و بعد از اتمام کلاس در اختیار دانشجویان قرار داده می شود. مزایای استفاده از کلاس مجازی با نرم افزار Adobe connect ادبی کانکت بصورت وب کنفرانس زیاد می باشد ولی همین کافی است که بدانید، بدون تعریف چنین سیستمی در سامانه آموزش مجازی، امر آموزش بصورت کامل صورت نخواهد گرفت.


کاربری آسان سیستم و نرم افزار ادوبی کانکت Adobe connect برای استاد و دانشپذیر

نرم افزار و سیستم وب کنفرانس Adobe Connect به صورتی است که استفاده و کار با آن ساده و روان می باشد. با وارد کردن آدرس اینترنتی آن و داشتن اجازه ورود به برنامه، شما قادر به شرکت در کلاس می باشید. در کلاس افراد گوناگونی با محدودیت های مشخص تعیین شده اند. ناظران نرم افزار نیز قادر به شرکت در کلاس و بررسی مشکلات مربوطه می باشند. اجازه صحبت و نوشتن در کلاس بوسیله استاد کلاس داده شده و دانشجویان با توجه به این امر، در کلاس قادر به شرکت در بخش های مختلف آن می باشند. نظم کلاس کاملا حفظ شده و در هر زمان قادر به مدیریت بخش های مختلف با توجه به نوع نیاز کلاس می باشید. مثلا در لحظه ای می خواهید تخته سفید white-board در ادوبی کانکت Adobe connect نمایش داده شود و در لحظه ای دیگر می خواهید تصویری جهت تدریس نمایش داده شود. همه این موارد، با استفاده از ابزارهای برنامه قابل مدیریت می باشند. با ابزار مختلف برنامه قادر به بزرگ و کوچک کردن بخش های مختلف برنامه می باشید. بصورت خلاصه برنامه ادوبی کانکت Adobe connectکامل و تمامی نیاز های آموزش را برطرف می کند. در کنار این کامل بودن برنامه، کار با آن ساده و روان و قابل درک است.


میزبان سخت افزاری یا هاست نرم افزار Adobe Connect ادوبی کانکت

میزبان نرم افزار نقش تعیین کننده ای در کارکرد نرم افزار بازی می کند. از فاکتورهای تعیین کننده سرعت نرم افزار، میزبان آن می باشد. در صورت ضعف امنیتی میزبان، هر لحظه ممکن است اطلاعات سیستم در دسترس افراد غیر مجاز بوده که این خود عواقب بدی را بدنبال دارد. فاکتورهای انتخاب یک میزبان خوب در زیر آورده شده است؛
الف) تعهد
ب) امنیت
ج) کیفیت
د) سرعت


در تعریف آموزش آنلاین تعهد با سابقه مترادف است. امنیت سیستم نیز خیلی مهم می باشد. در حال حاضر سرویس های ارزان قیمتی در بازار ارائه می شوند که از نظر امنیتی کاملا ضعیف اند (خبرهای گوناگون هک شدن پورتال های بزرگ دولتی-خصوصی را بررسی کنید). در ضمن اطلاعات شما در سیستم هم برای کاربران و خود شما مهم بوده و دوست ندارید که توسط افراد ناشناس به سرقت رفته و در جایی دیگر مورد استفاده قرار گیرند. کیفیت بالا نیز باعث کم شدن خطاها و UPTIME بودن سرور شما است. سرعت هم که به سرویس شما معنا بخشیده و باعث رضایت کاربران از سرویس است. تمامی این موارد با هم لازمه یک میزبان خوب است.


امکانات و قابلیت ها نرم افزار ادوبی کانکت Adobe connect یا نرم افزار وب کنفرانس web conference

 • نرم افزار Adobe connect نیاز به تجهیزات سخت افزاری گران قیمت که معمولا برای ویدئو کنفرانس  است را لازم ندارد
 • ارسال اتوماتیک دعوت نامه به اساتید و دانشجویان
 • تنظیم آدرس هر کلاس برای امنیت بیشتر nv ادوبی کانکت Adobe connect
 • ایجاد دسترسی به فراگیران مهمان برای ورود به کلاس با اجازه استاد
 • نرم افزار Adobe connect امکان ارسال پیام خصوصی بین مدیر و کاربران وجود دارد
 • دسترسی بوسیله کامپیوتر ، تبلت و تلفن های همراه
 • عدم محدودیت در تعداد کلاس ها و کاربران در ادوبی کانکت Adobe connect
 • ارتباط بین اعضا به صورت تصویری، صوتی و یا نوشتاری(چت)
 • آپلود و نمایش فایل های پاورپوینت، فلش، تصاویر و …
 • قابلیت به اشتراک گذاری فایل ها و صفحه دسکتاپ مدرس
 • امکان استفاده از چندین تخته سفید (white board) با موضوعات مختلف برای یک جلسه
 • قابلیت مدیریت کاربران و شرکت کنندگان در وب کنفرانس
 • برگزاری نظر سنجی و رای گیری جهت دریافت نظرات شرکت کننده ها
 • امکان ساخت جلسات آنلاین و کنفرانس های آنلاین از سامانه یادگیری الکترونیکی
 • امکان تعریف فراگیران و مدیران کلاس آنلاین در سامانه یادگیری الکترونیکی
 • ادر نرم افزار Adobe connect  ادوبی کانکت مکان ضبط جلسات و گرفتن بازخورد در سامانه یادگیری الکترونیکی
 • در ادوبی کانکت adobe connect مشاهده لیست کاربران حاضر ( حضور و غیاب ) آزمون در سامانه یادگیری الکترونیکی
نرم افزار وب کنفرانس ادوبی کانکت Adobe Connect چیست ؟
 برگزاری وب کنفرانس با  نرم افزار Adobe Connect ادوبی کانکت

امکانات متنوعی در یکنرم افزار Adobe connect ادوبی کانکت با نرم افزار برگزاری جلسات online وجود دارد که حتی همواره برای انتخاب بهترین نرم افزار ویدئو کنفرانس هم مطرح بوده است. بطور مثال:

 • امکان به اشتراک گذاری صفحه نمایش و وصفحه اسلایدها در نرم افزار وب کنفرانس
 • امکان نمایش تصویر مدرس در نرم افزار وبینار ادوبی کانکت Adobe connect 
 • در نرم افزار ادوبی کانکت Adobe connectt امکان پخش صدای مدرس در سایت وبینار
 • امکان نمایش متن نوشته شده مدرس در سیستم آموزش آنلاین
 • امکان چت اختصاصی در نرم افزار برگزاری جلسات آنلاین
 • پخش فایلهای صوتی از طریق سیستم مدیریت وب کنفرانس
 • امکان مجوز به شرکت کنندگان برای پرسیدن سوال هایشان در یک نرم افزار برگزاری کلاس مجازی

در ذیل مزایای وب کنفرانس  یا نرم افزار Adobe connect ادوب کانکت بررسی می گردد :

 • حذف هزینه های مربوط به رفت و آمد از طریق آموزش از راه دور 
 • امکان شرکت در جلسات از راه دور
 • تسهیل دورکاری در سازمان ها و شرکت ها
 • صرفه جویی در زمان برای حضور در محل برگزاری
 • عدم محدودیت در ظرفیت محل برگزاری  با بهره گیری از ظرفیت بی پایان سیستم و نرم افزار Adobe connect ادوبی کانکت

تفاوت‌های مهم بین این دو را تشریح می‌کنم:

وب کنفرانس:

وب کنفرانس ممکن است یک سرویس آنلاین ساده با قابلیت‌های اصلی برگزاری جلسات مجازی باشد.

Adobe Connect:

Adobe Connect از امکاناتی مانند ویدئو کنفرانس، فرمت‌های چندرسانه‌ای، اشتراک صفحه نمایش، تعاملات بین فردی و گروهی، و امکانات مدیریتی پیشرفته حمایت می‌کند.

Adobe Connect بر روی اشتراک اختصاصی بر اساس نیاز مشتریان عرضه می‌شود و ارائه اطلاعات تقنینی و فنی دقیق‌تری دارد.

اما نرم افزار Adobe connect یا وب کنفرانس ادوبی کانکت که با یک سرویس ویینار برگزار می گردد نیز مثل هر خدمات دیگری معایبی هم دارد:

از جمله اینکه ارتباط فرد به فرد وجود ندارد، خیلی راحت نمی‌شود در یک ویدئو کنفرانس تحت وب و یا وب کنفرانس adobe connect ادوب کانکت  بازخورد گرفت.

دوم اینکه ممکن است اینترنت در هنگام استفاده از ویدیو کنفرانس تحت وب  و یا یکی از نرم افزار های وب کنفرانس قطع شود که البته این مساله در کشورهای پیشرفته خیلی پررنگ نیست. لیکن در نرم افزار ویدئو کنفراس adobe و حتی نرم افزار وب کنفرانس رایگان جلسات ضبط می گردد و افراد می توانند اقدام به دانلود رایگان نرم افزار وب کنفرانس نمایند.

 در مقایسه مزایا و معایب آموزش از راه دور حتی مشکل عدم پشتیبانی از برخی سیستمها به زبان فارسی هم با خلاقیت قابل مدیریت هست و به مرور که تکنولوژی رشد کره است این نقیصه نیز تا حد زیادی رفع شده است.

بعضی از برگزار کنندگان ترجیح می دهند به جای خرید نرم افزار، به اجاره سرویس کلاس مجازی بهره ببرند، پافکو برای این عزیزان نیز خدمات ویژه ای را آماده کرده است. اکنون شما به راحتی می توانید با توجه به نیاز ها و محدودیت بودجه ای که دارید از میان پلان های مختلف اجاره کلاس آنلاین پافکو، پکیج مناسب خود را انتخاب کرده و در لحظه اقدام به خرید آنلاین آن کنید. کلاس شما درست بعد از خرید در اختیارتان خواهد بود. برای مشاهده پکیج های اجاره نرم افزار وب کنفرانس و کلاس مجازی ادوبی کانکت Adobe connect روی دکمه زیر کلیک کنید.

صفحه قیمت های اجاره کلاس مجازی

 برخی هم بدنبال نرم افزار کلاس مجازی رایگان و یا تهیه وب کنفرانس رایگان هستند. برای این دوستان نیز نسخه رایگان و غیرپولی نرم افزار Adobe Connect  ادوبی کانکت در دسترس است که می توان از امکانات آن بهره مند شند. البته امکانات نسخه رایگان نرم افزار Adobe connect ادوبی کانکت محدود می باشد.

ابزار مورد نیاز برای شرکت در یک آموزش آنلاین در بستر ادوبی کانکت چیست؟

بسته به شرکت ارائه دهنده خدمات نرم افزار ویدیو کنفرانس یا نرم افزار adobe connect ادوبی کانکت ، ممکن است ابزارهای متفاوتی مورد نیاز باشد، لیکن معمولا آن چیزی که در وبینارها متداول هست، موارد زیر می باشد:

1) جهت برگزاری کلاس مجازی با نرم افزار Adobe connect ادوبی کانکت به  یک کامپیوتر یا یک تلفن هوشمند و یا یک تبلت مورد نیاز است.

2) برای برگزاری کلاس آنلاین با نرم افزار Adobe connect ادوبی کانکت ترجیجاٌ یک اینترنت پرسرعت ویا اینکه حداقل سرعتش ۲۵۶ واقعی(اختصاصی) باشد. به واسطه همین سرعت امکان مشاهده تصویر و اسلایدها بصورت خیلی واضح و عالی میسر خواهد بود.

3) نرم افزار Adobe connect ادوبی کانکت به یک بلندگو و میکروفن نیز مورد نیاز است. البته میکروفن زمانی که لازم باشد تا شرکت کننده صحبت کند مورد استفاده قرار می گیرد، هرچند که در بسیاری از کلاس ها این فرصت اصلا وجود ندارد و شرکت کنندگان فقط نیاز به یک اسپیکر یا بلندگو خواهند داشت. توصیه می کنم از هدست برای برگزاری کلاس آنلاین با برنامه ادوبی کانکت استفاده کنید

شرکت پافکو ارائه دهنده نرم افزار وب کنفرانس، جدیدترین نسخه نرم افزار ادوبی کانکت، یعنی نرم افزار Adobe connect ادوبی کانکت 11 را ارائه می‌دهد. برای دریافت نسخه دمو یا مشاوره رایگان و راهنمایی بیشتر در خصوص سرویس کلاس مجازی بر روی کلید زیر کلیک کرده و فرم مشاوره رایگان را پر کنید.

نرم افزار وب کنفرانس ادوبی کانکت Adobe Connect چیست ؟

ما دانش و بستر لازم برای افزایش کیفیت آموزش‌های شما را داریم. برای مشاوره رایگان، همین الان با ما تماس بگیرید.

دریافت مشاوره رایگان

021-41986000 داخلی 116

سوالات متداول

 1. دانلود و نصب ادوبی کانکت به چه صورت است؟

  دانلود و نصب ادوبی کانکت در آدرس زیر به طور کامل توضیح داده شده است: https://pafcoerp.com/-get-started-adobe-connect
 2. راهنمای استفاده از نرم افزار connect را از کجا پیدا کنم؟

  شرکت پافکو راهنمای ادوبی کانکت را به صورت جامع تولید و منتشر کرده است، به لینک زیر مراجعه نمایید: https://pafcoerp.com/-adobe-connect-learn-center
نظرات کاربران
عابدی

نرم افزار ادوبی هم خوبی داره هم بدی خوبیش اینه از سرور زیاد استفاده نمیکنه
بدیش این هست که فارسی نمیشه تایپ کرد

0 0

محسنی

ممنونم از مقاله خوبتون اطلاعات مفیدی از نرم افزار وب کنفرانس گرفتم البته کامنت ها هم مفید بود برای من :)

0 0

مرندی

نرم افزار وب کنفرانس روی سیستم عامل ها نصب میشه

1 0

دانشجو

سلام
به چه نحوی میشه فایل پی دی افی رو که استاد در سامانه آپلود کرده برای خودش دانلود کرد ؟

1 0

دانشجو

سلام ادوب کانکت نرم افزار خوبیه فقط تنها مشکلی که داره اینه توی چت نمیشه (ی) رو تایپ کرد وقتی تایپ میکنی جمله رو برعکس میکنه اگر با لپ تاپ یا کامپیوتر وارد شدید حتما از شیفت و x استفاده کنید بعد (ی) رو بزنید = همزمان اینکارو انجام بدید.
اگر کسی راه حل بهتری سراغ داره حتما بگید

3 0

محمد

نمیدونستم ادوبی کانکت قابلیت ارسال دعوت نامه به اساتید رو هم داره، جالب بود برام

2 0

سام

سلام
تعریف ادوبی کانکت را بصورت زیر میتونیم انجام دهیم یک نرم افزار تخصصی برای برگزاری جلسات آنلاین با انعطاف پذیری بسیار بالا

2 0

جعفری

درود
البته به حالت‌های مختلفی در ادوبی کانکت میشه کلاس برگزار کرد مانند کلاس، وب کنفرانس یا میتینگ

1 0

فاطمه سهرابی

خوبی نرم افزار ادوبی کانکت اینه که امکان ادغام با سایر نرم افزار ها رو داره

1 0

چمستانی

سلام
به نظر من ادوبی کانکت شاید بهترین نرم افزار کلاس مجازی در حال حاضر در ایران باشه

3 0

مدیر سیستم

سلام
adobe connect بدون شک یکی از بهترین ها است و در جهان نرم افزار بسیار گران قیمتی محسوب می شود

3 0

خدایی

سلام
واقعا ادوبی چیست؟ و چرا ادوبی کانکت توی دانشگاه های بزرگ اینقدر استقبال شده ، دانشگاه تهران، بهشتی ، امیر کبیر ، علم
و صنعت و ....

4 0

رها

سلام
در پاسخ به سوال شما که اوبی کانکت چیست باید عرض کنم لاگچریترین و قوی ترین محصول با امکانات بالاست در برگزاری وب کنفرانس است البته بشدت گران! اگر به سایت اصلی adobeconnect.com سری بزنید متوجه خواهید شد

2 0

ثانی

سلام
adobe connect نرم افزار اول برای کلاس مجازیه! با امکانات کسترده

1 0

الهام

الان بخوام برای برگزاری کلاس آنلاین از این نرم افزار ادوبی کانکت استفاده کنم حداقل سرعت نتم چقدر باشه که به مشکل برنخورم؟ و اینکه یک کلاس یک ساعته چقدر حجم اینترنت مصرف میکنه؟

4 0

یوسف

سلام
در ادوبی کانکت مصرف اینترنت به شکل بسیار حرفه ای مدیریت میشه یعنی اگر اینترنت شما ضعیف بشه ادوب سعی میکنه تصاویر را با مینیم کیفیت به رویت شما برسونه ولی من به تجربه خودم برای استاد 1m اینترنت اختصاصی ارا پیشنهاد می کنم مصرف نت یک ساعته هم بستگی داره به اینکه شما در ادوبی کانکت چه چیزهایی میخواهید به اشتراک بزارید داره مثلا وبکم بشدت مصرف پهنای باند اینترنت را زیاد میکنه یا به اشتراک گزاری فیلم هم همینطور است

2 0

یاور

سلام
با نظر شما در مورد مصرف پهنای باند ادوب کانکت موافقم🌍

1 0

عرشیا

اونو نمیدونم ولی بنظر من یکی از بهترین نرم افزار های برگزاری کلاس یا جلسه هست

0 0

مشرفی زاده

سلام
نسخه ویندوز برنامه adobe connect برای مدرس ها خیلی بهتر از افزونه add in هست. حتما نصب کنید.

3 0

مدیر سیستم

درود
با نصب نسخه ادوبی کانکت ویندوز در واقع کاربر از اپلیکیشن استفاده می کنه که اگر دائما از میخواهید از ادوب استفاده کنید واقعا کاربردیه

3 0

مرادی

سلام
خدا رحمت کنه بنیانگذار شرکت ادوبی کانکت را ، ایشون فوت کرد ولی با تولید این نرم عالی به جهانی خدمت بزرگی کرد

5 0

متقی

درود
بنیانگذار نرم افزار ادوبی کانکت خودش هم فکر نمی کرد با اومدن کرونا چه خدمتی به جهان کرد روحش شاد

2 1

شین

نرم افزاره میتونی باهاش جلسه مجازی بزاری
وب کنفرانس (کلاس مجازی) ادوبی کانکت adobe connect

1 0

امید

سلام
نرم افزار ادوبی کانکت نسخه تحت ویندوز هم داره که به راحتی میتونید از روی سایت ادوبی دانلود کنید

2 1

مسعود

سلام
ادوبی کانکت چیست؟؟؟ یک نرم افزار امریکایی برای برگزاری کلاس انلاین که کارش درسته

4 0

جاوید

سلام
ادوبی کانکت یک نرم افزار فوق لاکچری در دنیا محسوب میشه ولی در ایران چون نرم افزار ادوبی کانکت کرک استفاده میشه فراگیر شده ، ولی کلا نرم افزار بسیار گرونی درخارج از ایران است

4 0

نارنین

سلام
امروز با بوجود آمدن شهرهای بسیار پیشرفته و تمام هوشمند که اولین وزارت خانه ان توسط عمارت ایجاد شد واقعا جای کار زیاد داریم نرم افزار ادوبی کانکت ابزار خوبی برای آموزش آنلاین است ولی باید فرهنگ ایران را خودمان تغییر بدیم واقعا جای پیشرفت داریم ....

4 0

خشایار

سلام
واقعا برنامه ادوب کانکت چیست؟ من قتی خارج از ایران بودم با ین نرم افزار شرکت به ما آموش آنلاین میداد و بسیار حرفه ای است الان دیدم در ایران هم بصورت کاربردی از نرم افزار ادوب کانکت Adbe connect استفاده می شود و این نوید خوبی است

3 1

مازیار

درود
در جواب دوست عزیزم اقای خشایار در مورد برنامه ادوب کانکت چیست؟ باید بگم این یک نرم افزار یا برنامه امریکایی است که واقعا کار شده روش، چون من شخصا 10 نرم افزار را تست کردم از بیگ بلو بگیر تا میت گوگل و.. تهش رسیدم به ادوبی کانکت Adobe connect، ادوب واقعا برای برگزاری کلاس آنلاین رو دست نداره از نطر مصرف منابع سررور و مصرف اینترنت و...

2 1

الهام گودرزی

سلام واقعا این نرم افزار ادوبی کانکت adobe connect چگونه کار میکند موندم که امریکایی ها چه مخی دارن

0 0

سولماز

سلام
من مدرس زبان هستم برگزاری کلاس آنلاین یا وب کنفرانس با adobe connect ادوب کانکت واقعا واقعا عالی است

3 0

یاشار

سلام
adobe connect نرم افزاری است که رتبه اول را جهان دارد و ادبی کانکت بالاترین امکانات را داره من هم تصور میکنم نرم افزار adobe connect از همه بیشتر در ایران استفاده می شود همه دانشگاه های بزرگ کشور از ادبی کانکت استفاده میکنند

1 0

مریم

سلام
ببخشید بلاخره کلمه ادب کانکت یا ادوبی کانکت یا ادوب کانکت یا ادبی کانکت کدوشون درسته؟؟

1 1

Mahmodiam

ببخشید تایم کلاسا با این اپ محدود هست؟ـ
لطفا اگە امکانش باشه جواب بدین

1 0

لیلا

سلام

من به عنوان هاست یکی از دانش اموزان را که اجازه ورود به کلاس خواست پذیرفتم و بعد متوجه شدم که یکی از دانش اموزان لپ تاب خود را برای تعمیر داده بوده و این شخص به کمک اطلاعات لپ تاب این دانش اموز وارد کلاس می شود و مشکلاتی ایجاد می کند. او را remove کرده ام ولی هنوز می تواند روی تخته کلاس بنویسد.
بسیار ممنون می شود راهنمایی کنید که چگونه او را کاملا از دسترسی به کلاس حذف کنم.
از مقاله های بسیار خوبتان سپاسگزارم.

2 0

مدير سیستم

با سلام
برای اینکه ایشون در کلاس آنلاین نتوانند کاری انجام بدهند کافی است رمز عبور جدید برای این دانش آموز قرار بدید
موفق باشید

2 0

لیلا

از راهنماییتون بسیار سپاسگزارم.

2 0

هاله

سلام. ایا میشه با گوشی فایل به اشتراک گذاشت یا حتما باید پی سی یا لپتاپ داشته باشیم؟؟‌

2 0

مهدی

سوال داشتم خواهش میکنم جواب بدین ....
اینکه هنگامی که میخوام از میکروفون استفاده کنم برا پاسخ ب دبیر در همین اپ ادوبی کانکت ....میره تو جستوجو و ضبط گوگل ...ب خاطر همین صدا از اپ ادوبی کانکت ندارم.......یعنی امکان استفاده از هر دو رو نداریم (هم بخوام صحبت کنم هم صدا ی معلم و داشته باشم)لطفا بگین چیکار کنم....؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

2 0

نادر

سلام
شما کافیه پلاگین ادوبی کانکت را نصب کنید

0 0

مهدی

سوال داشتم خواهش میکنم جواب بدین ....
اینکه هنگامی که میخوام از میکروفون استفاده کنم برا پاسخ ب دبیر در همین اپ ادوبی کانکت ....میره تو جستوجو و ضبط گوگل ...ب خاطر همین صدا از اپ ادوبی کانکت ندارم.......یعنی امکان استفاده از هر دو رو نداریم (هم بخوام صحبت کنم هم صدا ی معلم و داشته باشم)لطفا بگین چیکار کنم....؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

1 0

سلامی

درود
آپ بروز شده وب کنفرانس (کلاس مجازی) ادوبی کانکت adobe connect را نصب کنید یا مرورگز خود را به روزرسانی کنید البته اگر درست نشد به تنظیمات تلفن همراه تان هم سری بزنید

0 0

مهاجر

سلام . من مدرس مکالمه زبان هستم و میخوام از طریق این نرم افزار کلاس مکالمه برگزار کنم. با توجه به اینکه در اسنگونه کلاسها مبنا بر گفتگوی همه شرکت کنندگان هست آیا این امگان وجود داره در نرم افزار؟ راهنمایی بفرمایید. ممنون

6 1

رعنا فعال

سلام
بله در نرم افزار ادوبی کانکت امکان گفت و گوی همه افراد شرکت کننده فراهم است
شرکت پافکو اجاره سرویس ادوبی کانکت را نیز در دو دسته پکیج فراهم کرده است که یکی از پیکیج ها دارای قابلیت گفت و گو برای تمامی شرکت کننده ها در کلاس مجازی اعم از معلم و دانش آموز است

0 0

علی

سلام ببخشید میخواستم بدونم کسی اطلاع داره این برنامه تا چند نفر را ساپورت میکنه الانم که می خوام کلاس آنلاین بذارم افرادی که داخل کلاس هستند حدود ۳۰ نفر هست. آیا این برنامه ساپورت میکنه این تعداد رو?

2 0

رعنا فعال

با سلام
نرم افزار ادوبی کانکت تا تعداد بی نهایت شرکت کننده را ساپورت می کند. منتها عامل محدود کننده پهنای باند و سرور اختصاصی شماست.
بله 30 نفر ساپورت میشه، هم می توانید لایسنس نرم افزار خریداری کنید هم می توانید اقدام به اجاره کلاس مجازی کنید.
در هر صورت کارشناس های ما پاسخگوی سوالات شما خواهند بود.

0 0

پرنیان

سلام. جلسه ای داشتیم که قرار بود ارتباط فقط از طریق میکروفون باشه. من چون آشنا نبودم با محیط یه گزینه رو زدم که تصویر سلفی خودم رو دیدم. ممکنه بقیه هم دیده باشن؟

1 5

سادات

سلام
چت های خصوصی رو میزبان هم میتونه بخونه؟

1 1

رعنا فعال

بستگی به تنظیمات ادوبی کانکت داره

0 0

حمید سیدی

سلام
به محض استارت کردن وبکم در ادوبی کانکت، برنامه کلا بسته میشه. وبکم سالمه چون در اسکایپ کار میکنه. همچنین در خود ادوبی کانکت هم اجازه دسترسی وبکم رو فعال کردم.

1 0

منجی

سلام
خیلی ها دوست دارند تصویر تمام HD در ادوبی کانکت داشته باشند برای اینکار در تنظیمات وبکم در ادوب حالت HD را انتخاب کنید توجه داشته باشید خود ادوبی با توجه به پهنای باند شما و کاربران تنظیمات رزولیشن را انجام میدهد ولی تمامی وبکم هایی که سیستم عاملهای مختلف شناسایی می کند در برنامه ادوبی نیز کارایی دارند
برای کیفیت بالاتر تصویر توصیه می گردد از وبکم ها و دروبینهای تخصصی مخصوص وب کنفرانس ادوربی کانکت استفاده نمایید مانند برندهای معروف
CC3000e ConferenceCam, BCC950 ConferenceCam, C930e Logitech
HD Webcam, C920 HD Pro Webcam, C270h HD Webcam نام برد از طرفی 2 نرم افزار ادوبی معرفی کرده است که شما میتوانید با نصب انها روی سیستم عاملتان، تنظیمات رزولیشن را به دلخواه خودتان به ادوبی بدهید

1 0

مریم ابراهیمی

سلام قراره وب شما آزمون شفاهی جامع را بدهم در کافه بازار دانلود کردم بسادگی دانلود شد ولی در بخش راهنما نوشته بود با توجه به نوع گوشی هوشمند اقدام به دانلود کنید گوشی من هواوی پی اسمارت 2019 هست
چون بیشتر مراحل آماده شدن سیستم برای استفاده نزدیک به زمان آزمون انجام میشه بیشتر نگران اینم که اصلا کار بکنه یا نه چون برخلاف گفته دوستانم برای من بسادگی و سریع دانلود شد

1 1

احمدی

فایل دانلود نرم افزار ادوبی کانکت رو سایت هست؟

3 1

رعنا فعال

با سلام
جهت دریافت فایل نرم افزار adobe connect فرم مشاهده دمو را پر کنید.

0 0

Karami

با عرض سلام🌹
برای حضور در کلاس adobe connect برای یک ساعت لطفا بگید چه مقدار اینترنت مصرف میشه؟
لطفا حدودی هم که شده حتما جواب بدین خیلی برام مهمه.
سپااس

22 14

سمیرا

من معلمم و برای یک کلاس چهل دقیقه ای تقریبا ۳۰۰ مگابایت اینترنت مصرف میشه

0 0

Nafas

سلام ممنون بابت مقالتون یه سوال داشتم
من باهمکلاسیام تو قسمت secret chat چت میکردیم ایا استاد اونارو دیده؟

0 0

....

با سلام:
بله اگر در قسمت چت (چت انجام بگيرد) حتي اگر آن موقع استادتدن نبينند قابليت ديدن هم توسط استاد/و يا حتي معلم را دارد ......

0 0

؟

باسلام:

بله هم توسط استاد /ويا معلم و همچنين همكلاسي هايتان اين امكان ديدن وجود دارد
و اينكه اگر چت بسته بشه ديگر امكان چت وجود ندارد /....(اطلاعات اضافي)

0 0

ابراهیم آرین

گزینه پیام من در پنهان شده

2 0

1

در اداب كانكت اين پنهاني قسمت در چت توسط معلم / ويا استاد صورت ميگيرد

0 0

R

سلام ببخشید میخواستم بدونم از کجا بفهمیم استاد ما رو میبینه یانه ؟
اگر بخوان ما رو ببینن به اجازه ما نیاز هست یا نه ؟؟؟؟

27 18

فریبا محمدزاده اینچه یابلاغ

بسیار خوب است

0 2

kamiyar

سلام اگر شخصی با نام مستعار وارد شود و در صفحه چت حواس دانشجو را پرت کند میشه متوجه شد چه کسی است یا خیر

6 3

رعنا فعال

سلام
اگر از سیستم وب کنفرانس و وبینار شرکت پافکو (سیستم ادوبی کانکت) استفاده می کنید، برای اطلاع از این مورد با بخش آموزش و بخش پشتیبانی شرکت پافکو و ترجیحا از طریق سامانه تیکت در تماس باشید و سوالات خود را مطرح کنید.

0 0

فرزانه

سلام میخواستم بدونم که امکانش هست که استاد بتونن چت های خصوصی رو تو برنامه بخونن؟

7 4

A_Crown47ion

سلام
خسته نباشید
آیا میزبان یا Host در برنامه Adobe Connect امکان این را دارد که تصویر اعضا را مشاهده کند؟؟؟

example:
برای مثال در آموزش مجازی دانشگاه آزاد آیا استاد امکان این را دارد که بتواند تصویر دانشجویان را در هنگام تدریس و یا ... به هر نحوی مشاهده کند؟؟؟
چون همانطور که میدانید تنها راه های ارنباطی با Host فقط چت کردن به صورت فینگیلش و گاه اوقات فارسی بوده( البته گاهی فارسی درست تایپ نخواهد شد ) و تنها گزینه ای که با اجازه دادن Host امکان پذیر است چت صوتی و یک Level بالا تر از آن نهایتا ارسال Document خواهد بود

حال با تمام این ها آیا کاربر Admin یا اصلی یا به عبارتی Host ها امکان این را دارند که Live های کاربران ریز مجموعه خود را مانند یک ویدعو و ... یه چیزی تو این مایه ها مشاهده کنند؟

9 4

رعنا فعال

سلام
بله این امکان در ادوبی کانکت وجود دارد
ولی شما به عنوان کاربر، این موضوع را متوجه می شوید که ارتباط تصویری نیز وجود دارد

2 0

Ali

سلام میشه لطفا جواب بدین ایشون درست میفرمایند. این سوال بنده نیز هست.
با تشکر

1 0

رعنا فعال

سلام
بله این امکان در ادوبی کانکت وجود دارد
ولی شما به عنوان کاربر، این موضوع را متوجه می شوید که ارتباط تصویری نیز وجود دارد

2 0

يونس محمدي

سلام
آيا در نرم افزار ادوبی کانکت با اجازه استاد، امکان برقراري ارتباط صوتي يا تصويري دانشجو با استاد، به نحوي که صدا يا تصوير دانشجو را بقيه دانشجويان نشنوند يا نبينند هست؟

2 2

رعنا فعال

سلام
بله این امکان در نرم افزار ادوبی کانکت فراهم می باشد

2 0

میثم

سلام
خسته نباشید
حجم نت مصرفی در یک کلاسه دو ساعته صوتی چقدر است؟
ممنون

4 3

رعنا فعال

سلام
ممنون
این رو نمیشه پیش بینی کرد، در چند جلسه دستتون میاد که چقد مصرف میشه برای آن کلاس مجازی خاص

0 0

میثم

سلام حجم مصرفی ی کلاس دو ساعته صوتی چقر است؟

3 2

نظامی

سلام میزبان این امکانو داره که به چت های خصوصی کاربران دسترسی داشته باشه ؟

1 3

رعنا فعال

سلام
لطفا تماس بگیرید و سوالتون رو از قسمت آموزش یا پشتیبانی بپرسید

0 0

mehdi

سلام.من لپ تاپم دوربین داره.چیکار کنم که صدا و تصویر مشخص نشه

0 0

رعنا فعال

سلام
میتونید دوربین رو خاموش کنید

0 1

t

چطوری متوجه لشیم طرف مقابل ما رو میبینه یانه؟؟؟

1 0

رعنا فعال

تصویرتون رو خودتون هم میبینید

0 0

دانش آموز

ادوبی کانکت خیلی برنامه بدی هست هم ویروسیه هم دیر بالا میاره هم کیفیت صدا و تصویر خیلی بده
من که از ادوبی کانکت خوشم نمیاد👎

0 0

f

ببخشید الان مثلا در نوقع کلاس انلاین معلم میتونه منو ببینه یا نه ؟؟

1 0

رعنا فعال

بله اگر شما اجازه بدید میتونه در کلاس آنلاین شما را ببینه

0 0

mary

سلام میشه توی ادوبی استاد چتای خصوصی بچه هارو بخونه؟

6 1

علی

سلام
برای استفاده از این
سرعت نت چقدر باید باشه تا کمتر مشکل ایجاد کنه

3 2

رعنا فعال

سلام
برای دانشجویان و مخاطبین پهنای باند یک مگابایت
برای سخنران یا مدرس پهنای باند دو مگابایت

1 3

زهرا

سلام خسته نباشین، ببخشید این برنامه خودش به طور خودکار تصویر آدمو نشون میده؟ من وارد شدم هیچ تصویری برام نیومده بود فقط صدای استاد بود و چون چیزی نبود فک نمیکردم تصویر خودمو هم بگیره
یکی تصویرمو نشون میداده؟؟؟؟؟؟؟؟؟

0 0

ساسان

ممنون ،بابت راهنمایی
برای شاگردهایم که حدود ۲ ساعت در کلاس هستند من هم قسمت ویدیو رو باز نکنم میتونید بگید حدود چند مگابایت اینترنت مصرف میکنند ، ممنون

0 0

ساسان

ممنون ،بابت راهنمایی
برای شاگردهایم که حدود ۲ ساعت در کلاس هستند من هم قسمت ویدیو رو باز نکنم میتونید بگید حدود چند مگابایت اینترنت مصرف میکنند ، ممنون

2 0

محمد

آيا به عنوان استاد امکان مشاهده وب يکي از دانشجويان يا صحبت با يکي از دانشجويان حاضر در کلاس، به نحوي که بقيه نبينند، و درصورت رضايت آن دانشجو ، وجود دارد؟
مثلا، مي خواهم پاسخنامه ي تک به تک آنها را از طريق وبکم ببينم و بقيه نبينند.

0 0

رعنا فعال

بله این امکان در نرم افزار وب کنفرانس ادوبی کانکت وجود داره

0 0

محدثه

سلام.
اگه با لب تاپی که دوربین نداره در وبیناری با ادوب کانکت شرکت کنم.
هنوزم میزبان میتونه تصویرمو داشته باشه؟

1 3

رعنا فعال

سلام
قطعا خیر نمی توانند تصویر شما را داشته باشند.

0 0

ليلا تناور

سلام چطور ميتونم اين برنامه رو داشته باشم براي اينكه خودم تدريس داشته باشم؟

0 1

رعنا فعال

سلام
برای خرید نرم افزار ادوبی کانکت لطفا با شماره تلفن 02141986 تماس بگیرید یا فرم مشاوره رایگان را پر کنید تا با شما تماس گرفته شود

0 0

mahla

برای استفاده از برنامه حتما با وی پی ان یا پروکسی استفاده کنیم؟
واینکه میزان مصرف اینترنش چقدر هست؟
و یه سوال دیگه اینکه زمانی که معلم تصویر شیر می کنه نت باید قوی باشه که باز بشه اخه گاهی اوقات تصویر لود نمی شه؟

3 0

رعنا فعال

سلام
خیر حتما لازم نیست از وی پی ان یا پروکسی استفاده کنید.
میزان مصرف نت بستگی به تایم کلاس داره
بله قطعی تصویر احتمالا به دلیل ضعیف بودن اینترنت می باشد.

0 0

asma

سلام وقت بخیر چطور میتونیم خودمون در این برنامه یک وب کنفرانس تشکیل بدیم

2 0

رعنا فعال

سلام
آموزش کار با نرم افزار ادوبی کانکت در سایت موجود می باشد.
از طریق لینک زیر می توانید به آموزش ها دسترسی داشته باشید:
https://bit.ly/3b2o4vr

1 1

زهرا

سلام
وقت تون بخیر
من از برنامه استفاده میکنم منتها صدای استاد قطع وصل میشه
این ربطی به تنظیمات یا این برنامه داره
چون فقط صدا برا من قطع و وصل میشه
ممنون میشم راهنماییم کنید

3 0

رعنا فعال

سلام
به احتمال زیاد مشکل از اینترنت شما باشد، وضعیت وی پی ان و پروکسی را تغییر دهید.

0 1

حنا

ببخشید ما استادمون امشب گفتن این برنامه رو دانلود کنیم ک از روزای اینده مجازی درس بدن از طریق همین برنامه ،میخاستم بدونم کلاس انلاین یعنی ما فقط استاد و میتونیم ببینیم یا ما هم نشون داده میشیم برای استاد و بقیه همکلاسیا

5 3

رعنا فعال

بستگی به تنظیماتی که استادتون در نظر میگیره داره. هر دو حالتش امکان پذیره.

1 0

تست

سلام روزتون بخیر
برای کلاسهای مجازی به چه صورت میتونیم حضور اساتید و میزان زمان کلاسشون رو چک کنیم

1 1

رعنا فعال

سلام روز شما هم بخیر
در این خصوص لطفا با مشاوران ما تماس بگیرید.

0 0

آرامش

سلام
امکان مشاهده دوباره کلاس های آنلاین برگزار شده وجود دارد؟؟؟

1 1

حسن

به نام خدا
با سلام
اگه موقع برگزاری کلاس، گزینه record meeting را مدرس انتخاب کرده باشد، کلاس ضبط میشه و بعدا کاربران میتونن کلاس رو در غیر ساعت برگزاری هم ببینند.

1 0

آسمانی

سلام می خواستم بدونم میشه کلاس های برگزار شده رو دوباره مشابه کرد؟؟؟

1 0

اعتمادی

سلام
نرم افزار adobe connect آیا میتونه بین عسلویه و شرکت ما در تهران ارتباط برقرار کنه ما فقط شبکه اینترانت ملی داریم و اینترنت نداریم نیاز ما برگزاری جلسات آنلاین با نرم افزار ادوبی کانکت است اگر امکان پذیره لطفا با من تماس بگیرید شماره را از طریق فرم مشاوره رایگان ارسال کردم

1 0

رعنا فعال

سلام
لطفا فرم مشاوره رایگان را پر کنید. با شما تماس خواهد گرفت.

0 0

جواد

سلام
نرم افزار ادوبی کانکت را چگونه میتوانم تهیه کنم؟

8 0

شرکت پافکو

با سلام
نرم افزار adobe connect را با پر کردن فرم مشاوره رایگان میتوانید تهیه کنید

0 0

زهرا

سلام
قیمت نسخه ادوبی کانکت ۱۰.۶ چنده؟

5 1

شرکت پافکو

سلام
برای اطلاع از جزئیات قیمت های مربوط به نسخه ادوبی کانک 10.6، لطفا با شماره های شرکت تماس بگیرید. یا فرم مشاوره رایگان را پر کنید. کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت. -

2 0

عارف

سلام
شما نسخه ادوبی کانکت ۱۰.۶ را دارید؟ چون نسخه adobe
10.6 connect نیاز به پلاگین اضافی نداره و برای ما خیلی مهمه که از این ورژن بتونیم استفاده کنیم لطفا راهنمایی کنید قابل ذکر است ما هم اکنون از وب کنفرانس نسخه ۹.۶ خود شرکت پافکو استفاده می کنیم
با احترام و ارادت عارف

1 0

شرکت پافکو

سلام بر شما
بله نسخه 10.6 ادوبی کانکت ارائه می گردد. جناب آقای عارف کارشناس های ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.
سپاس از لطف و اعتمادی که به شرکت پافکو دارید.

0 0

فاطمه رسولی

با سلام
من قصد دارم در یکی از جلسات دانشگاهم از طریق ویدئو کنفرانس شرکت کنم.
نمیدونم اونا چه نرمافزتری رو استفاده میکنن
خودم میخوام هز طریق لپ تاپ و از خونه روز جلسه باهاشون ارتباط تصویری بگیرم.
لطفا راهنماییم‌کنید که چه کار کنم.

2 0

معتمدی

با سلام
فروش لایسنس adobe connect را هم شما دارید ما میخواهیم روی سرور خارجی نصب کنیم برخی از لایسنس های ادوبی ظاهرا روی سرورهای خارجی نصب نمی شوند لطفا اگر نسخه شما اورجینال و اصلی است با من تماس بگیرید شماره من در فرم مشاوره ارسال شده
ممنونم

3 1

رعنا فعال

سلام

حتما کارشناس های ما با شما تماس خواهند گرفت.

1 0

mohammad

سلام من میخوام از adobe connect توی یک سایت استفاده کنم میشه قیمت بدید و یکم توضیح بدید که چظوری میتونم توی سایت ااز این قابلیت استفاده کنم

1 0

مهسا

سلام
وب کنفرانس (کلاس مجازی) ادوبی کانکت Adobe Connect برای 100 کاربر قیمت چگونه است؟ سرور را خودتان می دهید تا شرکت ما باید تهیه کنه؟

1 0

روحی

در مورد نحوه برگزاری کلاس مجازی لطفاً راهنمایی کنید

2 0

جمیله

سلام‌مرسی از مطالب آموزنده تون من از برنامه استفاده میکنم ولی در قسمت چت مشکل دارم جون نه میتونم سوالی بپرسم و یا جواب استاد رو بدم چون بعضی از کلاس ها نمی تونیم از میکروفن استفاده کنیم

0 0

کمالی

سلام و عرض ادب توی وب کنفرانس adobe connect میشه با یک یوزر هم زمان با دوتا سیستم وصل شد؟

0 0

محبوبه نجفی

جهت استفاده از نرم افزار آموزش مجازی adobe connect چه مواردی لازم است بر روی سیستم استفاده کنندگان نصب باشد ؟

6 5

شرکت پافکو

جهت استفاده از نرم افزار آموزش مجازی adobe connect بایستی نرم افزار های Flash Player و adobe connect addin بر روی سیستم نصب باشد و تنظیمات مربوط به Falsh Player بر روی مرورگر انجام شده باشد و هر دو نرم افزار ذکر شده بهتر است که آخرین ورژن باشند

3 1

مهناز

برای استفاده از ادوبی کانکت فقط ی پلاگین لازم داره و لاغیر

1 0

نسیم شکوهی

آیا می توانیم نرم افزار آموزش مجازی abobe connect را برای مدت کوتاهی استفاده کنیم ؟

0 0

شرکت پافکو

بله نرم افزار آموزش مجازی abobe connect را می توانید بر اساس تعداد جلسات مورد نیازتان اجاره نمایید و از تمام مزیت های کلاس مجازی نیز استفاده کنید

0 0

پوریا مرندی

دسترسی کاربران در نرم افزار آموزش مجازی adobe connect قابل تغییر میباشد ؟

0 0

شرکت پافکو

بله قابل تغییر می باشد به صورت کلی در نرم افزار آموزش مجازی abobe connect سه سطح کاربری Host و Presenter و Participant وجود دارد که در محیط نرم افزار با نگه داشتن نشانگر موس بر روی کاربران شرکت کننده می توانیم سطح دسترسی این افراد را تغییر دهیم

0 0

محمود

درود به شما
سوال من اينه كه آيا براي راه اندازي اين سيستم و بوجودآوردن كلاسها حتما شما نياز به بستر خاصي مثل يك وبسايت دارين يا يك شخص معمولي هم بدون سرور خاصي هم ميتونه اين سيستم رو راه اندازي كنه؟
مثلا يك معلم خصوصي براي اين كار نياز به يك وبسايت داره يا خير؟

7 3

شرکت پافکو

برای استفاده از نرم افزار adobe connect، هیچ نیازی به سایت ندارید.
سرور را هم می توانید به صورت یک سرویس ابری اجاره کنید. شرکت پافکو کارهای لازم برای راه اندازی نرم افزار ادوبی کانکت برای شما را انجام میدهد تا شما تنها دغدغه محتوای آموزش مجازی خود را داشته باشید نه کارهای فنی مربوط به برگزاری کلاس آنلاین را

0 0

مهسا

می تونید راهنمایی کنید که چه میکروفونی برای پوشش صدای رویداد در ویبنار مناسب است؟

1 0

شرکت پافکو

میکروفون حرفه ای نیاز نیست بلکه با میکروفون های معمولی هم می توانید وبینار هایتان را راه اندازی کنید .

1 0

فاطمه

از مقاله خوب شما درباره نرم افزار وب کنفرانس قدردانی می کنم

4 0

شرکت پافکو

خوشحالیم از اینکه مقاله ما برای شما مفید بوده ، از دیگر مطالب در بخش مقالات دیدن نمایید.

1 0

سمیه نورمحمدی

درود
ما یک شرکت بین المللی در حوزه واردات هستیم و با 12 کشور در ارتباطیم نیاز به نرم افزار جلسات آنلاین داریم که مانند ویدئو کنفرانس نیاز به تجیهزات سخت افزار نداشته باشد آیا نرم افزار وب کنفرانس ادوبی کانت میتواند جلسات آنلاین Online شرکت ما را پاسخگو باشد و ضمنا قیمت نرم افزار Adobe connect چه میزان است و نحوه خرید ان چگونه است
ضمنا سیستم جلسات آنلاین ما نیاز است که ضبط شود به نحوی هم ارشیو گردد که بعدا قابل دسترسی باشد
نکته مهم برای ما اینترنتی بودن این نرم افزار است تا متحمل هزینه های هنگفت زیر ساخت سخت افزاری نشویم الان بین 2 شرکت ما ویدئو کنفرانس وجود دارد ولی واقعا تجهیزات ان بالاست لطفا راهنمایی کنید
ممنون

3 0

شرکت پافکو

با سلام
سرکار خانم نورمحمدی

در خصوص مواردی که سوال کرده بودید خدمتتان عرض کنم، نرم افزار وب کنفرانس (Web Conference) قطعاً می تواند پاسخگوی نیازهای شما در بستر فراهم آمده در سرورهای پافکو باشد و از نظر هزینه نیز با توجه به سلیقه شما در انتخاب ارائه خدمات، بهترین پیشنهاد را می توانیم اعلام کنیم.

لازم به ذکر است که کلیه جلسات قابل ضبط می باشند و آرشیو آن در اختیار شما خواهد بود. شایان ذکر است که با این نرم افزار در بستر سرورهای پافکو، تجربه برگزاری بدون نقص جلسات آنلاین و کلاسهای مجازی و سیستم وب کنفرانس را بخوبی داشته ایم مضاف بر این، هزینه ادوات سخت افزار به شما تحمیل نخواهد شد و مقرون بصرفه خواهد بود.

جهت اطلاعات بیشتر "فرم درخواست مشاوره" را تکمیل نمایید.

2 0

زهرا

من به سایت های زیادی در مورد کلاس مجازی و آموزش انلاین مراجعه داشتم و در این باره میخواستم تحقیقات جامعی داشته باشم ولی سایتی به این خوبی پیدا نکرده بود
سایت پافکو با مقالات ارزشمندی که گذاشته است جای تشکر دارد
فقط اگر ممکنه یک مقاله در مورد انواع آموزش مجازی هم بزارین ممنون

1 0

شرکت پافکو

سلام
مرسی از توجه شما، در مقالات ما این مورد نیز بیان شده و اگر باز پاسخ نیاز شما رو نداد اعلام بفرمایید تا تخصصی یه مقاله ای در این مورد تولید شود.

3 0

نظر شما

ایمیل شما نشر نخواهد شد.فیلد های ضروری با * نشانه گذاری شده است.

تصویر امنیتی Refresh Icon

لطفا از قرار دادن متن بصورت فینگلیش خودداری نمایید با تشکر

پیام شما بعد از بررسی نمایش داده خواهد شد

نظر خود را بنویسید