مقالات نرم افزار آموزش مجازی

سیستم آموزش مجازی ال ام اس (LMS) در دانشگاه ها

سیستم آموزش مجازی در دانشگاه ها
LMS و کاربرد آن در دانشگاه‌ها و ارائه‌ی آموزش‌های تکمیلی روز به روز درحال افزایش است. با پیداش و گسترش اینترنت، دانشگاه‌های بزرگ شروع به ارائه‌ی خدمات آموزشی از طریق اینترنت کردند. هم اکنون دوره های آموزش مجازی دانشگاه‌های معتبری چون هاروارد در سایت های آموزشی مثل کورسرا و یودمی طرفداران بسیاری را در سراسر جهان جذب کرده است. کارشناسان پیش‌بینی کرده‌اند که در قرن 21 تعداد بسیاری از دانشجویان از طریق اینترنت، سیستم های آموزش مجازی و LMS به کسب علم و دانش خواهند پرداخت.

ادوبی کانکت یکی از محبوب‌‌ترین نرم‌افزارهای برگزاری کلاس آنلاین می‌باشد که بسیاری از دانشگاه‌های معتبر داخلی و خارجی از آن استفاده می‌کنند. با پافکو سرویس ادوبی کانکت را رایگان تست کنید.

سرویس Adobe Connect

در این مقاله خواهید خواند:

دانشجویی که از سرویس آموزش الکترونیکی ال ام اس استفاده می‌کند باید دارای چه مهارت‌هایی باشد؟

مزایای تحصیل از راه دور

معرفی چند مرکز اینترنتی که از سیستم lms استفاده می‌کنند

شروع آموزش مجازی در ایران

حرف آخر

سیستم آموزش مجازی در دانشگاه
سیستم آموزش مجازی lms در دانشگاه ها

بدیهی است استفاده از ال ام اس و سیستم مدیریت یادگیری الکترونیکی در دانشگاه ها هر روز گسترده تر می شود. آموزش از راه دور و مزایای آموزش مجازی هر روز بیشتر مورد توجه فعالان صنعت آموزش و به خصوص دانشگاه ها قرار می گیرد و سامانه lms بیش از پیش مورد بحث مدیران آموزش دانشگاه ها قرار گرفته است. کلاس مجازی و برگزاری وبینار طرفداران بیشتری پیدا کرده است تا جایی که اجاره وبینار و نرم افزار وب کنفرانس مورد بحث اکثر اساتید و مدیران دانشگاه قرار گرفته است.

با داشتن یک سامانه آموزش مجازی، شما می توانید در بازار رقابتی آموزش از سهم بازار بیشتری برخوردار شده و به نرخ بازگشت سرمایه بالاتری برسید. با این روش با توجه به صرفه جویی در مکان، زمان، هزینه آموزش، هزینه استاد و هزینه برگزاری حضوری دوره های آموزشی دستیابی به سود بالاتر به راحتی ممکن خواهد بود و مسلما به حاشیه سود بالاتری در این حوزه دست پیدا خواهید کرد.

کلاس آنلاین و ازمون انلاین به شما کمک خواهد کرد که با برگزاری دوره های آموزش مجازی با کیفیت و ارزیابی دوره ای از دانشپذیران خود، بتوانید از رقبا در صنعت آموزش پیشی گرفته و سهم بازار بیشتری را به خود اختصاص دهید.

از آنجا که برای داشتن دوره های آموزش مجازی در کنار آموزش حضوری، نیازمند یک سامانه ال ام اس یا چیزی شبیه به آن می باشید، معرفی سامانه مدیریت آموزش الکترونیکی در اینجا ضروری به نظر می رسد. برای خرید نرم افزار lms به مقاله راهکارهای انتخاب یک سامانه یادگیری الکترونیکی مطلوب مراجعه نمایید. ال ام اس در واقع سیستمی است که به شما کمک خواهد کرد تا بر روی دامنه سایت خود یک سیستم آموزش الکترونیکی را پیاده سازی نمایید تا دانشپذیران شما بتوانند با هر دستگاه الکترونیکی مانند کامپیوتر، لپ تاپ، تبلت و یا حتی گوشی های موبایل خود به دوره های آموزش مجازی شما دسترسی داشته باشند و از این طریق آموزشگاه شما بتواند به آن ها آزادی عمل بیشتری در انتخاب زمان و مکان یادگیری الکترونیکی داده و انعطاف بیشتری در زمان و مکان یادگیری برای آن ها داشته باشید. افراد شاغل معمولا بیشتر به دنبال این رویکرد هستند. آن ها تمایل دارند در ساعاتی از شب که برای استراحت اختصاص داده اند بتوانند بدون نیاز به حضور فیزیکی در کلاس، به دوره آموزشی مورد نظر خود دسترسی داشته و حتی بتوانند با انجام آزمون آنلاین از مزایای ارزیابی دوره ای و صدور مدرک نیز بهره مند گردند. در کل با توجه به فراوانی فروش سامانه آموزش مجازی، آشنایی با سایت lms به شما کمک خواهد کرد بهترین سیستم آموزش انلاین را انتخاب نمایید. یک سامانه lms در واقع نرم افزاری است که به شما در پیاده سازی آموزش الکترونیکی کمک خواهد کرد تا بتوانید دوره های اموزش انلاین خود را به راحتی بر روی وب سایت خود پیاده سازی نمایید. سامانه آموزش مجازی و کلاس آنلاین می تواند با نرم افزارهای مختلفی پیاده سازی گردد که مشاوران ما در این زمینه برای انتخاب بهترین آن ها به شما کمک خواهند  کرد. یکی از مهمترین نرم افزارهای سامانه یادگیری الکترونیکی ال ام اس مودل است. مودل فارسی، امروزه بیشترین سرچ را در موتورهای جست و جو داشته و خرید moodle از پرکاربردترین لغات در صنعت یادگیری الکترونیکی و آموزش مجازی است. برای داشتن اطلاعات بیشتر در رابطه با خرید moodle می توانید با مشاوران پافکو تماس گرفته و راهنمایی رایگان دریافت کنید.

این سوال برای کاربران مطرح است که


دانشجویی که از  سرویس آموزش الکترونیکی ال ام اس استفاده می‌کند باید دارای چه مهارت‌هایی باشد؟

ماهیت دوره های آموزشی که در سیستم آموزش الکترونیکی برگزار می شوند به گونه‌ای است که مخاطبین آن باید دارای امکانات و مهارتهای ویژه‌ای باشند. از جمله :


1) امکان دسترسی به اینترنت پر سرعت در آموزش از راه دور 

داشتن یک دستگاه کامپیوتر و تجهیزات لازم برای اتصال به اینترنت، ترجیهاً پر سرعت ، جهت استفاده از سامانه یادگیری الکترونیکی ال ام اس از جمله امکاناتی است که فراگیران برای شرکت در انواع کلاس آنلاین آموزش اینترنتی باید از آن برخوردار باشند. برگزاری وبینار آموزشی و ویدئوکنفرانس نیازمند اینترنت پرسرعت بوده و از چالش های پیش روی دانشگاه ها برای بهره مندی از مزایای آموزش مجازی است.


2) امکان اختصاص وقت مناسب جهت مطالعه و یادگیری در نرم افزار تدریس آنلاین (ال ام اس)

برخلاف برخی تصورات غلط ،‌ تحصیل در سیستم آموزش مجازی از طریق سامانه آموزش الکترونیک lms ال ام اس به هیچ عنوان به معنای کاهش زمان یادگیری نخواهد بود و چه بسا به سبب فضای پویای اطلاعاتی که ایجاد می‌شود،‌ دانشجویان ملزم به صرف زمان بیشتر و البته مفیدتری باشند. برگزاری دوره های آموزشی به صورت الکترونیکی باعث صرفه جویی در زمان و مدیریت بهتر آن در راستای استفاده از اوقات مفیدتر شبانه روز می‌شود. کلاس مجازی و کلاس آنلاین جای بیشتری در مباحث آموزشی پیدا کرده است و آموزش از راه دور بیش از گذشته مورد استفاده دانشگاه ها و دانشجویان قرار گرفته است. سامانه lms نقش غیرقابل انکاری در صرفه جویی زمان آموزش برای دانشجویان دارد و این از مزایای مهم سیستم مدیریت یادگیری الکترونیکی و سایت lms  است.


3) برخورداری از مهارت‌های پایه فناوری اطلاعات در استفاده از سیستم یادگیری الکترونیکی ال ام اس

بطور مثال می‌توان به مهارت کار با مجموعه آفیس برای تنظیم گزارش، ‌تهیه اسلاید، ‌مهارت های فناوری اطلاعات، اشاره نمود. همچنین انتظار می‌رود داوطلبین گرامی تسلط کافی به روش های تبادل پیام در اینترنت و یا روشهای جستجو و بازیابی آدرس وب سایت های مورد نظر را داشته باشند. تدریس مجازی، دوره های آموزش مجازی و کلاس مجازی آنلاین همگی مستلزم داشتن دانش مختصر از کار با ابزارها و نرم افزارهای اموزش الکترونیکی هستند.


4) تسلط نسبی به زبان انگلیسی

در بسیاری از موارد موسسات آموزش از نرم افزار lms ال ام اس فارسی شده استفاده می کنند، البته  مسلط بودن به زبان انگلیسی یکی از پیش نیازهای تحصیلی عمومی برای انجام فعالیتهای پژوهشی  -  آموزشی در مقطع کارشناسی ارشد می باشد،‌ اما ماهیت مطالب آموزشی و تنوع و بروز شدن سریع آن،‌ روحیه یادگیری مستمر و استفاده از منابع مختلفی را می‌طلبد که لازمه آن تسلط به زبان انگلیسی می‌باشد. 


5) توانایی برنامه‌ریزی و مدیریت آموزش شخصی

با مطالعه تاریخچه آموزش الکترونیکی و تاریخچه آموزش از راه دور و نظر به اینکه روند برگزاری کلاس آنلاین با رشد روز افزون مواجه است و تعاملات رو- در- رو در این روش آموزشی به شدت کاهش می یابد،‌ انتظار می‌رود دانشجویان دارای مهارتهای خود مدیریتی بوده و بتوانند بدون حضور یک عامل کنترل کننده بیرونی ،‌ اقدام به مدیریت تمامی فعالیتهای مورد نیاز نمایند. کلاس انلاین و اموزش مجازی با یک سیستم ال ام اس به راحتی پیاده سازی شده و قابل مدیریت است.

تحصیل علم از دیر باز امری مهم و مورد توجه بشر بوده است و در همه اعصار و قرون ، آموزش و تحصیل یکی از جوانب زندگی بشری به شمار رفته است.
این امر در تاریخ خود ، دوره های مختلفی را  طی کرده است و همیشه با یک مشکل مهم درگیر بوده است ؛ آن مشکل عبارت است از؛ بعد مسافت مکانی ، که بشر دوستار علم همیشه در پی یافتن راه حلی برای مبارزه و از میان برداشتن این معضل بوده است و در تقابل با این مشکل انسان به تحصیل مکاتبه ای و از راه دور روی آورد.

آغاز تحصیل از راه دور و اموزش از راه دور بر می گردد به حدود 60 سال قبل زمانی که یک مؤسسه خیریه و عملی برای دانش آموزانی که در نقاط  کور کشورشان قرار داشتند و امکانات آموزشی نیز در آن نواحی وجود نداشت ، به فکر افتاد تا از راه مکاتبه ای به آن دانش آموزان طالب علم خدمات آموزشی ارائه دهد. پس از آن یک شبکه رادیویی مخصوص افرادی که نمی توانستند در مدارس درس بخوانند راه اندازی گردید و  در ساعتهای مختلف درسهای مربوط به کلاس خاصی ارائه می شد و در پایان دروس امتحانی نیز گرفته می شد و نتایج آن به آدرس محل سکونت شخص فرستاده می شد . بعداً از طریق تلویزیون نیز این امکانات ارائه شد اما با کیفییت بالاتر، ولی با ظهور اینترنت و امکانات سریع و آسان آن در سال 1989 اینترنت نیز به جمع  ارائه کنندگان تحصیل از راه دور پیوست که در سال های اخیر با پیشرفت اینترنت دانشگاههای مختلف که خدمات آموزشی خود را از طریق اینترنت و سامانه lms ارائه داده اند روز به روز بیشتر می شود. کارشناسان معتقدند که در قرن 21 تعداد بسیاری از دانشجویان از طریق اینترنت  و نرم افزار آموزش مجازی lms به کسب علم و دانش خواهند پرداخت. ال ام اس هر روز بیشتر مورد توجه طرفداران اموزش مجازی قرار می گیرد.
سیستم آموزش مجازی در دانشگاه


مزایای تحصیل از راه دور

با توجه به توسعه رویکرد آموزش الکترونیکی در میان موسسات آموزشی، توجه به مزایای آن نیز به سرعت مورد توجه موسسات حضوری قرار گرفته است. یکی از مهمترین دلایل به صرفه بودن آموزش انلاین و آموزش الکترونیکی، کسب سهم بازار بیشتر آموزشگاه ها از متقاضیان آموزش از راه دور در سایر مناطقی است که به سادگی امکان حضور فیزیکی در کلاس های آموزشی برای آن ها  مقدور نیست. از آنجا که یکی از دلایل رفتن به سمت آموزش آنلاین و آموزش مجازی، صرفه جویی در زمان و هزینه آموزش است برای داشتن یک آموزشگاه مجازی مطلوب، استفاده از نرم افزار ثبت نام آموزشگاه شاید ضروری نباشد اما به شما کمک می کند آموزشگاه  آنلاین خود را با کیفیت بالاتری پیاده سازی کنید.

 یکی از مزیت های نرم افزار آموزشگاهی، عدم نیاز به نیروی انسانی جهت ثبت و درج اسامی در سامانه آموزش مجازی است که به شما کمک می کند سامانه آموزش الکترونیکی و آزمون آنلاین را به صورت بهینه تری در آموزشگاه خود داشته باشید.

در واقع این نرم افزار به شما کمک می کند که به راحتی، یک سیستم آموزش الکترونیکی را در آموزشگاه خود راه اندازی کنید تا از مزایای یادگیری مجازی و برگزاری دوره های آموزش مجازی بهره مند گردید.


  حذف رفت و آمدهای طولانی با نرم افزار ال ام اس

روشهای تحصیل ا ز راه دور و به ویژه تحصیل از طریق سیستم آموزش مجازی lMS ال ام اس رفت و آمد و پیمایش مسیرها حذف شده و امکان تحصیل از طریق اینترنت برای هر کار در هر گوشه جهان در هر سایت که به ارائه خدمات آموزشی پرداخته باشد فراهم می آید و بجای پیمودن راههای دراز ، می توان از طریق گذر کردن از مسیرهای منطقی با سرعتی بسیار بالا به مقصد رسید.


عدم درگیری با وقت محدود در نرم افزار ال ام اس

خدمات شبانه روزی اینترنتی سیستم آموزش مجازی LMS این امکان را فراهم آورده  که کاربر در هر ساعت شبانه روز بتواند به راحتی به هر نقطه از جهان متصل شده و از سرویس های مختلف بهره مند گردد. این موضوع مسأله دیر رسیدن به کلاس و دیگر مسائل زمان تحصیل را از میان برداشته است و فرد محصل در هر سمت و شغل ( از جمله کارمند، دانشجو ، پیشه ور و…) باشد می تواند در ساعاتی از ساعات فراغت خود به تحصیل بپردازد. و در هر زمان که احساس تمایل کرد به مسائل و کارهای آموزشی خود سامان دهد.


رفع مشکلات امتحانی با نرم افزار ال ام اس

در این شیوه تحصیل (تحصیل از طریق اینترنت ) شما دیگر با استرسها و اضطرابات زمان امتحانات سروکار ندارید. زیرا اکثر امتحانات در این روش بازه ای وسیع از زمان و به صورتی برگزار خواهد شد که شما هم به وقت و هم به جزوه و مراجع خود دسترسی داشته باشید.


امکان تحصیل در مراکز مختلف با نرم افزار ال ام اس

  تحصیل از طریق اینترنت این امکان را برای کاربران فراهم کرده است که در یک بازه زمانی خاص در چند مرکز مختلف ثبت نام نموده و از طریق آن تحصیل کنند. این امکان یکی از امکانات مختص تحصیل از طریق سیستم آموزش مجازی است و در روشهای رسمی تحصیل (‌ تحصیل در دانشگاه ها به صورت عادی ) شما فقط امکان تحصیل در یک مرکز آموزش را خواهید داشت .
 
سیستم آموزش مجازی در دانشگاه
سیستم آموزش مجازی در دانشگاه

معرفی چند مرکز اینترنتی که از سیستم lms استفاده می‌کنند


سایت دانشگاه کلایتون (هنگ کنگ )

این دانشگاه امکانات کامل آموزشی خود را از طریق اینترنت، به صورت آموزش مجازی ارائه می دهد. از طریق این دانشگاه ما می توانیم مدرک فوق دیپلم، لیسانس و یا دکترا را کسب کنیم، این دانشگاه از طریق سازمان جهانی unesco  حمایت می شود.


سایت دانشگاه آکسفورد ( انگلستان )

این دانشگاه بزرگ و معروف یکسری امکانات آموزشی خود را از طریق آموزش مجازی ارائه می دهد. سایت این دانشگاه تشکیل شده از چندین لینک که به معرفی بعضی از این لینکها می پردازیم .
1-colege : که شامل 46 دانشکده در زمینه های مختلف می باشد مانند دانشکده شیمی و یا مهندسی که می توانیم در مورد هر یک از آنها اطلاعاتی کسب کنیم.
2 - Library : که 9 کتابخانه بزرگ انگلیس را به صورت صفحات اینترنتی در اختیار ما  قرار می دهد با  ارائه میلیونها عنوان کتاب .
3 - Museims : که درباره موزه های موجود در دانشگاههای Oxford توضیح می دهد.
4- student : در مورد دانش آموزان و دانشجویانی که در این دانشگاه و دانشکده های مربوط به آن تحصیل  می کنند .
و سایر لینکهای دیگر ، که ما پیشنهاد می کنیم به این سایت سری بزنید و از امکانات این دانشگاه دیدن فرمایید.
دانشگاه تکنیک (آفریقای جنوبی)          
جزء بزرگترین دانشگاههای آفریقاست که از طریق سیستم LMS  نیز امکانات خود را ارائه می دهد . این دانشگاه نیز شامل کتابخانه ای بر روی اینترنت می باشد و در یکی از لینکهای این سایت به معرفی محیط دانشگاه پرداخته است . جالب است بدانید که این دانشگاه   E-mail  رایگان نیز در اختیار عموم قرار می دهد.


دانشگاه آدلاید (استرالیا)            

 دانشگاهی است مجلل که در استرالیای جنوبی واقع است که رشته های مختلفی از قبیل کامپیوتر و مکانیک  را ارائه می دهد ، این دانشگاه جدیداً  یک  کتابخانه مجازی  راه اندازی کرده که می توان از آن استفاده کرد. 


دانشگاه آکادیکا (کانادا)

سایت این دانشگاه امکاناتی از قبیل کتابخانه و زندگی دانشجویان و ارتباط مستقیم با مدیر و از قبیل خدمات را در اختیار عموم قرار می دهد.


دانشگاه بوستون ( امریکا )

                                   
دانشگاه معروف و بزرگ بوستون که علاوه بر دانشگاه ، مدارس ابتدایی و متوسطه را نیز پوشش می دهد . این دانشگاه که جزء معتبرترین دانشگاههای آمریکا و جهان است، امکانات  جالبی را از طریق اینترنت برای سیستم آموزش مجازی ارائه  می دهد.
این دانشگاه که  ده ها  دانشکده را مورد حمایت خود دارد بسیاری از رشته ها ، از  رشته مهندسی گرفته  تا بیولوژی و پزشکی را ارائه می دهد . جالب است  بدانیدکه کلیه تحقیقاتی که دانشجویان در زمینه های مختلف در این دانشگاه انجام داده اند بر روی سایت موجود است که می توانیم به آن دسترسی داشته باشیم .
این دانشگاه امکانات تحصیلی خود را به صورت جدی از سال 98 شروع کرده و تعداد زیادی دانشجو را مورد حمایت خود قرار داده است .
 این سایت اطلاعات جالبی در مورد دانشجویانی که در خوابگاه سکونت دارند به ما می دهد . حتی ما می توانیم  بدانیم که در چه تاریخی دانشجویان واقع در خوابگاه بوستون چه غذایی می خورند و با دانشجویان آشنا شویم و یا حتی مکاتبه داشته باشیم .
به شما پیشنهاد می شود که سری به این دانشگاه  بزنید و از امکانات  جالب و انبوه اطلاعات و سیستم آموزش مجازی LMS دانشگاهی یا همان ال ام اس که در زمینه های مختلف به شما ارائه می شود استفاده کنید.
سیستم آموزش مجازی در دانشگاه


دانشگاه کالیفرنیا

یکی  از سایتهای بزرگ دانشگاهی که از طریق اینترنت به معرفی دانشگاه خود و ارائه آموزش  پرداخته است، سایت دانشگاهی کالیفرنیا می باشد که در ادامه به معرفی آن خواهیم پرداخت.
سایت دانشگاه  مجازی  کالیفرنیا  که  با عنوان Virtual  University  of  Caliornia فعالیت می کند . این سایت مجهز بزرگ و گسترده است  که دارای امکاناتی فراوان و کارآمد در زمینه های آموزشی می باشد.
دانشگاه کالیفرنیا در تلاش برای گسترش سایت خود به اقدامی دست زده که در طی  دو سال تکمیل خواهد شد . این دانشگاه قصد دارد مراکز خود را در سطح ایالت از 23 مرکز به 107 مرکز گسترش دهد که در 72 منطقه از ایات   پراکنده اند این اقدام در صورت موفقیت توانایی سرویس دهی به  1500000   (یک  و نیم میلیون ) نفر را به سایت کالیفرنیا خواهد بخشید . و این سایت را به بزرگترین سایت آموزشی در سطح جهان مبدل خواهد کرد .
در راستای اهداف بالا انجمنی با نام اختصاری AICCU
(the Association of Independent California Colleges & Universitys )
(انجمن دانشگاهها و دانشکده های مستقل کالیفرنیا )
تشکیل یافته است که مشتمل بر 71 دانشگاه و دانشکده در ایالت کالیفرنیا است. همه این مراکز با همکاری یکدیگر سعی می کنند تا به هدف اصلی انجمن نزدیکتر شوند و در عین حال سعی می کنند با رعایت اصل استقلال هر یک در ناحیه کاری خود با شرایط ویژگی های خاص خود به اهداف دانشکده ای نیز نزدیکتر شوند.
سیستم آموزش مجازی در دانشگاه
 


شروع آموزش مجازی در ایران

استفاده از سیستم مدیریت یادگیری LMS یا Learning Management System در ایران به اواخر دهه 70 و دانشگاه تهران برمی‌گردد. اولین بار دانشگاه تهران استفاده از سیستم lms را در دستور کار خود قرار داد وبه این ترتیب اولین پروژه‌ی اموزش مجازی در ایران کلید خورد. این پروژه در سال 1380 به ثمر نشست و سایت آموزش مجازی دانشگاه تهران تعداد 9 عنوان درس در قالب دوره‌های آموزش الکترونیکی به دانش‌جویان روزانه ارائه داد. به دنبال آن دیگر دانشگاه‌های برتر تهران و البته کشور نیز اعلام کردند که بخش آموزش الکترونیکی خود را راه‌اندازی خواهند کرد. تا یک سال پیش، پردیس‌های مجازی دانشگاه‌هایی چون تهران، امیرکبیر، تبریز، اصفهان و ... به تربیت مجازی دانشجویان می‌پرداختند. با شیوع پاندمی کرونا، دیگر اکثر کلاس‌های دانشجویانی که به عنوان دانشجوی حضوری در دانشگاه‌ها پذیرفته شده بودند نیز به صورت مجازی اجرا می‌شود. با توجه به اهمیت والای آموزش و تربیت دانشجویان، امر آموزش نمی‌تواند متوقف شود. سامانه های نرم افزاری آموزش مجازی بستر تداوم یادگیری در چنین شرایطی را فراهم کرده‌اند، اما آیا آنچه اکنون داریم کافیست؟ جواب این سوال را باید از افراد درگیر در سیستم آموزش و پرورش و دانشگاه‌ها پرسید. دانشجویان، اساتید و کارکنانی از آموزشگاه‌ها و دانشگاه‌ها که به صورت مستقیم با نرم افزار ال ام اس سر و کار دارند، درباره آن چه نظری دارند؟ به نظر بنده این فرصت، برای توسعه‌دهنده‌های سامانه های آموزش مجازی و نرم افزارهای برگزاری کلاس آنلاین غنیمتی بی‌نظیر است تا با تحقیق و نظرسنجی از خیل عظیم کاربرانی که چند ماه است مجبور به استفاده از این سیستم‌ها شده‌اند، نقاط ضعف و قوت خود را بشناسند و از این اطلاعات در جهت بهبود سامانه‌های آموزش مجازی استفاده کنند.

حرف آخر

شرکت پافکو یکی از طلایه‌دارهای حوزه صنعت آموزش مجازی می‌باشد، این شرکت محصلات مختلف و نرم‌افزارهای مربوط به تکنولوژی آموزشی را ارائه می‌دهد:

شرکت پافکو علاوه بر فروش لایسنس نرم افزارهای ال ام اس و وب کنفرانس، در راستای رفاه حال برای کسب و کارها و آموزشگاه های کوچک و همچنین مهیا کردن شرایطی کم هزینه برای تدریس خصوصی آنلاین دبیران، سرویس اجاره کلاس مجازی و اجاره lms نیز ممکن کرده است. برای دریافت اطلاعات بیشتر و مطرح کردن سوالات خودتان کافیست روی دکمه دریافت مشاوره رایگان کلیک کرده و فرم مورد نظر را پر نمایید. کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

دریافت مشاوره رایگان
در صورت تمایل می توانید سایر مقالات مرتبط با ال ام اس را از جمله آموزش مجازی، سامانه lms، آزمون انلاین، سیستم مدیریت یادگیری الکترونیکی، کلاس مجازی و کلاس انلاین، محتوای آموزش الکترونیکی، مزایای آموزش مجازی، سیستم مدیریت آموزش، نرم افزار اموزش الکترونیکی و سایر مقالات مرتبط را در سایت ما، مطالعه فرمایید

مقالات مرتبط


یادگیری الکترونیکی چیست؟

تعامل در سامانه یادگیری الکترونیکی

یادگیری الکترونیکی سریع

نظرات کاربران
یاشار

یاشار

        درود
ما برای یک شرکت که 5 شعبه دارد نیاز به سایت ال ام اس داریم لطفا بفرمایید چکار باید کنیم؟ ضمنا هم اکنون از سرویس اجاره کلاس آنلاین ادوبی کانکت شما استفاده می کنیم ولی برای ما نرم افزار ال ام اس ضروری شده است ممنون
      
1 0

نجار

نجار

        سلام
شرکت ما اخیر یک سایت طراحی کرده است که لازم داریم از نرم افزار ال ام اس LMS در آن استفاده کنیم سوال من این است ایا می شود این 2 سایت یعنی سایت قبلی خودمان و سایت ال ام اس را به هم مرتبط کرد؟
      
1 0

محمد

محمد

        سلام
سامانه ال ام اس چون تحت وب است میتونید لینک بدید به هم هر 2 تا سایت رو.البته از طریق وب سرویس هم حرفه ای تر میشه که اطلاعات هم منتقل بشه ولی معمولا دارای هزینه و زمان است
      
1 0

نجی

نجی

        سلام
سایتهای ال ام اس LMS چطور میتونن از هوش مصنوعی استفاده کنند تا دوسویه(مانند یم معلم واقعی) باشند چون من نگران وضعیت روحی فرزندم هستم.
      
1 0

مدير سیستم

مدير سیستم

        سلام
شما اگر روی دامنه و سایت خود یک نرم افزار ال ام اس داشته باشید میتونید پلاگینهای مربوط به گیمیفیکیشن را فعال کنید و تا حدی از هوش مصنوعی ان بهره مند شوید توجه داشته باشید ال ام اس مودل moodel lms پلاگین های فوق العاده ای در زمینه های مختلف دارد
      
0 0

مروارید

مروارید

        سلام
با شما کاملا موافقم من روانشناسم و میدونم درسامانه مدیریت آموزش الکترونیکی (آموزش مجازی، آموزش آنلاین) یا ال ام اس (LMS) مشکلات روانشناختی زیادی برای کودکان پیش میاد چون آموزش از راه دوره صورت می گیردفقط برای کودکان حتما بخشی از آموزش لازمه حضوری انجام شود
      
0 0

سیامک

سیامک

        سلام
از سایت ال ام اس پافکو استفاده کردم بسیار کاربردی بود ممنون
      
2 0

مدير سیستم

مدير سیستم

        درود بر شما
ممنون از لطف شما، شرکت پافکو تمام تلاش خود را در حوزه سایت ال ام اس و سیستم آموزش مجازی LMS و بطور کلی یادگیری الکترونیکی گذاشته است و اخیر فروش سرویس کلاس آنلاین را هم در اختیار مشتریان قرار داده است
      
1 0

سورنا

سورنا

        سلام
ال ام اس نرم افزاری بود که در شرایط کرونا بسیار موثر ظاهرا شد از تصور من خارج بود که " ال ام اس مودل " بتونه این همه کمک کننده باشه از زحمات شما ممنون
      
1 0

بهمن

بهمن

        در نسخه جدید سامانه یادگیری الکترونیکی (LMS) به دلیل استفاده از فونت های خانواده “Sans” ، نمایش کلمات و اسم های حاوی حرف “ی” دچار اختلال و به هم ریختگی در برخی از رایانه های دانشجویان گرامی شده است.
چگونه مشکل نمایش کلمات دارای حرف ‘ی’ را در کلاس های آنلاین برطرف کنم؟
      
1 0

مریم

مریم

        سلام
نرم افزار ال ام اس واقعا کاربردیه
من از مودل استفاده میکنم. به نظرم با یه پشتیبانی خوب عالی میشه
      
2 0

علی

علی

        سلام
ببخشید ال ام اس چیست؟
اگر ممکنه ساده بگید

      
4 1

رعنا فعال

رعنا فعال

        سلام بر شما
ال ام اس، نرم افزاری برای مدیریت آموزش های مجازی و آنلاین است. این نرم افزار با امکاناتی که ارائه می دهد امکان طرح ریزی دوره های آموزش الکترونیکی، برگزاری کلاس مجازی، برگزاری آزمون آنلاین و آزمون الکترونیکی، ایجاد تالار های بحث و گفت و گوی آنلاین برای برقراری شرایط آموزش تعاملی، آرشیو دوره های آموزش انلاینی که قبلا برگزار شده، ارائه گواهی تکمیل دوره، امکان انجام نظرسنجی و بسیاری از ابزارهای دیگر برای پیاده سازی روش های نوین یادگیری مانند یادگیری اجتماعی، میکرو لرنینگ، یادگیری ترکیبی، گیمیفیکیشن در آموزش و غیره را فراهم می کند.
      
0 0

ناهید

ناهید

        سلام
ال ام اس LMS پافکو برای زبان عربی هم کار میکنه؟
      
1 0

شرکت پافکو

شرکت پافکو

        با سلام خدمت شما
بله نرم افزار ال ام اس پافکو، چند زبانه است و نسخه lms عربی آن نیز ارائه می شود. 
برای دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان با شماره تلفن 02141986 تماس بگیرید. همکاران ما توضیحات کامل درباره نرم افزار آموزش مجازی LMS پافکو را خدمت شما ارائه خواهند داد. 
      
1 0

سیما طاهریان

سیما طاهریان

        سلام
میشه لطفا راه های ارتباطی رو اعلام کنید. من به شدت دنبال نرم افزا ال ام اس میگردم و تعریف پافکو رو زیاد شنیدم.
ممنونم
      
3 0

معتمدی

معتمدی

        هزینه و مزایای برگزاری یادگیری الکترونیکی در قیاس با شیوه حضوری چگونه است؟ لطفاً بفرمایید بازخورد شرکت کنندگان در سیستمهای برگزار کننده دوره های آموزش آنلاین چقدر مثبت یا منفی بوده است؟
      
5 0

مهران

مهران

        سلام
"ال ام اس" یا LMS شما بصورت چند زبانه هم کار میکه؟ ما نرم افزار LMS (ال ام اس) را به 2 زبان فارسی و انگلیسی میخواهیم استفاده کنیم و سوال بعدی اینکه در آموزش مجازی آیا افزاد از کشورهای مختلف با زبانهای مختلف میتوانند محتوا الکترونیکی اختصاصی خود را داشته باشند؟
      
7 0

فیضی

فیضی

        سلام
قیمت ال ام اس lms به چه پارامترهایی بستکی دارد و نقطه تمایز شما با سایر شرکت ها در چیست؟
      
6 0

شرکت پافکو

شرکت پافکو

        جناب اقای فیضی
درود
قیمت ال ام اس LMS به پارامترهای زیادی بستگی داره لطفا فرم مشاوره را پر کنید تا در اسرع وقت مشاورین ما با شما در ارتباط باشند
      
6 0

معین

معین

        سلام
راهنمای استفاده از سیستم lms در کجای سایت شما میتونم پیدا کنم؟
      
7 1

مریم معتمدی

مریم معتمدی

        سلام
راهنمای سیستم ال ام اس lms را در صفحه اصلی سایت شرکت پافکو بصورت فیلم میتوانید رویت کنید
      
4 1

مجتبی

مجتبی

        با سلام
قیمت LMS شما برای 100 دانش آموز چقدر در میاد؟ من مقالات و محصولات آموزش مجازی شما را مطالعه کردم خوشحال میشم بتونم از این روش نوین در دبیرستان استفاده کنم
      
4 0

شرکت پافکو

شرکت پافکو

        درود
سیستم LMS دارای اجزای زیادی است که لازم است از شما سوال شود لطفا با شرکت پافکو تماس بگیرید با فرم درخواست مشاوره و دمو را پر کنید
      
5 0

فرشاد سیدین

فرشاد سیدین

        روش ارزیابی و نمره‌دهی در هر درس در سیستم آموزش یادگیری الکترونیکی به چه صورتی هست؟
      
5 0

شرکت پافکو

شرکت پافکو

        درود . طبق آیین‌نامه آموزشی، ارزیابی و نمره‌دهی در هر درس فقط در حیطه اختیار استاد می‌باشد.
طبق آیین‌نامه آموزشی، برگزاری امتحانات پایانی به‌صورت حضوری برای تمامی دروس الزامی است و شرکت دانشجو در امتحان پایانی، یکی از شروط اساسی گذراندن ( پاس کردن ) هر درس است.
استاد می‌تواند ارزیابی دانشجو در درس را فقط از طریق امتحان پایانی انجام دهد و یا مجموعه ای از ارزیابی‌های دیگر در قالب امتحان میان‌ترم، کوییز، تکالیف، پروژه و مشارکت دانشجو در مباحث کلاسی را نیز علاوه بر امتحان پایانی مد نظر قرار دهد.
      
5 1

شرکت پافکو

شرکت پافکو

        سلام
سیستم مدیریت آموزش الکترونیکی(LMS) ارزیابی نمره را در اختیار شما به صورت پارامتریک گذاشته است و به انواع روش در LMS میتوانید اینکار را انجام دهید
      
5 0

بهنام

بهنام

        در انتخاب نرم افزار آموزش مجازی با این موضوع مواجهه شدیم که در بلند مدت بصورت SAAS مقرون بصرفه تر است یا خود-میزبان (سرور و هاست خود مدیریت). لطفاً راهنمایی کنید
      
5 0

شرکت پافکو

شرکت پافکو

        درود
سرکار خانم مهناز
کاتالوگ نرم افزار ال ام اس (lms) برای شما ایمیل گردید در مورد قیمت LMS و نحوه خرید سیستم آموزش مجازی با شما تماس خواهیم گرفت
      
3 1

مهناز

مهناز

        با سلام

لطفا کاتالوگ نرم افزار ال ام اس (lms) پافکو را برایم ایمیل نمایید در مورد قیمت نرم فزار ال ام اس
(LMS) هم سوالاتی داشتم که فرم فرم مشاوره رایگان را پر کردم در صورت امکان با من تماس بگیرید

سپاس
      
5 0

نظر شما

ایمیل شما نشر نخواهد شد.فیلد های ضروری با * نشانه گذاری شده است.

تصویر امنیتی Refresh Icon

لطفا از قرار دادن متن بصورت فینگلیش خودداری نمایید با تشکر

پیام شما بعد از بررسی نمایش داده خواهد شد

نظر خود را بنویسید