مقالات نرم افزار آموزش مجازی

سایت ال ام اس (LMS) در دانشگاه ها، مدارس و سازمان‌ها

سایت ال ام اس دانشگاه ها و سایت ال ام اس سازمان ها

ال ام اس چیست؟ آیا راه اندازی سایت ال ام اس واقعا ارزش صرف هزینه و وقت و سرمایه‌گذاری را دارد؟ یا اتخاذ یک رویکرد سنتی آموزشی کفایت خواهد کرد؟ سرمایه‌گذاری روی یک سایت ال ام اس چه مزایایی دارد و باید در آن دنبال چه ویژگی‌هایی باشید؟
آیا آماده‌اید که از آموزش سنتی به آموزش مدرن مهاجرت کنید و روی یک سیستم ال ام اس سرمایه گذاری کنید؟ درک دقیق سیستم مدیریت یادگیری و مزایای آن مهم است. در این مقاله، به همه آن چه باید در مورد یک سیستم مدیریت یادگیری بدانید، از مهم ترین مزایای سایت ال ام اس گرفته تا ویژگی‌های آن خواهیم پرداخت.

چرا دانشگاه ها باید از LMS(سایت ال ام اس)استفاده کنند؟

در طول همه‌گیری COVID-19، روش‌های سنتی یادگیری بی‌فایده شده‌اند، زمان آن رسیده است که دانشگاه‌ها به LMS روی آورند. LMS یا سیستم مدیریت یادگیری، سیستمی است که به طور ویژه طراحی شده است که به ارائه یک دوره آموزشی از طریق یک رسانه تعاملی از فیلم ها و تصاویر کمک می کند. همچنین می تواند برای پیگیری و اندازه گیری پیشرفت هر فرد مفید باشد. روش‌های سنتی یادگیری در طول این همه‌گیری قابل اجرا نیستند، و از این رو مدل جدید آموزش، یادگیری آنلاین است. یک LMS مجموعه‌ای عالی از ویژگی‌های مثبت را دارد که به شما کمک می‌کند تا به یادگیری آنلاین ملحق شوید.

تحصیلات عالی در حال تکامل بوده و انتظارات از مربیان و دانش آموزان بسیار بیشتر است. بنابراین ضروری است که یک کلاس دیجیتالی فراتر از محوطه فکلاس حضوری محیا شود تا دانش آموزان را درگیر یادگیری کرده و از آنها در رسیدن به اهداف تحصیلی حمایت کند.

دانش پذیران شما استانداردهای ثابتی را در دوره ها می خواهند تا بدانند که مدرسه آنها برای هر چیزی آماده است. چه با دانش پذیران خود در یک مکان جغرافیایی باشید و چه در مکان های متفاوت، بستر آموزش آنلاین همه را در به هم مرتبط کرده و یادگیری آسان را در اختیار افراد قرار می دهد و با ویژگی های زیر شناخته میشود:

 • یک سیستم دیجیتالی برای همه
 • تداوم آموزشی
 • پویایی و دسترسی

ثبت نام و ورود به سیستم

فرآیند پیچیده ثبت نام و ورود به سیستم را می توان از طریق یک LMS آسان تر کرد و برخی از رایج ترین مشکلات را می توان با آن حل نمود.

انعطاف پذیری

یک LMS انعطاف‌پذیری و راه‌حل‌های بسیار قابل تنظیم را به کاربران ارائه می‌دهد و مطالب مورد مطالعه را در صورت تقاضا برای آنها فراهم می‌کند. آنها می توانند از هر کجا که بخواهند به مطالب دسترسی داشته باشند.

یادگیری تعاملی

با فن آوری های پیشرفته، مانند واقعیت مجازی یا واقعیت افزوده، یک LMS، به عنوان راهی برای آموزش، می تواند مزایای همه را در خود جای دهد و یک تجربه یادگیری همه جانبه را برای همه افراد فراهم کند. این امر به تقویت تعامل و ایجاد انگیزه در دانشپذیران کمک می کند.

رشد دانش پذیران

دانشگاه ها می توانند عملکرد دانشجویان خود را با یک LMS به طور موثر مدیریت و پیگیری کنند و نتایج را به صورت روزانه یا ماهانه مشاهده نمایند. ال ام اس بسیاری از کارهای دستی را کاهش داده و مقرون به صرفه خواهد بود.

سیستم ال ام اس(سیستم مدیریت یادگیری) چيست؟

سایت ال ام اس (lms)، در ظاهر، یک وبسایت معمولی است، تا جایی که به سایت ال ام اس نیز شناخته می‌شود. کاربر (دانشجو، استاد، ادمین یا مدیر) با اطلاعات کاربریِ خود، در سایت ال ام اس (lms) لاگین می‌کند و با استفاده از قابلیت‌های موجود در پنل کاربری، عملیات مختلفی را در وبسایت انجام می‌دهد. قابلیت‌های هر کاربر به دسترسی‌هایی که ادمین سایت ال ام اس به او می‌دهد بستگی دارد.

کاربران سیستم ال ام اس در دو دسته قرار می گیرند: اول دانش پذیران کلاس آنلاین که از سیستم مدیریت یادگیری برای شرکت در دوره های آموزش آنلاین استفاده می کنند. دوم، تیم آموزش الکترونیکی شما که برای بارگزاری اطلاعات مربوط به درس و به روز رسانی محتوای آموزشی آنلاین از سرویس lms استفاده می کنند.

سایت ال ام اس (lms)، یک مخزن بزرگ است که می توانید روی آن محتوا ذخیره کنید و هر زمان که خواستید آن محتوا را بازیابی کنید. هر فردی با نام کاربری و رمز مخصوص به خودش می تواند در هر زمانی و از هر مکانی به منابع ذخیره شده در سایت ال ام اس (lms) دسترسی پیدا کند.

عملکرد اولیه سایت ال ام اس (lms)چیست؟

نقش یک سیستم مدیریت یادگیری و پیاده سازی آموزش آنلاین بسته به اهداف سازمان، استراتژی آموزش آنلاین و نتایج مورد انتظار متفاوت است. با این حال، رایج ترین کاربرد برای نرم افزار ال ام اس، توسعه دوره های آموزش آنلاین و مدیریت آن‌ها است. به طور معمول، منابع آموزشی روی سایت ال ام اس بارگذاری می‌شوند، به طوریکه برای دانش‌پذیرها به راحتی قابل دسترسی باشند.  سایت ال ام اس مودل پافکو، ابزار تالیف و تولید انواع آموزش الکترونیکی را نیز دارد و شما قادر هستید بدون نیاز به هیچ نرم افزار دیگری، محتوای آموزش انلاین خود را تهیه کنید.

قابلیت‌های نرم افزار ال ام اس (lms) شامل ثبت نام، انتخاب واحد، شرکت در کلاس آنلاین، مشاهده محتواهای مختلف، طراحی آزمون آنلاین یا شرکت در آن، مشاهده نمرات، کارنامه، شرکت در تالارهای گفت‌وگو و غیره می‌باشد.

در واﻗﻊ ﺗﻤﺎم اﻃﻼﻋﺎت ﻣﺮﺑﻮط ﺑﻪ دروس اراﺋﻪ ﺷﺪه، واﺣﺪﻫﺎ، اﻃﻼﻋﯿﻪ ﮔﺮوه آﮔﻬﯽ، ﻣﺴﺎﺋﻞ ﻣﺎﻟﯽ، ﻣﺴﺎﺋﻞ آﻣﻮزﺷﯽ، ﻣﺴﺎﺋﻞ ﻣﺪﯾﺮﯾﺘﯽ آگهی ﻫﺎ و اﻃﻼﻋﯿﻪ ﻫﺎی ﻣﺨﺘﻠﻒ ﺑﺎ در ﻧﻈﺮ ﮔﺮﻓﺘﻦ ﻧﻮع و ﺳﻄﺢ دﺳﺘﺮﺳﯽ ﮐﺎرﺑﺮان در سایت ال ام اس ﻟﺤﺎظ ﻣﯽ ﮔﺮدد. به کمک سایت ال ام اس، مدیران، مسئولین مربوطه، اساتید و دانشجویان قادر خواهند بود با توجه به نوع و سطح دسترسی خود، اطلاعات وبسایت را مشاهده، ویرایش، حذف، اضافه و یا استخراج کنند.

دانشجویان واحد درسی خود را انتخاب و مطالب درسی را دریافت می‌کنند، به تکمیل تمرین‌های درسی و شرکت در امتحان می‌پردازند و با اساتید و دیگر دانشجویان ارتباط برقرار می‌کنند. به طور کلی از طریق این وبسایت تمامی نیازهای آموزش مجازی قابل مدیریت می‌باشد.

افزایش عملکرد

از LMS می توان برای بهبود عملکرد کلی دانش آموزان و کمک به موفقیت آنها نیز استفاده کرد. برخی از ویژگی های کلیدی عبارتند از:

ارزیابی

یک LMS دارای ابزارهای داخلی است که به شما در برنامه ریزی و ایجاد انواع ارزیابی (مانند آزمون ها، بازی ها، تکالیف ساده) کمک می کند. آنها ابزارهایی برای کمک به پیگیری عملکرد دانش آموز دارند.

تکالیف

تکالیف شامل تصاویر، فیلم‌ها و سایر ویژگی‌های تعاملی است که می‌تواند باعث شود دانش‌آموزان احساس ارتباط و تعامل بیشتری با دوره داشته باشند. آن‌ها همچنین می‌توانند به تمام تکالیف با فایل‌های پیوست از هر کجای وب دسترسی داشته باشند. اینکار روند را ساده و روان نگه می دارد.

کاربردهای سایت ال ام اس (lms) چیست؟ و چه کسانی می توانند از سیستم ال ام اس (lms) بهره ببرند؟

سیستم های مدیریت یادگیری و سایت ال ام اس (lms) هم برای موسسات آموزشی سودمند است هم برای شرکت ها و سازمان ها. علاوه بر سایت ال ام اس دانشگاهی، آموزش سازمانی آنلاین یکی از کاربردهای اصلیِ سیستم های مدیریت یادگیری می‌باشد. به عنوان مثال، شرکت ها با استفاده از سیستم ال ام اس (lms) می‌توانند منابع آموزشی خود را در کانال‌های فروش و خارج از سازمان نیز قرار دهند و علاوه بر آموزش مشتریان، از آن در جهت بازاریابی نیز استفاده کنند.

سایت ال ام اس دانشگاه ها و سایت ال ام اس سازمان ها

چرا دانشگاه ها باید از LMS استفاده کنند

در طول همه گیری COVID-19، روشهای سنتی یادگیری بی فایده شده است، زمان آن رسیده است که دانشگاهها به سایت ال ام اس LMS روی آورند. سیستم LMS یا سیستم مدیریت یادگیری یک سیستم ویژه طراحی شده است که به ارائه دوره های آموزشی آنلاین از طریق رسانه تعاملی ویدئوها و تصاویر کمک می کند. همچنین می تواند برای پیگیری و اندازه گیری پیشرفت هر فرد مفید باشد.

معرفی چند مرکز آموزشی جهانی که سایت ال ام اس دارند


سایت ال ام اس دانشگاه کلایتون (هنگ کنگ )

این دانشگاه امکانات کامل آموزشی خود را از طریق اینترنت، به صورت آموزش مجازی ارائه می دهد. از طریق این دانشگاه ما می توانیم مدرک فوق دیپلم، لیسانس و یا دکترا را کسب کنیم، این دانشگاه از طریق سازمان جهانی unesco  حمایت می شود.


سایت ال ام اس دانشگاه آکسفورد ( انگلستان )

این دانشگاه بزرگ و معروف یکسری امکانات آموزشی خود را از طریق آموزش مجازی ارائه می دهد. سایت این دانشگاه تشکیل شده از چندین لینک که به معرفی بعضی از این لینک ها می پردازیم.
1-colege: که شامل 46 دانشکده در زمینه های مختلف می باشد مانند دانشکده شیمی و یا مهندسی که می توانیم در مورد هر یک از آنها اطلاعاتی کسب کنیم.
2 - Library: که 9 کتابخانه بزرگ انگلیس را به صورت صفحات اینترنتی در اختیار ما  قرار می دهد با  ارائه میلیون ها عنوان کتاب .
3 - Museims: که درباره موزه های موجود در دانشگاههای Oxford توضیح می دهد.
4- student: در مورد دانش آموزان و دانشجویانی که در این دانشگاه و دانشکده های مربوط به آن تحصیل  می کنند .
و سایر لینکهای دیگر، که ما پیشنهاد می کنیم به این سایت سری بزنید و از امکانات این دانشگاه دیدن فرمایید.


سایت ال ام اس دانشگاه تکنیک (آفریقای جنوبی) 

جزء بزرگترین دانشگاههای آفریقاست که  انواع آموزش آنلاین را از طریق سیستم LMS خود را ارائه می دهد. این دانشگاه نیز شامل کتابخانه ای بر روی اینترنت می باشد و در یکی از لینکهای این سایت به معرفی محیط دانشگاه پرداخته است. جالب است بدانید که این دانشگاه E-mail رایگان نیز در اختیار عموم قرار می دهد.


سایت ال ام اس دانشگاه آدلاید (استرالیا)            

 دانشگاهی است مجلل که در استرالیای جنوبی واقع است که رشته های مختلفی از قبیل کامپیوتر و مکانیک را ارائه می دهد، این دانشگاه جدیداً یک کتابخانه مجازی راه اندازی کرده که می توان از آن استفاده کرد. 


سایت ال ام اس دانشگاه آکادیکا (کانادا)

سایت ال ام اس این دانشگاه امکاناتی از قبیل کتابخانه و زندگی دانشجویان و ارتباط مستقیم با مدیر و از قبیل خدمات را در اختیار عموم قرار می دهد.

سایت ال ام اس دانشگاه بوستون ( امریکا )

دانشگاه معروف و بزرگ بوستون که علاوه بر دانشگاه، مدارس ابتدایی و متوسطه را نیز پوشش می دهد. این دانشگاه که جزء معتبرترین دانشگاه های آمریکا و جهان است، امکانات  جالبی را از طریق اینترنت برای سیستم آموزش مجازی ارائه  می دهد.
این دانشگاه که  ده ها  دانشکده را مورد حمایت خود دارد بسیاری از رشته ها، از رشته مهندسی گرفته  تا بیولوژی و پزشکی را ارائه می دهد. جالب است بدانید که کلیه تحقیقاتی که دانشجویان در زمینه های مختلف در این دانشگاه انجام داده اند بر روی سایت موجود است که می توانیم به آن دسترسی داشته باشیم .
این دانشگاه امکانات تحصیلی خود را به صورت جدی از سال 98 شروع کرده و تعداد زیادی دانشجو را مورد حمایت خود قرار داده است.
 این سایت اطلاعات جالبی در مورد دانشجویانی که در خوابگاه سکونت دارند به ما می دهد. حتی ما می توانیم  بدانیم که در چه تاریخی دانشجویان واقع در خوابگاه بوستون چه غذایی می خورند و با دانشجویان آشنا شویم و یا حتی مکاتبه داشته باشیم.
به شما پیشنهاد می شود که سری به این دانشگاه بزنید و از امکانات  جالب و انبوه اطلاعات و سیستم آموزش مجازی ال ام اس LMS دانشگاهی یا همان سایت ال ام اس که در زمینه های مختلف به شما ارائه می شود استفاده کنید.

سایت ال ام اس دانشگاه ها و سایت ال ام اس سازمان ها

بسیاری از دانشگاه‌های معتبر داخلی و خارجی از ادوبی کانکت استفاده می‌کنند. با پافکو سرویس ادوبی کانکت را رایگان تست کنید:

ادوبی کانکت


سایت ال ام اس دانشگاه کالیفرنیا

یکی  از سایتهای بزرگ دانشگاهی که از طریق اینترنت به معرفی دانشگاه خود و ارائه آموزش  پرداخته است، سایت ال ام اس دانشگاهی کالیفرنیا می باشد که در ادامه به معرفی آن خواهیم پرداخت.
سایت دانشگاه  مجازی  کالیفرنیا که با عنوان Virtual  University  of  Caliornia فعالیت می کند. این سایت مجهز بزرگ و گسترده بوده و دارای امکاناتی فراوان و کارآمد در زمینه های آموزشی می باشد.
دانشگاه کالیفرنیا در تلاش برای گسترش سایت ال ام اس خود به اقدامی دست زده که در طی  دو سال تکمیل خواهد شد. این دانشگاه قصد دارد مراکز خود را در سطح ایالت از 23 مرکز به 107 مرکز گسترش دهد که در 72 منطقه از ایات پراکنده اند این اقدام در صورت موفقیت توانایی سرویس دهی به  1500000 (یک  و نیم میلیون ) نفر را به سایت کالیفرنیا خواهد بخشید و این سایت را به بزرگترین سایت آموزشی در سطح جهان مبدل خواهد کرد.
در راستای اهداف بالا انجمنی با نام اختصاری AICCU
(the Association of Independent California Colleges & Universitys )
(انجمن دانشگاهها و دانشکده های مستقل کالیفرنیا )
تشکیل یافته است که مشتمل بر 71 دانشگاه و دانشکده در ایالت کالیفرنیا است. همه این مراکز با همکاری یکدیگر سعی می کنند تا به هدف اصلی انجمن نزدیکتر شوند و در عین حال سعی می کنند با رعایت اصل استقلال هر یک در ناحیه کاری خود با شرایط ویژگی های خاص خود به اهداف دانشکده ای نیز نزدیکتر شوند.

سایت ال ام اس دانشگاه ها و سایت ال ام اس سازمان ها
 

سیستم ال ام اس پافکو (Pafco LMS)

شرکت پافکو یکی از طلایه‌دارهای حوزه صنعت آموزش مجازی می‌باشد، این شرکت محصولات مختلف و نرم‌افزارهای مربوط به تکنولوژی آموزشی و آموزش ترکیبی را ارائه می‌دهد:

 • نرم افزار آموزش مجازی LMS  (نرم افزار Moodle)
 • نرم افزار وب کنفرانس (Adobe Connect و BigBlueButton)
 • نرم افزار مدیریت آموزشگاه (TMS)
 • نرم افزار مدیریت دانشگاه (4M)

در سیستم های آموزش الکترونیکی Pafco LMS امکان ایجاد یک دوره الکترونیکی خودکار با سقف تعداد شرکت کننده معلوم، میسر است. فراگیران می توانند در این دوره ها ثبت نام کنند، سپس اقدام به پرداخت هزینه دوره نمایند و در زمان های تنظیم شده از قبل به مشاهده محتوای الکترونیکی بپردازند و سپس در سیستم آزمون آنلاین آن دوره شرکت کنند و گواهینامه بگیرند.

به مقتضای نیاز مشاغل مختلف، کاربردهای متنوعی برای سایت ال ام اس متصور هستیم:

 • کاربرد سایت ال ام اس در سازمان ها: برگزاری دوره های آموزشی ضمن خدمت و پرسنلی به صورت الکترونیکی به صورت همزمان و غیر همزمان
 • کاربرد ال ام اس (LMS) در دانشگاه ها:  ارائه آموزشی‌های الکترونیکی برای پرسنل، دانشجویان و آموزش های آزاد
 • کاربرد ال ام اس (LMS) در محیط های صنعتی: برگزاری دوره های آموزشی تخصصی و عمومی برای پرسنل
 • کاربرد ال ام اس (LMS) در آموزشگاه ها: کسب در آمد از طریق برگزاری دوره های آموزشی آزاد به صورت الکترونیکی

شرکت پافکو علاوه بر فروش لایسنس نرم افزارهای ال ام اس و وب کنفرانس، در راستای رفاه حال برای کسب و کارها و آموزشگاه های کوچک و همچنین مهیا کردن شرایطی کم هزینه برای تدریس خصوصی آنلاین دبیران، سرویس اجاره ادوبی کانکت را نیز ممکن کرده است. همچنین پافکو مفتخر است که در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر در حوزه آموزش مجازی و سیستم آموزش مجازی ال ام اس (lms) به شما مشاوره رایگان ارائه دهد.

سایت ال ام اس دانشگاه ها و سایت ال ام اس سازمان ها

ما دانش و بستر لازم را برای افزایش کیفیت آموزش های شما داریم.برای مشاوره رایگان، همین الان با ما تماس بگیرید.

021-41986 داخلی 116

دریافت مشاوره رایگان

سوالات متداول

 1. سامانه ال ام اس چیست؟

  ﻧﺮم اﻓﺰار ال ام اس یا LMS، ﺑﺴﺘﺮی ﻣﻨﺎسب برای ﺑﺮﻗﺮاری ارﺗﺒﺎط دانشجویان، اساتید و ﻣﺴﺌﻮﻟﯿﻦ و ﻣﺆﺳﺴﺎت آموزشی فراهم می‌کند. اگر شما از ال ام اس استفاده کنید، دانش‌پذیرانِ شما، به راحتی و به صورت سازمان‌یافته، به محتواهای آموزشی دسترسی خواهند داشت و شما خواهید توانست، پیشرفت و فعالیت آن‌ها را مدیریت کنید.
 2. مزایای سايت ال ام اس چیست؟

  استفاده از ال ام اس و آموزش از راه دور برای موسسات آموزشی هزینه بسیار کمتری نسبت به آموزش حضوری دارد. استفاده از خلاقیت در محتواهای آموزشی (گیمیفیکیشن، محتواهای تعاملی، هوش مصنوعی، میکرولرنینگ و ...) را ممکن می‌کند. آموزش از راه دور از جنبه‌های مختلف به حفظ محیط زیست کمک می‌کند(حذف کاغذ و کاهش ترافیک). یادگیری را از هر نقطه جغرافیایی و در هر زمانی ممکن می‌کند.
 3. با ال ام اس، چه قابلیت هایی خواهید داشت؟

  با ال ام اس، قادر خواهید بود: کلاس آنلاین برگزار کنید، آن را ضبط و آرشیو کنید و برای همیشه آن را داشته باشید. مسیرهای آموزشی تعریف کنید و برای هر مسیر محتواهای خاص خودش را بارگزاری کنید. آزمون آنلاین برگزار کنید. پیشرفت و فعالیت دانش‌پذیران را اندازه‌گیری و مدیریت کنید. و ده ها قابلیت دیگر که در این مجال کوتاه نمی‌تواند بیان کرد.
نظرات کاربران
امینی

سایت ال ام اس دانشگاهی فقط برای اموزشی هست و چگونه میتونم ثبت نام انجام بشود ؟

0 0

رحمانی

سیستم ال ام اسی که ارائه میدهید تمام ماژول ها را دارد؟ یا بر اساس نیاز ما بهمون تعلق میگیرد؟

1 0

شیوا حقجو

فک نمی کنم دیگه دانشگاهی وجود داشته باشه که سایت ال ام اس نداشته باشه.

0 0

رها

سلام
در مورد نرم افزار ال ام اس مخصوصا مودل میتوان گفت کمک زیادی انجام داد ولی با امدن وب 3 میتونیم در سالها نچندان دوره شاهد تغییرات جالبی باشیم سایت ها و محیط 3 بعدی و.. دنیا جالبی خواهد بود

1 0

ندا

سلام
من سایتهای زیادی در مورد ال ام اس دیده ام و کار کرده ام سایت شما مطالب زیادی در مورد آموزش مجازی LMS داره جای تشکر داره

4 0

مسرور

در محیط ها صنعتی سیستم ال ام اس خیلی کاربردیه

5 0

بهنام

سلام
موافقم، نرم افزار ال ام اس (lms) هر جایی آموزش آنلاین باشه ضروری است

4 0

نازنین

سلام
سایت ال ام اس مودل چقدر میتونه در بهبود آموزش مدرس کمک کنه؟ من الان فقط از کلاس انلاین استفاده می کنم

3 0

نادیا

سلام
من دنبال شرکتی هستم که هم طراحی سایت ال ام اس انجام بده هم پرداخت انلاین داشته بشه که دانشجوهایم بتونن هزینه دوره را پرداخت کنن

4 1

مدیر سیستم

درود
جهت طراحی سایت آموزش مجازی LMS لطفا فرم مشاوره را تکمیل نمایید

2 0

رحمتی

Lms پافکو با پلاگین های مختلف امکان ادغام شدن داره؟

3 0

مدیر سیستم

با سلام
سایت ال ام اس LMS پافکو از نرم افزار مودل استفاده می کند و انواع پلاگین مرتبط با آموزش مجازی را پشتیبانی می کند

2 0

نهال

سلام
سایت ال ام اس مودل نسخه ۱۱ به بعد امکانات و پلاگین های خوبی اضافه کرده است

5 0

میترا احمدی

سلام اگر ممکنه بیشتر درباره ی lms پافکو توضیح بدین

7 0

پافکو

سلام
ما در سایت پافکو به سازمانهای کوچک از 10 نفر تا 200 نفر و سازمانهای بزرگ بالا 10000 کاربر خدمات میدهیم بخشی از سایت ما برای B to C است یعنی حتی افراد میتونند انلاین کلاس مجازی خریداری کنند و برای سازمانهای بزرگ هم سیستم جامع یکپارچه شامل ال ام اس (lms) ، وب کنفرانس و سیستم مدیریت آموزش و.. داریم خلاصه بستگی به نیاز شما داره تا پیشنهاد مناسب خدمتتان ارایه گردد

5 0

فرهمند

سلام
ال ام اس ها (lms) بزرگترین کمک در شرایط کرونا به آموزش جهان بودن

6 0

جوان

سلام
من فکر می کنم سایت ال ام اس روی نرم افزار مودل بهترین حالت ممکنه آموزش مجازی LMS را برای کاربران فراهم کرده است

7 0

یاری

سلام
بین نرم افزارهای ال ام اس سیستم مودل بواسطه داشتن پلاگین بسیار متنوع که روی سایت مودم وجود داره و هر روز هم بروز رسانی میشه یک سرو کردن جلوترین

4 0

پرستو

سایت ال ام اس دانشگاه ایران لطفا

3 0

جباری

درود
من دنبال چند سایت در حوزه نرم افزار ال ام اس lms هستم اگر سراغ دارید کمک کنید ممنونم

2 0

شیما

اینجام سایت ال ام اس هست دیگه، یعنی پافکو نرم افزار ال ام اس داره

2 0

صالحی

درود
واقعا نرم افزار ال ام اس مودل بهترین گزینه است

4 0

جوهری

سلام
انواع ال ام اس در جهان داریم بستگی به نیاز کاربر داره مودل یکی از،پرکاربردترین هاست ولی بستگی به کاربرد کاربر داره

3 0

الهام

سلام
لطفا ال ام اس بلک بورد هم نگاه کنید خیلی خوبه فقط حیف، تحریم هستیم و هزینش خیلی بالاست دانشگاه های آمریکایی زیاد از این نرم افزار استفاده میکنن

2 0

جاوید

سلام
من از سایت مودل شخصا ال ام اس (LMS) را دانلود Download کردم و راه اندازی کرده ام ولی واقعا نیاز به یک تیم خبره برای پشتیبانی داره

1 0

زالی

سلام
امروز سایت های فراوانی در مورد ال ام اس و آموزش مجازی طراحی میشه ولی مودل به عنوان یک نرم افزار جهانی در بین کلیه ال ام اس ها جای خود را باز کرده طوری که اکثرا دانشگاهای بزرگ در ایران و جهان از آن استفاده می کنند

7 0

مجید

سلام
سامانه ال ام اس ( lms) و کیفیت این سیستم تاثیر زیادی روی کیفیت آموزش داره این سایت حتما باید تعاملی باشه

4 0

محمد

سلام
من ال ام اس بلک بورد را در هلند تجربه کردم و بسیار حرفه ای است و الان با ال ام اس مودل کار میکنم
با توجه به اپن سورس بودن و قابلیت‌های ماژولهای زیاد مودل،این نرم افزار را تایید می کنم

1 0

yashar

سلام
site lms را چطوری میتونه فعال کنم
فعالیت من در زمینه آموزش کارهای دستی است و نیاز به یک سایت خیلی قوی دارم که بتونم داخلlms ( ال ام اس ) محتوای آموزشی که دارم قرار بدم

3 0

مدیر سیستم

سلام
شما در زمینه راه اندازی نرم افزار ال ام اس (LMS) میتوانید فرم درخواست دمو را پر کنید تا کارشناسان پافکو با شما تماس بگیرند

2 0

مژگان

کار با ال ام اس دانشگاه ایران رو ا کجا یاد بگیریم؟

3 0

پافکو

با سلام
در مرکز آموزش پافکو آموزش گام به گام نرم افزار ال ام اس LMS وجود دارد

3 0

جعفری

سلام
ببخشید هرچقدر می گردم راهنمای آموزش سامانه ال ام اس را در سایت پیدا نمی کنم

2 0

محبی

سلام
در سایت جهت راهنمای ال ام اس به ادرس زیر میتونید مراجعه کنید:
https://pafcoerp.com
/-فیلم-های-آموزشی-نرم-افزار-سیستم-آموزش-مجازی

2 0

هما

سلام خوب در همین سایت خیلی مطالب زیادی در مورد ال ام اس وجود داره

3 0

یاشار

درود
ما برای یک شرکت که 5 شعبه دارد نیاز به سایت ال ام اس داریم لطفا بفرمایید چکار باید کنیم؟ ضمنا هم اکنون از سرویس اجاره کلاس آنلاین ادوبی کانکت شما استفاده می کنیم ولی برای ما نرم افزار ال ام اس ضروری شده است ممنون

4 0

نجار

سلام
شرکت ما اخیر یک سایت طراحی کرده است که لازم داریم از نرم افزار ال ام اس LMS در آن استفاده کنیم سوال من این است ایا می شود این 2 سایت یعنی سایت قبلی خودمان و سایت ال ام اس را به هم مرتبط کرد؟

2 0

محمد

سلام
سامانه ال ام اس چون تحت وب است میتونید لینک بدید به هم هر 2 تا سایت رو.البته از طریق وب سرویس هم حرفه ای تر میشه که اطلاعات هم منتقل بشه ولی معمولا دارای هزینه و زمان است

3 0

پافکو

سلام
برای ادغام سایت قبلی شما با سایت ال ام اس lms به آسانی امکان‌پذیر است البته اگر از model lms استفاده کنید پلاگینهای مربوطه وجود دارد

1 0

نجی

سلام
سایتهای ال ام اس LMS چطور میتونن از هوش مصنوعی استفاده کنند تا دوسویه(مانند یم معلم واقعی) باشند چون من نگران وضعیت روحی فرزندم هستم.

3 0

مدير سیستم

سلام
شما اگر روی دامنه و سایت خود یک نرم افزار ال ام اس داشته باشید میتونید پلاگینهای مربوط به گیمیفیکیشن را فعال کنید و تا حدی از هوش مصنوعی ان بهره مند شوید توجه داشته باشید ال ام اس مودل moodel lms پلاگین های فوق العاده ای در زمینه های مختلف دارد

1 0

مروارید

سلام
با شما کاملا موافقم من روانشناسم و میدونم درسامانه مدیریت آموزش الکترونیکی (آموزش مجازی، آموزش آنلاین) یا ال ام اس (LMS) مشکلات روانشناختی زیادی برای کودکان پیش میاد چون آموزش از راه دوره صورت می گیردفقط برای کودکان حتما بخشی از آموزش لازمه حضوری انجام شود

2 0

سیامک

سلام
از سایت ال ام اس پافکو استفاده کردم بسیار کاربردی بود ممنون

4 0

مدير سیستم

درود بر شما
ممنون از لطف شما، شرکت پافکو تمام تلاش خود را در حوزه سایت ال ام اس و سیستم آموزش مجازی LMS و بطور کلی یادگیری الکترونیکی گذاشته است و اخیر فروش سرویس کلاس آنلاین را هم در اختیار مشتریان قرار داده است

3 0

سورنا

سلام
ال ام اس نرم افزاری بود که در شرایط کرونا بسیار موثر ظاهرا شد از تصور من خارج بود که " ال ام اس مودل " بتونه این همه کمک کننده باشه از زحمات شما ممنون

2 0

بهمن

در نسخه جدید سامانه یادگیری الکترونیکی (LMS) به دلیل استفاده از فونت های خانواده “Sans” ، نمایش کلمات و اسم های حاوی حرف “ی” دچار اختلال و به هم ریختگی در برخی از رایانه های دانشجویان گرامی شده است.
چگونه مشکل نمایش کلمات دارای حرف ‘ی’ را در کلاس های آنلاین برطرف کنم؟

3 0

مریم

سلام
نرم افزار ال ام اس واقعا کاربردیه
من از مودل استفاده میکنم. به نظرم با یه پشتیبانی خوب عالی میشه

3 0

علی

سلام
ببخشید ال ام اس چیست؟
اگر ممکنه ساده بگید

5 1

رعنا فعال

سلام بر شما
ال ام اس، نرم افزاری برای مدیریت آموزش های مجازی و آنلاین است. این نرم افزار با امکاناتی که ارائه می دهد امکان طرح ریزی دوره های آموزش الکترونیکی، برگزاری کلاس مجازی، برگزاری آزمون آنلاین و آزمون الکترونیکی، ایجاد تالار های بحث و گفت و گوی آنلاین برای برقراری شرایط آموزش تعاملی، آرشیو دوره های آموزش انلاینی که قبلا برگزار شده، ارائه گواهی تکمیل دوره، امکان انجام نظرسنجی و بسیاری از ابزارهای دیگر برای پیاده سازی روش های نوین یادگیری مانند یادگیری اجتماعی، میکرو لرنینگ، یادگیری ترکیبی، گیمیفیکیشن در آموزش و غیره را فراهم می کند.

2 0

متقی

سلام
در سایت پافکو توضیحات کاملی در مورد ال ام اس(LMS) وجود دا ه
در گوگل یادگیری الکترونیکی را جستجو کنید

1 0

شاهین

درود
با ال ام اس مودل موافقم

2 0

جعفر زاده

سلام
به نظر من یک سایت ال ام اس خوب میتونه با نرم افزار مودل راه اندازی شود

1 0

ناهید

سلام
ال ام اس LMS پافکو برای زبان عربی هم کار میکنه؟

3 0

شرکت پافکو

با سلام خدمت شما
بله نرم افزار ال ام اس پافکو، چند زبانه است و نسخه lms عربی آن نیز ارائه می شود.
برای دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان با شماره تلفن 02141986 تماس بگیرید. همکاران ما توضیحات کامل درباره نرم افزار آموزش مجازی LMS پافکو را خدمت شما ارائه خواهند داد.

3 0

سیما طاهریان

سلام
میشه لطفا راه های ارتباطی رو اعلام کنید. من به شدت دنبال نرم افزا ال ام اس میگردم و تعریف پافکو رو زیاد شنیدم.
ممنونم

4 0

معتمدی

هزینه و مزایای برگزاری یادگیری الکترونیکی در قیاس با شیوه حضوری چگونه است؟ لطفاً بفرمایید بازخورد شرکت کنندگان در سیستمهای برگزار کننده دوره های آموزش آنلاین چقدر مثبت یا منفی بوده است؟

6 0

مهران

سلام
"ال ام اس" یا LMS شما بصورت چند زبانه هم کار میکه؟ ما نرم افزار LMS (ال ام اس) را به 2 زبان فارسی و انگلیسی میخواهیم استفاده کنیم و سوال بعدی اینکه در آموزش مجازی آیا افزاد از کشورهای مختلف با زبانهای مختلف میتوانند محتوا الکترونیکی اختصاصی خود را داشته باشند؟

8 0

فیضی

سلام
قیمت ال ام اس lms به چه پارامترهایی بستکی دارد و نقطه تمایز شما با سایر شرکت ها در چیست؟

7 0

شرکت پافکو

جناب اقای فیضی
درود
قیمت ال ام اس LMS به پارامترهای زیادی بستگی داره لطفا فرم مشاوره را پر کنید تا در اسرع وقت مشاورین ما با شما در ارتباط باشند

7 0

معین

سلام
راهنمای استفاده از سیستم lms در کجای سایت شما میتونم پیدا کنم؟

8 1

مریم معتمدی

سلام
راهنمای سیستم ال ام اس lms را در صفحه اصلی سایت شرکت پافکو بصورت فیلم میتوانید رویت کنید

5 1

مجتبی

با سلام
قیمت LMS شما برای 100 دانش آموز چقدر در میاد؟ من مقالات و محصولات آموزش مجازی شما را مطالعه کردم خوشحال میشم بتونم از این روش نوین در دبیرستان استفاده کنم

5 0

شرکت پافکو

درود
سیستم LMS دارای اجزای زیادی است که لازم است از شما سوال شود لطفا با شرکت پافکو تماس بگیرید با فرم درخواست مشاوره و دمو را پر کنید

6 0

فرشاد سیدین

روش ارزیابی و نمره‌دهی در هر درس در سیستم آموزش یادگیری الکترونیکی به چه صورتی هست؟

6 0

شرکت پافکو

درود . طبق آیین‌نامه آموزشی، ارزیابی و نمره‌دهی در هر درس فقط در حیطه اختیار استاد می‌باشد.
طبق آیین‌نامه آموزشی، برگزاری امتحانات پایانی به‌صورت حضوری برای تمامی دروس الزامی است و شرکت دانشجو در امتحان پایانی، یکی از شروط اساسی گذراندن ( پاس کردن ) هر درس است.
استاد می‌تواند ارزیابی دانشجو در درس را فقط از طریق امتحان پایانی انجام دهد و یا مجموعه ای از ارزیابی‌های دیگر در قالب امتحان میان‌ترم، کوییز، تکالیف، پروژه و مشارکت دانشجو در مباحث کلاسی را نیز علاوه بر امتحان پایانی مد نظر قرار دهد.

6 1

شرکت پافکو

سلام
سیستم مدیریت آموزش الکترونیکی(LMS) ارزیابی نمره را در اختیار شما به صورت پارامتریک گذاشته است و به انواع روش در LMS میتوانید اینکار را انجام دهید

6 0

بهنام

در انتخاب نرم افزار آموزش مجازی با این موضوع مواجهه شدیم که در بلند مدت بصورت SAAS مقرون بصرفه تر است یا خود-میزبان (سرور و هاست خود مدیریت). لطفاً راهنمایی کنید

6 0

شرکت پافکو

درود
سرکار خانم مهناز
کاتالوگ نرم افزار ال ام اس (lms) برای شما ایمیل گردید در مورد قیمت LMS و نحوه خرید سیستم آموزش مجازی با شما تماس خواهیم گرفت

3 1

ایدین

سلام
دوستان من دنبال ال ام اس بلک برد هستم کسی میدونه آیا در ایران امکان خریداری این ال ام اس lms وجود داره؟

0 0

مهناز

با سلام

لطفا کاتالوگ نرم افزار ال ام اس (lms) پافکو را برایم ایمیل نمایید در مورد قیمت نرم فزار ال ام اس
(LMS) هم سوالاتی داشتم که فرم فرم مشاوره رایگان را پر کردم در صورت امکان با من تماس بگیرید

سپاس

6 0

نظر شما

ایمیل شما نشر نخواهد شد.فیلد های ضروری با * نشانه گذاری شده است.

تصویر امنیتی Refresh Icon

لطفا از قرار دادن متن بصورت فینگلیش خودداری نمایید با تشکر

پیام شما بعد از بررسی نمایش داده خواهد شد

نظر خود را بنویسید