آموزش مجازی پافکو

به راحتی وبینار برگزار کنید! به راحتی وب کنفرانس برگزار کنید! به راحتی آزمون آنلاین برگزار کنید!

همین حالا دمو ببینید!
آموزش مجازی

13 نکته کلیدی برای خرید نرم افزار آموزش مجازی LMS

خرید نرم افزار LMS

خرید نرم افزار LMS همواره یکی از دغدغه های مشتریان و خریداران نرم افزار است که موارد زیادی در خرید نرم افزار LMS مهم هستند مانند قیمت، مراحل نصب، پشتیبانی مناسب نرم افزار و... که در این مقاله به برخی از این نکات مهم پرداخته ایم:


13 نکته عمومی در خرید نرم افزار آموزش مجازی LMS  که در خرید سایر نرم افزارها نیز کاربرد دارد به شرح زیر می باشد:

- نکته اول:

در خرید نرم افزار آموزش الکترونیکی LMS  گواهینامه امنیت مهم است :

 از آنجا که کلیه اطلاعات در بستر وب منتقل می شود اخذ گواهی سطح بلوغ امنیتی گرید A از مرکز تحقیقات انفورماتیک یا سایر مرکز اعطای گواهی امنیت نرم افزار از مهمترین فاکتورهای انتخاب یک نرم افزار می باشد. همانطور که متخصصین امر مطلع می باشند این گواهی مبتنی بر استانداردهای ISO برای محصولات تولیدی نرم افزاری صادر می گردد. موضوع امنیت در لایه های مختلف لازم است بررسی شود مانند امنیت شبکه، امنیت پایگاه داده و صدها مورد... که موارد فوق در استاندارهای اخذ شده  بررسی و پاس شده باشند.

-نکته دوم:

در خرید نرم افزار آموزش الکترونیکی LMS افزایش اثر بخشی را در نظر داشته باشید

یکی از بارزترین خصوصیات یک نرم افزارهای خوب، ایجاد یکپارچگی سازمانی است یعنی از بعد ورود اطلاعات و  اختصاص دسترسی، به لایه های اطلاعاتی سازمان در هر زمان و مکان که اینترنت وجود دارد امکان پذیر باشد تا از دوباره کاری جلوگیری به عمل اید بعبارت دیگر نباید سازمان به "جزایر اطلاعات" تکه تکه شود. از این رو  باعث افزایش اثر بخشی سازمانی می گردد.

- نکته سوم:

در خرید نرم افزار آموزش مجازی LMS امکان دورکاری است

نرم افزار لازم است تحت وب  Full Web base باشد، علاوه بر عدم نیاز به نصب نرم افزار روی هر کلاینت، امکان دورکاری را در موسسه فراهم آورده و استفاده از توانمندیهای ذهنی، اطلاعات و دانش کاربران اطلاعاتی را میسر می سازد.

- نکته چهارم:

در خرید نرم افزار آموزش مجازی LMS کیفیت یک اصل حیاتی است

از مؤلفه های یک نرم افزار مطمئن، جامعیت تست کنترل کیفیت است. کیفیت یک نرم افزار باعث ایجاد اطمینان و آسایش می گردد شرکت ارایه دهنده نرم افزار LMS علاوه بر اخذ گواهی تست امنیت لازم است گواهی کنترل کیفیت را نیز گرفته باشد. چنانچه محصول گواهی کیفیت را داشته باشد یعنی انواع تست ها مانند تست فشار، بار، حجم، load، تست اطلاعات حجیم، تست کاربری و ... را پاس کرده است.

- نکته پنجم:

در خرید نرم افزار آموزش مجازی LMS  سرعت بارگزاری صفحات در نرم افزار  مهم  است

یکی از مهمترین ویژگیهای مهم در خرید نرم افزار آموزش مجازی lms  رضایت کاربران از سرعت بارگزاری آن می باشد. و نرم افزار lms (ال ام اس) با تست سرعت را با حجم بالای دیتا Big Data  گذارنده باشد.

- نکته ششم:

در خرید نرم افزار آموزش مجازی LMS  مصرف  بهینه منابع سخت افزاری و شبکه و.. در نظر بگیرید

اهمیت منابع سخت افزار و شبکه در زمانهایی که تعداد کاربر به حد بالایی می رسد خود را نشان می دهد. نرم افزار lms باید در مرحله اول توانایی استفاده از منابع را داشته باشد و در مرحله دوم باید بتواند بهینه از این منابع استفاده کند تا سازمان با کمترین منابع بیشترین کارایی را داشته باشد.

- نکته هفتم: در خرید نرم افزار آموزش مجازی LMS سازگاری با نیاز مشتری  مهم می باشد

یکی از مهمترین مواردی که هنگام خرید نرم افزار ال ام اس (lms) لازم است توجه جدی شود میزان مطابقت با خواسته هایمان است لذا قبل از خرید نرم افزار باید لیست نیازها یمان را استخراج کنیم و اولویت بندی کنیم یک نرم افزار خوب باید پاسخکوی نیاز های اصلی سازمان باشد.

پافکو ERP
خرید نرم افزار lms

- نکته هشتم:

در خرید نرم افزار آموزش مجازی LMS  قیمت مهمترین مولفه نیست 

قیمت نرم افزار lms (ال ام اس) یکی از پارامترهای تصمیم گیری می باشد اگر چه این پارامتر نباید منجر به این گردد که ما یک کالای نامرغوب خریداری کنیم و سپس متوجه شویم کیفیت لازم را ندارد که در ایران متاسفانه این اشتباه به فور رخ میدهد در این صورت ضمن از دست وجه پرداخت شده بابت نرم افزار هزینه زمانی را نیز باید در نظر بگیریم.

- نکته نهم:

در خرید نرم افزار آموزش مجازی LMS مشتری مداری شرکت فروشنده مهم است

پس از خرید نرم افزار تفاوت شرکت ها بخوبی نمایان می گردد شرکتی را باید انتخاب کنیم که مشتری در قلب سیستم انها باشد و سیستم ارتباط با مشتری را بصورت جدی پیاده سازی کرده باشند در چند سال گذشته واحد CRM در ایران وضعیت بهتری پیدا کرده است.

- نکته دهم:

در خرید نرم افزار آموزش مجازی LMSجذابیت UI را در نظر بگیرید

 رابط کاربری آسان UI در نرم افزار  یک تجربه خوب را برای کاربران خواهد داشت مثلا امکان استفاده همزمان از چندین صفحه را در اختیار کاربر قرار دهیم و ضمن ارائه یک میز کار شخصی به هر کاربر، امکان تغییر رنگ صفحات نیز وجود دارد و ..

جهت بررسی این موضوع یک اکانت آزمایشی از فروشنده نرم افزار درخواست کنید.

- نکته یازدهم:

در خرید نرم افزار آموزش مجازی LMS صرفه جویی و کاهش هزینه مشتری با استفاده از  سرویس SAAS  وجود داشته باشد

شما می توانید نرم افزار و حتی زیر ساخت های فنی انرا بصورت اجاره یا سرویس استفاده کنید ما در پافکو با فراهم آوردن زیر ساخت قدرتمند سخت افزار از سال 1389، این امکان را برای مشتریان خود فراهم کرده ایم که علاوه بر خدمات نرم افزار، از زیر ساخت فنی و قدرتمند این شرکت نیز استفاده نمایند. این شرکت دارای SLA بوده و در صورت عدم ارائه سرویس نامناسب، خسارتهای لازم جهت جبران سرویس را در نظر می گیرد.

ضمن اینکه هزینه های جانبی مانند خرید سرور، پهنای باند، UPS، نیروی انسانی متخصص و ... بسیار کاهش می یابد، در روش SAAS مشتری از آرامش خاطر بیشتری برخوردار شده و سرعت خدمت رسانی افزایش می یابد. مهم ترین نکته این جاست که این روش توجیه اقتصادی بالایی برای خریداران دارد.

- نکته دوازدهم:

در خرید نرم افزار آموزش مجازی LMS نیاز به سرمایه گذاری اندک داشته باشد

 انواع روشهای فروش و خرید نرم افزار LMS (ال ام اس)  بسیار ضروری است باید شرکت فروشنده نرم افزار یک فضای مناسب برای انتخاب نرم افزار را  فراهم آورد تا مشتری بتواند قدرت انتخاب داشته باشد.


 

 - نکته سیزدهم:

در خرید نرم افزار آموزش مجازی LMS خدمات پس از فروش عالی توجه داشته باشید

بسیاری از فروشندگان LMS اشخاص هستند این موضوع در خصوص سایر نرم افزار هم صدق می کند اشخاص معمولا چندین برابر می توانند قیمت نرم افزار را کمتر از سایرین به شما بفروشند ولی در خدمات پس از فروش گیر می کنند خدمات پس از فروش مهمترین پارامتر تصمیم گیری در خرید نرم افزار می باشد.

 13.1. آموزش و استقرار نرم افزار 

شرکت ارایه دهنده LMS با انواع روشهای ارائه راهنمای بصورت متنی ،صوتی، تصویری ،آموزش بصورت جلسات آنلاین یا وب کنفرانس، حضوری، تلفنی به مشتریان لازم است خدمات رسانی کند. به محض دریافت درخواست استقرار از سوی مشتری ، سریعاً نیروی متخصص جهت استقرار نرم افزار به مدت زمان مکفی در اختیار وی قرار گیرد.

13.2. Hot Line

 با توجه به ارائه خدمات بصورت سرویس SAAS،  لازم است یک خط تماس اضطراری از واحد پشتیبانی در اختیار مشتریان قرار گیرد تا در ساعات غیر اداری بتوانند با واحد پشتیبانی در ارتباط باشند.


13.3. دریافت خدمات فنی مناسب

چنانچه چالشی در سیستم بوجود اید لازم است تیم پشتیبانی شرکت سریعاً خدمات لازم را به مشتریان بدهند جهت بررسی این موضوع لیست به لیست حسن انجام کاری گرفته شده، که توسط سایر مشتریان به شرکت فروشنده داده اند، دقت کنید امیدوارم با مطالعه این محتوا در خصوص انتخاب مناسب نرم افزار LMS توانسته باشم کمک کوچکی کرده باشم.

لطفاً قبل از اقدام به انجام دانلود نرم افزار و دانلود مقاله جهت کسب آگاهی بیشتر برای خرید نرم افزار LMS، با گرفتن مشاوره از کارشناسان ما، بهترین انتخاب را با اطلاعات کامل انجام دهید. دانلود نرم افزارهایی مانند:

مشاوره رایگان بگیرید

 • نویسنده : روابط عمومی پافکو
  • امتیاز :
  • 218
  • 0
 • تاریخ انتشار : 1395/06/29
 • تعداد مشاهده : 4031 بار
نظرات کاربران
ارتیمان

ارتیمان

        سلام
از راهنمایی شما در مورد خرید LMS تشکر می کنم
      
پاسخ دادن 0 0

مریم سالاری

مریم سالاری

        با توجه به نکاتی که در مورد ال ام اس گفتید میتونه جانشین خوبی برای کلاسهای حضوری هم برای مدرسان و هم برای یادگیرنده ها باشه.
در مورد خرید نرم افزالرlms بیشتر فکر میکنم
      
پاسخ دادن 0 0

مقدسی

مقدسی

        سلام
مقاله خوبی در حوزه خرید lms بود تشکر می کنم
      
پاسخ دادن 1 0

هما

هما

        سلام 
خرید سامانه (LMS) چه مراحلی داره و قیمت LMS به چه نحوی محاسبه میشه من فرم درخواست مشاوره را پر کردم با من تماس بگیرید سپاس
      
پاسخ دادن 2 0

حسینی مطلق

حسینی مطلق

        سلام
از محتوای حرفه ای شما در حوزه خرید LMS بسیار ممنونم در مقاله ای خواندم تا سال 2030 آموزش الکترونیکی کلا جایگزین آموزش سنتی خواهد شد ما هم برای مدرسه نیاز به یک سیستم LMS داریم لطفا اگر مقدوره اطلاعات سامانه LMS را برایم ایمیل کنید و از تعرفه و قیمت ال ام اس نیز بفرمایید ضمنا فرم هم روی سایتتان پر کردم سپاسگزارم
      
پاسخ دادن 5 0

شرکت پافکو

شرکت پافکو

        درود
اخیرا مقالات ۲۰۱۸ را در حوزه سیستم lms روی سایت قرار دادیم از لطف شما و انرژی مثبتتان سپاسگزاریم
      
پاسخ دادن 3 0

سردرودی

سردرودی

        سلام
خرید lms چه مراحلی دارد و چگونه میتوانید برای ۱۰۰ کاربر پیش فاکتور فروش lms و قیمت سیستم اموزش یادگیری الکترونیکی را برایم بفرستید
ما نیازمند خرید سامانه lms هستیم در استان بوشهر ممنون از مقلات خوب شما
      
پاسخ دادن 7 0

شرکت پافکو

شرکت پافکو

        درود اقای سردرودی
خرید lms و تعرفه قیمت سامانه یادگیری الکترونیکی نیاز به اطلاعات بیشتری دارد
لطفا با واحد فروش تماس بگیرید سپاسگزارم

      
پاسخ دادن 4 0

محمد رضا

محمد رضا

        درود و سلام مقاله نحوه انتخاب نرم افزار اموزش مجازی lms کاربردی بود ممنون
      
پاسخ دادن 5 0

محمدی

محمدی

        سلام
از مقاله شما در مورد قیمت نرم افزار LMS (نرم افزار آموزش مجازی) بهره بردم در مورد قیمت LMS چرا این همه تنوع وجود دارد البته در مقاله شما به نکات خوبی اشاره شده بود
      
پاسخ دادن 5 0

شرکت پافکو

شرکت پافکو

        درود اقای محمدی از لطف شما تشکر می کنم اصولا سیستم مدیریت آموزش الکترونیکی (lms)، یا نرم افزار LMS دارای قابلیت های منحصر به خود است و متناسب با قابلیت ها و کیفیت و امنیت، معمولا قیمت نرم افزار LMS تعیین می گردد در هر صورت اگر تمایل به اطلاعات بیشتر در زمینه خرید نرم افزار LMS دارید فرم درخواست مشاوره رایگاه را تکمیل کنید یا با ما در تماس باشید
      
پاسخ دادن 4 0

حسین

حسین

        عااااالی بود
من دنبال یک نرم افزار lms هستم
کمک کرد
      
پاسخ دادن 5 0

ندا ابوالحسنی

ندا ابوالحسنی

        سلام 
من مدیر انفورماتیک هستم و در صدد راه اندازی نرم افزار LMS می باشم لطفا مراحل خرید نرم افزار ال ام اس LMS را اعلام کنید ما برای 100 نفر میخواهیم دوره اموزشی کوتاه مدت برگزار کنیم لطفا اگر تعرفه قیمت دارید برایم ارسال نمایید و مستندات لازم جهت تصمیم گیری خرید یا پیش فاکتور فروش را به همین ایمیل برایم ارسال نمایید با احترام
      
پاسخ دادن 7 0

شرکت پافکو

شرکت پافکو

        با سلام
سرکار خانم ندا ابوالحسنی
برای خرید نرم افزار LMS(ال ام اس) پافکو و اطلاع ازقیمت سامانه آموزش مجازی و سایر نرم افزارهای این شرکت لازم است یک سری سوالات پرسیده شود لطفا جهت اطلاع از تعرفه قیمت و یا خرید نرم افزار فرم درخواست مشاوره را تکمیل نمایید
سپاسگزارم
      
پاسخ دادن 5 0

شرکت پافکو

شرکت پافکو

        درود خانم ندا بوالحسنی جهت راه اندازی نرم افزار LMS و خرید ال ام اس یا سیستم مدیریت آموزش الکترونیکی (lms) لازم است اطلاعات بیشتری داشته باشیم لطفا با ما در ارتباط باشید
      
پاسخ دادن 4 0

شرکت پافکو

شرکت پافکو

        با سلام و تشکر از نظرات شما دوست عزیز
      
پاسخ دادن 6 0

نظر شما

ایمیل شما نشر نخواهد شد.فیلد های ضروری با * نشانه گذاری شده است.

تصویر امنیتی

لطفا از گذاشتن متن بصورت فینگلیش خودداری نمایید با تشکر

پیام شما بعد از بررسی نمایش داده خواهد شد

نظر خود را بنویسید