مقالات نرم افزار آموزش مجازی

آموزش مجازی یا آموزش الکترونیکی (LMS) چیست؟

سیستم مدیریت آموزش چیست

سیستم مدیریت آموزش الکترونیکی (lms) یا سیستم مدیریت آموزش مجازی (LMS=Learning Managment System)، سامانه یا نرم افزاری است که به صورت الکترونیکی روند آموزش از راه دور را به‌طور خودکار مدیریت می‌کند.

فهرست مطالب

انواع سیستم مدیریت آموزش الکترونیکی (lms) یا انواع سیستم آموزش مجازی

مزایای استفاده از سیستم آموزش مجازی یا سیستم مدیریت آموزش چیست؟

سیستم مدیریت آموزش الکترونیکی (LMS) چیست؟

سیستم مدیریت آموزش الکترونیکی، سامانه یا نرم افزاری است که به صورت الکترونیکی روند آموزش از راه دور را بطور خودکار مدیریت می‌کند. سیستم نرم افزار آموزش مجازی LMS، روند یادگیری وآموزش را به‌طور خودکار مدیریت می‌کند و مدیریت اجرایی برنامه‌های آموزشی را در درون یک سازمان تسهیل می‌کند.


سامانه مدیریت یادگیری الکترونیکی یا همان سیستم LMS، به عنوان یکی از مهم ترین بخش های صنعت آموزش مجازی، برای ارائه سیستماتیک دوره های آموزش مجازی و آموزش از راه دور توسعه یافته است. امروزه دیگر این سیستم در بین کارشناسان و فعالین حوزه آموزش کاملا شناخته شده است. حتی افراد دیگر نیز تا حدودی با ان آشنا هستند. آموزشگاه ها، مدارس، دانشگاه ها، مراکز علمی، سایت های ارائه دهنده آموزش های الکترونیکی و اموزش های از راه دور و البته سازمان ها و شرکت های بزرگ و کوچک از سیستم و سایت lms استفاده می کنند. با کمک این سیستم محدودیت های مکانی و زمانی در امر آموزش و یادگیری برداشته شده است و همین باعث انعطاف پذیری فوق العاده ای شده است. به گونه ای که میزان علاقه مندی مردم به شرکت در دوره های آموزشی جدید و یادگیری مهارت های جدید و ارتقای خود را افزایش داده است.

موفقیت آموزش الکترونیکی صرفاً در گرو خرید نرم افزار lms و متعاقب آن راه اندازی سیستم lms نمی باشد و همواره وجود محتوای الکترونیکی مناسب در سامانه LMS از اهمیت بالایی برخوردار است. یادگیری الکترونیکی یکی از انواع آموزش از راه دور تلقی می گردد. سیستم نرم افزار آموزش مجازی LMS یا نرم افزار آموزش الکترونیکی (e-learning)، نرم افزاری است که فعالیت آموزش‌ گیرنده را ثبت و پیگیری می‌کند. به‌عبارت‌دیگر، این سیستم، روند یادگیری  و آموزش را به‌طور خودکار مدیریت  می‌کند. یک سیستم مدیریت آموزش مجازی قدرتمند، مدیریت اجرایی برنامه‌های آموزشی را در درون یک سازمان تسهیل می‌کند و همچنین این سیستم فراگیران را قادر می‌سازد که به همکاری و مشارکت با فراگیران هم‌تراز خود بپردازند.

این سیستم مدرسه آموزش مجازی و فضایی است که برنامه‌های آموزشی در آن ارائه می‌شوند. استفاده آموزش‌گیرندگان از این نرم‌افزار برای تحصیل و یادگیری در آن زمان که بر روی شبکه حضور می‌یابند، بیشتر شبیه عمل وارد شدن دانش آموزان به کلاس است. دانش آموزان با استفاده از LMS، واحد درسی خود را انتخاب و مطالب درسی را دریافت می‌کنند و به تکمیل تمرین‌های درسی و شرکت در امتحان می‌پردازند. همچنین می‌توانند با استاد و دیگر دانش آموزان ارتباط برقرار می‌کنند.

این سامانه فهرست کاربران و فراگیران را ثبت، رشته‌های آموزشی را دسته‌بندی، اطلاعات فراگیران را ضبط کرده و نیز گزارش‌های ویژه و اختصاصی برای مدیر تهیه می‌کند.

موفقیت آموزش الکترونیکی صرفاً در گرو خرید نرم افزار lms  و متعاقب آن راه اندازی سیستم lms نمی باشد و همواره وجود محتوای الکترونیکی مناسب در سامانه LMS از اهمیت بالایی برخوردار است. از اینرو خریداران سامانه آموزش مجازی قبل از آنکه اقدام به انتخاب نرم افزار آموزش مجازی LMS نمایند می بایست با تولید کنندگان محتوای الکترونیکی وارد مذاکره شوند و بدانند که عدم مدیریت محتوای آموزش مجازی از مهمترین موانع آموزش الکترونیکی تلقی می شود.

انواع سیستم مدیریت آموزش الکترونیکی (lms) یا انواع سیستم آموزش مجازی

تمامی سیستم های مدیریت آموزشی مشخصات و ویژگی‌های مذکور را دارند، ولی این قابلیت‌ها را به اشکال مختلف و با بهره‌گیری از شیوه‌های متفاوت فراهم می‌کنند. برخی از این سامانه‌ها برای شبیه‌سازی کلاس‌ها و فعالیت‌های آموزشی، محیط‌های سه‌بعدی آموزشی با شکل‌های متنوع و سرگرم‌کننده ارائه می‌کنند و برخی صرفاً از ابزارهای نوشتاری بهره گرفته و ساده هستند. بعضی به‌صورت ویدیو بوده و پهنای باند دریافت رسانه‌ای دارند و برخی ویدیو را در بر نمی‌گیرند.

کاربران می‌توانند با استفاده از یک مرورگر در سیستم مدیریت آموزش به‌صورت تعاملی عمل کنند. فراگیران به‌محض ورود به شبکه، قادرند دروس و اطلاعات را مشاهده و موضوع مورد نظر خود را انتخاب و مطالعه کنند. درعین‌حال، فعالیت کاربر و نتایج آن در بانک اطلاعاتی مربوط به آن ضبط خواهد شد.

سیستم مدیریت آموزش الکترونیکی (lms)
سیستم مدیریت آموزش الکترونیکی (lms)

مزایای استفاده از  سیستم آموزش مجازی یا سیستم مدیریت آموزش چیست؟

- کاهش هزینه‌های آموزشی، ایاب‌وذهاب و تسهیلات کارگاه یا ابزارهای دوره آموزشی و کاهش اتلاف وقت کارآموز

- آموزش تعداد زیادی کارآموز در مدتی کوتاه

- کاهش مشکلات اداری ناشی از انجام مراحل ثبت‌نام و انتخاب واحد و متعاقب آن کاهش هزینه

- بهره‌مندی حجم کثیری از کارآموزان از آموزش به‌موقع با دست‌یابی به دوره‌ها یا برنامه‌های آموزشی online از راه دور

- افزایش توانایی و مهارت کاربران در فراگیری اطلاعات

- وجود سیستمی جهت اندازه‌گیری و ارزیابی آموزشی

- ارائه قوی‌تر عناصر گرافیکی مانند استفاده از هنر، نمودار یا عکس

- وجود اتاق‌های گپ و ابزارهای اشتراکی دیگر که باعث افزایش حضور فعال فراگیر می‌شود.

آموزش مجازی یا آموزش الکترونیکی
سیستم مدیریت آموزش الکترونیکی (lms)

با مطالعه و بررسی تاریخچه آموزش مجازی به این موضوع خواهیم رسید که مدرسه مجازی Virtual Class از مدرسه واقعی و دانشگاه مجازی Virtual University از دانشگاه واقعی مجزا نمی باشند. با تفحص در تاریخچه سیستم آموزش مجازی ، هر دو مورد را مبتنی بر تجربه‌های موارد مشابه در دنیای واقعی می یابیم یعنی در سامانه آموزش مجازی و آموزش اینترنتی نیز تلاش می شود همه عناصر دانشگاهی و کلاسی که در دانشگاه واقعی وجود دارد در نرم افزار یادگیری الکترونیکی و کلاس آنلاین Online Room بکار گرفته شود. ممکن است یک نفر در اروپا باشد و یک نفر در تهران، اما از طریق سیستم مدیریت آموزش الکترونیکی lms در زمانی مشخص می‌توانند در یک فضای زنده به برقراری ارتباط با استاد بپردازند . خصیصه ویژه این نوع از آموزش برخورداری از چند فرهنگی، چند مکانی و چند ظرفیتی بودن ماهیت کلاس مجازی Virtual Classs می باشد. نرم افزارهای E-Learning در دانشگاه‌ ‌مجازی‌ بستر مناسبی‌ برای‌ ظهور و بروز استعدادها، خلاقیت‌ و نوآوری‌ها مهیا کرده است. فناوری‌ اطلاعات‌ و انواع سیستم مدیریت آموزش چیست و  سبب افزایش‌ کارایی‌ فرآیند آموزش‌ می‌گردد و از  مهم‌ترین ‌دستاوردهای‌ آن می‌توان‌ به‌ موارد زیر اشاره‌ کرد:

بهبود چشمگیر کیفیت‌ یادگیری با نرم افزار یادگیری الکترونیکی‌ و بالاتر رفتن آموخته‌های‌ دانش‌آموزان‌ و دانشجویان‌

تسهیل در بدست آوردن حجم‌ بسیار بالایی‌ از اطلاعات‌ و دانش‌های‌ موجود با آموزش مجازی در جهان

یادگیری الکترونیکی سریع‌ و به‌ موقع‌ و بدست آوردن‌ اطلاعات‌ در زمان‌ بسیار اندک‌

کاهش پیدا کردن‌ بعضی از هزینه‌های‌ آموزشی‌ با مدیریت آموزش الکترونیکی

بالا رفتن کیفیت‌، دقت‌ و صحت‌ مطالب‌ درسی‌ و علمی‌ با سیستم مدیریت آموزش lms

ارتقای‌ علمی‌ دانش‌آموزان‌ و دانشجویان‌ با پیاده سازی آموزش الکترونیکی

یادگیری الکترونیکی یکی از انواع آموزش از راه دور تلقی می گردد. آموزش از راه دور متدهای مختلف از جمله سیستمهای مبتنی بر تلویزیون، پست، مکاتبه و رادیو را شامل می شود. یادگیری الکترونیکی نیز یکی از انواع تکامل یافته این مدل از آموزش می باشد. تعاریف مختلف مشاهیر از این موضوع را مرور می کنیم. از جمله:

یادگیری الکترونیکی، استفاده از فناوری شبکه، برای طراحی، تحویل، انتخاب، اداره، و توسعه یادگیری می باشد.

یادگیری الکترونیکی کاربرد فناوریهای اطلاعاتی و رایانه ای برای خلق تجربه یادگیری تلقی می شود.

مفهوم یادگیری الکترونیکی می تواند شامل فعالیتهای گسترده ای باشد؛ از پرداخت شهریه بصورت الکترونیکی و پشتیبانی از یادگیری از راه دور تا فعالیتهای مبتنی بر رایانه مجزا.

 از مصادیق یادگیری الکترونیکی می توان به هر کدام یا هر ترکیبی از فعالیتهای زیر اشاره کرد

بکارگیری وب بمنظور جایگزینی و یا مکمل کتابخانه

بکارگیری رسانة الکترونیکی جهت گردآوری و ارائه مطالب یادگیری

بکارگیری اشتراک الکترونیکی فضاهای یادگیری، محلهای مباحثه و غیره

بکارگیری شبیه سازی، دنیای مجازی، و غیره

بکارگیری سنجش و بازخورد الکترونیکی

یکی از اهداف توسعه آموزش مجازی در جهان، بویژه موسسات آموزشی و دانشگاه ها، "طراحی و راه اندازی نرم افزار سیستم مدیریت یادگیری بعنوان یک از مهمترین ابزارهای آموزش مجازی برای ارائه به دانشگاههای متقاضی به منظور استفاده در کاربری آموزشی و ارائه رشته های مجازی (ترکیبی)" می باشد. این عبارت از اهداف تعریف شده برای محور طراحی، راه اندازی و استقرار سامانه دانشگاه مجازی است.

آموزش مجازی یا آموزش الکترونیکی (LMS) چیست؟
سیستم مدیریت آموزش الکترونیکی (lms)


سیستم مدیریت آموزش الکترونیکی (LMS) چیست؟

استفاده از تکنولوژی وب در دانشگاههای پیشرفته جهان بخش لاینفکی از شیوه های آموزشی گردیده است. سیستم مدیریت آموزش الکترونیکی نرم افزاری است که برای تسهیل آموزش طراحی شده است. در این سیستم، دروس با بهره برداری از فناوری اینترنت و شبکه های کامپیوتری و از طریق نرم افزار مدیریت، تدوین و ارائه می شوند. یک سیستم مدیریت آموزش قدرتمند، مدیریت اجرایی برنامه های آموزشی را تسهیل و فهرست کاربران و فعالیت های آنها را ثبت و پیگیری می کند. در واقع این نرم افزار بستری را در اینترنت به منظور ایجاد ارتباط دانشجویان، اساتید و مسئولین مجموعه، ایجاد می کند و امکان دسترسی دانشجویان را به محتوای الکترونیکی آموزش ارائه شده، فراهم می آورد. انواع سیستم مدیریت آموزش مجازی (lms) مشخصات و ویژگی های مذکور را دارند، ولی این قابلیت ها را با بهره گیری از شیوه های متفاوت فراهم می کنند. 

شرکت پافکو ارائه دهنده سامانه آموزش الکترونیک lms، مفتخر است تا چنانچه در خصوص سیستم مدیریت یادگیری و ابزارهای دیگر صنعت آموزش مجازی سوالی داشتید، مشاوره رایگان  ارائه دهد.

مشاوره رایگان بگیرید

نظرات کاربران
متقی

متقی

        سلام
دست مریضا چند وقت بود دنبال محتوای مناسب در زمینه آموزش مجازی بودم تا به سایت فوق حرفه ای پافکو رسیدم ممنون از تیمتان.
      
پاسخ دادن 0 0

بهمن

بهمن

        چگونه می توانم اطمینان حاصل کنم نرم افزارهای لازم برای استفاده از سامانه یادگیری مجازی به درستی روی سیستم من نصب شده است؟
      
پاسخ دادن 1 1

علی

علی

        درود
اگر وارد به سیستم آموزش مجازی بشید به نرم افزار ادوبی 10.6 یعنی نرم افزار درست نصب شده!
      
پاسخ دادن 1 0

بهمن

بهمن

        نحوه نصب کیبورد فارسی جهت استفاده مناسب از سامانه آموزش مجازی چگونه است؟
      
پاسخ دادن 0 0

شاهسوند

شاهسوند

        برای تدریس در دوره های "یادگیری الکترونیک" شما حاضر به همکاری هستم
      
پاسخ دادن 1 0

صادق لو

صادق لو

        سلام
ممکنه برای سامانه مدیریت آموزش الکترونیکی (lms) تان یک کد کاربر دمو هم برای من بفرستید؟ 
خیلی ممنون میشم

      
پاسخ دادن 3 2

شرکت پافکو

شرکت پافکو

        بله، شما اگر لطف کنید با زدن دکمه مشاوره رایگان بگیرید، فرم درخواست دمو را پر کنید، کد کاربر دمو برای سامانه اموزش مجازی ال ام اس برای شما ارسال خواهد شد.
      
پاسخ دادن 0 0

elnaz

elnaz

        سلام و روز بخیر میخواستم بدونم هزینه آموزش مجازی برای یک آموزشگاه زبان چقدر است ؟
ممنون
      
پاسخ دادن 0 2

میرصادقی

میرصادقی

        سلام
فیلم آموزش lms را در کدوم قسمت سایت شما میتوانم رویت کنم؟
من در مقالات نتونستم آموزش یادگیری الکترونیکی را پیدا کنم لطفا راهنمایی کنید
متشکرم
      
پاسخ دادن 2 0

شرکت پافکو

شرکت پافکو

        با سلام
برای رویت فیلم های آموزشی سیستم مدیریت آموزش الکترونیکی (lms) به صفحه اصلی سایت مراجعه نمایید و به صفحه سیستم مدیریت آموزش الکترونیکی (lms) بروید
در این قسمت میتوانید فیلم های سیستم ال ام اس را ببینید
      
پاسخ دادن 2 1

میرصادقی

میرصادقی

        سلام
فیلم های آموزشی سیستم lms را دیدم واقعا کاربردی بود ممنون
      
پاسخ دادن 0 0

دهداری

دهداری

        سلام
من مدرس دانشگاه هستم تمایل دارم بصورت مجازی بتوانم تدریس انلاین داشته باشم
سیستم lms و نرم افزار وب کنفرانس شما میتونه به من کمک کنه
لطفا با من تماس بگیرید من در قسمت چت اطلاعتم را قرار دادم
ضمنا از اطلاعات خوب سایت شما تشکر می کنم
      
پاسخ دادن 5 0

شرکت پافکو

شرکت پافکو

        درود
اقای دکتر دهداری
سیستم lms میتونه کمک زیادی در ارایه دروس داشته باشه و با نرم افزار وب کنفرانس میتونید جلسات آنلاین و وبینار نیز برگزار نمایید
متقابلا از شما سپاسگزاریم
      
پاسخ دادن 3 0

فرزانه

فرزانه

        با سلام
سیستم مدیریت یادگیری الکترونیکی lms پافکو دارای فروم هم هست و یا چت آنلاین. ممنونم
      
پاسخ دادن 3 1

شرکت پافکو

شرکت پافکو

        درود. سیستم مدیریت الکترونیکی lms پافکو هم دارای فروم و هم چت آنلاین می باشد.
      
پاسخ دادن 5 0

محسن

محسن

        سلام به همه
سیستم مدیریت آموزش الکترونیکی( LMS) میتونه ماژول کلاس مجازی رو هم داشته باشه که ما لازم نباشه برای برگزاری جلسات آنلاین از سیستم ال ام اس خارج بشیم ممنون
      
پاسخ دادن 5 0

سلامي

سلامي

        قيمت سيستم آموزش مجازي جهت اجاره ماهيانه در سال ٩٧ چقدر است؟
      
پاسخ دادن 4 0

مرجان

مرجان

        سلام
من از سیستم مدیریت آموزش الکترونیکی (lms) پافکو استفاده کردم هم فروم خوبی داره، هم چت را به ازای هر دوره میتونی تعریف کنی کلا سیستم LMS ساده و رونی داره
      
پاسخ دادن 4 0

میثم

میثم

        سلام
سیستم lms حتما باید رون و ساده باشه اگر نباشه کاربر اینرسی نشون میدن
      
پاسخ دادن 1 0

حکیمی

حکیمی

        آیا از طریق موبایل و تبلت هم امکان مشاهده ی کلاس مجازی و وبینار وجود دارد؟

      
پاسخ دادن 2 0

شرکت پافکو

شرکت پافکو

        بله شما میتوانید از طریق موبایل و تبلت های android و ios در وبینار شرکت کنید .
      
پاسخ دادن 3 0

محمدیانفر

محمدیانفر

        سیستم آموزش یادگیری الکترونیکی LMS برای تدریس خصوصی چگونه ارایه می شود؟
      
پاسخ دادن 3 0

مریم

مریم

        با سلام
سیستم مدیریت یادگیری الکترونیکی یا همان سیستم lms برای تدریس بصورت مجازی کاربرد زیادی داره من حدود 9 ماه است دارم از همین طریق تدریس خصوصی می کنم البته شما باید نرم افزار وب کنفرانس هم کنار سیستم مدیریت یادگیری الکترونیکی lms استفاده کنید تا بصورت حرفه ای بتواند نتیجه بگیرید تصور من این است که در آینده همه دروس و دوره ها در بستر آموزش مجازی ارایه خواهند شد
      
پاسخ دادن 6 0

مونا

مونا

        سلام
سیستم مدیریت آموزش الکترونیکی (lms) برای انواع کلاس های آموزشی کاربرد داره من خودم فکر نمی کردم بتونم خیاطی رو از طریق آموزش الکترونیکی به دانشجویان یاد بدم. ولی در عمل استقبال خوبی شد
      
پاسخ دادن 4 0

farhad

farhad

        با سلام
سیستم مدیریت آموزش الکترونیکی (lms) شما آیا مجهز به سیستم sms و پرداخت اینترنتی هم هست؟
      
پاسخ دادن 4 0

شرکت پافکو

شرکت پافکو

        سلام
سیستم مدیریت یادگیری الکترونیکی lms با زیر سامانه sms و زیر سیستم ایمیل در ارتباط است از طرفی هر کاربر یک کارتابل دارد که از طریق کارتابل نیز میتوانید با کاربران سامانه در ارتباط باشید
قابل ذکر است سیستم های پافکو بصورت یکپارچه ارایه می گردد
      
پاسخ دادن 1 0

مهناز

مهناز

        سيستم مديريت آموزش lms نسخه موبایل هم داره؟
      
پاسخ دادن 5 0

شرکت پافکو

شرکت پافکو

        درود
بله، سیستم مدیریت یادگیری الکترونیکی lms هم نسخه تحت موبایل اندروید و هم نسخه LMS تحت IOS را داریم
      
پاسخ دادن 1 0

ماکویی

ماکویی

        سلام
آیا سیستم مدیریت آموزش الکترونیکی( LMS) میتونه بصورت زبان لاتین و زبان فارسی نصب و راه اندازی شود ما دانشجویانی داریم که خارج از کشور هستندممنون
      
پاسخ دادن 3 0

شرکت پافکو

شرکت پافکو

        با سلام
بله، سیستم مدیریت آموزش الکترونیکی (lms) میتواند بصورت چند زبانه نصب و راه اندازی شود
      
پاسخ دادن 2 0

ناصر

ناصر

        سیستم مدیریت آموزش الکترونیکی(LMS) چگونه میتواند برای یک هلدینگ کاربرد داشته باشد ما الان 2 شرکت هم در خارج از ایران داریم.ما میخواهیم جلسات آنلاین داشته باشیم و دیتا ما ارشیو گردد لطفا شرایط خرید LMS را برایم ایمیل کنید
      
پاسخ دادن 3 0

شرکت پافکو

شرکت پافکو

        سلام اقا ناصر
سیستم های یادگیری الکترونیکی چون تحت وب و شبکه های محلی قابل ارایه می گردند به موقعیت مکانی افراد بستگی ندارد و جلسات آنلاین هم قابلیت آرشیو شدن در سیستم LMS را دارد جهت خرید LMS یا اطلاع از قیمت یا تعرفه های نرم افزار یادگیری الکترونیکی با واحد فروش هماهنگ شود سپاسگزارم 
      
پاسخ دادن 3 0

فاطمه

فاطمه

        سلام
از مقاله سیستم مدیریت آموزش الکترونیکی (lms) تشکر می کنم در سایت شما مقالات خوبی در مورد سیستم LMS یافتم من دانشجوی دانشگاه مجازی علم و صنعت هستم و الان بصورت پاره وقت در یک هلدینگ مشغول بکار می باشم خواستم بدونم قیمت سیستم مدیریت آموزش الکترونیکی (lms) چطور محاسبه میشه و ایا جلسات الاین هم میتونیم داشته باشیم و بصورت خودکار جلسات در سامانه LMS آرشیو می گردد ضمنا شما در حوزه تولید محتوای الکترونیکی هم فعالیت دارید؟ممنون میشم برام ایمیل کنید یا با من تماس بگیرید
      
پاسخ دادن 6 0

شرکت پافکو

شرکت پافکو

        درود
سرکار خانم فاطمه
جهت خرید lms یا قیمت سیستم آموزش یادگیری الکترونیکی lms با واحد فروش تماس بگیرید و در خصوص جلسات آنلاین نیز کلیه اطلاعات و فیلم های ضبط شده بصورت خودکار آرشیو می گردد در خصوص تولید محتوا هم اکنون با همکاری شرکت های همکار انواع تولید محتوای الکترونیکی را به مشتریان ارایه می دهیم موفق باشید
      
پاسخ دادن 6 0

محمدرضا

محمدرضا

        با سلام
سیستم مدیریت آموزش الکترونیکی (lms) میتواند چند شعبه در شهرستانهای مختلف را بصورت همزمان مدیریت کند؟
ممنون
      
پاسخ دادن 4 0

شرکت پافکو

شرکت پافکو

        درود
 سیستم مدیریت آموزش الکترونیکی lms امکان مدیریت چندین شعبه را بصورت همزمان دارد و هر شعبه یا دپارتمان فقط به اطلاعات خودش میتواند محدود شود
      
پاسخ دادن 1 0

محمد متخصص

محمد متخصص

        با سلام
مقاله lms چیست را مطالعه کردم و از سایت خوب شما ممنونم یک سوال داشتم برای یک جلسه انلاین 10 نفره قیمت وب کنفرانس پافکو چقدر است؟ آیا امکان دمو نرم افزار روی سایت LMS را میتوانید به من بدهید؟ سپاس
      
پاسخ دادن 7 0

شرکت پافکو

شرکت پافکو

        	سلام

 لطفا برای دریافت اطلاعات کامل در مورد نرم وب کنفرانس و دموی نرم افزار LMS با واحد فروش شرکت پافکو به شماره 41986 تماس بگیرید .
      
پاسخ دادن 7 0

شرکت پافکو

شرکت پافکو

        درود اقای متخصص عزیز
بزودی مقالات lms بزودی در حوزه سیستم های آموزش یادگیری الکترونیکی روی سایت مان قرار خواهد گرفت در خصوص دمو سایت lms هیچ محدودیتی وجود ندارد فقط با واحد فروش lms تماس بگیرید
سپاسگزارم
      
پاسخ دادن 4 0

محمد رضا

محمد رضا

        با سلام
سیستم مدیریت آموزش الکترونیکی (lms) در بستر افلاین هم کار می کند؟
متشکرم
      
پاسخ دادن 4 0

شرکت پافکو

شرکت پافکو

        سلام. 
خیر. امکان استفاده از سیستم مدیریت آموزش الکترونیکی (Lms) تنها به صورت آنلاین (ملزم به اجرا در بستر اینترنت) می باشد . 
چون یکسری از ماژول های Adobe Connect نیاز به اینترنت دارند.
      
پاسخ دادن 4 0

حسین معتمدی

حسین معتمدی

        اقا محمد رضا سلام سیستم آموزش یادگیری الکترونیکی lms بصورت مستقل در حالت افلاین کار میکنه ولی وب کنفرانس اگر افراد بخواهند از موقعیت های جغرافیایی متفاوت و جهانی با هم جلسه انلاین داشته باشن نیاز به اینترنت دارد بطور کلی با اپی داخلی هم میشه یا حتی اینترنت ملی،به شرط اینکه همه دسترسی به یک شبکه محلی را داشته باشند کاملا امکان پذیره
      
پاسخ دادن 3 0

فرشته

فرشته

        از مقاله خوب شما در مور سیستم lms تشکر می کنم قیمت سامانه LMS پافکو چقدر است؟
      
پاسخ دادن 6 0

شرکت پافکو

شرکت پافکو

        درود سرکار خانم فرشته
قیمت سامانه LMS به پارامترهای زیادی بستگی دارد که لازمه برای خرید سیستم مدیریت آموزش الکترونیکی (lms) از شما پرسیده شود لطفا با ما در ارتباط باشید
      
پاسخ دادن 6 0

مجتبی

مجتبی

        سلام سیستم lms شما توان پاسخ گویی به ۲۰۰۰ کاربر رو داره؟ما یک موسسه بین المللی هستیم و تمایل داشتیم یک سیستم اموزش مجازیlms یا سیستم یادگیری الکترونیکی رو راه بندازیم
لطفا در مورد شرایط قیمت lms و نحوه راه اندازی نرم افزار اموزش از راه دور اطلاعات را برایم ایمیل نمایید.ممنون 

      
پاسخ دادن 7 0

شرکت پافکو

شرکت پافکو

        درود اقای مجتبی سیستم مدیریت آموزش الکترونیکی (lms) به 2000 کاربر و بیشتر از آن میتواند پاسخگو باشد در مورد قیمت LMS یا خرید سیستم آموزش مجازی و نحوه راه اندازی LMS لازم است فرم درخواست مشاوره را تکمیل کنید یا با ما تماس بگیرید سپاسگزارم
      
پاسخ دادن 5 0

محمد

محمد

        سلام
سیستم مدیریت آموزش الکترونیکی (lms) که ما در دانشگاه مجازی استفاده می کنم برو بالای 10.000 دانشجو رو هندل میکنه من خدایش با تکنولوژی روز، اینکه تو خونه درس بخونی حال میکنم
      
پاسخ دادن 1 0

محمدخانی

محمدخانی

        سیستم LMS را دیدم و از مطالب خوب شما ممنونم
این سامانه ایا با سیستم وب کنفرانس ارتباط دارد؟
ضمنا برنامه lms (ال ام اس) با سیستم اتوماسیون اداری در ارتباط می باشد یا خیر؟
اگر پاسخ شما مثبت هست لطفا با من تماس بگیرید فرم مشاوره روی سایت شما را پر کردم
ممنون
      
پاسخ دادن 6 0

شرکت پافکو

شرکت پافکو

        درود
جناب محمدخانی
ما هم از شما سپاسگزاریم سامانه LMS با سیستم وب کنفرانس با هم مرتبط و یکپارچه هستند و از طرفی با اتوماسیون اداری نیز در ارتباط کامل می باشد
      
پاسخ دادن 8 0

محمد خانی

محمد خانی

        سلام
از اینکه سیستم lms را بصورت یک هفته آزمایشی در اختیارم گذاشتید ممنونم عااااالی بود
من تاکنون یک سیستم مدیریت یادگیری الکترونیکی با این همه امکانات بصورت یکپارچه ندیده بود و بسیار از برخورد خوب کارشنسان فروشتان تشکر دارم
      
پاسخ دادن 3 0

مجید

مجید

        سلام
اگر ممکنه برای سیستم مدیریت آموزش الکترونیکی (lms) تان یک کد کاربر دمو هم برای من ارسال کنید ممنون
      
پاسخ دادن 3 0

محمد

محمد

        سلام
روی سایت پافکو اموزش کامل سیستم مدیریت آموزش الکترونیکی LMS وجود داره 
      
پاسخ دادن 2 0

مجید

مجید

        سلام آقا محمد
فیلم های آموزش مجازی چیست کاربردی بود ممنون از راهنمایی شما
      
پاسخ دادن 2 0

شیوا

شیوا

        سلام
ممنون از ویدئو های آموزش مجازی سایت خوبتان
      
پاسخ دادن 0 0

نظر شما

ایمیل شما نشر نخواهد شد.فیلد های ضروری با * نشانه گذاری شده است.

تصویر امنیتی Refresh Icon

لطفا از قرار دادن متن بصورت فینگلیش خودداری نمایید با تشکر

پیام شما بعد از بررسی نمایش داده خواهد شد

نظر خود را بنویسید