مقالات نرم افزار آموزش مجازی

بهترین مدرسه آنلاین کدام است و ویژگی های آن چیست

بهترین مدرسه آنلاین کدام است

مدرسه آنلاین همچون مدرسه حضوری نیاز به یک برنامه ریزی مناسب و تعامل و ارتباط موثر بین دانش آموزان و معلم دارد تا امکان آموزش به بهترین وجه فراهم شود.

مدرسه آنلاین چیست؟

امروزه به سبب قرارگیری در عصر تکنولوژی و پیشرفت روزافزون اینترنت و برنامه های وابسته به آن بسیاری از مهارت ها به صورت اینترنتی فرا گرفته می شود. در واقع آموزش ها و یادگیری ها به صورت اینترنتی و توسط اساتید مربوطه انتقال داده می شود. همین امر نیز سبب برگزاری مدرسه آنلاین در کنار مدارس حضوری گردیده است. مدرسه آنلاین یک نوع مدرسه ای است که کلاس های آن به صورت اینترنتی برگزار می شود و گردهمایی اساتید و دانش آموزان به صورت آنلاین و مجازی صورت می گیرد. البته گفتنی است که باید برای برگزاری کلاس های آنلاین برنامه و بستر مناسبی فراهم شود تا انواع کلاس مجازی مدرسه به بهترین وجه برگزار گردد.

شرکت در مدرسه مجازی از مزایا و ویژگی های منحصر به فردی در مقایسه با مدارس حضوری برخوردار می باشد که سبب تمایز و برتری آن نسبت به مدارس حضوری شده است. شرکت در مدرسه مجازی از اتلاف وقت جلوگیری می کند. چراکه این نوع مدرسه نیازی به آماده سازی خاصی جهت شرکت در کلاس ها ندارد و مسافت خاصی برای حضور در مدرسه طی نخواهد شد. برای بسیاری از دانش آموزان محیط خانه دارای فضایی بهتر و بدون استرس است که می توانند در خانه با آرامش کافی در مدرسه آنلاین حضور داشته باشند و از تدریس معلم بهره لازم را ببرند. همچنین لازم به ذکر است که دانش آموزان در هر نقطه از کشور که هستند می توانند در صورت دسترسی به اینترنت در مدارس مجازی حضور یابند و در کلاس های آنلاین شرکت کنند. به همین دلیل می توان گفت که مدارس آنلاین محدود به نقطه جغرافیایی خاصی نیست. در واقع قابلیت شرکت در کلاس های آن برای هر دانش آموزی مقدور خواهد بود.

بهترین مدرسه آنلاین کدام است

برگزاری کلاس های آنلاین مدرسه

کلاس آنلاین مدرسه همچون کلاس های مدارس حضوری از نظم و ترتیب خاصی برخوردار است. در واقع نباید شرکت و حضور در کلاس آنلاین مدرسه بی اهمیت قلمداد شود. معلم و دانش آموز به صورت اینترنتی در کلاس های آنلاین حضور می یابند. تعامل و ارتباط بین دانش آموز و معلم از طریق اینترنت خواهد بود. کلاس آنلاین از ویژگی های بخصوصی برخوردار است که در ادامه به برخی از آن ها پرداخته ایم.

معلم ها و دانش آموزان در کلاس آنلاین مدرسه می توانند به صورت صوتی با هم در تعامل باشند. همچنین معلم مختار است که تصویر خود را در کلاس آنلاین نشان دهد یا خیر. علاوه بر این معلم قادر به اشتراک گذاری تصویر، بارگذاری ویدیو و یا فایل در کلاس مجازی خواهد بود. همچنین در صورت پرسیدن سوال از سوی دانش آموزان و یا نیاز به جوابگویی دانش آموزان به سوالات قادر به روشن کردن میکروفون خود خواهند بود تا ارتباطی موثر در کلاس شکل گیرد. همچنین دانش آموزان در کلاس آنلاین قادر به تایپ نظرات خود هستند. معلم نیز در وایت برد کلاس آنلاین قادر به نوشتن مطالب مهم و موردنظر خود خواهد بود.

کلاس آنلاین مدرسه دارای انعطاف پذیری بالایی است و می توان آن را در هر ساعت از روز برگزار کرد. گفتنی است که در کلاس های آنلاین همچون کلاس های حضوری ارتباط و تعاملی موثر بین دانش آموزان و معلم صورت می گیرد. در واقع دانش آموزان در صورت عدم فهمیدن موضوعات می توانند سوالات خود را بیان کنند و با معلم و یا دیگر دانش آموزان به بحث و گفت و گو بپردازند. گفتنی است که برگزاری کلاس های آنلاین فرصتی برابر برای تمام دانش آموزان در سراسر کشور تلقی می شود.

بهترین مدرسه آنلاین کدام است؟

مدارس آنلاین بسیار متعددی در سطح کشور وجود دارد. به همین دلیل  لازم است در هنگام ثبت نام و شرکت در کلاس های آن از ویژگی های بهترین مدرسه آنلاین آگاه شد.

بهترین مدرسه آنلاین مدرکی معتبر به دانش آموزان خود اعطا می کند. در واقع دانش آموزان با مدرک دریافتی خود از این نوع مدارس قادر به ادامه تحصیل در دانشگاه های بین المللی خواهند بود. بهترین مدرسه آنلاین باید در برنامه ریزی کلاس های آنلاین خود بسیار دقت نماید. چراکه برنامه ریزی کلاس های آنلاین همچون برنامه ریزی کلاس های حضوری بسیار حائز اهمیت است. باید این برنامه ریزی بسیار دقیق و متناسب با زمان دانشجویان انجام شود. لازم به ذکر است که یک مدرسه مجازی خوب عملکرد خود را تنها محدود به برگزاری کلاس های آنلاین نمی داند. بهترین مدرسه آنلاین علاوه بر انتقال مطالب به بهترین وجه توسط اساتید مجرب برنامه های خاصی برای تعلیم و آموزش مهارت ها و ارتباطات انسانی نیز در نظر دارد. اگر شما به دنبال بستری مناسب برای برگزاری بهترین مدرسه آنلاین هستید، پیشنهاد ما به شما مدرسه آنلاین پافکو خواهد بود.

نظرات کاربران
سودابه رحمانی

زیرساخت های لازم برای تأسیس مدرسه آنلاین چه مواردی هست؟

0 0

یلدا ظفری

کم کم مدرسه آنلاین داره توی ایران جا باز میکنه و خودشو نشون میده

0 0

نیما شجایی

چجوری میتونم مدرسه ام رو به صورت انلاین کنم

0 0

یوسفی

مدرسه ما به صورت حضوری شده راهی نداره مدرسم رو به صورت انلاین کنم

1 0

علیزاده

با سلام مدارسی که به صورت آنلاین هست رو ممنون میشم معرفی کنین

1 0

زمانی

من میخوام مدرسه ام رو به صورت انلاین کنم چیکار باید بکنم و ثبت نام کنم

1 0

شاکری

مدرسه انلاین خیلی بهتره چون دیگه نیاز نیست مستقیما معلم رو ببینیم و استرس کم تری داره

1 0

ارشیا رضایی

سلام من ارشیا از کرج هستم میخوام کلاس و مدرسه ام رو به صورت انلاین کنم چیکار کنم چجوری میتونم اینجوریش کتم

0 0

فرزانه یزدانی

من میخوام برای پسرم سال جدید مدرسه اش به صورت انلاین باشه چیکار باید بکنم
پسرم سال 4 ام هست

0 0

توکلی

مدرسه انلاین خیلی خوبه ولی از لحاظ امتحان و ازمون های انلاین مدارس به نظرم مناسب نیست

0 0

فراهانی

ایا این امکان وجود داره که تصویر خودمون رو هم به اشتراک بزاریم

چندتایی وبکممون روشن باشه

0 0

زارعی

سلام بله متصل میشه به ادوبی کانکت و راحت میتونین وبکمتون رو به اشتراک بزارید و به دانشجو ها هم دسترسی بدهید

0 0

حیدری

تمامی مدارس بعد از قبولی مدارک یکسانی میدهند و تفاوت چندانی ندارند

0 0

نظر شما

ایمیل شما نشر نخواهد شد.فیلد های ضروری با * نشانه گذاری شده است.

تصویر امنیتی Refresh Icon

لطفا از قرار دادن متن بصورت فینگلیش خودداری نمایید با تشکر

پیام شما بعد از بررسی نمایش داده خواهد شد

نظر خود را بنویسید