مقالات نرم افزار آموزش مجازی

کاربردهای Moodle در مراقبت های پزشکی و درمانی

کاربردهای Moodle در مراقبت های پزشکی و درمانی

Moodle از آموزش به دنیای تجارت انتقال یافته است، جایی که در حال حاضر یک ابزار تجاری جدایی ناپذیر برای بسیاری از شرکت ها است. در ادامه می‌توانید درباره برخی از مهم‌ترین کاربردهای Moodle در بخش‌های مختلف (بهداشت، آموزش K12، آموزش عالی، و سازمان‌های غیرانتفاعی) بخوانید.

5 روشی که از مودل در مراقبت های پزشکی و درمانی استفاده می شود

همانطور که Moodle در دنیای شرکت ها (از طریق آموزش) پذیرفته شده است، این سیستم مدیریت یادگیری منبع باز به سرعت در بخش مراقبت های پزشکی و درمانی نیز محبوبیت پیدا کرده است و توسط بیمارستان هایی مانند بیمارستان کودکان لس آنجلس و بیمارستان کودکان ویسکانسین استفاده می شود. Moodle با ارائه آموزش مداوم به متخصصان مراقبت های پزشکی و درمانی به بسیاری از افراد در این صنعت کمک کرده است تا استاندارد مراقبت را افزایش دهند.

1. آموزش ترکیبی در مودل

سازمان‌های مراقبت های پزشکی و درمانی از تکنیک‌های یادگیری ترکیبی استفاده می‌کنند که توسط Moodle فعال شده‌اند تا رویکردی جامع برای آموزش پزشکان ارائه کنند. حال باید پرسید دقیقاً یادگیری ترکیبی در مراقبت های پزشکی و درمانی چیست؟ این ترکیب یا "تلفیق" رویکردهای آموزشی مختلف است که به دستیابی به نتایج یادگیری ملموس کمک می کند و اغلب اوقات با بهبود نتایج بیمار مرتبط است. ابزارهای معمول برای رویکرد یادگیری ترکیبی در مراقبت های بهداشتی و درمانی عبارتند از: یادگیری آنلاین، شبیه سازی، مربیگری و یادگیری در کلاس درس حضوری.

2. یادگیری و آموزش مبتنی بر صلاحیت در Moodle

هیچ سوالی در مورد مزایای آموزش مبتنی بر صلاحیت برای یک مرکز مراقبت های پزشکی و درمانی وجود ندارد، زیرا یکی از مزایای اساسی این رویکرد آموزشی، توانایی اندازه‌گیری نتایج پس از آموزش ارائه شده و عملکرد در طول دوره است. با جنبش "Pay for Performance" ​​در مراقبت های پزشکی و درمانی ، طبیعی است که ما به دنبال تغییر از اندازه گیری مهارت ها به اندازه گیری نتایج حاصل و عملکرد حاصل باشیم.

3. آموزش انطباقی در مودل

قبل از اینکه یک فرد استخدام شده حتی وارد بیمارستان یا مرکز مراقبتی شود، آموزش انطباقی لازم است. این امر در مورد پزشکان، پرستاران و حتی افرادی که در بیمارستان ها کار می کنند صادق است. قبل از ظهور آموزش آنلاین و سیستم‌های مدیریت یادگیری منبع باز مانند Moodle، آموزش انطباقی، فرآیندی زمان‌بر و از نظر اداری سنگین بود. با Moodle، کارکنان مراقبت های پزشکی و درمانی می توانند برای تکمیل آموزش انطباقی و صدور گواهینامه در زمانی که راحت تراند، خود وارد سیستم شوند. مدیران و ناظران انطباق از به‌روزرسانی‌ها در مورد افرادی که دوره آموزشی را به پایان رسانده‌اند، امتیازات آنها و حتی تاریخ‌های تأییدشان بهره می‌برند.

4. جوامع عملی و جوامع تخصصی در مودل

پزشکان از هر حرفه ای با دشواری همگام شدن با پیشرفت های سریع دانش رو به رو هستند. در بین ساعات طولانی و ارائه خدمات با کیفیت به بیمار، یافتن زمان برای همگام شدن با یادگیری می تواند بسیار دشوار باشد. جوامع تخصصی در Moodle به پزشکان کمک می کنند تا به طور مؤثر دانش را به اشتراک بگذارند.

5. آموزش مداوم در مودل

در حالی که جوامع تخصص پزشکان را در جریان آخرین آپدیت های علمی قرار می دهند، آموزش مداوم پیشرفت ساختاری را از طریق نتایج یادگیری قابل اندازه گیری برای آنها فراهم می کند. این یادگیری می‌تواند از طریق مهارت‌های عملی آموخته‌شده در محل کار و سپس تقویت آن با یادگیری آنلاین یا یادگیری مبتنی بر دانش مانند گواهینامه‌ها و دوره‌های کاربردی خاص برای رشته پزشکی اتفاق بیفتد. با Moodle، آموزش مداوم برای متخصصان پرمشغله مراقبت های پزشکی و درمانی آسان، راحت و سازگارتر است.

جهت خرید و یا اجاره مودل و نرم افزارهای آموزش مجازی و دریافت مشاوره رایگان فرم زیر را تکمیل نمایید.

دریافت مشاوره رایگان

021-41986000 داخلی 116
نظرات کاربران
مرادی

هزینه برپایی آموزش های مجازی در بستر ابری بدون قطعی و بدون کندی برای مجموعه های دانشگاهی چقدر است؟

1 0

نظر شما

ایمیل شما نشر نخواهد شد.فیلد های ضروری با * نشانه گذاری شده است.

تصویر امنیتی Refresh Icon

لطفا از قرار دادن متن بصورت فینگلیش خودداری نمایید با تشکر

پیام شما بعد از بررسی نمایش داده خواهد شد

نظر خود را بنویسید