مقالات سیستم مدیریت آموزش

سیستم مدیریت آموزش
سیستم مدیریت آموزشی
مدیریت آموزشی چیست؟ بخش دوم

مدیریت آموزشی نوعی از مدیریت است که در مراکز آموزشی اجرا می شود. مدیریت در مفهوم کلی و عام، از دیدگاه‌های متفاوتی تعریف شده است. به عبارتی مدیر هماهنگ‌کننده و کنترل‌کننده فعالیت‌های دسته‌جمعی برای رسیدن به هدف مطلوب سازمان با حداکثر کارآیی است.

ادامه مطلب

مدیریت آموزشی
مدیریت آموزشی چیست؟ بخش اول

مدیریت آموزشی نوعی از مدیریت است که در مراکز آموزشی اجرا می‌شود. مدیریت در مفهوم کلی و عام، از دیدگاه‌های متفاوتی تعریف شده است. به عبارتی، مدیر هماهنگ‌کننده و کنترل‌کننده فعالیت‌های دسته‌جمعی برای رسیدن به هدف مطلوب سازمان با حداکثر کارآیی است.

ادامه مطلب

سیستم آموزش مجازی
نرم افزار آموزش الکترونیک LMS

آموزش مجازی LMS 

آموزش افراد با استفاده از فن‌آوری اطلاعات و ارتباطات است. آموزش مجازی با به‌کارگیری از مجموعه وسیعی از نرم‌افزارهای کاربردی و روش‌های آموزشی مبتنی بر وب، تعاملات شبکه‌های مجازی، کلاس‌های درس مجازیVC  غیره عملیاتی می‌گردد.

ادامه مطلب

آموزش مجازی یا آموزش الکترونیکی
آموزش مجازی یا آموزش الکترونیکی (LMS) چیست؟

سیستم مدیریت آموزش مجازی (LMS=Learning Managment System)، نرم‌افزاری است که به‌صورت الکترونیکی روند آموزش را به‌طور خودکار مدیریت می‌کند.

ادامه مطلب

آموزش مجازی وب کنفرانس
اهمیت استفاده از آموزش مجازی VC

آموزش مجازی و وب کنفرانس VC بافراگیر شدن موضوع فناوری کامپیوتر و استفاده از بستر اینترنتی، موضوع وب کنفرانس VC مطرح شده است.

ادامه مطلب

آموزش مجازی یا آموزش الکترونیکی
سیستم مدیریت آموزش مجازی LMS

سیستم مدیریت آموزش مجازی، نرم‌افزاری است جهت تسهیل در امر آموزش نسخه اینترنتی نرم‌افزار به طرز گسترده‌ای در دانشگاه‌ها و مراکز علمی داخل و خارج کشور استفاده می‌شود.

ادامه مطلب

ERP Pafco
13 نکته کلیدی در انتخاب نرم افزار

شرکت پافکو مفتخر است که با بیش از یک دهه تجربه، جزء برترین‌ها در تولید نرم‌افزارهای مبتنی بر وب است. رمز و راز موفقیت پافکو و دلیل اینکه مشتریان و مؤسسات دانشگاهی، پافکو را ERP برتر می‌دانند در نکاتی شامل امنیت نرم‌افزارها، سرعت، اثربخشی، کیفیت، سازگاری و غیره نهفته است.

ادامه مطلب