سیستم مدیریت آموزش

تاریخچه فعالیت روی سیستم جامع مدیریت آموزشی نماد به سال 1376 برمی گردد. در زمانی که هنوز پافکو تاسیس نشده بود، مدیرعامل شرکت آن زمان در دانشکده مهندسی صنایع دانشگاه علم و صنعت سیستمی تحت DOS را توسعه دادند که بعدا در چند دانشگاه مورد استقبال قرار گرفت. در سال 1379 اولین نسخه تحت وب این نرم افزار جهت انتخاب واحد اینترنتی تولید شد، که با استقبال زیادی در کشور روبرو گردید. با تغییرات زیادی که در سال های بعد روی نرم افزار نماد داده شد پیشرفت های زیادی کرد. و امروز پافکو دارای یک سیستم جامع یکپارچه آموزشی است که از دوره های کوتاه مدت تا دوره های بلند مدت - حق التدریس - برنامه ریزی درسی- پایان نامه ارشد - پرداخت اینترنتی - اطلاع رسانی از طریق ایمیل و پیامک - اتوماسیون اداری تحت وب - اتوماسیون اداری تحت موبایل اندرورید و IOS - طراحی پورتال و سایت CMS - آموزش مجازی LMS و کلاس مجازی VC را بصورت کامل و یکپارچه در اختیار مشتریان خود قرار می دهد. این سیستم توانایی ارتباط با سایر سیستم ها را از طریق وب سرویس میتوان فراهم آورد.

اولین سیستم تحت وب آموزشی که در سال 1379 تولید شد

نرم افزار یکپارچه آموزشی یکی از نرم افزارهای پیچیده است که تولید آن بواسطه حجم متنوع قوانین آموزشی جز تولیدهای حرفه ای محسوب می شود. بطوریکه شرکت هایی که در این زمینه تاکنون توانسته اند این محصول یکپارچه را تولید و پشتیبانی کنند به تعداد انگشتان دست نمی رسند. ما در سال 1379 با تحقیقاتی که انجام دادیم محصول انتخاب واحد اینترنتی را در دانشکده مهندسی صنایع دانشگاه علم و صنعت تولید کردیم. در آن زمان تنها بانکی که پرداخت اینترنتی را پشتیبانی می کرد، بانک سامان بود و با پهنای باند بسیار محدود سیستم انتخاب واحد رو نمایی شد. جالب است که بدانید هنوز پافکو در آن زمان ثبت رسمی نشده بود اما خبرنگاران صدا و سیما این رویداد را ثبت کردند. و جز افتخارات ما این است که پس از گذشت سالیان زیاد هنوز در خدمت بسیاری از دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی هستیم.

امروز با گذشت زمان و ایجاد بسترهای مناسب شرکت پافکو از سال 1389 خدمات خود را بصورت سرویس SAAS هم در اختیار مشتریان خود قرار می دهد بطوریکه با این سرویس مشتری وجه خدمات خود را ماهیانه پرداخت می نماید و نیازی به خرید سرور و تجهیزات سخت افزاری دیگر مانند UPS, Firewall و.. نمی باشد. ضمنا در روش SAAS پهنای باند اینترنت و پشتیبانگیری Backup از اطلاعات و نگهداری سرورها از نظر امنیت و Datacenter بعهده شرکت پافکو بوده و مشتریان با خیالی آسوده می توانند خدمات مطلوب خود را دریافت کنند. در این روش SLA در نظر گرفته شده است یعنی اگر خدمات مناسب نباشد، بنحوی مناسب خسارت وارد شده به مشتری تامین می شود.

تعدادی زیادی از مشتریان ما را لایق دانسته اند و با ارایه حسن انجام کار همواره مشوق ما بوده اند که از اعتماد آنها که سرمایه اصلی پافکو هستند تشکر می نماییم