سیستم مدیریت آموزش

اولین شرکت دانش‌بنیان ارائه دهنده نرم‌افزارهای یکپارچه آموزش الکترونیکی

همین حالا امتحان کنید
معرفی پافکو

پافکو در یک نگاه

 سیستم آموزش مجازی

نرم افزار مدیریت واحد آموزش

با توجه به رشد چشمگیر کسب و کارهای آموزشی و رقابت روزافزون در صنعت آموزش، بی تردید فرآیندهای سرویس کلاس مجازی ادوبی کانکت با تست رایگان، ثبت نام، حضور و غیاب و سایر وظایف واحد آموزش نیز به منابع انسانی و مالی بیشتری نیاز دارد. با توجه به اینکه گرایش به سمت خودکارسازی فرآیندها و کاهش خطای انسانی هر روز در حال افزایش است، نرم افزارهای یکپارچه پافکو  این چالش را برای آموزشگاه ها و مدیران منابع انسانی سازمان‌ها به حل نموده اند.

 سیستم آموزش مجازی

نرم افزار مدیریت آموزش دانشگاه

یکی از بدیهی‌ترین احتیاجات مشترک بین تمام دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی، داشتن نرم افزاری قدرتمند برای برآوردن تمام نیازهای آموزشی کارمندان، اساتید و دانشجویان است. نرم افزاری که بتواند تمام فرآیندهای مختلف از جمله ثبت نام، انتخاب واحد، حذف و اضافه و سایر نیازهای آموزشی را به خوبی پاسخ دهد. نرم افزار مدیریت آموزش دانشگاه پافکو (4M)، نرم افزاری حرفه‌ای است که تمام نیازهای واحد آموزش را در مراکز آموزشی ترمی، پوشش می‌دهد.

 سیستم آموزش مجازی

نرم افزار مدیریت آموزش آموزشگاه

یکی از دغدغه های مدیریت برای کاهش هزینه و افزایش اثربخشی یک آموزشگاه مکانیزه کردن فرآیندهای مختلف آموزش از جمله ثبت نام، حضور و غیاب و ... است. نرم افزار مدیریت آموزش آموزشگاه پافکو (TMS)، برای آموزشگاه هایی که دوره های ساعتی برگزار می کنند بسیار مناسب بوده و تمام فرآیندهای مورد نیاز این مراکز آموزشی در آن به خوبی پیش بینی شده است. این نرم افزار با مکانیزه کردن ورود اطلاعات توسط کاربر، موجب کاهش خطای انسانی نیز می‌شود.

 سیستم آموزش مجازی

نرم افزار مدیریت آموزش سازمان

یکی از چالش های مدیران آموزش و مدیر واحد منابع انسانی یک سازمان، افزایش اثربخشی نیروی انسانی به وسیله آموزش سازمانی و بایگانی این آموزش‌ها است که افزایش چابکی سازمان در مواجهه با تغییر نیروی انسانی یک واحد را در پی خواهد داشت. در این راستا نرم افزار مدیریت آموزش واحد منابع انسانی سازمان ها می‌تواند تمام فرآیندهای آموزش نیروها را به صورت خودکار و مکانیزه درآورده و به مدیران آموزش شرکت‌ها در این راستا کمک کند.

نرم افزارهای مدیریت آموزش

مهمترین تفاوت بین نرم افزارهای مدیریت آموزش پافکو، در نوع برگزاری دوره های آموزشی است. به عنوان مثال در آموزشگاه‌هایی که دارای دوره های خصوصی، نیمه خصوصی و دسته‌جمعی کوتاه‌مدت و ساعتی هستند، نرم افزار مدیریت واحد آموزش آموزشگاه پافکو، بسیار تسهیل گر و کمک کننده می‌باشد. همچنین در سازمان‌هایی که برای افزایش دانش و اثربخشی منابع انسانی، دوره های آموزشی برگزار می‌کنند، این نرم افزار بسیار کاربردی است. در کنار آن در دانشگاه هاو مراکز آموزشی که دارای دوره های ترمی بلند مدت هستند، نرم افزار مدیریت آموزش دانشگاه پافکو، پاسخگوی تمام نیازهای واحد آموزش بوده و به مدیران آموزش این مراکز در مدیریت بهینه و صحیح این فرآیندها کمک می‌کند.

با ما تماس بگیرید

مزایای نرم افزار مدیریت آموزش

سیستم مدیریت آموزش

سهولت استفاده

سادگی کار برای اساتید، دانشجویان و سایر گروه های درگیر در یک آموزشگاه یا سازمان، یکی از مزیت‌های مهم سیستم مدیریت آموزش پافکو است. با این نرم افزار کلیه فرآیندهای قبل و بعد از شروع یک دوره آموزشی به صورت مکانیزه و خودکار اجرا خواهد شد.

سیستم مدیریت آموزش

انعطاف‌ پذیری

قابلیت اعطای سطح دسترسی‌های مختلف برای انواع کاربران توسط مدیری آموزشگاه و دانشگاه، انعطاف‌پذیری این سیستم را به گونه‌ای افزایش داده است که مدیریت واحد آموزش بسیار راحت خواهد بود. این موضوع علاوه بر مکانیزه کردن فرآیندهای آموزش، امنیت را نیز برقرار خواهد کرد.

سیستم مدیریت آموزش

آموزش گام‌به‌گام

با پافکو، دغدغه آموزش کار با نرم‌افزار را نخواهید داشت. تیم آموزش ما از ابتدای استقرار نرم‌افزار تا زمان تسلط تیم شما، در خدمت مشتریان عزیزمان خواهند بود.

سیستم مدیریت آموزش

پشتیبانی ویژه

تیم یکپارچه پشتیبانی پافکو، همیشه در دسترس شما هستند. افتخار داریم که در هر زمان از فرآیند خرید شما تا پیاده‌سازی و استفاده در کنار شما باشیم.

سیستم مدیریت آموزش

دریافت گزارشات بروز

نرم افزارهای مدیریت آموزش پیشرفته پافکو، با ارائه گزارش از کلیه جزئیات فرآیند ثبت‌نام، حضورغیاب، میزان پیشرفت آموزش و یادگیری شما را بر حسب نیاز و علاقه، در جریان لحظه به لحظه جزئیات قرار می‌دهد.

دریافت گزارشات بروز

صرفه جویی در هزینه

این نرم افزارها با مکانیزه کردن تمام فرآیندهای آموزش و نظم‌دهی به آن‌ها، کاهش هزینه‌ها را برای مدیریت یک آموزشگاه و یا دانشگاه در پی خواهد داشت.

درخواست مشاهده نرم افزار

چرا نرم افزار مدیریت آموزش پافکو

دریافت بیش از 100 گواهی حسن انجام کار از مشتریان آکادمیک و مشتریان سازمانی، مهمترین دستاورد ما است. این مهم با همراهی شما مشتریان گرامی به عنوان یکی از با ارزش ترین سرمایه های پافکو، محقق شده است.

قریب به دو دهه فعالیت موفق در عرصه فن آوری اطلاعات، از مهم ترین افتخارات شرکت دانش بنیان پافکو است. فقط این نیست. ما مفتخریم که مشتریان را با ارائه آموزش گام به گام و حضوری در مورد نحوه کار با نرم افزار و همچنین پشتیبانی کامل، تا دستیابی به مزایای کامل نرم افزار مدیریت آموزش، همراهی کرده ایم.

پافکو با فراهم نمودن ویژگی های پیشرفته برای راحتی مدیران آموزش، پکیج نرم افزار آموزش مجازی را برای اولین بار در ایران به صورت یکپارچه ارائه داد. ما با قریب به دو دهه فعالیت در صنعت فن آوری اطلاعات، به عنوان اولین شرکت دانش بنیان در ارائه نرم افزارهای یکپارچه آموزش الکترونیکی، مفتخریم که گواهی حسن انجام کار را از اکثریت مشتریان عزیزمان، دریافت کنیم.

نرم افزارهای مدیریت آموزش پافکو، برای تمام آموزشگاه های حضوری و غیرحضوری می‌تواند کاربرد داشته باشد. یکپارچگی این نرم افزارها با نرم افزارهای آموزش مجازی پافکو، توانسته است ما را به عنوان اولین شرکت دانش بنیان ارائه دهنده نرم افزارهای آموزش الکترونیکی در ایران معرفی نماید.

مستند موفقیت مشتریان

دلایل موفقیت مشتریان پافکو را از زبان خودشان بشنوید.

حاج آقا نوروزی

هیئت موسس اتحادیه دانشگاه های غیرانتفاعی

داستان موفقیت بعدی را با شما می سازیم.

داستان موفقیت بعدی شما باشید

فیلم های آموزشی سیستم آموزش مجازی

فیلم های بیشتر سیستم آموزش مجازی را ببینید