بهینه سازی وب سایت (SEO)

صدرنشین گوگل شوید، افزایش فروش با خدمات سئو پافکو

همین حالا امتحان کنید
معرفی پافکو

پافکو در یک نگاه

فروش تصاعدی با سئو

SEO که مخفف Search Engine Optimization یا بهینه سازی سایت برای موتورهای جست‌و‌جو می‌باشد به زبان ساده، ایجاد و رعایت استانداردهای خاص در طراحی و تولید یک سایت و همچنین انجام روش‌ها و تکنیک‌های فنی و تبلیغاتی است که باعث می شود موتورهای جستجوی مانند گوگل و یاهو، هنگام جستجوی عبارات کلیدی مرتبط با کسب و کار شما، سایت شما را در صفحات و رتبه های اول جستجوی خود قرار دهند. این استانداردها در خصوص بهبود سرعت، عملکرد و محتوای وب سایت‌ها تدوین شده است. سئو یا بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو، فرآیندی است که می تواند بازدید وب‌سایت را افزایش داده و پیرو آن افزایش مشتریان بالقوه ر ا برای شما به همراه داشته باشد.

با ما تماس بگیرید

مزایای سئو

بهینه سازی سایت

معرفی برند

در بازار رقابتی امروز، داشتن برندی مشهور و خوش‌نام از ارکان اصلی موفقیت کسب‌و‌کارها به شمار می‌رود. زمانی که شما در کلمات کلیدی مورد علاقه مخاطبان، صدرنشین موتورهای جست‌و‌جو باشید بیش از رقبا در ذهن مشتریان بالقوه نیز خواهید بود. پس مشتریان هر زمان که محصول مورد نظر را به یاد آورند، شما را بهترین تامین‌کننده آن می‌دانند.

بهینه سازی سایت

افزایش سود

با افزایش رتبه سایت، قطعا به سهم بازار بیشتری دست خواهید یافت. هنگامیکه شما حین جست‌وجوی مخاطبان در کلمات کلیدی مهم، به عنوان اولین سایت به آن ها نمایش داده می‌شوید در واقع بدون محدودیت جغرافیایی، در حال بازاریابی برای محصولات و خدمات خود می‌باشید که سهم بازار بیشتر و مشتریان بیشتر نتیجه این نوع بازاریابی خواهد بود.

بهینه سازی سایت

افزایش مخاطبان بالقوه

با استفاده از تکنیک‌های محتوایی سئو، می‌توانید نیازهای پنهان مخاطبان سایت خود را به صورت بالفعل درآورده و مخاطبان بالقوه بیشتری برای خدمات خود داشته باشید. بدیهی است که هر چه تعداد بازدیدکنندگان از سایت، بیشتر شود فروش بالاتری نیز خواهید داشت.

بهینه سازی سایت

کاهش هزینه ها

سئو در واقع یکی از روش‌های بازاریابی دیجیتال است که به افزایش بازدید و نرخ تبدیل مشتری کمک می کند. با داشتن رتبه مناسب سایت شما می‌تواند با هزینه مناسب، بیشترین کارایی را برای شما داشته باشد. موضوع کاهش هزینه ها و افزایش درآمد همواره مهمترین دغدغه مدیران بوده است که تکنیک های سئو، به خوبی به این موضوع کمک خواهد کرد.

بهینه سازی سایت

آموزش گام‌به‌گام

با پافکو، دغدغه یادگیری تکنیک‌های سئو را نخواهید داشت. تیم آموزش حرفه‌ای ما، از ابتدای درخواست تا زمان تسلط تیم شما جهت استفاده از راهکارهای سئو، در خدمت مشتریان عزیز خواهند بود. استفاده از تیم تخصصی حرفه‌ای پافکو، شما را قادر خواهد ساخت در بازار کنونی، به مزیت رقابتی ویژه دست یابید و ما تا رسیدن آن شما را همراهی خواهیم کرد.

بهینه سازی سایت

نظارت و همراهی

با توجه به وسعت دامنه سئو، الگوریتم‌ها و تکنیک‌های آن، یادگیری و آموزش انتهای راه نیست. پیاده‌سازی تکنیک‌های سئو علاوه بر دانش، نیازمند تجربه و تخصص است. ما با زبده‌ترین متخصصان در حوزه بهینه سازی سئو، از ابتدای پیاده‌سازی و اجرا تا رسیدن به نتیجه مطلوب، در کنار شما هستیم.

درخواست مشاهده نرم‌افزار
بهینه سازی سایت

افزایش فروش با سئو

با توجه به افزایش رقابت در کسب و کارهای اینترنتی، موضوع بهینه سازی سایت برای موتورهای جست‌و‌جو، اهمیتی ویژه پیدا کرده است. علاوه بر آن رفتار خریداران از مراجعه حضوری به بازار برای جست و جوی محصول مورد نظر خود، به سرچ در اینترنت برای یافتن آن تغییر یافته است. در این حالت است که سئو سایت برای موتورهای جست‌و‌جو می تواند افزایش بازدید و فروش تصاعدی را برای شما، در هر نوع کسب‌و‌کاری به ارمغان آورد.

بهینه سازی سایت

خدمات سئو سایت

برای استفاده از بازار گستره اینترنتی، شرکت پافکو با ارائه راهکارهای بروز و مطمئن، جهت بهینه‌سازی سایت شما برای موتورهای جست‌و‌جو، می تواند شما را در دستیابی به این مهم یاری رساند. تیم متخصص پافکو با ارائه آموزش تکنیک‌های بروز و مؤثر سئو سایت به شما، مشتریان خود را به متخصص سئو در زمینه کسب‌وکار خودشان تبدیل می‌کند. رویکرد ما همیشه این بوده که مشتریان با یادگیری تکنیک‌های مهم، از وابستگی به ما بی‌نیاز گردند.

بهینه سازی سایت

مشاوره سئو سایت

برای اجرای تکنیک‌های سئو سایت، یادگیری به تنهایی کافی نیست. برای پیاده‌سازی سئو، بهترین کار استفاده از مشورت افراد باتجربه و متخصص در این زمینه است. متخصصین کارآزموده و باتجربه ما می توانند با ارائه بهترین راهکارهای مربوط به کسب‌و‌کارتان، سرعت شما را در دستیابی به صدر جست و جوهای کاربران یاری نمایند. در این صورت شما با کلیدواژه های مهم صنعت مورد نظرتان، در دسترس‌ترین تامین‌کننده برای مشتریان بالقوه خود خواهید شد.

بهینه سازی سایت

نظارت بر اجرای سئو

از آن‌جا که همراهی مشتریان محترم تا رسیدن به بهترین نتایج مورد نظرشان، همیشه از اهداف مهم شرکت دانش‌بنیان پافکو بوده است، تیم ما پس از اجرا نیز، کار نظارت را تا دستیابی شما به نتایج مطلوب ادامه خواهد داد. ما این خدمت را در راستای دستیابی مشتریان عزیز به آرامش و نتیجه مطلوب انجام می دهیم و تاکنون افتخار دریافت بیش از 100 لوح تقدیر و گواهی حسن انجام کار از مشتریان عزیزمان را داشته‌ایم.

چرا خدمات سئو پافکو

دریافت بیش از 100 گواهی حسن انجام کار از مشتریان آکادمیک و مشتریان سازمانی، مهمترین دستاورد ما است. این مهم با همراهی شما مشتریان گرامی به عنوان یکی از باارزش ترین سرمایه‌های پافکو، محقق شده است.

قریب به دو دهه فعالیت موفق در عرصه فناوری اطلاعات، از مهم‌ترین افتخارات شرکت دانش بنیان پافکو است. فقط این نیست. ما مفتخریم که مشتریان را با ارائه آموزش گام‌به‌گام و حضوری در مورد نحوه کار و همچنین پشتیبانی کامل، تا دستیابی به مزایای کامل خدمات ارائه شده، همراهی کرده‌ایم.

بهینه سازی موتورهای جستجو (سئو)، عبارت است از مجموعه فرآیندهایی که انجام می‌گیرد تا یک سایت در صدر جست‌و‌جوهای مخاطبان هدف قرار گیرد. سئو نه تنها برای افزایش بازدیدکنندگان مهم است بلکه راهی برای افزایش اعتبار وب‌سایت شما و شهرت برند شما خواهد بود. موتور های جستجو از الگوریتم های پیچیده ایی استفاده می کنند تا تشخیص دهند کدام صفحات وب، شاخصهای مورد نظر آنها را دارا می باشد. بهینه سازی سایت، راهی است برای صحبت کردن با موتورهای جستجو با زبانی که آنها می فهمند و جزییات بیشتری در مورد وب‌سایت فراهم می‌کند. شرکت پافکو با داشتن تجربه و تخصص فراوان در این زمینه، به شما کمک می‌کند که سایت شما، همواره در صفحات اول موتورهای جستجو به خوبی دیده شود.

مستند موفقیت مشتریان

دلایل موفقیت مشتریان پافکو را از زبان خودشان بشنوید.

دکتر حمیدرضا مفتخری نایینی نژاد

مدیرعامل و نائب رئیس هیئت مدیره شرکت پایدار کیفیت پیروز

شرکت پایدار کیفیت پیروز PQP ، رضایتمندی خود را نسبت به سیستم مدیریت آموزشگاه، LMS آموزشگاهی، طراحی سایت و سیستم مدیریت محتوا ، درگاه پرداخت الکترونیک و سیستم پیامک اعلام می دارد و از کیفیت محصولات و خدمات پس از فروش و آموزش آن شرکت محترم کمل تشکر و قدردانی را داریم.
آرزوی موفقیت هر چه بیشتر برای آن شرکت معظم را از ایزد منان خواستاریم.

داستان موفقیت بعدی را با شما می سازیم.

داستان موفقیت بعدی شما باشید