نرم افزار سايت ساز

سئو | بهینه سازی سایت

SEO یا بهینه سازی سایت به زبان خیلی ساده ایجاد و رعایت استانداردهای خاص در طراحی و تولید یک سایت و همچنین انجام روشها و تکنیکهای فنی و تبلیغاتی است که باعث می شود موتورهای جستجویی مانند گوگل و یاهو، هنگام جستجوی عبارات کلیدی مرتبط با کسب و کار شما، سایت شما را در صفحات و رتبه های اول جستجوی خود قرار دهند.
سئو یا بهینه سازی سایت جهت موتورهای جستجو، فرآیندی است که فارغ از اهمیت آن در حضور مناسب در موتورهای جستجوی معتبر، می تواند بازدهی وب سایت را افزایش داده و موجب جذب مخاطبان بیشتری به سایت شما شود. این استانداردها برای بهبود عملکرد وبسایت ها تدوین شده است.
بهینه سازی موتور جستجو (سئو) عبارتی است که مجموعه فرایندهایی که انجام می گیرد تا یک سایت برای موتور جستجو بهینه سازی شود را توضیح می دهد. سئو نه تنها برای افزایش بازدید کنندگان مهم است بلکه راهی است برای افزایش اعتبار وب سایت و ایجاد برند.
موتور های جستجو از الگوریتم های پیچیده ایی استفاده می کنند تا تشخیص دهند کدام صفحات وب، شاخصهای مورد نظر آنها را دارا می باشد تا آن صفحات را در صفحه نتیجه نشان دهند. بهینه سازی سایت راهی است برای صحبت کردن با موتورهای جستجو با زبانی که آنها می فهمند و جزییات بیشتری در مورد وب سایت فراهم می کند.
شرکت پافکو با داشتن تجربه و تخصص فراوان در این زمینه، باعث می شود که سایت شما همواره در صفحات اول موتورهای جستجو به خوبی دیده شود.

 

seo