درباره ما

مختصری درباره پافکو

شرکت پژوهش‌افزار فردا (پافکو)، فعالیت خود را بطور غیررسمی در سال 1377 با ایده حذف حضور فیزیکی برای دسترسی به اطلاعات در هر زمان و هر مکان، توسط تیمی 3 نفره از دانش‌آموختگان دانشگاه علم وصنعت در رشته‌های مهندسی صنایع و مهندسی نرم‌افزار آغاز کرد. این شرکت با ارائه اولین سامانه ثبت‌نام دانشگاهی تحت وب ایران، در دوازدهم آبانماه سال 1382 بطور رسمی به ثبت رسید. پافکو با ارائه راهکارهای یکپارچه در زمینه نرم‌افزارهای آموزش الکترونیکی، توانست به عنوان اولین شرکت دانش‌بنیان ارائه نرم‌افزار‌های یکپارچه آموزش الکترونیکی در ایران، فعالیت خود را در صنعت فناوری اطلاعات قدرتمندتر از گذشته ادامه دهد. همچنین ارائه سایر نرم‌افزارهای سازمانی مانند اتوماسیون اداری، نرم‌افزارهای مدیریت واحد آموزش سازمان ها، مدیریت آموزشگاه و مدیریت دانشگاه، طراحی سایت و فروشگاه اینترنتی از جمله خدمات ما در این صنعت است.
شرکت پژوهش افزار فردا (پافکو) مفتخر است که با بهره‌گیری از نیروهای فنی متخصص، کارشناسان خبره دانشگاهی و قریب به دو دهه فعالیت موفق در این صنعت، توانسته است با تاکید بر نگرش « مشتری‌مداری» گامی محکم در راستای اعتلای جامعه علمی کشور عزیزمان و توسعه نرم‌افزار بردارد.

سخن مدیر عامل

مدیرعامل

عصر فناوری اطلاعات و شهروندی الکترونیک، دو واژه هم‌ سو هستند که در قرن 21 بیش از گذشته در جوامع مختلف به کار برده می‌شوند. رشد فناوری اطلاعات، فرصتی برای سازمان‌ها پدید آورده است تا در جهت استفاده از تکنولوژی برای حذف فرآیند‌های غیرضروری اداری، تلاشی دوچندان داشته باشند. به بیانی دیگر، امروزه استفاده از فناوری اطلاعات و آشنایی با روند شهروندی دیجیتال، یکی از الزامات زندگی در این فضا به شمار می‌رود. شرکت پژوهش‌افزار فردا (پافکو)، با قریب به دو دهه سابقه فعالیت موفق در صنعت فناوری اطلاعات، پس از معرفی اولین سامانه ثبت‌نام دانشگاهی تحت وب ایران در سال 1382، بار دیگر توانسته است با افزودن ویژگی یکپارچگی به نرم‌افزارهای آموزش مجازی و معرفی خود به عنوان اولین شرکت دانش بنیان در ارائه نرم‌افزارهای یکپارچه آموزش الکترونیکی در ایران، گامی مهم در جهت بهبود و ارتقاء سطح کیفی نرم‌افزارهای سازمانی و آموزشی بردارد.

دریافت گواهینامه‌های مختلف از مرکز تحقیقات صنایع انفورماتیک ایران، شورای عالی انفورماتیک ایران و سایر مراجع تخصصی تنها بخشی از افتخارات ما در این صنعت است. خدا را شاکریم که تاکنون توفیق اخذ تقدیرنامه و گواهی حسن انجام کار از اکثر مشتریان عزیزمان را داشته‌ایم.

بی‌شک همچون گذشته، مشارکت و همراهی شما مشتریان گرامی به عنوان یکی از با ارزش ترین سرمایه‌های سازمان، بیش از گذشته ما را به ادامه این راه دلگرم خواهد کرد.

حضور مدیر عامل محترم هلدینگ پافکو و مشاور محترم در پخش زنده برنامه طلوع

بررسی راهکارهای موفقیت مدیران عامل و تحلیل موانع توسعه کسب و کارها، توسط جناب آقای دکتر علی اکبر رسولی ریاست محترم هیئت مدیره پافکو و مدیرعامل هلدینگ پافکو و همچنین جناب آقای دکتر علیرضا علیمردانی مشاور محترم ایشان به میزبانی برنامه تخصصی کسب و کار طلوع

گواهینامه ها

  • گواهینامه ISO 9001:2015
  • گواهی سازمان نظام صنفی ایران
  • گواهینامه ISO/IEC 27001:2013
  • پروانه بهره برداری صنعت معدن تجارت
  • گواهی ارزیابی از مرکز تحقیقات صنایع انفورماتیک ایران ISO/IEC/ISIRI 25051
  • گواهی سطح بلوغ امنیتی از مرکز تحقیقات صنایع انفورماتیک ایران ISO/IEC/ISIRI 15408
  • گواهی تاییدیه فنی نرم‌افزار از معاونت برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی ریاست جمهور شورای عالی انفورماتیک ایران
  • گواهی رتبه‌‌بندی و احراز صلاحیت از معاونت برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی ریاست جمهور شورای عالی انفورماتیک ایران

اعضا هیئت مدیره

اصغر استیری

آقای مهندس اصغر استیری

عضو هیئت مدیره

دکتر رسولی

آقای دکتر علی اکبر رسولی

رئیس هیئت مدیره

زهرا نوری

خانم مهندس زهرا نوری

مدیر عامل

آمار واقعیت را بازگو می کند

قریب به دو دهه سابقه موفق در تولید نرم افزارهای سازمانی

درباره پافکو

بیش از 100 تقدیرنامه و گواهی حسن انجام کار از مشتریان

افتخارات پافکو

اولین ارائه دهنده نرم افزار ثبت نام دانشگاهی تحت وب در ایران
(دانشگاه علم و صنعت ایران)

اطلاعات بیشتر

اولین شرکت دانش بنیان ارائه دهنده نرم افزارهای یکپارچه آموزش الکترونیکی

گواهینامه ها