مقالات پافکو

طراحی سایت جهت ارائه انواع خدمات تجاری و اقتصادی

طراحی سایت

آیا می دانید چرا باید هرشرکتی و یا ارائه دهندگان هرنوع خدماتی سایت داشته باشند؟ امروزه در دنیای فناوری و اینترنت حدود 50% افراد با مراجعه به سراچه‌ها و جستجو در گوگل و اینترنت، بدون هیچ دردسری به دنبال هدف خود می‌گردند. با توجه به اینکه آنها به این طریق امکان مقایسه و محدودهٔ بیشتری را دارند.

خوشبختانه این آمار روزبه‌روز در حال افزایش است. حال تصور کنید که سایتی با رتبهٔ بالا در گوگل دارید و نسبت به رقبای خود رتبهٔ بالاتری دارید. سپس با سایتی مواجه می‌شوید که از لحاظ گرافیکی و طراحی بسیار مناسب است و امکانات کاملی در آن وجود دارد. حال این سؤال را از خود بپرسید احتمال گرفتن مشتری چقدر زیاد است!؟

در چند سال گذشته افراد از طریق مراجعه حضوری و یا روزنامه‌ها به دنبال محصول، شرکت، کالا و خدمات و غیره بودند.

تأثیر طراحی سایت واکنش گرا در جذب مخاطبان بیشتر

طراحی سایت واکنش گرا یا به عبارتی شی گرا به تکنیکی در طراحی وب‌سایت گفته می‌شود که در آن قابلیت نمایش سایت در گوشی‌های موبایل و تبلت و لپ‌تاپ  را دارد که در آن طراحی بر اساس رزولوشن سخت‌افزار شما به بهترین شکل ممکن نمایش می‌دهد که برای کاربران راحت و استاندارد بهتری در اختیار گذاشته است.

امروزه با توجه به گستردگی گوشی‌های همراه و تبلت جستجوها در اینترنت از طریق سایت ریسپانسیو بر اساس استاندارهای وب یکی از الزامات اصلی سایت است و موتورهای جستجوگر اینترنت هم امروزه ریسپانسیو بودن برایشان یکی از فاکتورهای مهم در افزایش رتبه سایت می‌دانند.

تکنیک‌های مختلفی جهت طراحی سایت واکنش گرا وجود دارد که با رعایت کلیه استانداردهای طراحی سایت و برنامه‌نویسی حرفه‌ای، طرح گرافیکی انتخابی از سوی شما را به بهترین نحو پیاده‌سازی می‌نماید که علاوه بر جلب رضایت کارفرما بهترین خروجی را در دسترس کاربر قرار می‌دهد.

مقالات مرتبط


دیجیتال مارکتینگ چیست؟

معیارهای اصلی انتخاب یک نرم افزار ایده آل چیست؟

چرا طراحی سایت در تجارت شما مهم است؟

  • نویسنده : روابط عمومی پافکو
    • امتیاز :
    • 369
    • 0
  • تاریخ انتشار : 1395/06/31
  • تعداد مشاهده : 5144 بار