مقالات بازاریابی اینترنتی

مقالات بازاریابی اینترنتی
نقش ای نماد در ایجاد اعتماد مشتریان نرم افزار فروشگاه آنلاین

نقش ای نماد در ایجاد اعتماد مشتریان نرم افزار فروشگاه آنلاین

امروزه با رشد روزافزون تجارت الکترونیک و علاقه به داشتن کسب و کار اینترنتی، هر روزه بیش از پیش شاهد استفاده از نرم افزار فروشگاه ساز و مزایای آن می باشیم.

ادامه مطلب

آموزش جامع به کارگیری صحیح اصول سئو برای وب سایت ها

آموزش جامع به کارگیری صحیح اصول سئو برای وب سایت ها

اگر شما یک تازه کار در زمینه سئو هستید با فردی با تجربه هستید در هر صورت نیاز به یک راهنمای قدم به قدم برای پرهیز از ایراد های رایج که مشکلاتی را در سایت شما به وجود می آورد دارید، در اینجا لیستی از اصول سئو که شما باید از آن در ساخت و بهینه سازی وب سایت خود استفاده کنید آماده کنید.

ادامه مطلب

تولید محتوای آموزش الکترونیکی

تولید محتوا (content creation) چیست ؟

تولید محتوا با توجه به افزایش رقابت در حوزه های کاری؛ بکلی دگرگون شده است. نویسندگان سایت ها و متخصصان بازاریابی محتوا در صددند تا محتوای منحصر به فرد و باکیفیتی را برای ارتباط موثر با کاربران وب سایت ها، تولید کنند.  روش های مختلفی برای تولید Content حرفه ای وجود دارد. تولید هر مقاله یا محتوایی مثل سایر کار های آکادمیک و علمی در چند مرحله صورت می گیرد و کارشناسان تولید کانتنت در سراسر جهان بویژه در کشور های اروپایی روش های متنوعی را برای این کار بر می گزینند.

ادامه مطلب

کات کلیدی درباره لندینگ پیج

نکات کلیدی درباره لندینگ پیج 

در این مطلب سعی بر این است تا راجع به مفهوم صفحه فرود بحث شود و اینکه هدف از لندینگ پیج چیست؟ پس از ورود به لندینگ پیج کاربران عموما چه کار های  را انجام میدهند؟ انواع لندینگ پیج ، اهداف مهم آن و 18 نکته کاربردی جهت بهره وری بهینه از لندینگ پیج را بیان می کنیم
ادامه مطلب

دیجیتال مارکتینگ و انواع بازاریابی اینترنتی

دیجیتال مارکتینگ و انواع بازاریابی اینترنتی

دیجیتال مارکتینگ یا بازاریابی اینترنتی به اصطلاح استفاده از مدیا های جدید دردنیای تجارت منصوب میشود که این نوع از بازاریابی تاحد زیادی متکی به شبکه اینترنت می باشد و عنوان دیجیتال مارکتینگ را از آن خود کرده است. در واقع می توان گفت به کلیه اقداماتی که به منظور تبلیغ محصولات، خدمات، برندها و آنالیز رفتار مشتری در بستر اینترنت انجام می شود دیجیتال مارکتینگ گفته می شود.

ادامه مطلب

بازاریابی موتورهای جستجو

بازاریابی موتورهای جستجو چیست؟

بازاریابی موتورهای جستجو در واقع بازاریابی یا تبلیغات وب سایت شما از طریق موتورهای جستجو مانند Google،  Yahoo یا MSN است. SEM مخفف عبارت Search Engine Marketing به معنی بازاریابی موتورهای جستجو یکی از زیرمجموعه‌های بازاریابی اینترنتی می باشد این نوع بازاریابی باعث افزایش بازدید در نتایج صفحات موتورهای جستجو می شود.بازاریابی موتورهای جستجو می تواند به ارائه ترافیک به وب سایت شما کمک کند، که به نوبه خود می تواند به مشتریان جدید منجر شود و درآمد کسب و کار تان را افزایش دهد. در مقایسه با سایر ابزارهای بازاریابی و تبلیغات، بازاریابی موتورهای جستجو میتواند بسیار مقرون به صرفه باشد.
ادامه مطلب

موفقیت سئو

6 راز موفقیت برای نویسندگان متن های سئو(Seo) 

بازاریابی اینترتی و محتوا گذاری از مهمترین نکات در بحث بهینه سازی سئو می باشد .ازین رو بسیار از ترفند های بهینه سازی سئو را برای شما اماده کرده ایم. راه های موفقیت در  سئو و بازاریابی اینترنتی را با پافکو تجربه کنید .

ادامه مطلب

چرا باید برای بازاریابی اینترنتی سایت داشته باشیم؟

چرا باید برای بازاریابی اینترنتی سایت داشته باشیم ?

چرا در بازاریابی اینترنتی، باوجود تلگرام و اینستاگرام و سایر شبکه‌های اجتماعی، لازم است ‌سایت داشته باشیم؟

چرا باید برای بازاریابی اینترنتی سایت داشته باشیم؟

عکس شماره 1

شاید برای شما هم سوالات زیر در حوزه‌ی بازاریابی اینترنتی پیش‌آمده باشد.

بازاریابی اینترنتی و ارتباط آن با سایت و شبکه‌های اجتماعی چیست؟

چرا باید سایت داشته باشیم؟

چرا وقتی تلگرام، اینستاگرام و ... است باید ‌سایت داشته باشیم؟

وقتی با کانال‌های تلگرام کل نیازهای مشتریان را پاسخ می‌دهیم طراحی سایت نیاز نداریم.

و سوالات بسیار دیگری که به‌محض شنیدن نام دیجیتال مارکتینگ و بازاریابی اینترنتی در کنار طراحی سایت، به ذهن شما متبادر می‌شود.

حال پاسخ چند سوال را باهم در ذهن مرور می‌کنیم تا به فلسفه و جایگاه لزوم طراحی سایت در بازاریابی اینترنتی پی ببریم.

 آیا کسی وایبر، وی چت و سایر نرم‌افزارهای پیام‌رسان را به یاد دارد؟

ادامه مطلب

بازاریابی اینترنتی چیست ؟

بازاریابی اینترنتی چیست ؟

اگر به دنبال ساده ترین، کوتاه ترین و کم هزینه ترین روش برای فروش و افزایش فروش هستید، باید وارد حوزه ی بازاریابی اینترنتی شوید.

کسب و کارهای دنیای امروزه هر روز به سمت دنیای آنلاین و مجازی سوق پیدا می کند، تا جایی که برای ابتدایی ترین نیازها نیز دست به دامان این فضا می شویم و از این رو مفهوم بازاریابی اینترنتی یا آنلاین روز به روز شکل جدی تری بخود می گیرد.

ادامه مطلب

مزایا و معایب فروشگاه اینترنتی

مزایا و معایب فروشگاه اینترنتی

مزایا و معایب فروشگاه اینترنتی :

این روزها مردم بیش از هر زمان دیگری، به فروشگاه های اینترنتی علاقه نشان می دهند، از خرید کفش گرفته تا بلیط هواپیما. فکر می کنید علت چیست؟ فروشگاه اینترنتی ، چه مزایایی داشته که مردم به آن علاقه نشان داده اند؟ ایا در کنار این مزایا، خرید آنلاین معایب و مشکلاتی هم دارد؟  تا با آگاهی خرید کنید.

ابتدا به سراغ این مزایا می رویم، مزایایی که یک فروشگاه اینترنتی را از یک فروشگاه خیابانی متمایز می کند.

ادامه مطلب

دیجیتال مارکتینگ چیست؟

دیجیتال مارکتینگ چیست؟

به فعالیت‌هایی که به‌منظور تبلیغ یک کالا، خدمات، برندها و بررسی رفتار مشتریان در بستر اینترنت و فضای مجازی انجام می‌شود دیجیتال مارکتینگ گفته می‌شود. در دیجیتال مارکتینگ مشتریان در درجه اهمیت بیشتری قرار دارند به همین منظور شرکت‌ها و فروشگاه‌ها و سازمان‌ها با استفاده از ابزارهای مختلف مانند وب‌سایت شرکت، ایمیل و شبکه‌های اجتماعی رفتار مشتری را تحلیل می‌کنند تا بتوانند تبلیغات خود را در بهترین زمان و برای طیف گستره‌ای از کاربران منتشر نمایند تا درنتیجه بتوانند بهترین بازخورد را از مشتریان دریافت نمایند.

ادامه مطلب

بازاریابی اینترنتی و بازاریابی ویروسی قسمت سوم

بازاریابی اینترنتی و بازاریابی ویروسی قسمت سوم

در بازاریابی ویروسی انگیزه‌هایی در ارسال محتوای آنلاین-قسمت اول، به بررسی عوامل مهم یعنی انگیزه‌ی کاربران اینترنتی جهت دریافت اطلاعات از محتوای آنلاین پرداختیم. سپس در بازاریابی ویروسی انگیزه‌هایی در ارسال محتوای آنلاین-قسمت دوم با بیان روش های تحقیق و پارامترهای مهم در انگیزش افراد و اقبال بازاریابی ویروسی پرداختیم. همچنین با بررسی نتایج بدست آمده از تحقیقات صورت گرفته، سعی در ارائه مدلی برای بازاریابی ویروسی داشتیم.

ادامه مطلب

بازاریابی اینترنتی و بازاریابی ویروسی

بازاریابی اینترنتی و بازاریابی ویروسی قسمت دوم

بازاریابی اینترنتی و بازاریابی ویروسی

باوجود افزایش محبوبیت بازاریابی ویروسی، عوامل مهم اثرگذار بر چنین بازاریابی جدیدی همچنان ناشناخته باقی مانده است. در قسمت قبل از مقاله به بررسی به برخی از عوامل مهم یعنی انگیزه‌ی کاربران اینترنتی جهت دریافت اطلاعات از محتوای آنلاین پرداخته شد، همچنین ضمن مطالعۀ عملکرد ارسال محتوای آنلاین بعنوان حالت خاصی که دربیشتر وضعیت‌های ارتباطی کلی کاربرد دارد

ادامه مطلب

بازاریابی اینترنتی و بازاریابی ویروسی قسمت اول

بازاریابی اینترنتی و بازاریابی ویروسی قسمت اول

بازاریابی اینترنتی و همچنین افزایش محبوبیت بازاریابی ویروسی، اما عوامل مهم اثرگذار بر چنین بازاریابی جدیدی همچنان ناشناخته باقی مانده است. این مقاله به بررسی یکی ازعوامل مهم یعنی انگیزه‌ی کاربران اینترنتی جهت دریافت اطلاعات از محتوای آنلاین پرداخته است. ضمن مطالعۀ عملکرد ارسال محتوای آنلاین بعنوان حالت خاصی که در بیشتر وضعیت‌های ارتباطی کلی کاربرد دارد چهار مورد از عوامل انگیزشی بالقوه را شناسایی کرده ایم.

ادامه مطلب

بازاریابی اینترنتی چیست؟ و تاثیر سئو بر آن

بازاریابی اینترنتی چیست و تاثیر سئو بر آن

بازاریابی اینترنتی و موارد تأثیر گذار آن برسئو وب سایت: شما در این مقاله با این مطالب آشنا خواهید شد.
بازاریابی شامل گروهی است که هدف آنها یک ارتباط اینترنتی فعال است و در ارتباط با دیگران صورت می‌گیرد و از این روش می‌توانید از ویژگی‌های محصولات خود آگاهی داشته باشید و محصول مورد نظر را جستجو کنید.

ادامه مطلب

طراحی سایت جهت ارائه انواع خدمات تجاری و اقتصادی

طراحی سایت جهت ارائه انواع خدمات تجاری و اقتصادی

آیا می دانید چرا باید هرشرکتی و یا ارائه دهندگان هرنوع خدماتی سایت داشته باشند؟ امروزه در دنیای فناوری و اینترنت حدود 50% افراد با مراجعه به سراچه‌ها و جستجو در گوگل و اینترنت، بدون هیچ دردسری به دنبال هدف خود می‌گردند. با توجه به اینکه آنها به این طریق امکان مقایسه و محدودهٔ بیشتری را دارند.

ادامه مطلب

بازاریابی اینترنتی چیست؟سوشیال مارکتینگ

بازاریابی اینترنتی چیست سوشیال مارکتینگ

بازاریابی اینترنتی (internet marketing) و مفاهیم و اصطلاحاتی همچون سوشیال مارکتینگ، فکس مارکتینگ، ایمیل مارکتینگ، بازاریابی محتوی و بازاریابی پیامکی به چه معنی می باشند؟

ادامه مطلب

وب سایت و تجارت الکترونیک

وب سایت و تجارت الکترونیک در جهان علمی (بخش اول)

وب سایت و تجارت الکترونیک در جهان علمی کاملا جا افتاده و ساده است. اما متاسفانه در کشور ما به دلایل مختلف از جمله نبود کارت اعتباری این مورد هنوز برای ما جا نیافتاده و برای مردم امری ناآشناست. البته طبق پیش بینی های انجام شده در چند سال آینده اوضاع کاملا عوض شده و شرایط کشورمان به تجارت خارج از مرزها شبیه خواهد شد. اما اگر شما تا آنروز بخواهید صبر کنید و پا به عرصه ی تجارت الکترونیک نگذارید، دیگر به پای کسانی که امروز شروع فعالیت کردند نخواهید رسید. پس همین امروز برای برپایی سایت خود اقدام کنید.

ادامه مطلب

اینترنت اشیا چیست

اینترنت اشیا چیست و چرا مهم است؟

امروزه دوره‌ای است که کاربران اینترنت در موتورهای جستجوگر راجع به اینترنت اشیا سؤال می‌پرسند؛ اما اینترنت اشیا واقعاً در زندگی چه معنی می‌دهد؟ ما سؤال‌های رایجی که در مورد اینترنت اشیا پرسیده می‌شود را جمع‌آوری کرده‌ایم و به آنها پاسخ داده‌ایم.

ادامه مطلب

 طراحی وب سایت حرفه ای

8 دلیل که به یک طراحی وب سایت حرفه ای نیازمندید

طراحی سایت

اگر شما در حال حاضر وب سایت دارید ولی پیشرفته نیست، آن را بازسازی و دوباره طراحی کنید تا کار شما را با تصویری حرفه‌ای نشان بدهد و اعتماد بیشتری کسب کند. برای کسب و کارهای خانگی، مخصوصاً مفید است چون شما ویترین که محصولات و خدمات خود را نشان بدهید ندارید.

ادامه مطلب

چرا طراحی سایت در تجارت شما مهم است؟

چرا طراحی سایت در تجارت شما مهم است؟

طراحی سایت

این روزها فاکتور مهمی در ارتقای سطح حرفه و یا بازاریابی یک محصول می باشد. هستند مردمی که با کمک اینترنت این کار را انجام می‌دهند ولی اشخاص حرفه‌ای در برخی شرکت‌ها هستند که این سرویس را به صورت حرفه‌ای ارائه می‌دهند.

ادامه مطلب

بازاریابی اینترنتی و چهار نکته برای سئو موثرتر در B2B

بازاریابی اینترنتی و چهار نکته برای سئو موثرتر در B2B

سئو و بهینه‌سازی موتورهای جستجو می‌تواند در دنیای فنی و پر از تغییرات برای بازاریابان B2B با چالش‌های بسیاری برای جهت‌گیری در این زمینه همراه باشد. استراتژی‌های سئو به شرکت‌ها کمک می‌کند تا ترافیک سایت خود را از طریق بالا بردن رتبهٔ خود در نتیجهٔ جستجوی موتورهای جستجو افزایش دهند.

ادامه مطلب

طراحی سایت و بازاریابی اینترنتی

طراحی سایت و به کار گیری آن در بازاریابی اینترنتی

در طراحی سایت و بازاریابی اینترنتی رعایت مواردی الزامی است که در این مقاله تلاش می شود برخی از این موارد توضیح داده شود.

ادامه مطلب

crm مدیریت ارتباط با مشتری

مفهوم CRM و روابط بین مشتری و مدیریت

مدیریت ارتباط با مشتری
CRM یا مدیریت ارتباط با مشتری یک استراتژی کلان برای تمام کسب و کار است که با هدف بهینه کردن سود، درآمد و رضایت مشتریان به کار گرفته می شود و برای محقق کردن این هدف، همه ی فعالیتهای کسب و کار را حول گروه های مختلف مشتریان سامان می دهد و می کوشد رفتارهایی را در کسب و کار ایجاد کرده و توسعه دهد که نهایتا به رضایت بیشتر مشتریان منتهی شود.

ادامه مطلب

طراحی سایت و افزایش پیج رنکینگ

طراحی سایت و افزایش پیج رنکینگ (Page Ranking)

تعداد زیادی سایت و وبلاگ در اینترنت بر سر حضور در رتبه‌های بالاتر نتایج موتورهای جستجوگر رقابت می‌کنند. برای به دست آوردن پیج رنک بالا و نیازمند داشتن دانش و اطلاعات می باشد.

ادامه مطلب

نرم افزار ایده آل

معیارهای اصلی انتخاب یک نرم افزار ایده آل چیست؟

پارامترهای مهم برای انتخاب یا خرید یک نرم افزار ایده آل چیست؟ پارامترهای مختلفی برای انتخاب و یا خرید یک نرم افزار ایده آل مطرح است که باید به آنها توجه داشت. برخی از این پارامترها شامل امنیت، کیفیت، سرعت، سازگاری، انعطاف پذیری نرم افزار و غیره است. در این مقاله هر یک از این پارامترها به طور کامل شرح داده خواهند شد.

ادامه مطلب

بازاریابی محتوا چیست (Content Marketing)؟

بازاریابی محتوا چیست (Content Marketing)؟

بازاریابی محتوا چیست (Content Marketing)

امروزه توجه خریداران و مصرف کنندگان به تبلیغات سنتی کمتر از قبل شده است. آنها مهارت گشت و گذار در اینترنت و کسب اطلاعات از وب سایت ها را به خوبی فراگرفته اند و محتوا و اطلاعات سایت ها را با هم مقایسه می کنند. به علت در دسترس بودن اینترنت، تبلیغات آنلاین بیشتر از تلویزیون و مجله و رسانه های دیگر تاثیر گذار است.

ادامه مطلب

طراحی وب سایت

وب سایت و تجارت الکترونیک در جهان علمی (بخش دوم)

شما در مقاله وب سایت و تجارت الکترونیک با حیاتی ترین خاصیت های داشتن یک وب سایت خوب آشنا خواهید شد.

ادامه مطلب

گزارش ساز پویا

وب سایت و تجارت الکترونیک در جهان علمی (بخش سوم)

شما در مقاله وب سایت و تجارت الکترونیکبا نکات کلیدی برای داشتن یک وب سایت استاندارد آشنا خواهید شد.

ادامه مطلب

نظرات کاربران