مقالات بازاریابی اینترنتی

مقالات پافکو
لندینگ پیچ

نکات کلیدی درباره لندینگ پیج 

در این مطلب سعی بر این است تا راجع به مفهوم صفحه فرود بحث شود و اینکه هدف از لندینگ پیج چیست؟ پس از ورود به لندینگ پیج کاربران عموما چه کار های  را انجام میدهند؟ انواع لندینگ پیج ، اهداف مهم آن و 18 نکته کاربردی جهت بهره وری بهینه از لندینگ پیج را بیان می کنیم
ادامه مطلب

دیجیتال مارکتینگ

دیجیتال مارکتینگ و انواع بازاریابی اینترنتی

دیجیتال مارکتینگ یا بازاریابی اینترنتی به اصطلاح استفاده از مدیا های جدید دردنیای تجارت منصوب میشود که این نوع از بازاریابی تاحد زیادی متکی به شبکه اینترنت می باشد و عنوان دیجیتال مارکتینگ را از آن خود کرده است. در واقع می توان گفت به کلیه اقداماتی که به منظور تبلیغ محصولات، خدمات، برندها و آنالیز رفتار مشتری در بستر اینترنت انجام می شود دیجیتال مارکتینگ گفته می شود.
ادامه مطلب

بازاریابی اینترنتی

بازاریابی موتورهای جستجو چیست؟

بازاریابی موتورهای جستجو در واقع بازاریابی یا تبلیغات وب سایت شما از طریق موتورهای جستجو مانند Google،  Yahoo یا MSN است. SEM مخفف عبارت Search Engine Marketing به معنی بازاریابی موتورهای جستجو یکی از زیرمجموعه‌های بازاریابی اینترنتی می باشد این نوع بازاریابی باعث افزایش بازدید در نتایج صفحات موتورهای جستجو می شود.بازاریابی موتورهای جستجو می تواند به ارائه ترافیک به وب سایت شما کمک کند، که به نوبه خود می تواند به مشتریان جدید منجر شود و درآمد کسب و کار تان را افزایش دهد. در مقایسه با سایر ابزارهای بازاریابی و تبلیغات، بازاریابی موتورهای جستجو میتواند بسیار مقرون به صرفه باشد.
ادامه مطلب

6 راز موفقیت برای نویسندگان متن های سئو(Seo) 

بازاریابی اینترتی و محتوا گذاری از مهمترین نکات در بحث بهینه سازی سئو می باشد .ازین رو بسیار از ترفند های بهینه سازی سئو را برای شما اماده کرده ایم. راه های موفقیت در  سئو و بازاریابی اینترنتی را با پافکو تجربه کنید .

ادامه مطلب

بازاریابی اینترنتی

چرا باید برای بازاریابی اینترنتی سایت داشته باشیم؟

چرا در بازاریابی اینترنتی، باوجود تلگرام و اینستاگرام و سایر شبکه‌های اجتماعی، لازم است ‌سایت داشته باشیم؟

بازاریابی اینترنتی

عکس شماره 1

شاید برای شما هم سوالات زیر در حوزه‌ی بازاریابی اینترنتی پیش‌آمده باشد.

بازاریابی اینترنتی و ارتباط آن با سایت و شبکه‌های اجتماعی چیست؟

چرا باید سایت داشته باشیم؟

چرا وقتی تلگرام، اینستاگرام و ... است باید ‌سایت داشته باشیم؟

وقتی با کانال‌های تلگرام کل نیازهای مشتریان را پاسخ می‌دهیم طراحی سایت نیاز نداریم.

و سوالات بسیار دیگری که به‌محض شنیدن نام دیجیتال مارکتینگ و بازاریابی اینترنتی در کنار طراحی سایت، به ذهن شما متبادر می‌شود.

حال پاسخ چند سوال را باهم در ذهن مرور می‌کنیم تا به فلسفه و جایگاه لزوم طراحی سایت در بازاریابی اینترنتی پی ببریم.

 آیا کسی وایبر، وی چت و سایر نرم‌افزارهای پیام‌رسان را به یاد دارد؟

ادامه مطلب

بازاریابی اینترنتی

بازاریابی اینترنتی چیست ؟

اگر به دنبال ساده ترین، کوتاه ترین و کم هزینه ترین روش برای فروش و افزایش فروش هستید، باید وارد حوزه ی بازاریابی اینترنتی شوید.

کسب و کارهای دنیای امروزه هر روز به سمت دنیای آنلاین و مجازی سوق پیدا می کند، تا جایی که برای ابتدایی ترین نیازها نیز دست به دامان این فضا می شویم و از این رو مفهوم بازاریابی اینترنتی یا آنلاین روز به روز شکل جدی تری بخود می گیرد.

ادامه مطلب

فروشگاه اینترنتی

مزایا و معایب فروشگاه اینترنتی

مزایا و معایب فروشگاه اینترنتی :

این روزها مردم بیش از هر زمان دیگری، به فروشگاه های اینترنتی علاقه نشان می دهند، از خرید کفش گرفته تا بلیط هواپیما. فکر می کنید علت چیست؟ فروشگاه اینترنتی ، چه مزایایی داشته که مردم به آن علاقه نشان داده اند؟ ایا در کنار این مزایا، خرید آنلاین معایب و مشکلاتی هم دارد؟  تا با آگاهی خرید کنید.

ابتدا به سراغ این مزایا می رویم، مزایایی که یک فروشگاه اینترنتی را از یک فروشگاه خیابانی متمایز می کند.

ادامه مطلب

دیجیتال مارکتینگ

دیجیتال مارکتینگ چیست؟

به فعالیت‌هایی که به‌منظور تبلیغ یک کالا، خدمات، برندها و بررسی رفتار مشتریان در بستر اینترنت و فضای مجازی انجام می‌شود دیجیتال مارکتینگ گفته می‌شود. در دیجیتال مارکتینگ مشتریان در درجه اهمیت بیشتری قرار دارند به همین منظور شرکت‌ها و فروشگاه‌ها و سازمان‌ها با استفاده از ابزارهای مختلف مانند وب‌سایت شرکت، ایمیل و شبکه‌های اجتماعی رفتار مشتری را تحلیل می‌کنند تا بتوانند تبلیغات خود را در بهترین زمان و برای طیف گستره‌ای از کاربران منتشر نمایند تا درنتیجه بتوانند بهترین بازخورد را از مشتریان دریافت نمایند.

ادامه مطلب

Viral Marketing

بازاریابی اینترنتی و بازاریابی ویروسی قسمت سوم

در بازاریابی ویروسی انگیزه‌هایی در ارسال محتوای آنلاین-قسمت اول، به بررسی عوامل مهم یعنی انگیزه‌ی کاربران اینترنتی جهت دریافت اطلاعات از محتوای آنلاین پرداختیم. سپس در بازاریابی ویروسی انگیزه‌هایی در ارسال محتوای آنلاین-قسمت دوم با بیان روش های تحقیق و پارامترهای مهم در انگیزش افراد و اقبال بازاریابی ویروسی پرداختیم. همچنین با بررسی نتایج بدست آمده از تحقیقات صورت گرفته، سعی در ارائه مدلی برای بازاریابی ویروسی داشتیم.

ادامه مطلب

Viral marketing

بازاریابی اینترنتی و بازاریابی ویروسی قسمت دوم

بازاریابی اینترنتی و بازاریابی ویروسی

باوجود افزایش محبوبیت بازاریابی ویروسی، عوامل مهم اثرگذار بر چنین بازاریابی جدیدی همچنان ناشناخته باقی مانده است. در قسمت قبل از مقاله به بررسی به برخی از عوامل مهم یعنی انگیزه‌ی کاربران اینترنتی جهت دریافت اطلاعات از محتوای آنلاین پرداخته شد، همچنین ضمن مطالعۀ عملکرد ارسال محتوای آنلاین بعنوان حالت خاصی که دربیشتر وضعیت‌های ارتباطی کلی کاربرد دارد

ادامه مطلب

1 2 3