اخبار

نشست آموزشی مدرسان کانون زبان ایران

نشست آموزشی مدرسان کانون زبان ایران

نشست آموزشی مدرسان کانون زبان ایران جهت کلاس‌های آنلاین ادوبی آقای دکتر رسولی و با حضور آقای دکتر غلامرضا کیانی رییس کانون زبان، آقای دکتر تربتی‌نژاد معاون آموزشی، آقای لیاقی معاون اداری و مالی و آقای دکتر سهرابی مدیر نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی کانون زبان ایران، در این نشست آقای دکتر کیانی ضمن تشکر و قدردانی از تلاش‌های گسترده‌ای که در ستاد و صف و به ویژه توسط مدرسان این مجموعه صورت گرفته است عنوان کرد: خداوند را شاکر هستیم که این تلاش‌ها باعث ایجاد آمارهای خوب ثبت‌نام شده است و به امید خدا بهار را با این حرکت خوب به برکتی خوب تبدیل خواهیم کرد.

نشست آموزشی مدرسان کانون زبان ایران

نشست آموزشی مدرسان کانون زبان ایران

وی افزود: در این نشست قصد داریم علاوه بر آموزش کلاس‌های آنلاین ادوبی از ظرفیت‌های جدیدی که در امر آموزش و نظارت بر آموزش ایجاد شده است گفت و گو کنیم و در خصوص سیاست‌های سال جاری مذاکره نماییم.

ایشان خاطر نشان کرد: امسال باید بر اساس اتفاقات خوبی که تا به امروز رقم خورده است تلاش کنیم تا برنامه‌ای‌تر و کارنامه‌ای‌تر رفتار کنیم و خود را در محل نقد و ارزیابی دائم قرار دهیم تا در بستر این مهم به موفقیت‌های بیشتری دست یابیم.

آقای دکتر کیانی ضمن قدردانی از دغدغه مدرسان در زمینه برگزاری کلاس‌های به صورت حضوری و آنلاین خاطر نشان کرد: به زودی امکان سنجی و نظر سنجی دقیقی در خصوص برگزاری آنلاین و یا حضوری کلاس‌ها صورت خواهد گرفت.

نشست آموزشی مدرسان کانون زبان ایران

آقای دکتر علی اکبر رسولی از مجموعه هلدینگ پافکو به ارائۀ توضیحاتی در خصوص چگونگی برگزاری کلاس‌های آنلاین در این سامانه و آموزش به مدرسان پرداخت و به سوالات مدرسان پاسخ داد.

در ادامه جلسه، معاونت‌های کانون زبان برنامه‌های سال جاری را تشریح کردند و جلسه به صورت پرسش و پاسخ ادامه یافت.

در پایان رییس کانون زبان ایران به جمع‌بندی مباحث جلسه و سیاست‌های آتی سال جاری در زمینه آموزش مدرسان، جذب مدرسان جدید و ارزیابی مدرسان و هم چنین مسائل مربوط به حقوق مدرسان مطالبی را بیان کرد.

  • نویسنده : امید احمدی
    • امتیاز :
    • 2
    • 0
  • تاریخ انتشار : 1401/01/28
  • تعداد مشاهده : 1425 بار