اخبار

حضور ریاست محترم هلدینگ پافکو از مشاور موننکو ایران

شرکت موننکو

روز دوشنبه مورخ 4 بهمن ماه 1400 جناب آقای دکتر رسولی ریاست محترم هلدینگ ‌پافکو در ادامه ی بازدید های دوره ای از مراکز تحت پوشش شرکت پافکو، در مشاور موننکو ایران حضور پیدا کرده و شرکت نمودند. در این جلسه مدیرعامل و مدیر آموزش و کارشناسان آمورش مشاور موننکو ایران حضورداشتند 

شرکت موننکو

درباره مهندسین مشاور موننکو ایران


مهندسین مشاور موننکو ایران با نزدیک به نیم قرن تجربه در ارائه خدمات مهندسی، مشاوره‌ و نظارت در صنایع برق، نفت و گاز و پتروشیمی، مترو و راه آهن، مخابرات، دیسپاچینگ و اسکادا، آب و فاضلاب فعالیت می نماید.
این مهندسین مشاور در سال ۱۳۵۲ با سرمایه گذاری مشترک بین بخش خصوصی ایران و شرکت مهندسی مونترال از کشور کانادا تاسیس و در ابتدا فعالیت خود را با تمرکز در صنعت برق ایران آغاز نمود. در حال حاضر سهام‌داران عمده شرکت مهندسین مشاور موننکو ایران شامل گروه مپنا، شرکتWood Groupو شرکت مشاوره مدیریت میر (متعلق به کارکنان) می‌باشند.
این مهندسین مشاور با برخورداری از نیروی انسانی متخصص و مجرب و پشتوانه‌ی علمی و تجربی شناخته شده، با استفاده از آخرین روش های فن آوری و مهندسی و استانداردهای بین‌المللی و تاکید بر اصل رضایت مشتری در چند دهه گذشته، نیازهای مهندسی و مشاوره صنعتی کشور را مرتفع و در تعاملی پایدار با کارفرمایان و شرکت های همکار، راه کارهای نوینی را جهت رفع معضلات صنایع مختلف ارائه نموده و توانسته است سهم قابل ملاحظه‌ای در بازارهای داخلی کسب نماید و موفق به ارایه خدمات گسترده تر و با کیفیت بالاتر برای مشتریان داخلی گردید. توسعه و بالندگی از طریق بازنگری اهداف، تدوین برنامه‌ها، اولویت‌بندی فعالیت‌ها و بهبود مستمر سرمشق شرکت مهندسی مشاور موننکو ایران در 46 سال گذشته بوده و دستیابی به این اهداف، نیازمند ترویج فرهنگ تعالی، حفظ و بهبود ارزش‌ها و اصول اخلاقی شرکت و رعایت مسئولیت‌های اجتماعی است.
تنوع و کیفیت خدمات مشاوره مهندسی در کنار پرسنل مجرب این مهندسین مشاور، مشارکت های فرامرزی و همکاری با شرکت های برجسته بین المللی و منطقه ای ارایه خدمات مشاوره‌ای را در خارج از کشور امکان‌پذیر نموده و فرصت‌های مناسبی را جهت ارائه توانمندی های موننکو ایران در سایر کشورها پدید آورده است.

شرکت موننکو


مهندسین مشاور موننکو ایران با هدف توسعه دانش فنی و انتقال فن آوری های جدید اقدام به شکل دهی همکاری های مقطعی یا بلندمدت با شرکت های معتبر بین المللی نمود و درصدد تاسیس تعدادی شرکت با مشارکت شرکتهای همکار محلی در خارج از کشور برآمد. در همین راستا، به منظور تمرکز بر بازارهای هدف خاورمیانه موفق به ثبت شرکت (Monenco Consulting Engineers (MCE در کشور عمان در سال ۱۳۸۹ و به منظور دسترسی به بازار آفریقای مرکزی در سال ۱۳۹۰ شرکت موننکو نیجریه Monenco Engineering Limited MEL) در کشور نیجریه گردید که متعاقباً تجارب و موفقیت های چشمگیری در بازار عمان کسب نمود. همچنین در سال ۱۳۹۵ با هدف دسترسی به بازار اروپا و تقویت همکاری با شرکای اروپایی اقدام به ثبت شرکت موننکو آلمان (Monenco Germany) نمود. علاوه بر آن، خدمات این شرکت مشاوره مهندسی و فعالیت های آن در خارج از کشور صرفاً به این سه کشور محدود نبوده و در کشورهای عراق و سوریه در خاورمیانه، بنگلادش، هند، کره جنوبی، تاجیکستان و قرقیزستان در شرق دور، زامبیا و کنیا در آفریقا و اتریش و فرانسه در اروپا نیز فعالیت دارد.

  • نویسنده : امید احمدی
    • امتیاز :
    • 2
    • 0
  • تاریخ انتشار : 1400/11/04
  • تعداد مشاهده : 812 بار