اخبار

آسان سازی نرم افزار سیستم مدیریت محتوا در طراحی سایت

طراحی سایت پافکو

 همواره یکی از موضوعات مهم برای کاربران ظاهر و سادگی کاربری یک نرم افزار است بطوریکه با 3 کلیک کاربر بتواند به اهداف و خواسته های خود برسد برای تحقق این مهم شرکت پافکو تغییر ظاهر نرم افزار را با رویکرد زیبایی و آسان سازی در دستور کار خود قرار داد.
 در این راستا واحد تحقیق و توسعه  ماموریت یافت تا پروژه را آنالیز و تحلیل نماید این واحد پس از کذشت 2 ماه و دعوت مشتریان و گرفتن نظرات آنها و کارگرهی توانست بعد از ارایه چند طرح یک طرح را نهایتا به واحد تولید بسپارد 

تغییرات عمده در نرم افزار به شرح زیر انجام گرفت و در نسخه های جدید آماده بهره برداری می باشد قابل ذکر است مشتریانی که دارای خدمات پشتیبانی هستند بصورت رایگان میتوانند این نسخه از نرم افزار را دریافت کنند.

لیست تغییرات ظاهری نرم افزار و ساده سازی در طراحی سایت - اتوماسیون اداری و سایر زیر سیستم ها به شرح زیر می باشد:

در زیر سیستم طراحی سایت کاربر با کشیدن هر ماژول (مانند ماژول اخبار، مقالات ، اوقات شرعی و...) و رها کردن آن در هر بخش از یک صفحه آن ماژول در صفحه مورد نظر کاربر قرار می گیرد و به آسانی میتواند سایت خود را توسعه دهد.

در زیر سیستم نرم افزار اتوماسیون اداری باید روان سازی در بخش کارتابل ایجاد گردد و سرعت باری گزاری و جستجوی کاربر توسعه می یافت که این امر انجام شد.

ظاهر نرم افزار اتوماسیون اداری - سایت ساز

در زیر سیستم اتوماسیون اداری تحت موبایل اندروید ظاهر نرم افزار بطور کامل تغییر کرد و در صفحه ورود تغییراتی جهت کاربری آسانتر ایجاد شد.
 
در بخش فروریزها جستجوها همانند گوگل سریع و آسان گردید.

تغییر رنگ صفحات  نرم افزار اتوماسیون اداری و طراحی سایت و سایر زیر سیستم ها در اختیار کاربران قرار گرفت.

راهنمای نرم افزار  بصورت تصویر و متنی و ویدئویی در هر صفحه در اختیار کاربران قرار دراد بطوریکه کاربر با رویت این محتوای، آموزش های لازم را به آسانی دریافت خواهد کرد در این بخش جستجوی یک موضوع خاص نیز باید وجود داشته باشد لذا زیر دامنه help.pafcoerp.com ایجاد شد و از فرم های داخل نرم افزار لینک مستقیم به راهنما داده شد
به عنوان مثال: در سیستم اتوماسیون اداری یا سیستم طراحی وب سایت اگر در بالای فرم ها یک علامت ؟ اضافه شده که اگر روی آن کلیک نمایید راهنمای جامع سیستم در اختیارتان قرا خواهد گرفت.

* خروجی گزارشات به محیط واقعی اکسل بطور 100 صحیح انجام گرفت قبلا فقط بصورت تصویر و PDF وجود داشت
* صفحه داشبورد کاربر و منو آن بطور کامل تغییر داده شد بطوریکه ضمن زیبایی از سرعت و راحتی بیشتری برای کاربر برخوردار شد.
* در زیر سیستم های مدیریت آموزش دانشگاهی بخش های مهم و پر کاربرد مانند انتخاب واحد دانشجو از تکنولوژیهای روز 2016 استفاده گردید تا سرعت بار گزاری صفحات  افزایش چشمگیری داشته باشد.
* کلیه دکمه های روی فرم ها بصورت تخت در آمد و با استاندارد های روز 2016 منطبق گردید.
* در فرم ورود کاربر کد انسانی ساده تر شد و شبکه های اجتماعی در زیر این فرم اضافه گردید.

4.81 26
  • نویسنده : واحد روابط عمومی
    • امتیاز :
    • 25
    • 1
  • تاریخ انتشار : 1395/06/26
  • تعداد مشاهده : 4409 بار