اخبار پافكو | شركت پافكو

اخبار
همایش فناوری های نوین آموزشی پافکو

همایش فناوری‌های نوین در آموزش مجازی

پافکو با همکاری کانون دانش‌آموختگان و اساتید دانشکده مهندسی صنایع دانشگاه علم‌وصنعت و با هدف بررسی و بهبود روند آموزش مجازی اقدام به برگزاری همایش «فناوری های نوین در آموزش مجازی» کرده است. این همایش در تاریخ دوشنبه 28 تیر 1400 و با سخنرانی 6 سخنران از دانشگاه‌های برتر و سازمان‌های بزرگ برگزار می‌گردد.
ادامه خبر

حسن انجام کار دانشگاه تبریز به پافکو

افتخاری دیگر برای پافکو: حسن انجام کار از دانشگاه سراسری تبریز

موجب بسی مسرت و افتخار است که دانشگاه سراسری تبریز از خدمات پافکو رضایت دارد. دکتر محمدعلی بادامچی رئیس گروه آموزش مجازی دانشگاه تبریز، در تاریخ 15 اردیبهشت 1400، طیِ اهدای «حسن انجام کار»، رضایت خود از خدمات پافکو را اعلام کردند.
ادامه خبر

همکاری دانشگاه آلانیای ترکیه و پافکو

دانشگاه ترکیه - آلانیا به خانواده ی پافکو پیوست

به لطف خداوند متعال، پافکو پا به جزیره‌ی جهانی شدن گذاشت و اولین قرارداد بین‌المللی پافکو با دانشگاه دولتی آلانیا در کشور ترکیه، در 22 فروردین سال 1400، عقد گردید. این اتفاق را به تمام همکاران و مشتریان پافکو تبریک می‌گوییم.

ادامه خبر

برگزاری وبینار تجربیات موفق دانشگاه‌ها

برگزاری وبینار تجربیات موفق دانشگاه‌ها در آموزش مجازی

آموزش مجازی، با توجه به شرایط کرونا، در یک سال گذشته با چالش‌های جدی مواجه گردیده است. از همین رو،  پرداختن به افزایش دانش و هم‌افزایی در حوزه یادگیری الکترونیکی و برگزاری کلاسهای آنلاین، ضرورتی انکار ناپذیر می‌باشد.
ادامه خبر

مسئولیت اجتماعی پافکو

مسئولیت اجتماعی پافکو، کمک به تداوم آموزش می‌باشد

در شرایط دشوار کنونی که فشار اقتصادی و محدودیت‌هایی که بیماری کرونا سبب آن شده است، مسئولیت اجتماعی ما ایجاب می‌کند در کنار فعالین آموزشی و مردم عزیزمان باشیم تا چرخه بسیار مهم آموزش و یادگیری به کار خودش ادامه دهد.
ادامه خبر