اخبار پافكو | شركت پافكو

اخبار
*بیستمین سالگرد تاسیس پافکو*

بیستمین سالگرد تاسیس پافکو

برخی اعداد همیشه شیرینند، مثل عدد 20 و هیچ چیز دیگری مثل عدد 100 و یا حرف A در فرهنگ ما جای آن را نمیگیرد. عدد 20 شاید برای سن یک انسان بسیار جوان باشد، اما درموارد دیگر نشان از قدمت، استواری، اعتبار و ماندگاریست و هرچه از آن بیشتر میگذرد با ارزشتر میشود، مثل یک ساختمان 20 ساله، دوستی 20 ساله و یا یک جواهر 20 ساله و ... و اکنون پافکوی 20 ساله! آبان ماه امسال پافکوی عزیزمان 20 ساله شد و به این مناسبت گرد هم آمدیم تا 20 سالگی آن را جشن بگیریم.

ادامه خبر

حسن انجام کار ارتش جمهوری اسلامی ایران

حسن انجام کار ارتش جمهوری اسلامی ایران

 ارتش جمهوری اسلامی ایران، با اهدای حسن انجام کار، رضایت خود از شرکت پافکو و تیم پشتیبانی آن را اعلام کردند. مهمترین هدف پافکو، تامین رضایت خاطر مشتریان عزیز می‌باشد. مفتخریم که در راستای سیاست ارائه خدمات مطلوب، پشتیبانی و آموزش مستمر از نرم افزارهای مورد استفاده مشتریان ، حسن انجام کار دریافت نمودیم.

ادامه خبر

مراسم تقدیر و تشکر از همکاران نمونه

مراسم تقدیر و تشکر از همکاران نمونه

مراسم تجلیل و قدردانی از پرسنل نمونه پافکو ،در روز چهارشنبه مورخ 5 مهر ماه  1402  از آقایان مهندس بساطی، باصری، چاویده، محدثی، احمدی، نامداری، فراز، یادمند و سرکار خانم مهندس فضلعلی و خانم خزایی بعمل آمد. در این مراسم نیز آقای دکتر رسولی مدیرعامل هلدینگ پافکو و آقای مهندس استیری از اعضاء هیئت رئیسه پافکو و آقای دکتر ایزدی از همکاران پافکو حضور داشتند.
ادامه خبر

حسن انجام کار کانون زبان ایران

حسن انجام کار از کانون زبان ایران

باعث افتخار است که اعلام کنیم: کانون زبان ایران با اهدای حسن انجام کار از تیم پافکو، تشکر کردند. به آن می‌بالیم و قدردان آن هستیم. شعار پافکو، ارائه خدمات فراتر از انتظار به مشتریان است.

امیدواریم به این هدف نائل شویم و رضایت صد درصدی مشتریان عزیز را فراهم آوریم.

ادامه خبر

عید نوروز مبارک باد

جشن باستانی نوروز پیروز و خجسته باد

با سلام در آستانه فرا رسیدن “عید نوروز باستانی” آغاز سال نو تبریک و تهنیت صمیمانه را تقدیم شما و خانواده محترمتان داشته و در پرتو الطاف بیکران خداوندی، سلامتی و بهروزی، طراوت و شادکامی، عزت و کامیابی را آرزومندیم. سال نو مبارک
ادامه خبر

 حسن انجام کار دانشگاه تبریز

حسن انجام کار دانشگاه تبریز

دانشگاه تبریز با اهدای حسن انجام کار، رضایت خود از شرکت پافکو و تیم پشتیبانی آن را اعلام کردند. مهمترین هدف پافکو، تامین رضایت خاطر مشتریان عزیز می‌باشد. خوشحالیم که این مهم به عرصه وقوع پیوسته است.
ادامه خبر

بانک مرکزی ایران

حسن انجام کار بانک مرکزی ایران

باعث افتخار است که اعلام کنیم: بانک مرکزی ایران با اهدای حسن انجام کار از تیم پشتیبانی پافکو، تشکر کردند. به آن می‌بالیم و قدردان آن هستیم. شعار پافکو، ارائه خدمات فراتر از انتظار به مشتریان است.

امیدواریم به این هدف نایل شویم و رضایت صد درصدی مشتریان عزیز را فراهم آوریم.

ادامه خبر

روز مهندس مبارک

روز مهندس مبارک

" مهندسی نزدیکترین چیز به جادوست که در دنیا وجود دارد"  ~ایلان ماسک 


پنجم اسفند ماه روز مهندس، روز بزرگداشت دانشمند بزرگ ایرانی خواجه نصیرالدین طوسی بر همه مهندسان خلاق و مبتکر مبارک باد.

ادامه خبر

مراسم تقدیر و تشکر از همکاران نمونه

مراسم تقدیر و تشکر از همکاران نمونه

مراسم تجلیل و قدردانی از کارمندان نمونه پافکو، در روز یک شنبه 20 آذرماه 1401 از آقایان مهندس باصری، چاویده، محدثی، احمدی، فراز، نامداری، یادمند و فیضی بعمل آمد. در این مراسم آقای دکتر رسولی مدیرعامل هلدینگ پافکو حضور داشتند.
ادامه خبر

مراسم تجلیل و قدردانی از کارمندان نمونه

مراسم تجلیل و قدردانی از کارمندان نمونه

مراسم تجلیل و قدردانی از کارمندان نمونه پافکو، در روز چهارشنبه 8 تیرماه 1401 از آقایان مهندس باصری، چاویده، محدثی، احمدی، صمدیان و آقای فیضی بعمل آمد. در این مراسم آقای دکتر رسولی مدیرعامل هلدینگ پافکو حضور داشتند.

ادامه خبر

بررسی و تحلیل اطلاعات شرکت پافکو

بررسی و تحلیل اطلاعات شرکت پافکو

جلسه بررسی و تحلیل اطلاعات شرکت پافکو در مورخ 7 تیرماه 1401 ساعت 15 آقای دکتر رسولی، آقای مهندس باصری، آقای مهندس بساطی و با حضور آقای دکتر مجردی و آقای مهندس کلانترزاده از طرف دانش بنیان و  از طریق صندوق فناوری سپهر برگزار شد

ادامه خبر

قیمت ادوبی کانکت . خرید ادوبی کانکت

جشنواره تابستانه پافکو با 25 درصد تخفیف

 اولین شرکت دانش‌بنیان ارائه دهنده نرم‌افزارهای یکپارچه آموزش مجازی تخفیف ویژه ای برای سرویس کلاس آنلاین ادوبی کانکت قرار داده است لینک زیر کلیک کنید 

ادامه خبر

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14