اخبار
جلسات پافکو

جلسه با مشتریان پافکو: دانشگاه برآیند شاهرود

در تاریخ 25 خرداد سال 1400، جناب آقای دکتر علی اکبر رسولی مدیرعامل هلدینگ پافکو،‌ شخصا با جناب آقای یعقوبی معاونت آموزشی دانشگاه برآِیند به گفت وگو نشستند. این جلسه مجازی در بستر ادوبی کانکت و با هدف آگاهی از مسائل مشتری عزیز و ارتقای خدمت رسانی به ایشان برگزار شد.
ادامه خبر

alimirsadeghi pafco

مجموعه بارسا به پافکو حسن انجام کار اهدا کرد

موسسه بارسا در اردیبهشت ماه سال 1400، یک بار دیگر به شرکت پافکو «حسن انجام کار» اهدا کرد. بارسا و جناب علی میرصادقی از مشتریان قدیمی پافکو هستند و همکاری با این مجموعه، همیشه موجب افتخار ما بوده است.
ادامه خبر

جلسه آنلاین پیام تور همدان با پافکو

جلسه با مشتریان پافکو: دانشگاه پیام نور همدان

در تاریخ 4 خرداد سال 1400، جناب آقای دکتر علی اکبر رسولی مدیرعامل هلدینگ پافکو،‌ شخصا با جناب صفی الله صفایی ریاست محترم دانشگاه پیام نور همدان به گفت وگو نشستند. این جلسه از راه دور و با هدف آگاهی از مسائل مشتری عزیز و ارتقای خدمت رسانی به ایشان برگزار شد.
ادامه خبر

حسن انجام کار دانشگاه تبریز به پافکو

افتخاری دیگر برای پافکو: حسن انجام کار از دانشگاه سراسری تبریز

موجب بسی مسرت و افتخار است که دانشگاه سراسری تبریز از خدمات پافکو رضایت دارد. دکتر محمدعلی بادامچی رئیس گروه آموزش مجازی دانشگاه تبریز، در تاریخ 15 اردیبهشت 1400، طیِ اهدای «حسن انجام کار»، رضایت خود از خدمات پافکو را اعلام کردند.
ادامه خبر

دیتاسنترهای آسیاتک - سرورهای پافکو

بازدید از سرورهای پافکو در آسیاتک - برج میلاد

جناب آقای دکتر علی اکبر رسولی مدیرعامل هلدینگ پافکو و جناب آقای مهندس باصری، در تاریخ 21 اردیبهشت 1400، از مرکز سرور پافکو در آسیاتک - برج میلاد بازدید کردند. خوشبختانه پافکو با ارتقای مرکز سرور خود، قطعی‌های مشتریان را به حداقل رسانده است.
ادامه خبر

آموزش مجازی دانشگاه تحصیلات تکمیلی پیام نور

رضایت دانشگاه تحصیلات تکمیلی پیام نور از خدمات پافکو

جناب آقای دکتر حمید قاسمی، رئیس دانشگاه تحصیلات تکمیلی پیام نور، بار دیگر در تاریخ 8 اریبهشت سال 1400، با ارسال حسن انجام کاری غیر منتظره، تیم پافکو را خوشحال کردند. رضایت شما موجب افتخار و سربلندی ماست.
ادامه خبر

پافکو بن

مژده! سیستم امتیازدهی کلاس مجازی و پافکوبُن فعال شد!

در تاریخ 8 اردیبهشت 1400، سیستم امتیازدهی و پافکوبُن برای بخش سرویس اجاره کلاس مجازی پافکو فعال شد. از این پس مشتریان عزیز، به ازای خریدهای خود امتیاز دریافت می‌کنند و متناسب با امتیازشان، کد تخفیف خواهند گرفت.
ادامه خبر

رضایت از مشتری پافکو

دریافت حسن انجام کار از دبیرستان فرهنگ فاطمیه

باعث افتخار است که اعلام کنیم: دبیرستان فرهنگ فاطمیه، مورخ اردیبهشت ماه سال 1400، با اهدای حسن انجام کار از تیم پشتیبانی پافکو، تشکر کردند. به آن می‌بالیم و قدردان آن هستیم. شعار پافکو، ارائه خدمات فراتر از انتظار به مشتریان است.
ادامه خبر

دریافت حسن انجام کار از دانشگاه علوم قضایی

دانشگاه علوم قضایی، به پافکو، حسن انجام کار اهدا کرد

مفتخریم اعلام کنیم که دانشگاه علوم قضایی و خدمات اداری، در اردیبهشت 1400، با اهدای حسن انجام کار و تقدیرنامه، از تیم پشتیبانیِ شرکت پافکو قدردانی کردند. از این مجموعه کمال تشکر را داریم و به تیم پشتیبانی زحمتکش و دلسوز پافکو خداقوت می‌گوییم.
ادامه خبر

جلسه کارگزاری سرمایه گذاری ملی با پافکو

جلسه با مشتریان پافکو: کارگزاری سرمایه‌گذاری ملی ایران

در تاریخ 7 اردیبهشت سال 1400، یکی دیگر از سلسله جلسات گفت‌وگوی هفتگی با مشتریان پافکو برگزار شد. این بار افتخار میزبانیِ «کارگزاری سرمایه گذاری ملی ایران» را داشتیم. این جلسات، به منظور آگاهی از مشکلات مشتریان عزیز و بهبود خدمت‌رسانی به آنها برگزار می‌شود.
ادامه خبر

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12