اخبار پافكو | شركت پافكو

اخبار
موسسه غیر تجاری راهبر دانش دریا

حسن انجام کار موسسه غیر تجاری راهبر دانش دریا

باعث افتخار است که اعلام کنیم:موسسه غیر تجاری راهبر دانش دریا با اهدای حسن انجام کار از تیم پشتیبانی پافکو، تشکر کردند. به آن می‌بالیم و قدردان آن هستیم. شعار پافکو، ارائه خدمات فراتر از انتظار به مشتریان است.
ادامه خبر

نشست آموزشی مدرسان کانون زبان ایران

نشست آموزشی مدرسان کانون زبان ایران

نشست آموزشی مدرسان کانون زبان ایران جهت کلاس‌های آنلاین ادوبی آقای دکتر رسولی و با حضور آقای دکتر غلامرضا کیانی رییس کانون زبان، آقای دکتر تربتی‌نژاد معاون آموزشی، آقای لیاقی معاون اداری و مالی و آقای دکتر سهرابی مدیر نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت برگزار شد.

ادامه خبر

نوروز 1401

عید نوروز مبارک باد

با سلام در آستانه فرا رسیدن “عید نوروز باستانی” آغاز سال نو تبریک و تهنیت صمیمانه را تقدیم شما و خانواده محترمتان داشته و در پرتو الطاف بیکران خداوندی، سلامتی و بهروزی، طراوت و شادکامی، عزت و کامیابی را آرزومندیم. سال نو مبارک
ادامه خبر

استخدام نیرو پشتیبان پافکو

استخدام نیرو پشتیبان در پافکو

شرکت پافکو در راستای تحقق بخشیدن به اهداف و چشم انداز های خود ، در سمت های کارشناس فنی و پشتیبانی نیازمند نیرو می باشد. در صورت تمایل برای همکاری با ما در یکی از حوزه های مورد نیاز معرفی شده وارد شوید و فرم زیر را پر کنید.

ادامه خبر

: سرویس استعلام واکسیناسیون کرونا

سرویس استعلام واکسیناسیون کرونا

با عنایت به شروع ترم جدید تحصیلی و لزوم واکسیناسیون همگانی کرونا تحت شرایط موجود در کشور و تضمین سلامت دانشجویان و اساتید محترم در مراکز علمی و دانشگاه ها، سرویس استعلام واکسیناسیون کرونا در سامانه‌ آموزشی پافکو پیاده سازی شد.
ادامه خبر

 مشتریان پافکو بانک ملی

بانک ملی به جمع مشتریان پافکو پیوست

به لطف خداوند متعال، هلدینگ دانش بنیان پافکو در آخرین فصل سال اسفند 1400 توفیق این را پیدا کردیم تا با اداره کل آموزش بانک ملی ایران یک خدمتی به یکی دیگر از بانک های کشور عزیزمان ارائه دهیم.  این اتفاق را به تمام همکاران و مشتریان پافکو تبریک می‌گوییم.
ادامه خبر

حسن انجام کار موسسه آموزش عالی اوج

حسن انجام کار از موسسه آموزش عالی اوج

باعث افتخار است که اعلام کنیم: موسسه آموزش عالی اوج با اهدای حسن انجام کار از تیم پشتیبانی پافکو، تشکر کردند. به آن می‌بالیم و قدردان آن هستیم. شعار پافکو، ارائه خدمات فراتر از انتظار به مشتریان است.

امیدواریم به این هدف نایل شوبم و رضایت صد درصدی مشتریان عزیز را فراهم آوریم.

ادامه خبر

حسن انجام کار دانشگاه تبریز

حسن انجام کار از دانشگاه تبریز

دانشگاه تبریز، با اهدای حسن انجام کار، رضایت خود از شرکت پافکو و تیم پشتیبانی آن را اعلام کردند. مهمترین هدف پافکو، تامین رضایت خاطر مشتریان عزیز می‌باشد. مفتخریم که در راستای سیاست ارائه خدمات مطلوب، پشتیبانی و آموزش مستمر از نرم افزارهای مورد استفاده مشتریان ، حسن انجام کار دریافت نمودیم.

ادامه خبر

همایش کارآفرینان خلاق

دومین همایش کارآفرینان خلاق با عنوان کارآفرینان بین‌المللی

در این همایش به مباحث کسب و کار و کارآفرینی در سطح بین المللی پرداخته می شود و دانش و تجارب سخنرانان در این حوزه و تجربه کسب و کار در کشورهایی مانند ترکیه، امارات، کانادا و ... در اختیار شرکت کنندگان عزیز قرار می‌گیرد.
 
ادامه خبر

دانشگاه حکمت قم

حسن انجام کار دانشگاه حکمت قم

دانشگاه حکمت قم، در تاریخ 12 بهمن ماه 1400، با اهدای حسن انجام کار، رضایت خود از شرکت پافکو و تیم پشتیبانی آن را اعلام کردند. مهمترین هدف پافکو، تامین رضایت خاطر مشتریان عزیز می‌باشد.
ادامه خبر

حسن انجام کار از مهان رایمند

حسن انجام کار از مهان رایمند

رضایت و راحتی مشتری‌ها در پافکو حرف اول را می‌زند. صنعت آموزش مجازی، به خصوص در زمان‌های برگزاری کلاس آنلاین یا وبینار نیازمند پشتیبانی آنی و قوی از سمت ارائه‌دهنده‌ی سیستم نرم افزاری دارد و ما در پافکو به خوبی از اهمیت این امر آگاهیم.

ادامه خبر

کارمندان نمونه پافکو در بهمن 1400

مراسم تجلیل و قدردانی از کارمندان نمونه پافکو بهمن 1400

مراسم تجلیل و قدردانی از کارمندان نمونه پافکو ،در روز دوشنبه مورخ 11 بهمن ماه 1400 از آقای مهندس باصری و آقای آزادفر و سرکار خانم شیخی بعمل آمد . در این مراسم اقای دکتر رسولی مدیرعامل هلدینگ پافکو و آقای مهندس باصری به همراه برخی از پرسنل شرکت حضور داشتند ،
ادامه خبر

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13