اخبار
جلسه پافکو با دانشگاه ارشاد دماوند

بازدید پافکو از دانشگاه ارشاد دماوند

شرکت پافکو معتقد است بازخوردهای مشتریان، یکی از منابع ارزشمند برای جهت‌دهی به فعالیت‌های آتی و ارتقای خدمت‌رسانی به آنها است. از همین رو، سعی بر ارتباط دائمی و مستمر با مشتریان خود دارد.
ادامه خبر

حسن انجام کار ادیب مازندران به پافکو

اهدای حسن انجام کار از ادیب مازندران

دانشگاه غیرانتفاعی ادیب مازندران، در تاریخ 23 اسفند سال 1399، با اهدای حسن انجام کار، رضایت خود از شرکت پافکو و تیم پشتیبانی آن را اعلام کردند. مهمترین هدف پافکو، تامین رضایت خاطر مشتریان عزیز می‌باشد. خوشحالیم که این مهم به عرصه وقوع پیوسته است.

ادامه خبر

حضور پافکو در وب کنفرانس یادا

حضور پافکو در کنفرانس بین‌المللی یادا

چهاردهمین کنفرانس ملی و هشتمین کنفرانس بین‌المللی «یادگیری و یاددهی» به میزبانی موسسه آموزش عالی مهر البرز و با همکاری انجمن علمی یادگیری الکترونیکی (یادا)، با شعار به سوی یادگیری الکترونیکی در تاریخ 13 و 14 ام اسفند 1399 به صورت کاملا آنلاین برگزار شد.
ادامه خبر

جلسه مجازی پافکو با مرکز تحصیلات تکمیلی

جلسه مجازی پافکو با مرکز تحصیلات تکمیلی پیام نور

روز سه‌شنبه مورخ 28 بهمن، جلسه‌ای برای گرفتن بازخورد از یکی از مشتری‌های خوب پافکو، مرکز تحصیلات تکمیلی پیام نور برگزار شد. این جلسه مجازی در بستر ادوبی کانکت پافکو برگزار شد.
ادامه خبر

حسن انجام کار دانشگاه علوم پزشکی خوی به پافکو

اهدای حسن انجام کار دانشگاه علوم پزشکی خوی به پافکو

رضایت و راحتی مشتری‌ها در پافکو حرف اول را می‌زند. صنعت آموزش مجازی، به خصوص در زمان‌های برگزاری کلاس آنلاین یا وبینار نیازمند پشتیبانی آنی و قوی از سمت ارائه‌دهنده‌ی سیستم نرم افزاری دارد و ما در پافکو به خوبی از اهمیت این امر آگاهیم.
ادامه خبر

برگزاری آزمون جامع دکتری با همکاری پافکو

آزمون جامع دکتری، اولین بار به صورت مجازی برگزار شد

آزمون جامع دکترای کل پیام‌نورهای کشور، با همکاری پافکو، برای اولین بار به صورت مجازی برگزار شد. این مجموعه آزمون های مجازی، طی ماه‌های دی و بهمن در سامانه مدیریت یادگیری LMS پافکو برگزار گردید.
ادامه خبر

تقدیر از کارکنان پرتلاش پافکو

تقدیر از کارکنان پافکو

در پیک کاری پافکو، بسیار کارکنان پافکو برای خدمت‌رسانی بهتر به مشتریان خارج از ساعات اداری نیز پاسخگو هستند و کار می‌کنند. جناب آقای دکتر علی اکبر رسولی، برای تقدیر از این دوستان، هدایایی به رسم یادبود به ایشان اهدا کردند، هدیه‌ای بسیار شایسته و مفید.
ادامه خبر

 جلسات آنلاین آموزشی و توسعه فردی پافکو

در پافکو، هر هفته جلسات آنلاین آموزشی و توسعه فردی برگزار می‌شود

ساعت 8 صبح هر سه‌شنبه، جلسات آموزش ترکیبی (مجازی و حضوری)، در پافکو برگزار می‌شود. از آنجایی که ما در پافکو معتقدیم هر فرد در شرکت باید زندگی کاری و شخصی موفقی داشته باشد تا بتواند حضور موثری در سازمان داشته باشد، محور این جلسات، توسعه فردی قرار داده شده است.
ادامه خبر

شرکت پافکو در نمایشگاه شهر هوشمند

شرکت پافکو در نمایشگاه شهر هوشمند

شرکت پافکو، پیشرو در صنعت آموزش مجازی، در پاویون شرکت‌های دانش‌بنیان و دانشور در دومین نمایشگاه بین‌المللی شهر هوشمند، حضوری فعالانه داشت. این نمایشگاه از تاریخ 5 الی 7 بهمن ماه سال 1399(ساعت 10 تا 16) در محل شبستان مصلای امام خمینی (ره) تهران برگزار گردید.

ادامه خبر

حضور پافکو در پاویون شرکت های دانش بینان و فناور

دعوتنامه اختصاصی مشتریان پافکو برای شرکت در نمایشگاه شهر هوشمند

شرکت پافکو، پیشرو در صنعت آموزش مجازی، در پاویون شرکت‌های دانش‌بنیان و دانشور در دومین نمایشگاه بین‌المللی شهر هوشمند حضور دارد. این نمایشگاه از تاریخ 5 الی 7 بهمن ماه سال 1399(ساعت 10 تا 16) در محل شبستان مصلای امام خمینی (ره) تهران برگزار می‌گردد.

ادامه خبر

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11