اخبار
اتاق بازرگانی تهران

اتاق بازرگانی تهران به جمع مشتریان پافکو پیوست

به لطف خداوند در آذر  1400 اتاق بازرگانی تهران نیز طی قراردادی به جمع مشتریان پافکو پیوست

کلیه شرکت‌های و افراد حقیقی که قرار است کارت بازرگانی دریافت کنند لازم است در سامانه ال ام اس lms و کلاس آنلاین مراحل آموزش مجازی و آزمون آنلاین و ... را طی کنند و پس از طی کردن مراحل مالی بتوانند فرآیند لازم را طی کنند امیدواریم این مشتری مانند سایر مشتریان بزرگ بتوانیم خدمات مطلوبی ارائه نماییم

ادامه خبر

تفاهم‌نامه دانشگاه علم و صنعت

امضای تفاهم نامه همکاری با کانون فارغ‌التحصیلان و اساتید دانشکده مهندسی صنایع دانشگاه علم‌و‌صنعت

پس از تصمیم شورای مرکزی کانون فارغ‌التحصیلان و اساتید دانشکده مهندسی صنایع دانشگاه علم‌و‌صنعت ، پیرو تشکیل کمیته توسعه مهارت و سمینارها به مدیریت آقای مهندس اکبرنیا که با حمایت اقای دکتر شفیعا در تشکیل جلسات کمیته و گروه‌های مرتبط با آن، اقدامات ارزنده ای در طراحی و تعریف دوره های قابل اجرا توسط کانون انجام شد.

ادامه خبر

همایش آخرین متد های تدریس در آموزش مجازی

همایش آخرین متد های تدریس در آموزش مجازی

در مورخه 1400.07.26 روز دوشنبه از ساعت 11:00 لغایت 13:00 سومین همایش آنلاین با عنوان آخرین متد های تدریس در آموزش مجازی 2021 با همکاری کانون فارغ التحصیلان و اساتید دانشکده مهندسی صنایع دانشگاه علم و صنعت و هلدینگ دانش بنیان پافکو برگزار میگردد.
ادامه خبر

وبینار آموزش گام به گام پنل ادوبی کانکت پافکو

وبینار آموزشی گام به گام ادوبی کانکت + پنل پرسش و پاسخ

استفاده بهینه از پنل کاربری ادوبی کانکت پافکو باعث می گردد شما بتوانید دربرگزاری کلاسهای آنلاین خود موفقتر عمل کنید
ادامه خبر

کارگزاری سرمایه گذاری ملی ایران

حسن انجام کار شرکت کارگزاری سرمایه گذاری ملی ایران

شرکت کارگزاری سرمایه گذاری ملی ایران یکی از قدیمی ترین شرکت های کارگزاری فعال در بازار سرمایه ایران می باشد که تحت نظارت سازمان بورس و اوراق بهادار فعالیت می نماید.
ادامه خبر

سرویس ادوبی کانکت

سرویس نرم افزار کلاس مجازی پافکو با 14 روز تست رایگان

از تاریخ 17 مرداد سال 1400 سرویس نسخه آزمایشی نرم افزار کلاس مجازی پافکو با 14 روز تست رایگان ارایه می گردد و گارانتی عودت وجه خرید سرویس از 1 روز به 7 روز بدون قید و شرط ارتقاء پیدا کرد
ادامه خبر

عید سعید غدیر خم

مراسم تقدیر از پرسنل گرانقدر پافکو در عید غدیر خم

مصادف با عید غدیرخم، به رسم قدردانی از پرسنل خدوم و پرتلاش پافکو، با حضور مدیر عامل و تعدادی از اعضای  تیم پافکو  ، جوایز و هدایایی از طرف شرکت پافکو اهداء گردید تعداد از پرسنل بصورت دورکاری در این نشست حضور یافتند

ادامه خبر

همایش فناوری های نوین آموزشی پافکو

همایش فناوری‌های نوین در آموزش مجازی

پافکو با همکاری کانون دانش‌آموختگان و اساتید دانشکده مهندسی صنایع دانشگاه علم‌وصنعت و با هدف بررسی و بهبود روند آموزش مجازی اقدام به برگزاری همایش «فناوری های نوین در آموزش مجازی» کرده است. این همایش در تاریخ دوشنبه 28 تیر 1400 و با سخنرانی 6 سخنران از دانشگاه‌های برتر و سازمان‌های بزرگ برگزار می‌گردد.
ادامه خبر

جلسات پافکو

جلسه با مشتریان پافکو: دانشگاه برآیند شاهرود

در تاریخ 25 خرداد سال 1400، جناب آقای دکتر علی اکبر رسولی مدیرعامل هلدینگ پافکو،‌ شخصا با جناب آقای یعقوبی معاونت آموزشی دانشگاه برآِیند به گفت وگو نشستند. این جلسه مجازی در بستر ادوبی کانکت و با هدف آگاهی از مسائل مشتری عزیز و ارتقای خدمت رسانی به ایشان برگزار شد.
ادامه خبر

alimirsadeghi pafco

مجموعه بارسا به پافکو حسن انجام کار اهدا کرد

موسسه بارسا در اردیبهشت ماه سال 1400، یک بار دیگر به شرکت پافکو «حسن انجام کار» اهدا کرد. بارسا و جناب علی میرصادقی از مشتریان قدیمی پافکو هستند و همکاری با این مجموعه، همیشه موجب افتخار ما بوده است.
ادامه خبر

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13