اخبار پافكو | شركت پافكو

اخبار
حسن انجام کار کانون زبان ایران

حسن انجام کار از کانون زبان ایران

باعث افتخار است که اعلام کنیم: کانون زبان ایران با اهدای حسن انجام کار از تیم پافکو، تشکر کردند. به آن می‌بالیم و قدردان آن هستیم. شعار پافکو، ارائه خدمات فراتر از انتظار به مشتریان است.

امیدواریم به این هدف نائل شویم و رضایت صد درصدی مشتریان عزیز را فراهم آوریم.

ادامه خبر

مراسم تجلیل و قدردانی از کارمندان نمونه

مراسم تجلیل و قدردانی از کارمندان نمونه

مراسم تجلیل و قدردانی از کارمندان نمونه پافکو، در روز چهارشنبه 8 تیرماه 1401 از آقایان مهندس باصری، چاویده، محدثی، احمدی، صمدیان و آقای فیضی بعمل آمد. در این مراسم آقای دکتر رسولی مدیرعامل هلدینگ پافکو حضور داشتند.

ادامه خبر

بررسی و تحلیل اطلاعات شرکت پافکو

بررسی و تحلیل اطلاعات شرکت پافکو

جلسه بررسی و تحلیل اطلاعات شرکت پافکو در مورخ 7 تیرماه 1401 ساعت 15 آقای دکتر رسولی، آقای مهندس باصری، آقای مهندس بساطی و با حضور آقای دکتر مجردی و آقای مهندس کلانترزاده از طرف دانش بنیان و  از طریق صندوق فناوری سپهر برگزار شد

ادامه خبر

قیمت ادوبی کانکت . خرید ادوبی کانکت

جشنواره تابستانه پافکو با 25 درصد تخفیف

 اولین شرکت دانش‌بنیان ارائه دهنده نرم‌افزارهای یکپارچه آموزش مجازی تخفیف ویژه ای برای سرویس کلاس آنلاین ادوبی کانکت قرار داده است لینک زیر کلیک کنید 

ادامه خبر

جلسه کایزن با همکاران پافکو

جلسه کایزن و بهبود مستمر با تعدادی از پرسنل پافکو

در مورخ 9 خرداد 1401 با حضور آقای دکتر رسولی رئیس هییت مدیره هلدینگ پافکو و تعدادی از پرسنل پافکو جلسه ای برای بهبود مستمر و در خصوص ارائه سرویس بهتر به مشتریان گرامی برگزار شد. 
ادامه خبر

موسسه غیر تجاری راهبر دانش دریا

حسن انجام کار موسسه غیر تجاری راهبر دانش دریا

باعث افتخار است که اعلام کنیم:موسسه غیر تجاری راهبر دانش دریا با اهدای حسن انجام کار از تیم پشتیبانی پافکو، تشکر کردند. به آن می‌بالیم و قدردان آن هستیم. شعار پافکو، ارائه خدمات فراتر از انتظار به مشتریان است.
ادامه خبر

نشست آموزشی مدرسان کانون زبان ایران

نشست آموزشی مدرسان کانون زبان ایران

نشست آموزشی مدرسان کانون زبان ایران جهت کلاس‌های آنلاین ادوبی آقای دکتر رسولی و با حضور آقای دکتر غلامرضا کیانی رییس کانون زبان، آقای دکتر تربتی‌نژاد معاون آموزشی، آقای لیاقی معاون اداری و مالی و آقای دکتر سهرابی مدیر نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت برگزار شد.

ادامه خبر

نوروز 1401

عید نوروز مبارک باد

با سلام در آستانه فرا رسیدن “عید نوروز باستانی” آغاز سال نو تبریک و تهنیت صمیمانه را تقدیم شما و خانواده محترمتان داشته و در پرتو الطاف بیکران خداوندی، سلامتی و بهروزی، طراوت و شادکامی، عزت و کامیابی را آرزومندیم. سال نو مبارک
ادامه خبر

استخدام نیرو پشتیبان پافکو

استخدام نیرو پشتیبان در پافکو

شرکت پافکو در راستای تحقق بخشیدن به اهداف و چشم انداز های خود ، در سمت های کارشناس فنی و پشتیبانی نیازمند نیرو می باشد. در صورت تمایل برای همکاری با ما در یکی از حوزه های مورد نیاز معرفی شده وارد شوید و فرم زیر را پر کنید.

ادامه خبر

: سرویس استعلام واکسیناسیون کرونا

سرویس استعلام واکسیناسیون کرونا

با عنایت به شروع ترم جدید تحصیلی و لزوم واکسیناسیون همگانی کرونا تحت شرایط موجود در کشور و تضمین سلامت دانشجویان و اساتید محترم در مراکز علمی و دانشگاه ها، سرویس استعلام واکسیناسیون کرونا در سامانه‌ آموزشی پافکو پیاده سازی شد.
ادامه خبر

 مشتریان پافکو بانک ملی

بانک ملی به جمع مشتریان پافکو پیوست

به لطف خداوند متعال، هلدینگ دانش بنیان پافکو در آخرین فصل سال اسفند 1400 توفیق این را پیدا کردیم تا با اداره کل آموزش بانک ملی ایران یک خدمتی به یکی دیگر از بانک های کشور عزیزمان ارائه دهیم.  این اتفاق را به تمام همکاران و مشتریان پافکو تبریک می‌گوییم.
ادامه خبر

حسن انجام کار موسسه آموزش عالی اوج

حسن انجام کار از موسسه آموزش عالی اوج

باعث افتخار است که اعلام کنیم: موسسه آموزش عالی اوج با اهدای حسن انجام کار از تیم پشتیبانی پافکو، تشکر کردند. به آن می‌بالیم و قدردان آن هستیم. شعار پافکو، ارائه خدمات فراتر از انتظار به مشتریان است.

امیدواریم به این هدف نایل شوبم و رضایت صد درصدی مشتریان عزیز را فراهم آوریم.

ادامه خبر

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13