اخبار
وبینار آموزش گام به گام پنل ادوبی کانکت پافکو

🌟وبینار آموزشی گام به گام ادوبی کانکت + پنل پرسش و پاسخ 🌟

استفاده بهینه از پنل کاربری ادوبی کانکت پافکو باعث می گردد شما بتوانید دربرگزاری کلاسهای آنلاین خود موفقتر عمل کنید
ادامه خبر

کارگزاری سرمایه گذاری ملی ایران

حسن انجام کار شرکت کارگزاری سرمایه گذاری ملی ایران

شرکت کارگزاری سرمایه گذاری ملی ایران یکی از قدیمی ترین شرکت های کارگزاری فعال در بازار سرمایه ایران می باشد که تحت نظارت سازمان بورس و اوراق بهادار فعالیت می نماید.
ادامه خبر

سرویس ادوبی کانکت

سرویس نرم افزار کلاس مجازی پافکو با 14 روز تست رایگان

از تاریخ 17 مرداد سال 1400 سرویس نسخه آزمایشی نرم افزار کلاس مجازی پافکو با 14 روز تست رایگان ارایه می گردد و گارانتی عودت وجه خرید سرویس از 1 روز به 7 روز بدون قید و شرط ارتقاء پیدا کرد
ادامه خبر

عید سعید غدیر خم

مراسم تقدیر از پرسنل گرانقدر پافکو در عید غدیر خم

مصادف با عید غدیرخم، به رسم قدردانی از پرسنل خدوم و پرتلاش پافکو، با حضور مدیر عامل و تعدادی از اعضای  تیم پافکو  ، جوایز و هدایایی از طرف شرکت پافکو اهداء گردید تعداد از پرسنل بصورت دورکاری در این نشست حضور یافتند

ادامه خبر

همایش فناوری های نوین آموزشی پافکو

همایش فناوری‌های نوین در آموزش مجازی

پافکو با همکاری کانون دانش‌آموختگان و اساتید دانشکده مهندسی صنایع دانشگاه علم‌وصنعت و با هدف بررسی و بهبود روند آموزش مجازی اقدام به برگزاری همایش «فناوری های نوین در آموزش مجازی» کرده است. این همایش در تاریخ دوشنبه 28 تیر 1400 و با سخنرانی 6 سخنران از دانشگاه‌های برتر و سازمان‌های بزرگ برگزار می‌گردد.
ادامه خبر

جلسات پافکو

جلسه با مشتریان پافکو: دانشگاه برآیند شاهرود

در تاریخ 25 خرداد سال 1400، جناب آقای دکتر علی اکبر رسولی مدیرعامل هلدینگ پافکو،‌ شخصا با جناب آقای یعقوبی معاونت آموزشی دانشگاه برآِیند به گفت وگو نشستند. این جلسه مجازی در بستر ادوبی کانکت و با هدف آگاهی از مسائل مشتری عزیز و ارتقای خدمت رسانی به ایشان برگزار شد.
ادامه خبر

alimirsadeghi pafco

مجموعه بارسا به پافکو حسن انجام کار اهدا کرد

موسسه بارسا در اردیبهشت ماه سال 1400، یک بار دیگر به شرکت پافکو «حسن انجام کار» اهدا کرد. بارسا و جناب علی میرصادقی از مشتریان قدیمی پافکو هستند و همکاری با این مجموعه، همیشه موجب افتخار ما بوده است.
ادامه خبر

جلسه آنلاین پیام تور همدان با پافکو

جلسه با مشتریان پافکو: دانشگاه پیام نور همدان

در تاریخ 4 خرداد سال 1400، جناب آقای دکتر علی اکبر رسولی مدیرعامل هلدینگ پافکو،‌ شخصا با جناب صفی الله صفایی ریاست محترم دانشگاه پیام نور همدان به گفت وگو نشستند. این جلسه از راه دور و با هدف آگاهی از مسائل مشتری عزیز و ارتقای خدمت رسانی به ایشان برگزار شد.
ادامه خبر

حسن انجام کار دانشگاه تبریز به پافکو

افتخاری دیگر برای پافکو: حسن انجام کار از دانشگاه سراسری تبریز

موجب بسی مسرت و افتخار است که دانشگاه سراسری تبریز از خدمات پافکو رضایت دارد. دکتر محمدعلی بادامچی رئیس گروه آموزش مجازی دانشگاه تبریز، در تاریخ 15 اردیبهشت 1400، طیِ اهدای «حسن انجام کار»، رضایت خود از خدمات پافکو را اعلام کردند.
ادامه خبر

دیتاسنترهای آسیاتک - سرورهای پافکو

بازدید از سرورهای پافکو در آسیاتک - برج میلاد

جناب آقای دکتر علی اکبر رسولی مدیرعامل هلدینگ پافکو و جناب آقای مهندس باصری، در تاریخ 21 اردیبهشت 1400، از مرکز سرور پافکو در آسیاتک - برج میلاد بازدید کردند. خوشبختانه پافکو با ارتقای مرکز سرور خود، قطعی‌های مشتریان را به حداقل رسانده است.
ادامه خبر

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13