مقالات اتوماسیون اداری

10 ابزار برتر اتوماسیون اداری

10 ابزار برتر اتوماسیون اداری
آشنایی با 10 ابزار اتوماسیون اداری پر کاربرد که می تواند روی کار های اداری سازمان شما تاثیرات خوبی می گذارد. 10 ابزار اتوماسیون اداری که به مدیران فناوری اطلاعات و کارکنان اجازه می دهد دفتر کار را به نحو احسن اداره کنند و بهره وری کلی سازمان را افزایش دهند.

دريافت مشاوره رايگان نرم‌افزارهای آموزش مجازی


10 نرم افزار اتوماسیون اداری مفید

نرم افزار و سیستم اتومایون اداری، نرم افزار هایی هستند که انواع مختلفی از کارهای کارمند های یک اداره را خودکار می کند و روی کل مجموعه تاثیر مثبت می گذارد، نه تنها فقط روی یک نفر یا یک مجموعه خاص. در ادامه لیستی از ابزارهای بسیار مفید در زمینه اتوماسیون اداری را معرفی خواهیم کرد. 

یک - Password

ابزار اتوماسیون اداری

1Password یک نرم افزار اتوماسیون اداری و مدیری است که زندگی در دفتر کار را برای همه آسانتر می کند. افراد به جای اینکه جزئیات ورود به سیستم را در مرورگر خود ذخیره کرده و یا از آن بدتر - روی یادداشت های کاغذی روی تمام میزهای کار خود جای دهند. آن ها را در 1Password ذخیره می کنند. سپس برای دسترسی به هر رمز عبور فقط باید یک رمز عبور اصلی را به خاطر بسپارید.

با این وجود، 1Password با هشدار دادن به همکاران شما در زمانی که پسورد هایشان نا امن شده، به حفظ امنیت شرکت شما کمک کند ، به کارکنان اطلاع دهید که کدام سایتها احراز هویت دو عاملی را ارائه می دهند، و ابزاری می دهد که به آنها اجازه می دهد رمزهای تصادفی را با یک کلیک ایجاد کنند. این باعث می شود مدیریت گذر واژه ها برای افراد ساده تر از همیشه انجام شود - و داده های شرکت شما ایمن نگه داشته شود.

قیمت:  3.99 دلار برای هر کاربر به صورت ماهیانه (برای برنامه تیم ها) که شامل کنترل های مدیر ، و 1 گیگابایت ذخیره سازی برای هر کاربر است.

دو - ButterCloud

نرم افزار های اتوماسیون اداری

یک بررسی که مرکز ButterCloud در سال 2017 انجام داد، نشان می دهد که شرکت ها به طور متوسط از 16 برنامه SaaS استفاده می کنند. همه این برنامه ها به طور مستقیم بر فناوری اطلاعات تاثیر می گذارند، ممکن است خطرات امنیتی ایجاد کنند و با مسائل دیگری که ممکن است برای هرپیش بیاید مدیریت مجموعه را پیچیده کنند. ButterCloud – یک سرویس مدیریت کامل برنامه SaaS می تواند در این زمینه مشکل گشا باشد.

باتر کلاود می تواند با خودکار سازی جریان ها، کارهای آن بوردینگ و آف بوردینگ را ساده کند. وقتی یک کاربر تازه به سیستم وارد می شود، به او نقش مناسب اختصاص می دهد و به او امکان دسترسی به کاربر های مورد نیاز و مناسبش را می دهد. هنگامی هم که یک نفر شرکت شما را ترک می کند، کافیست در butterCloud به روز رسانی کنید که او دیگر به برنامه های مختلفی که قبلا کار می کرد، دسترسی نداشته باشد.

سه - Spoke

سیستم اتوماسیون اداری

چهار - Fleetsmith

اتوماسیون اداری

پنج - Envoy

ابزار برتر اتوماسیون اداری Envoy

شش - Duo

ابزار برتر اتوماسیون اداری Dui

هفت - Kisi

ابزار برتر اتوماسیون اداری Kisi

هشت - Dialpad

ابزار برتر اتوماسیون اداری Dialpad

نه - WATCHMAN MONITORING

نرم افزار های اتوماسیون اداری

ده - Robin

نظر شما

ایمیل شما نشر نخواهد شد.فیلد های ضروری با * نشانه گذاری شده است.

تصویر امنیتی Refresh Icon

پیام شما بعد از بررسی نمایش داده خواهد شد

نظر خود را بنویسید