مقالات اتوماسیون اداری

آموزش اتوماسیون اداری

آموزش اتوماسیون اداری

در در سال های اخیر کارفرمایان و صاحبان مشاغل به ضروریت یادگیری و استفاده و آموزش نرم افزار های اتوماسیون اداری جهت بهره وری بیشتر سازمان خود و  ارتقاء توانایی کارکنان خود و تاثیر آن در روند تکامل سازمان به طور کامل پی برده اند.

آموزش اتوماسیون اداری

 در سال های اخیر کارفرمایان و صاحبان مشاغل به ضروریت استفاده و آموزش نرم افزار های اتوماسیون اداری جهت بهره وری بیشتر سازمان خود و  ارتقاء توانایی کارکنان خود و تاثیر آن در روند تکامل سازمان به طور کامل پی برده اند. امروزه شرکت ها و ارگان هایی که درصدد بهره وری از سیستم های اتوماسیون اداری هستند باید فاکتورهای زیادی را برای راه اندازی و پیاده سازی اینگونه سیستمها مدنظر قرار دهند که درکارآیی وکیفیت کار آنان تاثیر بسزایی داشته باشد. برخی از این فاکتورها شامل بودجه، فضای فیزیکی کار، زیرساختهای شبکه و مخابراتی و… میباشند. اما بدون شک فاکتور اصلی و بسیار مهم در اجرا وبکارگیری نرم افزار اتوماسیون اداری در یک سازمان، آموزش کارکنان آن است.

مزایای اتوماسیون اداری برای تمام سازمان های دارای اتوماسیون به یک مزیت تبدیل شده است که بتوانند بهره وری کارمندان را تا حد زیادی بالا ببرند.


در هر سازمانی بدون توجه به نوع هدف، به وسیلة کارکنان اموری به اجرا در می‌آید که در نهایت به‌صورت مجموعه‌ای که ماحصل سرمایه‌گذاری است شکل می‌گیرد. بدینسان نتیجه کار اعضاء به‌صورت منسجم متجلی می‌شود. در سازمان‌ها و مؤسسات هر کاری نیازمند  آموزش و به‌کارگیری دانش‌های در رابطه است.
استقرار موفق آموزش نرم افزار اتوماسیون اداری و استفاده بهینه از آن، بعنوان ابزاری که روزمره کارکنان با آن در تعامل میباشند، زمانی امکان پذیراست که تمامی امکانات آن به کاربران بصورت تخصصی وکاربردی آموزش داده شود.
استفاده بهینه  از نرم افزار  اتوماسیون اداری  زمانی امکان پذیر می باشد که تمامی  امکانات آن به کاربران به صورت تخصصی آموزش داده شده باشد. تامین نیاز های اتوماسیون اداری به صورت الکترونیکی توسط کاربران یکی از ارکان اساسی آموزش قرار گرفته است. 
 
آموزش سیستم های اتوماسیون اداری به مرور سبب می شود تا منابع انسانی از کاربران ساده به کاربران متخصص تبدیل شوند. پس از مدتی مدیران ارشد شاهد کارایی و بازدهی بالا در انجام امور اداری خواهند بود و ایم مهم هدف غایی آموزش  می باشد.

آموزش اتوماسیون اداری

معمولا همه شرکتهای نرم افزاری همراه با خرید نرم افزار  آموزش استفاده از آن را به شما خواهند داد. این آموزش می تواند بصورت حضوری و یا توسط جزوات، سی دی آموزشی که به شما  ارائه می شود انجام بگیرد.اما نکته مهم آن است که در طی کار با یک نرم افزار جدید سئوالاتی مطرح می شود که فرد استفاده کننده از نرم افزار نیازمند به دریافت پاسخ آنهاست.
 بنابراین یک نرم افزار اتوماسیون اداری مناسب باید آموزش کاملی از طرف شرکت ارئه دهنده نرم افزار داشته باشد.زیرا هیچ چیز کلافه کننده تر از یک نرم افزار جدید و ناآشنا نیست.
 

آموزش اتوماسیون اداری

در راستای آموزش چگونگی بهره وری از سیستم اتوماسیون اداری پافکو وبه منظور حصول به نتیجه های موثرتر و بهتر، دوره‌های آموزشی متناسب باگروه‌های کاربری مختلف شامل مسئولین دبیرخانه و مسئولین دفاتر، کارشناسان،مدیران ارشد و راهبران سیستم از سطوح مقدماتی تاپیشرفته تدوین وبرنامه ریزی شده است که به هریک ازگروههای کاربری براساس سطوح مدیریتی و کاربری آموزشهای لازم بروشهای زیر قابل ارائه میباشد.
•    آموزش‌های حضوری(گروهی و اختصاصی)
•    کارگاه‌های آموزشی(workshop)
•    آموزش‌های مجازی و از راه دور
•    آموزش از طریق رسانه‌های بصری خودآموز(مدیاهای آموزشی)
•    آموزش از طریق راهنماهای تصویری موجود در نرم افزار
•    برگزاری سمینارها و یا وبینارهای آموزشی
گفتنیست دوره های آموزشی و همچنین محتواهای آموزشی، براساس سیلابسهای تعیین شده توسط اساتید خبره و متخصص برگزار می شود و ممیزی آموزش و نظارت برحسن استفاده از رویه ها توسط تیم نظارت بر اجرا انجام می پذیرد
 

مقالات مرتبط


تأثیر استفاده از سیستم اتوماسیون اداری بر کارکنان

قابلیت ها و امکانات سیستم اتوماسیون اداری

برجسته ترین مزایای نرم افزار اتوماسیون اداری

نظرات کاربران
مسعود

با سلام
آموزش نرم افزار اتوماسیون اداری پافکو به چه صورتی است ما در شهرستان هستیم و رفت و آمد تا تهران برایمان مقدور نیست لطفا راهنمایی نمایید. ضمنا مدت زمان آموزش نرم افزار اتوماسیون اداری پس از خرید آن چه میزان است؟ ممنونم

3 0

نظر شما

ایمیل شما نشر نخواهد شد.فیلد های ضروری با * نشانه گذاری شده است.

تصویر امنیتی Refresh Icon

پیام شما بعد از بررسی نمایش داده خواهد شد

نظر خود را بنویسید