مقالات اتوماسیون اداری

اتوماسیون اداری رایگان

اتوماسیون اداری رایگان

صرف هزینه و زمان برای خرید و اجرایی کردن  یک نرم افزار اتوماسیون اداری مطلوب و بهینه در یک سازمان، مانند سرمایه گذاری  در یک پروژه است که نه تنها بسیار سریع هزینه های اولیه را خود جبران خواهد نمود بلکه بسیار سود آور و اثر بخش نیز خواهد شد. پس اگر مدیریت سازمانتان برای شما مهم است، تحت هیچ شرایطی به دنبال نرم افزارهای اتوماسیون اداری رایگان نباشید!

 اتوماسیون اداری رایگان
چند سالی است که دربین گستره ی زیادی ازسازمان ها وارگان های دولتی و خصوصی ایرانی، پیاده‌سازی سیستمهای اتوماسیون اداری جای خود را اثبات کرده وتاثیر بسزایی درکسب وکارهای مختلف درزمینه بهینه‌سازی فرآیندهای اداری بجای گذاشته وکم کم مدیران وکارفرمایان به این موضوع پی برده اند که خرید یک نرم افزار اتوماسیون اداری خوب و مناسب، نه تنها نظم وترتیب و آرامش را درسازمان به ارمغان می آورد، بلکه راندمان کارکرد وسود خالص یک شرکت راهم بالا خواهد برد.
اما دراین میان هستند صاحبان مشاغل کوچک وکم بازدهی که علت ضعف توان مالی ویا ازآنجا که عادت به خرید نرم افزار حرفه ای وقدرتمند ندارند، مسلما یا از نرم افزارهای غیرحرفه ای استفاده میکنند ویا به سمت نرم افزارهای اتوماسیون اداری رایگان ویا بعضا ارزان قیمت موجود دربازار سوق پیدا می کنند؛ نرم افزارهایی غیر استاندارد وغیر کارشناسی که دربعضی ازموارد بصورت انفرادی تولید و پشتیبانی می شوند واکثرا حتی دارای تاییدیه یامجوز از هیچ نهاد ویا ارگان معتبری نیستند.
پس ازگذشت زمانی به علت عدم پاسخگویی این دست از نرم افزارهای اتوماسیون اداری باعث میشود که نه تنها مدیران سازمان دررسیدن به اهداف اصلی مجموعه خود که همانا سهولت و سرعت بخشیدن به انجام امور دبیرخانه ای ومدیریتی خود است پیشرفتی احساس نمیکنند، بلکه رفته رفته احساس می کنند که وقت وانرژی خود را بی جهت هزینه کرده اند ونهایتا دوباره به انجام امور دبیرخانه ای ومکاتباتی بصورت سنتی ودستی وزمانبر روی می آورند.
 اتوماسیون اداری رایگان
درهمین راستا وجود انواع نرم افزارهای اتوماسیون اداری رایگان یا ارزان قیمت وبی کیفیت درحوزه اتوماسیون اداری وفرآیندها نه تنها برای صاحبان مشاغل، بلکه برای کل بازار نرم افزارهای اتوماسیون اداری کشور خطر محسوب میشود چرا که اعتماد مصرف کنندگان رانسبت به فعالان این صنعت ازبین میبرد.
ازنقطه نظر دیگر می دانیم درسال های اخیر هزاران نرم افزار اتوماسیون اداری توسط شرکت های متعدد طراحی و تولید شده ومیلیاردها تومان بودجه صرف این کار شده است اما امروز تعداد شرکتهای مطرحی که موفق به ارائه یک نرم افزار اتوماسیون اداری کامل و قدرتمند  شده اند از انگشتان دست تجاوز نمیکند، علت چیست؟
درپاسخ به این سوال دلایل زیادی ممکن است وجود داشته باشد. ناقص بودن نرم افزار، خرابی شبکه، کمبود امکانات سخت افزاری و …، اما مطالعات گویای این حقیقت است که موارد اشاره شده شرایط لازم برای مکانیزه کردن مکاتبات اداری وفرآیندهای کسب وکار هستند اما شرایط کافی نیستند. به بیان دیگر، سازمانهای زیادی را می توان یافت که توان مالی لازم برای تهیه انواع سخت افزار ونرم افزار را داشته و نسبت به تهیه آن اقدام کرده باشند اما در عمل موفقیتی در راه اندازی سیستم  اتوماسیون اداری نداشته اند و در اکثر موارد پروژه با شکست مواجه شده است. مدیریت پیاده سازی و پشتیبانی اتوماسیون اداری از عوامل بسیار مهمی است که درسرنوشت هرپروژه تاثیر اساسی دارد واین عاملی است که بطور معمول مورد غفلت قرار میگیرد.

اتوماسیون اداری رایگان
در جمع بندی نهایی می توان گفت از آنجایی که راه اندازی و پشتیبانی یک سیستم اتوماسیون اداری کارآمد و حرفه ای، نیازمند صرف زمان زیاد و مناسب و به کارگیری طرح های مدیریتی و متخصصان مجرب و توانمند در حوزه آموزش و پیاده سازی اتوماسیون اداری است، لذا باید به این نتیجه وباور رسید که صرف هزینه و زمان برای خرید و اجرایی کردن  یک نرم افزار اتوماسیون اداری مطلوب و بهینه در یک سازمان، مانند سرمایه گذاری  در یک پروژه است که نه تنها بسیار سریع هزینه های اولیه را خود جبران خواهد نمود بلکه بسیار سود آور و اثر بخش نیز خواهد شد. پس اگر مدیریت سازمانتان برای شما مهم است، تحت هیچ شرایطی به دنبال نرم افزارهای اتوماسیون اداری رایگان نباشید!

امکان دانلود رایگان نسخه دمو نرم افزار اتوماسیون اداری پافکو، قابلیت استثنایی و فوق العاده ای است  که به خریدار اجازه می دهد، قبل ازخرید نرم افزار با توجه به نیاز های سازمان خود آنرا به خوبی مورد بررسی قرار دهند. بررسی نرم افزار قبل ازخرید، باعث آگاهی ازتوانمندی ها، ظرفیت ها و امکانات نرم افزار وموفقیت درپیاده سازی واستقرار آن می باشد.
باتوجه به اینکه نرم افزار اتوماسیون اداری پافکو تحت وب می باشد، عملیات نصب وتامین زیرساختهای سخت افزاری ونرم افزاری برای آنها تسهیل شده است و به عبارتی کاربران این نرم افزار میتوانند بصورت آنلاین از نرم افزار اتوماسیون اداری تحت وب پافکو استفاده نمایند ونیازی به نصب سیستم وتامین سخت افزار نخواهند داشت. اما ازآنجایی که گستره شرکت ها و سازمان ها به لحاظ نوع فعالیت (تولیدی، خدماتی،بازرگانی، مهندسی و …) وسیع می باشد و امکان درک یک سیستم سازمانی با صرف چندساعت بدون ارائه توضیحات تکمیلی وپرسش و پاسخ مقدور نمی باشد، کارشناسان مجرب دربخش مهندسی فروش امکانات مناسبی برای ارائه محصول فراهم نموده اند.

اتوماسیون اداری رایگان
متقاضیان میتوانند پس ازتماس با واحد مهندسی فروش و تکمیل فرآیند دمو، نسبت به دریافت نام کاربری و رمز سیستم اتوماسیون اداری آنلاین اقدام نمایند، همچنین پس از برگزاری جلسات دمو، در راستای شفافیت کار، هرلحظه که نیاز به دریافت مشاوره های تخصصی وفنی بیشتری داشته باشند، کارشناسان خبره ما در شرکت پافکو آماده پاسخگویی به سوالات شما بصورت رایگان خواهند بود.

مقالات مرتبط

نظرات کاربران
رمضان

سلام
ما دنبال ی اتوماسیون ادری کوچک هستیم با قیمت مناسبیم
فرم هم پر کردم تلفن گذاشتم
اگر دارید بزنگید

2 1

بغدادی

اتوماسیون اداری برای چه جاهای به درد میخوره؟

5 4

هدی

درود
من هم با اتوماسیون داری رایگان موافق نیستم
والا پولیشو هم میگیریم سرویس مناسب نمیدان وای بروز اتوماسیون اداری رایگان!!!!
ولی ما دنبال یک اتوماسیون اداری خوب هستیم که ساده و کاربردی باشه دوستان راهنمایی کنید ممنون

7 1

شرکت پافکو

سلام و روز بخیر
جهت مشاوره رایگان درباره اتوماسیون اداری مناسب و خوب با واحد فروش تماس حاصل گردید

0 1

محسنی

با سلام
واقعیت من یکبار اتوماسیون اداری رایگان دانلود کردم فقط وقتمو هدر دادم به هیچ کس توصیه نمی کنم از اینگونه ابزارهای مفتی استفاده کنه چون بعد از یک مدت لایسنس میخوان و کلی دچار مشکل خواهید شد من بجای اتوماسیون اداری رایگان یک نرم افزار خوب از شرکت پافکو با قیمت بسیار منصافانه تهیه کردم که جا داره از همه پرسنل علی الخصوص واحد پشتیبانی و فروش تشکر کنم موفق باشید

3 6

somebody

:)))))
چقدر خوب، باتشکر از برنامه خوب پافکو
:)))))))

2 2

نظر شما

ایمیل شما نشر نخواهد شد.فیلد های ضروری با * نشانه گذاری شده است.

تصویر امنیتی Refresh Icon

پیام شما بعد از بررسی نمایش داده خواهد شد

نظر خود را بنویسید