مقالات اتوماسیون اداری

بهترین اتوماسیون اداری تحت وب

بهترین اتوماسیون اداری تحت وب

با توجه به استاندارد ها و نیاز مختلف حال حاضر هر سازمان، یکی از بهترین و کارآمد ترین نرم افزارهای اتوماسیون اداری سیستم های اتوماسیون اداری تحت وب هستند که قابلیت پوشش تمام نیازهای یک سازمان را دارا هستند به طوری که قابلیتها و منافع  اتوماسیون اداری تحت وببه گونه ای است که سفارش و تاکید مشاوران سازمان ها برای تهیه اینگونه از سیستم های اتوماسیون می باشد.

بهترین اتوماسیون اداری تحت وب

حفظ سوابق اسناد و مدیریت مکاتبات اداری جهت سهولت در دسترسی و ارایه پاسخ‌های به‌موقع به طرف‌های تجاری و غیر تجاری همواره یکی از دشوارترین امور در هرشرکت و سازمان بوده و با وجود پیشرفت های ارتباطاتی صورت گرفته، مشکل به شکل گسترده‌ای در سازمان‌های دولتی و خصوصی چندین برابر شده است.
امروزه مزایای استفاده از نرم افزار اتوماسیون اداری بر همگان روشن است و با توجه به پیشرفت شرکتها و سازمانها در حوزه های مختلف از جمله حوزه فناوری اطلاعات، نیازهای استفاده از نرم افزار اتوماسیون اداری بیشتر از قبل احساس می شود. به طور کلی استفاده از سیستم های حوزه اتوماسیون اداری می تواند نیازهای ارتباطی، مدیریت زمان و کار، دسترسی آسان، مطمئن، سریع و از راه دور به اطلاعات، ایجاد سیستم منسجم و استاندارد مکاتبات، افزایش سرعت و دقت در عملیات اداری و پیگیری های مرتبط، جلوگیری از گم شدن و از بین رفتن نامه ها و کاهش هزینه های مرتبط با عملیات غیر مکانیزه اداری، طراحی بهینه و کارآمد با استفاده از تکنولوژی های به روز و ... را برطرف کند.
با توجه به استاندارد ها و نیاز مختلف حال حاضر هر سازمان، یکی از بهترین و کارآمد ترین نرم افزارهای اتوماسیون اداری سیستم های اتوماسیون اداری تحت وب هستند که قابلیت پوشش تمام نیازهای یک سازمان را دارا هستند به طوری که قابلیتها و منافع سیستم های اتوماسیون تحت وب به گونه ای است که سفارش و تاکید مشاوران سازمان ها برای تهیه اینگونه از سیستم های اتوماسیون می باشد.

سیستم های اتوماسیون تحت وب علاوه بر اینکه تمامی شرایط و امکانات نرم افزاهای نسل قبل از خود را نیز دارا هستند این سیستم با به کارگیری محیط وب و اینترنت امکان انجام مکاتبات اداری را به صورت الکترونیک از هر نقطه جغرافیایی با سرعت بالا، سهولت کاربری و در محیطی امن فراهم می‌کند.
سیستم اتوماسیون اداری تحت وب سیستمی مبتنی بر معماری چند لایه می باشد که با جدیدترین زبان های برنامه نویسی پیاده سازی شده است و قابل استفاده بر روی بستر وب و قابلیت انطباق و سازگاری با تمامی browser  های متداول نظیر Chrome، Firefox، IE ، opera و غیره می باشد و در ارتباط با پایگاه های داده قدرتمند نظیر SQL server، my SQL، Oracle وغیره هستند.

بهترین اتوماسیون اداری تحت وب
از دلایل برتری نرم افزارهای اتوماسیون تحت وب می توان به ویژگی های زیر اشاره کرد:
•    بی نیازی به نصب برنامه بر روی سیستم
•    سرعت بالای نرم افزارهای اتوماسیون تحت وب
•    امنیت بالای نرم افزارهای اتوماسیون تحت وب
•    پشتیبانی از فرآیند جانشینی و تفویض کارتابل
•    پشتیبانی از پروتکل ECE جهت تبادل اطلاعات
•    استفاده از OTP و یا ارسال رمز یک‌بار ورود از طریق پیامک
•    سازگار با تمامی سیستم عامل‌های متداول مانند ویندوز، لینوکس، اندروید، IOS وغیره
•    امکان ذخیره الگوها به صورت شخصی و عمومی جهت ایجاد نامه‌های صادره و داخلی
•    امکان انجام تمام کارها و امور اداری در هر موقعیتد جغرافیایی در هر زمان
•    دارای گزارشات درسطح مدیریتی و آماری به صورت جامع
•    امکان کنترل مکاتبات، اسناد و اطلاعات سازمانی با مدیریت مناسب و دقیق در سطوح دسترسی  مختلف
امروزه در حال حاضر تعداد زیادی شرکت نرم افزاری در حوزه تولید نرم‌ افزار اتوماسیون اداری فعال هستند. وجود تعداد بالای  این شرکتها، گزینه های موجود برای دریافت خدمت را افزایش می دهد  اما از طرفی انتخاب نرم افزار اتوماسیون اداری مناسب را سخت تر می‌کند.
همزمان با پیشرفت روزافزون تکنولوژی در زمینه‌های سخت افزاری و نرم افزاری و گسترش استفاده از اینترنت و روی آوردن سازمان‌های دولتی و خصوصی به استفاده از این بستر ارتباطی و با توجه به حجم بالای اطلاعات موجود در سازمان‌ها و نیاز به پایگاه داده قوی جهت نگهداری و در عین حال  اهمیت سهولت در دسترس بودن آنها؛ نیازهای جدیدی در این حوزه به وجود آمده است.

بهترین اتوماسیون اداری تحت وب
نرم افزار اتوماسیون اداری تحت وب پافکو یکی از به‌روزترین راه حلهای کاربردی ارائه شده در زمینه راه اندازی سیستم‌های مکاتبات اداری و مدیریت اطلاعات به شمار می‌آید. این نرم افزار با استفاده از زیر سیستم‌های فرم ساز (Form Generator) و موتور گردش کار (Work Flow Engine) و کاربری ساده و کارآمد، با ایجاد بستری مناسب برای ثبت و گردش نامه و انواع فرم‌های سازمانی، پیگیری دقیق، گزارش اقدامات لازم و مدیریت بهینه‌ی جلسات، ضمن سرعت بخشیدن به روند مکاتبات درون سازمانی، امکان تعامل الکترونیک برون سازمانی را نیز فراهم می‌کند که این امر منجر به کاهش استفاده از کاغذ و متعلقات و همچنین جلوگیری از اتلاف وقت و کندی در روند اجرایی در سازمان‌ها می‌گردد.

تحت وب بودن یک نرم افزار اتوماسیون اداری پافکو قابلیت استفاده از آن را در هر زمان و هر مکان تنها با استفاده از یک مرورگر فراهم می‌کند. این نرم‌افزار اتوماسیون اداری تحت وب مستقل از هر سیستم عامل و محیط نرم‌افزاری بوده و امکان استفاده از آن بدون نیاز به نصب یا ارتقاء نرم افزار روی کلاینت وجود دارد. هنگام استفاده از نرم‌افزار اتوماسیون اداری تحت‌ وب پافکو هر نقطه از جهان جا دفتر کار شما خواهد بود. ویرایشگر و نمایشگر تعبیه شده در داخل نرم افزار، به‌کارگیری این راهکار را مستقل از هر ابزاری کرده است و سهولت کاربری وامنیت کاری بالا در مقایسه با سایر نرم افزار ها را برای شما فراهم می آورد.

بهترین اتوماسیون اداری تحت وب
از ویژگی های برجسته نرم افزار اتوماسیون اداری تحت وب پافکو که سبب تمایز این شرکت از سایر شرکت های ارائه دهنده  شده است می توان به موارد زیر اشاره کرد:
•    طراحی زیبا و کاربری آسان نرم افزار، به طوری که کاربران مبتدی به راحتی می توانند با آن ارتباط برقرار کنند
•    سرعت بالای مثال زدنی در حجم بالای کاربری به طوری که بسیاری از دانشگاه ها در سراسر کشور بدون هیچ گونه چالشی توانسته اند بهره وری لازم را داشته باشند
•    برخورداری از امنیت بالا در بستر شبکه امن با پروتکل SSL  در ارسال و دریافت نامه ها
•    کسب رتبه A امنیت و کیفیت از مرکز تحقیقات انفورماتیک ایران
•    انجام بیش از 200 نوع تست نرم افزاری در زمینه کیفیت و امنیت؛ در تست کیفیت مسایل مهمی چون تست بار، فشار ، حجم ، سرعت ، میزان استفاده از منابع سخت افزاری و در تست امنیت نیز مسایلی مانند تست نفوذ ، استرس و نفوذ از طریق انجکشن و صدها نوع تست دیگر امنیتی انجام شده است.
•    امکان استفاده از ابزاری مانند گزارش ساز پویا در جهت ایجاد گزارشات آماری، نموداری، ماتریسی و... بر اساس سلیقه شخصی
•    پروتکل ECE2 در سیستم اتوماسیون اداری در نظر گرفته شده است. این پروتکل امکان ایجاد ارتباط بین 2 اتوماسیون مختلف را فراهم می آورد
•    امکان تعریف امضای مدیران به صورت عکس و انتقال آن به نامه‌ها در صورت داشتن مجوز
•    امکان تعریف سطوح د سترسی به نامه‌ها (عادی، محرمانه، سری) و تعریف اولویت نامه‌ها در اتوماسیون اداری
•    امکان بایگانی اطلاعات به صورت شخصی و عمومی'

شرکت پافکو ارائه دهنده اتوماسیون اداری تحت وب، مفتخر است تا چنانچه در خصوص موارد ذیل نیاز به مشاوره داشته باشید، مشاوره رایگان ارائه دهد:

  • قیمت نرم افزار دبیرخانه
  • قیمت اتوماسیون اداری تحت وب
  • قیمت طراحی اتوماسیون اداری
  • خرید نرم افزار اتوماسیون اداری
  • خرید بهترین نرم افزار اتوماسیون اداری تحت وب
  • خرید اتوماسیون اداری اندروید
  • خرید نرم افزار اتوماسیون اداری ارزان قیمت

مشاوره رایگان بگیرید

مقالات مرتبط


سیستم اتوماسیون اداری ایده آل

نکاتی در مورد اتوماسیون اداری

آنچه را که باید در مورد سیستم اتوماسیون اداری بدانید

نظر شما

ایمیل شما نشر نخواهد شد.فیلد های ضروری با * نشانه گذاری شده است.

تصویر امنیتی Refresh Icon

پیام شما بعد از بررسی نمایش داده خواهد شد

نظر خود را بنویسید