اتوماسیون اداری | مقالات اتوماسیون اداری

مقالات پافکو
اتوماسیون اداری

نکاتی در مورد اتوماسیون اداری

سیستم اتوماسیون اداری رابطه ی بسیار تنگاتنگای با پیشرفتهای اخیر تئوریهای مدیریت دارد که متکی بر تحقیق در عملیات و ساختن مدلهای ریاضی است. یکی از دلایل اصلی کاربرد سیستم اتوماسیون در محیط اداری ، افزایش کارایی کسانی است که در این ادارات کار می کنند.هنگامی که یک نرم افزار و سیستم اتوماسیون اداری را انتخاب می کنید، می توانید ابزارهای نرم افزاری را که در داخل این سازمان ها استفاده می شود، ادغام کنید. شما می توانید از انتقال داده ها از یک بخش سیستم به دیگران خودداری کنید. همچنین باید به خاطر داشته باشید که مدیریت حساب های اداره ،حقوق و دستمزد و سیستم های مدیریتی در یک محیط را نیز مدیریت کنید.
ادامه مطلب

اتوماسیون اداری

آنچه را که باید در مورد سیستم اتوماسیون اداری بدانید

زمانی که شما تجارتی را آغاز می کنید  می توانید انتظارات خود را مانند انجام کارهای لازم و مهم اداره داشته باشید و برای شرکت خود هدفی داشته باشید. از آنجا که تکنولوژی هر روز وسعت می یابد، وظایف و همچنین تعداد نیروی انسانی مورد نیاز برای ادامه کسب و کار به سرعت تغییر می یابد. استخدام کارکنان شایسته می تواند یک راه حل ساده و آسان برای حل مشکل شما باشد. اما اگر می خواهید موثرتر و مفید باشید، قطعا راه اندازی سیستم اتوماسیون اداری به شما پیشنهاد می کنیم.
ادامه مطلب

اتوماسیون اداری

بررسی معایب و مزایای نرم افزار اتوماسیون اداری تحت وب

بررسی های انجام شده نشان دهنده استفاده از نرم افزار اتوماسیون اداری تحت وب در بیشتر شرکت های بر اساس مشاهدات و بررسی‌های آماری ناچیز و کارشناسی نشده صورت می گیرد. در حالی که باید در نظر گرفت که آیا بهترین نرم افزار اتوماسیون اداری لزوماً نرم افزاری است که فقط قیمت آن بررسی شده؟ و یا اینکه چون مزایای نرم افزار اتوماسیون اداری در یک سازمان و واحد خاص موجب پیشبرد اهداف مدیریتی و سازمانی شده، حتماً در سازمان دیگر هم این مزایا اتوماسیون اداری نتیجه مثبت خواهد داشت؟اما باید در نظر گرفته شود که لزوماً استفاده از ابزارهای اتوماسیون اداری نشان دهنده موفقیت سازمان نیست، بلکه احتمال است در نرم افزار اتوماسیون اداری، مزایا و معایب اتوماسیون اداری زیادی وجود داشته باشد.
ادامه مطلب

اتوماسیون اداری و کاهش هزینه ها

اتوماسیون اداری و کاهش هزینه ها

اتوماسیون اداری به یکی کردن کارهای اداری که معمولا مربوط به مدیریت اطلاعات است نظر دارد . ابزارهای مختلفی برای خودکار سازی مسائل اداری بکار برده می شوند مانند گسترش پردازنده های الکترونیکی داخل کامپیوتر و همچنین در درون دستگاه های  copy و printer ها تعبیعه شده است. پیشرفت های سال های اخیردر سیستم اتوماسیون اداری  شامل فعالیت های اساسی سیستم اتوماسیون اداری از جمله ذخیره سازی داده های خام، انتقال اطلاعات الکترونیکی و مدیریت اطلاعات کسب و کار الکترونیکی می شود.
ادامه مطلب

اتوماسیون اداری ایده آل

سیستم اتوماسیون اداری ایده آل

سیستم اتوماسیون اداری ایده آل شامل استفاده از فن آوری و ماشین آلات مدرن برای بهبود مدیریت کسب و کار و عملکرد کلی سازمان است. ممکن است کسب و کارهای کوچک بتوانند وظایف خود را با استفاده از دسکتاپ و لپ تاپ انجام دهند. در یک کسب و کار رو به رشد نیاز به بهره برداری از ویژگی های اتوماسیون اداری ضروری و تا حد زیادی منجر به صرفه جویی در زمان و افزایش بهره وری می شود.
ادامه مطلب

اتوماسیون اداری

اهمیت سیستم اتوماسیون اداری

امروزه شتاب پیشرفت در حوزه اتوماسیون اداری با پیشرفت تکنولوژی چند برابر می شود و با گذشت سال ها با پیشرفت تکنولوژی و سریع تر شدن آن، شاهد تغییرات در روند های اداری هستیم. تا قبل از این ماشین های تایپ و دستگاه هایی که کپی می کردند، فناوری برتر شناخته می شدند. اما امروزه با وجود فرم های الکترونیکی که امکان ارتباط کاربران را فراهم می آورد کار ها با شتاب بیشتری پیش می رود. 
ادامه مطلب

سیستم اتوماسیون اداری

تأثیر استفاده از سیستم اتوماسیون اداری بر کارکنان

یکی از پرکاربردترین انواع سیستم ‌های اطلاعاتی که مدیران را در مدیریت جابه جایی اطلاعات در سازمان کمک می کند، سیستم اتوماسیون اداری (OFFICE AUTOMATIONS SYSTEM) است که معمولا دارای ابزارهای ارتباطی متعددی همچون ارسال و دریافت نامه ‌ها و دستورالعمل ‌ها، ارسال و دریافت پیام ‌های شخصی و فوری، ارسال و دریافت نامه ‌های الکترونیکی داخلی و ... است.

ادامه مطلب

سیستم اتوماسیون اداری

قابلیت ها و امکانات سیستم اتوماسیون اداری

امروزه مزایای استفاده از نرم افزار اتوماسیون اداری بر همگان روشن است و با توجه به پیشرفت شرکتها و سازمانها در حوزه های مختلف از جمله حوزه فناوری اطلاعات، نیازهای استفاده از نرم افزار اتوماسیون اداری بیشتر از قبل احساس می شود.
ادامه مطلب

پیاده سازی اتوماسیون اداری

پیاده سازی سیستم اتوماسیون اداری

اتوماسیون اداری، اصطلاح اتوماسیون به ترکیبی از سخت افزار کامپیوتر، نرم افزار و اتصال به شبکه اشاره دارد که به منظور آسان سازی و بهینه سازی انواع عملیات اداری مانند مدیریت موجودی، مدیریت امکانات، حسابداری، ایمیل و پردازش متن استفاده می شود که به صورت ایجاد، ذخیره، اداره کردن  و انتقال اطلاعات مورد نیاز اداره برای انجام وظایف و اهداف اساسی می باشد.

ادامه مطلب

 مزایای نرم افزار اتوماسیون اداری

برجسته ترین مزایای نرم افزار اتوماسیون اداری

اقدام مستمر جهت بهینه سازی فرآیندها و اهداف سازمان پیوسته از بارزترین دغدغه های مدیران هدفمند بوده است. با اینکه اثربخش بودن و نتیجه محور بودن پیاده سازی نرم افزار  اتوماسیون اداری بر مدیران پوشیده نیست اما در این مقاله تصمیم داریم تا بار دیگر به مهمترین و تاثیرگذارترین ویژگی ها و ارزش افزوده هایی که  نرم افزار اتوماسیون اداری برای سازمان ها به ارمغان می آورد بپردازیم.
ادامه مطلب

1 2 3 4 5 6