سیستم اتوماسیون اداری IOS

اولین شرکت دانش‌بنیان ارائه دهنده نرم‌افزارهای یکپارچه اتوماسیون اداری

همین حالا امتحان کنید
معرفی پافکو

پافکو در یک نگاه

اتوماسیون اداری IOS

اتوماسیون اداری، یک پلتفرم بسیار سودمند جهت حذف کاغذ می‌باشد که به شدت مورد استقبال سازمان‌ها و شرکت‌های کوچک و بزرگ قرار گرفته است. از آنجا که حذف کاغذ از فرآیندهای ارتباطی در سازمان علاوه بر صرفه‌جویی در منابع، محیط زیست را نیز از آسیب‌های ناشی از آن حفظ می‌کند، این موضوع مورد استقبال اکثریت مدیران قرار گرفته است. صرف نظر از نوع اتوماسیون اداری، راحتی کاربری و سهولت استفاده یکی از مهمترین مواردی است که سازمان‌ها جهت انتخاب یک اتوماسیون اداری به دنبال آن هستند. به همین دلیل شرکت پافکو، علاوه بر نسخه تحت وب اتوماسیون اداری، اقدام به ارائه اپلیکیشن های اندروید و IOS نموده است تا مدیران و پرسنل، در هر مکانی فقط با دسترسی به تلفن همراه خود بتوانند ارتباطات درون سازمانی و برون سازمانی خود را در قالب اتوماسیون انجام دهند.

با ما تماس بگیرید

مزایای اتوماسیون اداری موبایل IOS

اتوماسیون اداری موبایل اپل

سهولت استفاده

از طریق اپلیکیشن IOS اتوماسیون اداری پافکو، می‌توانید به راحتی و بدون نیاز به لپ تاپ و کامپیوتر نامه‌های خود را دریافت و ارسال نموده و گردش آن‌ها را نیز مشاهده نمایید.

اتوماسیون اداری موبایل اپل

راحتی دسترسی

با نرم افزار اتوماسیون اداری موبال پافکو، به راحتی می توانید تنها با یک گوشی تلفن همراه به تمام مکاتبات سازمانی خود دسترسی داشته باشید.

اتوماسیون اداری موبایل اپل

حذف حضور فیزیکی

با اتوماسیون اداری تحت موبایل، نیاز به حضور فیزیکی در محل کار خود برای ارتباطات سازمانی نداشته و در هر زمان و مکانی با گوشی تلفن همراه خود، این ارتباطات را مدیریت می‌کنید.

اتوماسیون اداری موبایل اپل

سرعت‌دهی به فعالیت‌ها

به طور قطع با استفاده از یک اپلیکیشن که در هر زمان و مکانی قابلیت مدیریت نامه‌ها را به شما می‌دهد سرعت عکس العمل شما در روابط سازمانی بسیار بالاست.

اتوماسیون اداری موبایل اپل

انعطاف پذیری

Worklist handler و سیستم نمایشگر لیست کارها؛ یک سیستم نرم‌افزاری است که تبادل اطلاعات بین کاربر را با سیستم workflow engine انجام می‌دهد. این سیستم امکان مبادله کارها و عملیاتی نظیر گزارش دادن به کاربران در مورد وضعیت یک کار را نیز عهده‌دار است.

اتوماسیون اداری موبایل اپل

گردش کار منظم

Workflow Engine و اتوماسیون اداری پافکو یک سرویس یا موتور نرم‌افزاری است که مسئول مدیریت گردش فرآیند را در اتوماسیون اداری به عهده دارد. گردش کارها توسط مدیر سیستم با آموزش های داده شده انجام می شود.

درخواست مشاهده نرم افزار
اتوماسیون اداری موبایل اپل

بهبود کارایی با خودکارسازی فرآیندها

با خودکارسازی فرآیندهای سازمانی، بسیاری از مراحل زائد در انجام کارها شناسایی و حذف خواهند شد. با حذف این مراحل اضافی مدت زمان بیشتری برای بررسی و انجام کارهای مهم‌تر وجود دارد، اولویت‌گذاری برای کارها با دقت بیشتری صورت می‌گیرد و درنتیجه کارایی کلی سیستم بهبود می‌یابد. به طور کلی خودکارسازی فرآیندهای ارتباطی در سازمان، یکی از دغدغه‌های مهم مدیران است که با سیستم اتوماسیون اداری به راحتی می توان به این چالش پاسخ داد.

اتوماسیون اداری موبایل اپل

کنترل بهتر فرآیندها با اتوماسیون اداری

با استفاده از استانداردسازی روش‌های کار و امکان نظارت بهتر بر روی کار، کنترل بیشتر و دقیق‌تری روی فرایندهای سازمان صورت می‌گیرد و در نتیجه بهبود مدیریت فرایندهای سازمان حاصل می‌شود. تسهیل در مدیریت فرآیندهای ارتباطی سازمان بسیار ارزشمند بوده و افزایش دقت را در پی خواهد داشت. علاوه بر این، نمایش فرایندها به‌صورت گرافیکی به درک و فهم بهتر آنها نیز کمک می‌کند. تمرکز بر روی فرایندها منجر به بهبود و ساده‌سازی آنها خواهد شد.

اتوماسیون اداری موبایل اپل

شفاف‌سازی و بهبود فرایندها

شفاف سازی فرآیندها، با بررسی دقیق انواع فعالیت‌ها و جزئیات انجام آن‌ها میسر می‌گردد. به علت بررسی دقیق پروسه‌ها و فعالیت‌های هر سازمان درون سیستم گردش کار و همچنین ارائه این فعالیت‌ها با جزئیات هر چه تمام‌تر، هر یک از پروسه‌ها و نحوه ارتباطاتشان با یکدیگر به خوبی مشخص شده که این امر باعث شفاف‌سازی پروسه‌های سازمان می‌شود. این موضوع به واحدهای سیستم و بهره‌وری سازمانی در اثربخشی هر چه بیشتر بسیار کمک می‌کند.

اتوماسیون اداری موبایل اپل

بهبود خدمات به مشتریان

درنتیجه شفاف‌سازی فرایندها و ارتباطات پروسه‌ها با یکدیگر، امکان پیش‌بینی نیازمندی‌های هر فرآیند افزایش می‌یابد که این امر منجر به پیش‌بینی نیازهای مشتریان شده و درنتیجه به بهبود سرویس‌دهی و پاسخ‌گویی به مشتریان کمک می‌کند. به علت تعریف فرایندها در قالب جدا و متفاوت از پیاده‌سازی آنها، کنترل نرم‌افزاری و سیستمی بر فرایندها تغییر کرده و انجام تغییرات و تجدید طراحی آنها در هر زمان و به‌سادگی امکان‌پذیر است. 

چرا اتوماسیون اداری IOS پافکو

سیستم اتوماسیون اداری پافکو از امنیت و کیفیت بسیار بالایی برخوردار است بطوری که کاربران نرم افزار اتوماسیون اداری تحت وب میتوانند با خیالی آسوده، نامه های خود را تحت بستر شبکه امن با پروتکل SSL ارسال و دریافت کنند.

قریب به دو دهه فعالیت موفق در عرصه فن آوری اطلاعات، از مهم ترین افتخارات شرکت دانش‌بنیان پافکو است. فقط این نیست. ما مفتخریم که تاکنون تمام مشتریان را، با ارائه آموزش گام‌به‌گام حضوری در مورد نحوه کار با نرم‌افزار و همچنین پشتیبانی کامل، تا دستیابی به مزایای کامل نرم‌افزار ارائه شده، همراهی کرده‌ایم.

بیش از 100 گواهی حسن انجام کار از مشتریان سازمانی، از افتخارات ما است. این مهم با همراهی شما مشتریان گرامی به عنوان باارزش ترین سرمایه‌های پافکو محقق شده است.

فراهم کردن یک دیدگاه منحصربه‌فرد برای کارها با استفاده از سیستم اتوماسیون اداری خودکار سازی گردش کار، با قرار دادن تمامی کارهای شخص در یک لیست واحد و یکپارچه و امکان دسترسی آسان، زمان لازم برای یافتن کار را کاهش داده و به حداقل می‌رساند. نرم‌افزار گردش کار می‌تواند همه محاسبات و تصمیمات را به‌صورت خودکار و بر اساس قانون، درون فرم‌های الکترونیکی انجام دهد .نرم‌افزار گردش کار، کارها را بر اساس قوانین سازمان شما به اشخاص مناسب انتساب می‌دهد.

مستند موفقیت مشتریان

دلایل موفقیت مشتریان پافکو را از زبان خودشان بشنوید.

دکتر حمیدرضا مفتخری نایینی نژاد

مدیرعامل و نائب رئیس هیئت مدیره شرکت پایدار کیفیت پیروز

شرکت پایدار کیفیت پیروز PQP ، رضایتمندی خود را نسبت به سیستم مدیریت آموزشگاه، LMS آموزشگاهی، طراحی سایت و سیستم مدیریت محتوا ، درگاه پرداخت الکترونیک و سیستم پیامک اعلام می دارد و از کیفیت محصولات و خدمات پس از فروش و آموزش آن شرکت محترم کمل تشکر و قدردانی را داریم.
آرزوی موفقیت هر چه بیشتر برای آن شرکت معظم را از ایزد منان خواستاریم.

داستان موفقیت بعدی را با شما می سازیم.

داستان موفقیت بعدی شما باشید