اتوماسیون اداری موبایل اپل IOS


اتوماسیون اداری موبایل اپل IOS 

سیستم APP اتوماسیون اداری تلفن همراه IOS  طرفداران خاص خود را دارد این نسخه از سیستم اتوماسیون اداری بسیار حرفه ای طراحی شده است بطوریکه سرعت و کاربری آسان آن شما را متعجب خواهد کرد.

سیستم اتوماسیون اداری تلفن همراه IOS این بستر را فراهم می نماید که نامه های ادرای از طریق کارتابل بدون محدودیت مکانی و زمانی بصورت 24 ساعته با اولویت بالا به اطلاع شما رسانده شود بطوریکه پس از دریافت هر نامه یک نوتیفیکیشن جهت اطلاع فوری روی گوشی تلفن شما نشان داده می شود

اتوماسیون اداری تحت IOS

نرم افزار اتوماسیون اداری موبایل IOS


سیستم اتوماسیون اداری تحت تلفن همراه این امکان را به کاربران می دهد تا با دفتر تلفن اتوماسیون اداری ارتباط برقرار کنند و اطلاعات پرسنل را از آن استخراج نمایند.

سیستم اتوماسیون اداری موبایل با سامانه  اتوماسیون اداری تحت وب بصورت یکپارچه عمل می کند و از یک بانک اطلاعاتی SQL استفاده می کند بطوریکه وقتی شما یک نامه از طریق  کارتابل گوشی خود ارسال می نمایید کاربران دریافت کننده هم از کارتایل تحت وب خود می تواند آنرا رویت کند هم از طریق کارتابل گوشی موبایل و کاربران می تواند همزمان برای یک گروه خاص یک نامه را بصورت رونوشت اصلی یا رونوشت مخفی ارسال کند.


ویژگی های سیستم اتوماسیون اداری موبایل IOS

  • در سامانه اتوماسیون اداری تحت موبایل نامه های مهم را می توانید ستاره دار کنید و اینگونه نامه را بصورت دسته بندی شده رویت کنید.

  • در اتوماسیون اداری اپل IOS در بخش کارتابل نامه های خوانده شده و نامه های خوانده نشده بصورت دسته بندی شده در اختیار کاربران می باشد.

  • گردش کار یکی از اجزا اصلی اتوماسیون اداری تحت تلفن همراه پافکو می باشد در این حالت شما می توانید کلیه مکاتبات اداری طی یک چرخه مشخص به گردش در آورید.البته قابل ذکر است موتور گردش کار باید در محیط وب طراحی شود.

  • سوالات متداول FAQ بخشی است که در اتوماسیون اداری تحت تلفن همراه وجود دارد و کاربر با مراجعه به آن می تواند جواب پرسشهای عمومی خود را دریافت کند.

  • تنظیمات نوتیفیکیشن در اتوماسیون اداری این امکان را می دهد که کاربر این گزینه را فعال یا غیر فعال کند.

  • امنیت بالا در اتوماسیون اداری بطوری است که اطلاعات بصورت رمزنگاری شده منتقل می گردد و در این خصوص گواهی امنیت دریافت شده است.
اتوماسیون اداری IOS

سیستم اتوماسیون اداری IOS

سيستم اتوماسيون اداري IOS طرفداران خود را دارد و اين امکان را براي کاربران فراهم مي کند تا APP آن را از طريق APP Stor روي گوشي خود نصب کنند. کاربر در هر لحظه مي تواند از طريق گوشي، نامه خود را براي گوشي شخص ديگري که تحت اندرويد است ارسال کند. و يا نفر سوم نامه اي را از طريق وب براي افراد روي تلفن همراه شان ارسال کند. نکته مهم اين است چگونه در سيستم اتوماسيون اداري که بصورت يکپارچه طراحي شده، تمام سيستم ها همزمان مي توانند سرويس لازم را براي کاربران فراهم آورد. بطور کلی اطلاعات چه از طریق وب ارسال شود چه از طریق گوشی در یک پایگاه داده متمرکز می شود و مدیریت اطلاعات به عهده پایگاه داده است

بنابراین فرقی نمی کند شما نامه خود را میتوانید از طریق وب یا موبایل رویت کنید و برای سایر همکاران ارسال نمایید برخي از افراد تصور مي کنند سامانه اتوماسيون اداري فقط جهت سازمانهاي بزرگ کاربرد دارد. حال آنکه با راه اندازي اين نرم افزار حتي در سازمانهاي کوچک بسياري از دوباره کاريها حذف و بجای آن افزايش کارايي و اثربخشي  جايگزين مي گردد.
 
 


درخواست اتوماسیون اداری موبایل
دانلود کاتالوگ محصولات