اتوماسیون اداری تحت اندروید


سیستم اتوماسیون اداری موبایل اندروید Android

سیستم اتوماسیون اداری تحت اندروید در کشور ایران از طرفداران بیشتری برخوردار است به همین علت شرکت پافکو در ابتدا نسخه اندروید اتوماسیون اداری را در سال 1394 تولید نمود و سپس در سال 1395 نسخه  اپل IOS را تولید کرد.

از مزایای سیستم اتوماسیون اداری تحت موبایل APP میتوان به  موارد زیر اشاره نمود:

راحتی کاربری با نسخه APP اتوماسیون اداری بر کسی پوشیده نیست چون این برتری را نسبت به اتوماسیون اداری تحت وب دارد که به کاربر می تواند نوتیفیکیشن دهد و کاربر را از دریافت نامه جدید یا پیام جدید بلادرنگ مطلع کند.(مانند نرم افزار تلگرام)

با اتوماسیون اداری موبایل افراد سازمان در هر مکان و هر زمان در دسترس هستند همان طور که می دانید پرسنل سازمان برای ماموریت مجبور هستند سازمان را ترک کنند و یا حتی مدیران ارشد به مسافرتهای خارجی می روند که سازمانهای سنتی مجبور هستند اطلاعات را از طریق ایمیل، فکس و یا تلفن به اطلاع مدیران برسانند تا نتایج تصمیم آنها را در سیستم به کار ببندند و این امور همگی زمانبر هستند. امروزه شرکت های مدرن و بروز با نرم افزار اتوماسیون اداری تحت موبایل می توانند در هر لحظه از شبانه روز و در هر موقعیت مکانی به آسانی نامه های اداری خود را پاسخ دهند و سازمان معطل هماهنگی همکاران نباشد.

این موضوع هماهنگی و چابکی سازمان را به شدت افزایش می دهد و در نهایت منجر به رسیدنِ سازمان به اهدافش در زمان کمتری می شود.

با اتوماسیون اداری موبایل به آسانی میتوانید یک پیام ضروری را مانند SMS به اطلاع افراد برسانید، فقط تفاوتی که با پیامک دارد این است که رایگان است و میتواند دارای یک پیوست مانند فایل PDF و ... باشد این ابزار می تواند مانند تلگرام در خدمت سازمان شما باشد با این تفاوت که اطلاعات آن همگی روزانه در سرور های خودتان ذخیره می شود و آرشیو اطلاعات همواره در دسترس شما خواهد بود.

نرم افزار اتوماسیون اداری موبایل بسیار ساده و روان طراحی شده است و بدون آموزش، تمامی کاربران می توانند به سادگی از آن استفاده نمایند.

سیستم اتوماسیون اداری موبایل از امنیت فوق العاده  بالایی در ارسال و دریافت اطلاعات برخوردار است و اطلاعات با پروتکل رمزنگاری شده منتقل می شود.

اتوماسیون اداری موبایل دارای دفترچه تلفن سازمانی است بطوریکه افراد سازمان به آسانی می توانند از طریق موبایل به تلفن، آدرس و سایر مشخصات آن دسترسی پیدا کنند.

در اتوماسیون ادرای تحت اندروید هر فرد به کارتابل شخصی خود دسترسی دارد و به آسانی می تواند نامه های جدیدی برای سایر پرسنل ارسال نماید و یا نامه های دریافتی را به دیگران ارجاع نماید.

در اتوماسیون اداری موبایل تحت اندروید ابتدا سایت سازمان شما در روی گوشی داخل APP رویت می شود. هدف از این کار رویت وب سایت سازمان بوده تا ضمن افزایش اطلاعات پرسنل کمک به بهینه سازی رتبه سایت SEO  هم همزمان انجام شود.

نسخه اتوماسیون اندروید بسیار تعاملی تر از نسخه اتوماسیون اداری تحت وب می باشد به همین علت پرسنل علاقه بیشتری دارند تا از نسخه های موبایلی آن استفاده کنند.

اتوماسیون اداری تحت اندروید

سیستم اتوماسیون اداری اندروید

اتوماسیون اداری موبایل با اتوماسیون اداری تحت وب همزمان بروز رسانی می شوند چون از یک پایگاه داده اطلاعاتی استفاده می کنند به عبارت دیگر وقتی شما از نسخه وب برای یک پرسنل نامه ای ارسال می کنید کاربر از طریق گوشی موبایل خود می تواند آنرا دریافت نماید و عکس این موضوع هم صادق است.
امروزه بر کسي پوشيده نيست که نفوذ موبايل روز به روز رو به افزايش است و امکاناتي را يک APP موبايل مي تواند در جهت سهولت کاربري فراهم آورد، در نوع خود منحصر به فرد است. تلفن همراه  بواسطه اینکه همواره بواسطه کوچکی و ضرورت آن با افراد است یک مزیت نسبی بزرگ نسبت به سایر ابزار می باشد لذا امروزه شاهد آن هستیم توسعه انواع APP  رو به رشد است 

يکي از اصلي ترين مزاياي نسخه اتوماسيون اداري اندرويد در استفاده وسيع کاربران ايراني از گوشي هاي هوشمند اندرويد است اتوماسيون تحت موبايل با قابليت نوتيفيکيشن در هر لحظه کاربر را از دريافت نامه جديد مطلع مي نمايد. سیستم اتوماسيون اداري اندرويد از استقبال قابل توجهي برخوردار است و کاربران با در دست داشتن تلفن همراه خود درحين ماموريت و ... همواره به اطلاعات سازمان دسترسي دارند و بدون وقفه مي توانند پاسخگوي نامه هاي اداري افراد باشند.

نرم افزار اتوماسیون اداری در تلفن همراه

اتوماسيون اداري تحت موبايل براي مديران که دائماَ در سفرهاي خارجي يا داخلي هستند کاربردي زيادي دارد. چرا که نامه ها در انتظار حضور مديران نمي مانند و مديران حتي در حين حرکت در سفر و یا در هر مکانی مي توانند دستور لازم را روي نامه بدهند.

اتوماسيون اداري تحت موبايل يک ارتباط بسيار آسان بين کليه کاربران يک سازمان را فراهم مي نمايد که باعث سرعت در پاسخگويي و هماهنگي سازمان مي گردد.