اتوماسیون اداری موبایل اندروید

اولین شرکت دانش‌بنیان ارائه دهنده نرم‌افزارهای یکپارچه آموزش الکترونیکی

همین حالا امتحان کنید
معرفی پافکو

پافکو در یک نگاه

اتوماسیون اداری تحت اندروید

اتوماسیون اداری تحت موبایل یک ارتباط بسیار آسان بین کلیه کاربران یک سازمان را فراهم می نماید که باعث سرعت در پاسخگویی و هماهنگی سازمان می گردد. با اتوماسیون اداری موبایل به آسانی میتوانید یک پیام ضروری را مانند SMS به اطلاع افراد برسانید، تفاوت آن با پیامک رایگان بودن آن است و میتواند دارای یک پیوست مانند فایل PDF و ... باشد. این ابزار می‌تواند مانند تلگرام در خدمت سازمان شما باشد با این تفاوت که اطلاعات آن همگی روزانه در سرورهای شما ذخیره می شود و آرشیو اطلاعات همواره در دسترس شما خواهد بود.

اتوماسیون اداری تحت موبایل برای مدیران که دائماَ در سفرهای خارجی یا داخلی هستند کاربردی زیادی دارد. چرا که نامه ها در انتظار حضور مدیران نمی مانند و مدیران حتی در حین حرکت در سفر و یا در هر مکانی می توانند دستور لازم را روی نامه بدهند. این موضوع هماهنگی و چابکی سازمان را به شدت افزایش می دهد و در نهایت منجر به رسیدنِ سازمان به اهدافش در زمان کمتری می شود.

با ما تماس بگیرید

مزایای سیستم اتوماسیون اداری موبایل اندروید

اتوماسیون اداری موبایل اندروید android

آموزش گام‌به‌گام

با پافکو، دغدغه آموزش کار با نرم‌افزار را نخواهید داشت. تیم آموزش ما از ابتدای استقرار نرم‌افزار تا زمان تسلط تیم شما، در خدمت مشتریان عزیزمان خواهند بود.

اتوماسیون اداری موبایل اندروید android

پشتیبانی ویژه

تیم یکپارچه پشتیبانی پافکو، همیشه در دسترس شما هستند. افتخار داریم که در هر زمان از فرآیند خرید تا پیاده سازی و استفاده، در کنار شما باشیم.

اتوماسیون اداری موبایل اندروید android

فراتر از مرز جغرافیایی

همان طور که می دانید پرسنل و مدیران ارشد یک سازمان برای انجام ماموریت مجبور هستند سازمان را ترک کنند و یا حتی به مسافرتهای خارجی می‌روند. با اتوماسیون اداری موبایل، افراد سازمان در هر مکان و هر زمان در دسترس هستند.

اتوماسیون اداری موبایل اندروید android

راحتی کاربری

راحتی کاربری با نسخه APP اتوماسیون اداری بر کسی پوشیده نیست، اصلی ترین مزیت آن نسبت به اتوماسیون اداری تحت وب این است که می تواند با اعلام نوتیفیکیشن به کاربر به صورت بلادرنگ، او را از دریافت نامه جدید یا پیام جدید مطلع کند.

اتوماسیون اداری موبایل اندروید android

امنیت بالا

نرم افزار اتوماسیون اداری موبایل بسیار ساده و روان طراحی شده است و بدون آموزش، تمامی کاربران می توانند به سادگی از آن استفاده نمایند. سیستم اتوماسیون اداری موبایل از امنیت فوق العاده بالایی در ارسال و دریافت اطلاعات برخوردار است و اطلاعات با پروتکل رمزنگاری شده منتقل می شود.

اتوماسیون اداری موبایل اندروید android

بروزرسانی سریع

اتوماسیون اداری موبایل با اتوماسیون اداری تحت وب همزمان بروز رسانی می شوند چون از یک پایگاه داده اطلاعاتی استفاده می کنند به عبارت دیگر وقتی شما از نسخه وب برای یک پرسنل نامه ای ارسال می کنید کاربر از طریق گوشی موبایل خود می تواند آنرا دریافت نماید و عکس این موضوع هم صادق است.

درخواست مشاهده نرم افزار
اتوماسیون اداری موبایل اندروید android

دسترسی آسان

شما تنها با در دست داشن یک گوشی تلفن همراه با اپلیکیشین موبایل اتوماسیون اداری پافکو، می‌توانید به نامه های دریافتی خود دسترسی داشته باشید. نامه های خود را ارسال نموده و دستورات لازم بر روی هر نامه را انجام دهید.

اتوماسیون اداری موبایل اندروید android

عدم محدودیت جغرافیایی

برای دسترسی به اطلاعات، دیگر نیاز به حضور فیزیکی در شرکت یا سازمان خود ندارید. بلکه در هر زمان و هر مکان می‌توانید با پرسنل سازمان در ارتباط بوده و پیام‌های خود را به آن‌ها برسانید.

اتوماسیون اداری موبایل اندروید android

سهولت استفاده

استفاده از اتوماسیون اداری موبایل پافکو، نیاز به دانش خاصی ندارد و براحتی برای تمام پرسنل و مدیران در هر سطحی از دانش قابل استفاده و کاربرد است.

اتوماسیون اداری موبایل اندروید android

حذف کاغذبازی

عدم اتلاف هزینه‌های ناشی از استفاده بی رویه از کاغذ در سازمان‌ها، یکی از مهمترین دلائل استقبال شرکت‌های کوچک و بزرگ از اتوماسیون اداری و نسخه اتوماسیون تحت موبایل است.

چرا اتوماسیون اداری موبایل پافکو

بیش از 100 گواهی حسن انجام کار از مشتریان آکادمیک و مشتریان سازمانی، از افتخارات ما است. این مهم با همراهی شما مشتریان گرامی به عنوان باارزش ترین سرمایه‌های پافکو محقق شده است

قریب به دو دهه فعالیت موفق در عرصه فن آوری اطلاعات، از مهم ترین افتخارات شرکت دانش بنیان پافکو است. فقط این نیست. ما مفتخریم که تاکنون تمام مشتریان را، با ارائه آموزش گام‌به‌گام حضوری در مورد نحوه کار با نرم‌افزار و همچنین پشتیبانی کامل، تا دستیابی به مزایای کامل نرم‌افزار ارائه شده، همراهی کرده‌ایم.

در اتوماسیون اداری موبایل تحت اندروید ابتدا سایت سازمان شما در روی گوشی داخل APP رویت می شود. هدف از این کار رویت وب سایت سازمان بوده تا ضمن افزایش اطلاعات پرسنل کمک به بهینه سازی رتبه سایت SEO هم همزمان انجام شود.

استفاده از موبایل در جامعه کنونی روز به روز در حال افزایش است. امکاناتی را یک APP (اپلیکیشن) موبایل می‌تواند در جهت سهولت کاربری فراهم آورد، در نوع خود منحصر به فرد است. یکی از اصلی ترین مزایای نسخه اتوماسیون اداری اندروید، استفاده وسیع کاربران ایرانی از گوشی های هوشمند اندروید می‌باشد. اتوماسیون تحت موبایل با قابلیت نوتیفیکیشن، در هر لحظه کاربر را از دریافت نامه جدید مطلع می نماید . سیستم اتوماسیون اداری اندروید با استقبال قابل توجهی مواجه شده و کاربران با در دست داشتن تلفن همراه خود درحین ماموریت و ... همواره به اطلاعات سازمان دسترسی دارند. در نتیجه بدون وقفه می توانند پاسخگوی نامه های اداری افراد باشند.

مستند موفقیت مشتریان

دلایل موفقیت مشتریان پافکو را از زبان خودشان بشنوید.

دکتر حمیدرضا مفتخری نایینی نژاد

مدیرعامل و نائب رئیس هیئت مدیره شرکت پایدار کیفیت پیروز

شرکت پایدار کیفیت پیروز PQP ، رضایتمندی خود را نسبت به سیستم مدیریت آموزشگاه، LMS آموزشگاهی، طراحی سایت و سیستم مدیریت محتوا ، درگاه پرداخت الکترونیک و سیستم پیامک اعلام می دارد و از کیفیت محصولات و خدمات پس از فروش و آموزش آن شرکت محترم کمل تشکر و قدردانی را داریم.
آرزوی موفقیت هر چه بیشتر برای آن شرکت معظم را از ایزد منان خواستاریم.

داستان موفقیت بعدی را با شما می سازیم.

داستان موفقیت بعدی شما باشید