اتوماسیون اداری تحت وب

اولین شرکت دانش‌بنیان ارائه دهنده نرم‌افزارهای یکپارچه آموزش الکترونیکی

همین حالا امتحان کنید
معرفی پافکو

پافکو در یک نگاه

اتوماسیون اداری تحت وب

LMS (ال ام اس) تحت وب

یکی از پرکاربردترین پلتفرم‌ها برای اجرای آموزش مجازی به صورت حرفه‌ای، نرم افزار LMS است که توسط آن پیاده‌سازی آموزش از راه دور  به‌هر دو صورت آنلاین و آفلاین، براحتی امکان‌پذیر است. LMS پافکو، با ارائه قابلیت‌های ویژه‌ با کاربری ساده، مورد استقبال علاقمندان به پیاده‌سازی آموزش مجازی قرار گرفته است.

اتوماسیون اداری تحت وب

LMS (ال ام اس) تحت موبایل

اپلیکیشن LMS پافکو، به شما در استفاده سریع از بستر آموزش مجازی کمک خواهد کرد. این اپلیکیشن با پیاده‌سازی ساده می‌تواند کار آموزش و یادگیری در هر زمان و مکان را، برای مدیران و دانشپذیران تسهیل نماید. نرم افزار LMS تحت موبایل، دانشپذیران را در یادگیری تنها با یک دستگاه تلفن همراه، یاری خواهد کرد.

اتوماسیون اداری تحت وب

آزمون آنلاین

نرم افزار LMS با ایجاد قابلیت برگزاری آزمون آنلاین، به شما کمک خواهد کرد تا ارزیابی و سنجش اثربخشی آموزش اجرا شده را به خوبی انجام دهید. در این حالت دانشپذیران بدون نیاز به حضور فیزیکی در محل برای آزمون و بدون محدودیت جغرافیایی، می‌توانند این کار را از راه دور و به صورت آنلاین با امنیت بالا انجام دهند.

اتوماسیون اداری تحت وب

تالار گفتگو

داشتن یک ارتباط تعاملی و دوطرفه، همیشه از چالش‌های مهم در آموزش بوده است. این موضوع به شدت مورد تاکید مدرسان و فعالان صنعت آموزش نیز می باشد. نرم افزار LMS پافکو، با ایجاد قابلیت‌های ویژه در ایجاد محتوای تعاملی یا محتوای اسکورم و علاوه بر آن برگزاری تالار گفتگو به خوبی توانسته است به این چالش پاسخ دهد.

سیستم اتوماسیون اداری تحت وب

امروز اکثر سازمانها از اتوماسیون اداری بعنوان یک ابزار مفید در جهت کاهش هزینه ها و افزایش نظم و بهره وری سازمان خود استفاده می کنند. در یک اتوماسیون اداری تحت وب، وابستگی به موقعیت مکانی وجود ندارد و کاربر بدون محدودیت جغرافیایی در هر زمان و هر مکان، می تواند از طریق اینترنت به اطلاعات سازمان دسترسی پیدا کند. برای استفاده از اتوماسیون اداری تحت وب کافی است از یکی از بروزرها مانند IE، Firefox ، chrome و ... استفاده کنید.

با ما تماس بگیرید

مزایای سیستم اتوماسیون اداری تحت وب

اتوماسیون اداری تحت وب

سرعت دهی به فرآیندها

در اتوماسیون اداری تحت وب هر کاربر دارای یک کارتابل شخصی است که در آن به راحتی می تواند نامه های وارده خود را رویت نموده و پاسخ نامه اداری را برای سایر کاربران ارسال کند. همچنین سوابق نامه ها و مکاتبات قبلی خود را به صورت الکترونیک آرشیو کند. در هر نامه امکان قرار دادن یادآوری نامه، ستاره دار کردن نامه، گردش کار (work flow) یک نامه وجود دارد.

اتوماسیون اداری تحت وب

نظم فرآیندها

هر نامه قابلیت امضا الکترونیکی دارد و به آسانی میتواند یک نامه را برای دیگران ارجاع داد هر شخص می تواند نامه های خود را بر اساس سلیقه سازمان یا مطابق نیاز خودش دسته بندی نماید و فرایند کارها را خودکار مدیریت می کند بدین صورت نظم کارهای شخصی و آرشیو نامه ها در سازمان بهبود قابل توجه خواهد یافت.

اتوماسیون اداری تحت وب

گزارشات مختلف

اتوماسیون اداری دارای انواع گزارشات از انواع مکاتبات اداری و گردش کارها است و کاربر می تواند نامه های وارده و نامه های صادر شده را به آسانی ثبت و گزارش گیری نماید. علاوه بر گزارشات استاتیک، کاربر می تواند با ابزار گزارش ساز پویا، گزارشات آماری، نموداری، لیستی و جدولی را با سلیقه خود ایجاد نماید.

اتوماسیون اداری تحت وب

خودکارسازی فرآیندها

یک سیستم اتوماسیون هنگامی کارآمد است که Workflow یا موتور گردش کاری داشته باشد. یعنی گردش اسناد و ارسال نامه ها در سازمان، بصورت اتوماتیک و الکترونیکی و با یک ساختار از قبل تعیین شده انجام شوند. بدین ترتیب مرحله بعدی چرخش یک نامه به جای حافظه پرسنل به یک سیستم قوی، کارآمد و خودکار سپرده می شود.

اتوماسیون اداری تحت وب

مدیریت اثربخش تر

مدیریت و برنامه ریزی کارها، نامه ها و امکان یادآوری رویدادها از امکانات قدرتمند دیگر سیستم اتوماسیون اداری است. امکان نظارت مدیران بر تمام مراحل و کارهای پرسنل خود، از امکانات قدرتمند مدیریتی این نرم افزار است. با استفاده از یک سیستم اتوماسیون اداری تحت وب می توانید به راحتی نظم و هماهنگی را برای سازمان خود به ارمغان آورید.

اتوماسیون اداری تحت وب

کاهش هزینه

سیستم اتوماسیون اداری تحت وب شرکت پافکو یکپارچه است به طوری که اتوماسیون اداری با سایر محصولات وظیفه ایجاد ارتباطات و آرشیو اسناد را به عهده دارد و هزینه های دوباره کاری ها را کاهش می دهد. نامه نگاری های کاغذی در سازمان، خود باعث خیلی از مشکلات و کندیها می شود و در مجموع هزینه های بالایی را بر سازمان تحمیل می نماید.

درخواست مشاهده نرم افزار
اتوماسیون اداری تحت وب

تسریع مکاتبات و فرآیندها

یکی از مهمترین مزایای یک اتوماسیون اداری، سرعت بخشیدن به ارتباطات درون سازمانی و برون سازمانی و همچنین مستند بودن آن هاست. به این ترتیب قابلیت پیگیری گره های فرآیندی و مراکز کندی گردش فرآیند، به خوبی مشخص شده و قابلیت پیگیری و رفع دارد. این موضوع کمک می کند صرفه جویی بسیاری در زمان و هزینه های پنهان یک سازمان صورت پذیرد.

اتوماسیون اداری تحت وب

گزارش ساز حرفه ای

  • ارسال گزارشات به محیط word - excel - pdf
  • سیستم اتوماسیون اداری دارای یادآوری خودکار نامه ها و کارها است
  • دارای دفتر تلفن حرفه ای با انواع جستجو
  • پروتکل ECE2 در سیستم اتوماسیون اداری در نظر گرفته شده است. این پروتکل امکان ایجاد ارتباط بین 2 اتوماسیون مختلف را فراهم می آورد.
اتوماسیون اداری تحت وب

عدم محدودیت جغرافیایی

در اتوماسیون اداری،گردش مکاتبات اداری درون سازمانی و برون سازمانی به آسانی امکان پذیر می‌گردد. حتی سازمان هایی که دارای چندین شعبه و پراکندگی جغرافیایی بالایی هستند نیز میتوانند بدون در نظر گرفتن محدودیت جغرافیایی، با این نرم افزار بسیاری از چالش‌هایی که در سیستم های سنتی وجود دارد را برطرف نمایند. قابلیت پیگیری مکاتبات سازمانی نیز در این سیستم به راحتی امکان‌پذیر است.

اتوماسیون اداری تحت وب

امکان استفاده در موبایل

سیستم اتوماسیون اداری تحت وب با تمام قابلیت هایی که دارد امکان ارسال اعلان برای کاربر همانند موبایل نمی تواند فراهم کند. برای این منظور اتوماسیون اداری تحت موبایل در دستور کار قرار گرفت. اپلیکیشن اتوماسیون اداری پافکو با قابلیت راه‌اندازی در سیستم اندروید و IOS، به شما در سادگی پاسخ به نامه ها و انجام مکاتبات کمک می‌کند.

چرا اتوماسیون اداری تحت وب پافکو

سیستم اتوماسیون اداری پافکو از امنیت و کیفیت بسیار بالایی برخوردار است بطوری که کاربران نرم افزار اتوماسیون اداری تحت وب میتوانند با خیالی آسوده نامه های خود را تحت بستر شبکه امن با پروتکل SSL ارسال و دریافت کنند.

یکی از ویژگیهای برجسته اتوماسیون اداری پافکو راحتی کاربری آن و سرعت بالای بارگزاری صفحات آن در محیط وب است. بطوریکه کاربران مبتدی نیز میتوانند به آسانی با آن ارتباط برقرار کنند و بدون آموزش از آن استفاده نمایند.

سرعت این نرم افزار در حجم کاربر بالا مثال زدنی است، بطوریکه در بسیاری از دانشگاههای کشور با تعداد کاربر همزمان 4000 نفر بدون هیچ چالشی توانسته اند از این نرم افزار بهره وری لازم را داشته باشند

اتوماسیون اداری پافکو دو استاندارد امنیت و کیفیت را اخذ کرده است که نقطه تمایز این نرم افزار با سایر نرم افزارهای مشابه می باشد. در تست کیفیت مسائل مهمی چون تست بار، فشار،حجم، سرعت، میزان استفاده از منابع سخت افزاری و بیش از 200 نوع تست نرم افزاری دیگر روی نرم افزار انجام شده است در تست امنیت نیز مسایلی مانند تست نفوذ، استرس و نفوذ از طریق انجکشن و صدها نوع تست دیگر امنیتی انجام شده است که خوشبختانه سیستم اتوماسیون اداری پافکو پس از چندین بار تست توانست رتبه A امنیت و کیفیت را از مرکز تحقیقات انفورماتیک ایران دریافت کند. لازم به ذکر است در سیستم اتوماسیون اداری تحت وب پافکو جهت امنیت شبکه از پروتکل امن HTTPS استفاده می گردد.

مستند موفقیت مشتریان

دلایل موفقیت مشتریان پافکو را از زبان خودشان بشنوید.

دکتر حمیدرضا مفتخری نایینی نژاد

مدیرعامل و نائب رئیس هیئت مدیره شرکت پایدار کیفیت پیروز

شرکت پایدار کیفیت پیروز PQP ، رضایتمندی خود را نسبت به سیستم مدیریت آموزشگاه، LMS آموزشگاهی، طراحی سایت و سیستم مدیریت محتوا ، درگاه پرداخت الکترونیک و سیستم پیامک اعلام می دارد و از کیفیت محصولات و خدمات پس از فروش و آموزش آن شرکت محترم کمل تشکر و قدردانی را داریم.
آرزوی موفقیت هر چه بیشتر برای آن شرکت معظم را از ایزد منان خواستاریم.

داستان موفقیت بعدی را با شما می سازیم.

داستان موفقیت بعدی شما باشید