اتوماسیون اداری | مقالات اتوماسیون اداری

اتوماسیون اداری
سیستم اتوماسیون اداری

قابلیت ها و امکانات سیستم اتوماسیون اداری

امروزه مزایای استفاده از نرم افزار اتوماسیون اداری بر همگان روشن است و با توجه به پیشرفت شرکتها و سازمانها در حوزه های مختلف از جمله حوزه فناوری اطلاعات، نیازهای استفاده از نرم افزار اتوماسیون اداری بیشتر از قبل احساس می شود.
ادامه مطلب

پیاده سازی اتوماسیون اداری

پیاده سازی سیستم اتوماسیون اداری

اتوماسیون اداری، اصطلاح اتوماسیون به ترکیبی از سخت افزار کامپیوتر، نرم افزار و اتصال به شبکه اشاره دارد که به منظور آسان سازی و بهینه سازی انواع عملیات اداری مانند مدیریت موجودی، مدیریت امکانات، حسابداری، ایمیل و پردازش متن استفاده می شود که به صورت ایجاد، ذخیره، اداره کردن  و انتقال اطلاعات مورد نیاز اداره برای انجام وظایف و اهداف اساسی می باشد.

ادامه مطلب

 مزایای نرم افزار اتوماسیون اداری

برجسته ترین مزایای نرم افزار اتوماسیون اداری

اقدام مستمر جهت بهینه سازی فرآیندها و اهداف سازمان پیوسته از بارزترین دغدغه های مدیران هدفمند بوده است. با اینکه اثربخش بودن و نتیجه محور بودن پیاده سازی نرم افزار  اتوماسیون اداری بر مدیران پوشیده نیست اما در این مقاله تصمیم داریم تا بار دیگر به مهمترین و تاثیرگذارترین ویژگی ها و ارزش افزوده هایی که  نرم افزار اتوماسیون اداری برای سازمان ها به ارمغان می آورد بپردازیم.
ادامه مطلب

سیستم اتوماسیون اداری

سامانه اتوماسیون اداری

این سیستم بر پایه ترکیب سامانه اتوماسیون اداری و سامانه مدیریت فعالیتهای سازمانی و متناسب سازی آن با در نظر گرفتن نیازها و اقدامات داخل شرکت های کارگزاری و سایر شرکت های تخصصی بازار سرمایه طراحی شده است. ماهیت فعالیت این شرکت ها به دلیل ماهیت بازار سرمایه، دارای سرعت خاصی است که چنانچه سامانه اتوماسیون اداری متناسب با این فضای کاری طراحی نشده و از کارایی و سادگی لازم برخوردار نباشد، نه تنها کمکی به مدیریت فعالیت های سازمان نمی کند، بلکه مانعی در جهت ارتقا سیستم خواهد بود.
ادامه مطلب

ارسال پیامک سیستم اتوماسیون اداری

ارسال پیامک اتوماسیون اداری

سیستم ارتباط با اتوماسیون اداری سامانه‌های مدیریت شما را قادر می‌سازد تا از طریق محیط نرم افزار CRM این امکان را داشته باشید که در اتوماسیون اداری شرکت، پیام ارسال کنید.همچنین می‌توانید با استفاده از قابلیت‌های مربوط به ساخت قالب پیام با محتوای پویا، به صورت خودکار بر اساس اطلاعات موجود در CRM پیام خودکار ایجاد کرده و از طریق گردش‌های کاری CRM اقدام به ارسال خودکار پیام در نرم افزار اتوماسیون اداری کنید.
ادامه مطلب

مقدمه ای بر سیستم اتوماسیون اداری

مقدمه ای بر اتوماسیون اداری

اتوماسیون اداری مجموعه‌ای از روش‌های نرم‌افزار و سخت‌افزاری مبتنی بر کامپیوتر است که برای دخیره و بازیابی و مبادله مدارک و اطلاعات درون سازمانی مورد استفاده دارد. اصولا اساس سیستم اتوماسیون اداری مبتنی بر متصل نمودن جریان اطلاعات کامپیوترهای موجود در یک سازمان به کمک شبکه است.
ادامه مطلب

سیستم اتوماسیون اداری

نرم افزار اتوماسیون اداری

نرم افزار اتوماسیون اداری دارای مکانیزمی است در راستای بهبود بهره وری سازمان از طریق اعمال مدیریت اثر بخش و کاربر مجموعه فعالیتهای سازمان با بهره گیری از : گردش الکترونیکی مکاتبات در سطح سازمان، جستجوی آسان در اطلاعات ذخیره شده، پاسخگویی سریع و به موقع به مراجعان ، حذف کاغذ از چرخه مکاتبات اداری، اعمال کنترل مناسب بر کاربران، ثبت و نگهداری بهینه اطلاعات، بهبود ارتباطات درون سازمانی. سیستم اتوماسیون اداری وظیفه بر قراری ارتباطات داخلی سازمان و همچنین افراد سازمان با خارج از سازمان را عهده دار است.
ادامه مطلب

نرم افزار دبیرخانه اتوماسیون اداری

نرم افزار دبیرخانه

در تعریف نرم افزار دبیرخانه می توان گفت که اداره امور دفتری بر اساس روش های تدوین شده به عهده واحد سازمانی مشخص است که گردش مکاتبات اداری را انجام می دهد. با استفاده از نرم افزار دبیرخانه در سیستم اتوماسیون اداری کوتاه ترین زمان ممکن می توانید با فرمت نامه که در نرم افزار تعریف شده است نامه اداری را می توان آماده و چاپ کرد همچنین جستجو در بین نامه های صادره از ویژگی های و نرم افزار دبیرخانه و مدیریت اسناد می باشد که به سهولت و با حداقل زمان انجام می شود.
ادامه مطلب

اتوماسیون صنعتی

اتوماسیون صنعتی

اتوماسیون صنعتی یا روباتیزه کردن (Industrial Automation) به معنی استفاده از ابزارهای کنترلی به جای نیروی انسانی به منظور هدایت و کنترل ماشین آلات صنعتی و پروسه‌های تولید است. اتوماسیون به منظور بهره‌گیری از سامانه‌های کنترل مانند سیستم کنترل عددی، سیستم کنترل منطقی قابل برنامه ریزی و دیگر سیستم‌های کنترل صنعتی، مکانیکی و الکترونیکی به کمک رایانه ها برای پایش (کنترل) خط تولید گفته می‌شود، که هدف از آن، کاهش نیاز به دخالت انسان است.
ادامه مطلب

اتوماسیون تغذیه

اتوماسیون تغذیه

سیستم اتوماسیون تغذیه یک سیستم جامع می باشد که پرسنل جهت صرف غذا چه در سازمانهای دولتی که از یارانه استفاده می کنند و چه در شرکت ها ، کارگاه ها و کارخانه ها می توانند از این سیستم استفاده کنند. سیستم اتوماسیون تغذیه و سلف مزایای زیادی برای کارفرمایان دارد که از جمله آن می توان به جلوگیری از سوء استفاده ، صرفه جویی ، اعمال کنترل ، مدیریت دقیقه آشپزخانه ، عملیات مالی و کنترل سریع و دقیق پیمانکاران استفاده کرده است.
ادامه مطلب

1 2 3 4 5 6