اتوماسیون اداری
 

اتوماسیون اداری تحت وب

اتوماسیون اداری تحت وب پافکو به صورت یکپارچه می باشد و با انواع مرورگرهای اینترنتی فعالیت های سازمان را مکانیزه می نماید

اتوماسیون اداری موبایل اندروید

اتوماسیون اداری موبایل پافکو روی Android 4.2 به بالا قابل استفاده می شد و همواره کارتابل شما در دسترس است

اتوماسیون اداری موبایل IOS

اتوماسیون اداری موبایل روی IOS 4 به بالا قابل استفاده می شد و کارتابل نامه ها با ارسال نوتیفیکیشن در دسترس شماست

اتوماسیون اداری

اتوماسیون اداری پافکو؟

سیستم اتوماسیون اداری پافکو بصورت بسیار ساده ، روان ، تحت وب طراحی شده است و کاربران بدون دانش نرم افزاری به آسانی میتوانند با آن ارتباط برقرار کنند

 • ویژگی های سیستم اتوماسیون اداری

  • از طراحی ساده و روان برخوردار است

  •  با امنیت بالای نرم افزاری طراحی شده است

  • با اخذ گواهی امنیت و کیفیت، سرعت بالایی دارد

  • در چهار نسخه در طی یک دهه تولید شده است

 • امکانات نرم افزار اتوماسیون اداری

  •  دریافت نوتیفیکیشن دارد

  •   دسته بندی نامه های را دارد

  •  دارای موتور گردش کار است

  •  دارای گزارش ساز دینامیک است

اتوماسیون اداری موبایل

اتوماسیون اداری قابل نصب بر روی اندروید و IOS

با توجه به رشد روز افزون گوشی های موبایل و دستگاهای همراه مانند تبلت ها و از سویی دیگر افزایش سرعت اینترنت بر روی گوشیها و در دسترس بودن اینترنت در تمام اقصی نقاط، استفاده از نرم افزارهایی که بر روی این دستگاه ها اجرا می شوند مورد استقبال خوبی قرار گرفته است. یکی از نرم افزارهای مورد نیاز کارمندان و مدیران، اتوماسیون اداری می باشد.

شرکت پافکو پس از تولید موفق نسخه اتوماسیون اداری تحت وب، اقدام به تولید اتوماسیون اداری برای دستگاههای اندروید و IOS نمود، که علاوه بر دارا بودن کارتابل نامه ، نامه های خوانده شده و نامه های خوانده نشده ، نامه های ستاره داری ، نامه های دارای گردش کار دارای یک دفتر تلفن بسیار قدرتمند می باشد.

در نرم افزار اتوماسیون اداری شما میتوانید نامه های وارده و صادره از دبیرخانه را رویت کنید تنظیمات نوتیفکیشن (آلارم) را انجام دهید به به نامه دریافتی در کارتابل پاسخ دهید هر نامه اداری میتواند دارای پیوست باشد و کاربر پس از دریافت نامه شما ، یک نوتیفیکیشن Notification دریافت می کند و میتواند نامه را در کارتابل خود دریافت کند مانند نرم افزار تلگرام، سپس کار به سادگی به جریان بیفتد امروز آنقدر توجیه اقتصادی استفاده از این نرم افزار بالا رفته است که شاید تصور سازمانی که فاقد اتوماسیون اداری باشد خیلی مشکل به نظر برسد.

اندروید   IOS
سیستم اتوماسیون اداری

تعریف اتوماسیون اداری

اتوماسیون اداری عبارت است از متصل کردن اطلاعات کامپیوترها در ابعاد جهانی به کمک شبکه اینترنت یا محلی و با استفاده از یک برنامه نرم افزاری مشترک، تا انتقال اطلاعات، آمارها، نامه ها و مکاتبات و نیز دستورالعمل ها به صورت کاملا یکپارچه و آسان انجام پذیرد.

با اتوماسیون اداری افراد در هر کجا که باشند مانند این است که داخل سازمان هستند و به همین علت است که کارها با سرعت بیشتری انجام می گردد و بالطبع هرینه های دوباره کاری به شدت کاهش می یابد.

شاید هیچ کس تصور نمی کرد در مدت زمان کوتاهی این نرم افزار بتواند آنچنان رشدی پیدا کند که در اکثر شرکت های و سازمانها بدون نرم افزار دبیرخانه یا اتوماسیون اداری بتوانند کار کنند قدرت نفوذ این سیستم در جلوگیری از اتلاف منابع سازمان است. هر مدیری می داند باید جلوی هزینه های مازاد را در سازمان بگیرد و با استفاده از سیستم اتوماسیون اداری از بی نظمی ها جلوگیری نماید.

  مقاله اتوماسیون اداری

اتوماسیون اداری و برنامه ریزی منابع سازمانی

برنامه‌ریزی منابع سازمان (ERP) علم و فنی برای مدیریت منابع و راه حلی نرم ‌افزاری برای تعریف و ایجاد فعالیت‌های واحدهای مختلف سازمان به طور یکپارچه است.با  اتوماسیون اداری آمار گردش مکاتبات و خلاهای موجود در فرایندهای سازمان در دسترس خواهد بود و منابع سازمانی هرز نخواهد رفت مدیران حرفه ای از ابزارهای کارآمد در جهت افزایش اثربخشی نهایت بهره را می برند.

اتوماسیون اداری با توجه به حذف کاغذ و جلوگیری از اتلاف منابع سازمان تاثیر بسرایی در اثربخشی سازمانها بعهده دارد بطوری که آمار جهانی این نرم افزار در جهان و ایران بشدت رو به افزایش است نرم افزار دبیرخانه یا اتوماسیون اداری با ثبت تک تک رویدادهای سازمان ، ثبت جلسات ، ثبت یادآوری ها ، گردش مکاتبات ، و مراحل نامه هماهنگی بالایی در سازمان ایجاد می کند و این هماهنگی باعث رضایمندی کارکنان و در نهایت مشتریان می گردد.

منابع یک سازمان شامل منابع فیزیکی و منابع نیروی انسانی صرف کارهای مودا (کارهای زاید و تکراری) نمی شود وقتی منابع سازمان بدرستی استفاده شود و سازمان نظم پیدا کند منجر به رضایت مندی مشتریان و در نتیجه سود آوری بیشتر می شود

بیشتر بدانید
نرم افزاراتوماسیون اداری

مزایای اتوماسیون اداری

مزایای اتوماسیون اداری

اتوماسیون اداری، بهترین ابزار برای رسیدن به راهکارهای مفید در جهت صرفه‌جویی زمان و استفاده بهینه از وقت در سازمان است. راه‌حل‌های مکانیزه به گردش مکاتبات سازمان سرعت بخشیده و همچنین مدیریت بر گردش کارها را میسر می سازد. در این فرایند، حذف مکاتبات کاغذی و استفاده بهینه از زمان عملی می‌گردد و بطور کلی سیستم‌های اتوماسیون اداری که روزی بی‌اهمیت واقع شده بودند، امروزه با توجه به افزایش هزینه‌های استفاده از نیروهای کار ماهر، با استقبال بسیاری مواجه شده‌اند. با پیشرفت‌های علم فن‌آوری و ارتباطات، سیستم‌های اتوماسیون اداری در زمینه‌های مختلفی کارامد خواهند بود، بهبود ارتباطات درون سازمانی و بین سازمانی، کاهش زمان چرخه آماده‌سازی پیام و دریافت اطلاعات، کاهش هزینه‌های زمانی و پولی برای مدیران و صاحبان شرکت‌ها و دقت و اطمینان بالا در جریان ارتباطات را به ارمغان می آورد.

مقالات سیستم اتوماسیون اداری


فیلم های آموزشی سیستم اتوماسیون اداری
فیلم های بیشتر سیستم اتوماسیون اداری را ببینید